X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.. myślałam że dzisiaj miałaś jakąś poważniejszą rozmowę z nią. Głowa do góry !! Ja też dzisiaj jakaś jestem taka rozdrażniona, ale jutro popołudniu jedziemy nad morze na 5 dni i się mega cieszę, bo baaardzo dawno już nie byliśmy nigdzie razem, mam nadzieję że odpoczniemy.
    Ja czuję, że już jestem po owulacji mimo że dzisiaj dopiero 13dc, ale zero śluzu, cycki bolą jak cholera a temperatura wciąż 36,6 - u mnie to się prawie nigdy nie zmienia i przez to też mi ciężko wykryć owu :(:(

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle w zeszłym cyklu tak jakoś czułam że może się uda zajść (to był pierwszy cykl starań i byłam naiwna), a w tym cyklu czuję jakoś że nic z tego i jakoś się nie łudzę nawet, spisuję na straty :( Czuję się jakaś rozregulowana "cyklowo" :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nie martw sie!!!!:) Jeszcze kilka dni i będzie wiadomo co i jak :)a ja trzymam kciuki! Teraz odpocznijcie sobie razem:) ale fajnie!:):):) No ja wolne to uuuu nie wiem kiedy. Stresuję się teraz, bo już jestem po @. Niby chcę odpuścić, a z drugiej strony no chcę działać za tydzień... Czas pokażę, cięzko się uzbroić w cierpliwość. A Wy odpocznijcie:):):):*

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia gratulacje!!!! Mega dobra wiadomość! Oby wszystko było ok! :)

    Magda a może będzie tak, że właśnie jak spiszesz na straty i odpuścisz w tym miesiącu to właśnie się uda? ;) Trzymam kciuki :)

    A ja powtórzyłam rano sikańca i niestety brak drugiej kreski. Wczoraj była, dziś nie ma. Olewam już ten cykl i czekam na @ za dwa dni. Już nie ma sensu robić sobie nadziei.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia, zawsze to 2 dni:) może się uda. Ale by bylo super, jakbyście z Natalią obie :) i jeszcze do tego Magda, a potem reszta :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to już prawie na 100%, więc jak tam wierzę, że ona rozpocznie dobrą passę na naszym forum :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :) <3

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.Poczytuje was dziewczynki caly czas ale ze dolowalam to nawet nie mialam weny na pisanie:-| .Magda trzymam mocno kciuki oby sie udalo!Gdzie sie wybraliscie nad morze?:)
    Jutro uderzam z wynikami do mojej ginki.Mam nadzieje ze przepisze mi Dupka albo Luteine.
    Tosia mnie testy ciagle oszukuja.Postanowilam ich nie robic bo to jest bez sensu.Jak cos to tylko beta i to po dluzszym czasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 18:13

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea, a jak Ty sie czujesz? Widzisz u ans wszystkich wzloty i upadki. Daj znać jak bylo u lekarza, ja też w tym tyg do gina idę. Może uda nam obu sie czegoś dobrego dowiedzieć :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    A.. myślałam że dzisiaj miałaś jakąś poważniejszą rozmowę z nią. Głowa do góry !! Ja też dzisiaj jakaś jestem taka rozdrażniona, ale jutro popołudniu jedziemy nad morze na 5 dni i się mega cieszę, bo baaardzo dawno już nie byliśmy nigdzie razem, mam nadzieję że odpoczniemy.
    Ja czuję, że już jestem po owulacji mimo że dzisiaj dopiero 13dc, ale zero śluzu, cycki bolą jak cholera a temperatura wciąż 36,6 - u mnie to się prawie nigdy nie zmienia i przez to też mi ciężko wykryć owu :(:(
    Magda udanego wypoczynku,tak sie sklada ze tez jedziemy nad morze,w piatek!! Odpoczac od tych stresow i staran:) wy tez w tym celu?
    Piersi Cie bola przez caly cykl? A mnie wlasnie NIGDY nie bola, jak myslicie, cos ze mna jest nie tak?:/

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    Natalia to już prawie na 100%, więc jak tam wierzę, że ona rozpocznie dobrą passę na naszym forum :)
    Oo tak! Natalia przetrzyj szlaki!! Mam nadzieje na efekt domino:)

    Vea lubi tę wiadomość

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Vea tak sie ostatnio zastanswialam gdzie zniknelas:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirl- mnie bolą od owulacji do @. Dzisiaj robiłam też test owu i blada kreska, więc chyba w niedziele była w 11dc, lub w ogóle :/ masakra
    My też jedziemy odpocząć od starań i oderwać się od tego wszystkiego :) Jedziemy do Władysławowa :) Ale zbieg okoliczności haha Wam również udanego wypoczynku :*:*

    Vea- nie poddawaj się, głowa do góry!! Może da Ci luteinę i z tym się uda :))) Trzymam również kciuki za Ciebie bardzo !! :))

    Tosia- może akurat będzie niespodzianka i nie dostaniesz @ :) nie chcesz iść na krew?

    Ninkali- działaj za tydzień!! Może akurat uda Ci się zbajerować swojego faceta :)?? Tylko nie mów nic o płodnych itd.. ;)

    ninkali lubi tę wiadomość

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny naczytałam się o zbyt wysokim poziomie prolaktyny :(:( Ja nie wiem czy ja przypadkiem na to nie cierpię, ponieważ mnie od razu po owulacji zaczynają boleć piersi :(:( załamałam się już konkretnie teraz..

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 15 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, nie czytaj już nic, jedźcie się zrelaksować i nie myślcie o tym. Żałuję, że my też nie możemy gdzieś wyjechać, mini przerwa od życia działa cuda...

    Co do Twojego pytania - kusi mnie ta krew bardzo, ale poczekam do terminu @. Nie chcę się rozczarować po raz kolejny w tym miesiącu ;) A tak może przynajmniej będzie miłe zaskoczenie. Chociaż wątpię...

    Dziewczyny, Wy dla bezpieczeństwa też ograniczacie sport? Ja dużo biegałam, ale odkąd się staramy bardzo uważam po owulacji, bo boję się, żeby w razie czego nie utrudnić zagnieżdżenia. Jak to jest?

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 15 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda mnie tez bola piersi po owulacji.W poprzednim cyklu to byla totalna masakra,myslalam ze mi je rozsadzi a mimo to prolaktyne mam w normie.Ale ja bym zbadala dla spokoju.

    Ninkali dzieki ale samopoczucie totalne dno.Wszystko mnie wnerwia i nic mi sie nie chce,chodze nieprzytomna i w ogole nie mysle.w dodatku ciagle chce mi sie spac.Nie wiem co jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 22:41

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 15 marca 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia- już niedługo się dowiemy, mam nadzieję że się udało :)))
    Ja też uprawiam dużo sportu, i też się zawsze zastanawiam czy mam ograniczać? Dzisiaj robiłam godzinę stepper i wczoraj też, bo się boję biegać, właśnie nie wiem jak to jest z tym sportem.

    Vea- pocieszyłaś mnie :) jeśli się nie uda w tym cyklu, to zbadam dla pewności. W ogóle jak się nie uda to zamierzam iść do gin i mam nadzieję, że mi da jakieś badania dodatkowe, żeby chociaż wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Tak poza tym to ja też ostatnio chodzę taka zdenerwowana i nie mam siły na nic, teraz mnie głowa boli ale się boje leku zażyć :/


    Zastanawiam się czy dalej robić te testy ovu czy uznać że była w niedziele w 11 dc?? W sumie na ulotce jest napisane, że w przypadku cyklu 28 dni dopiero robić testy od 14 dnia.. a ja robiłam od 8 dnia. Mega to wszystko pokręcone.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Dziewczyny naczytałam się o zbyt wysokim poziomie prolaktyny :(:( Ja nie wiem czy ja przypadkiem na to nie cierpię, ponieważ mnie od razu po owulacji zaczynają boleć piersi :(:( załamałam się już konkretnie teraz..
    Magda to po prostu zbadaj prl:) ale nie martw sie, tak jak pisalam wczesniej mnie piersi w ogole nigdy nie bola a mam problem z prl i biore leki, mialam nawet wyciek z sutkow. Takze sam bol lub jego brak to za malo zeby cos stwierdzic. A jakby co to nie martw sie, prolaktyna daje sie szybko i latwo unormowac lekami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ja mam dobre wyniki. A piersi mnie bardzo bolą! Mega wręcz czasem. Kiedy przed @ przestaną to wiem że właśnie zaraz będzie @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea wrote:
    Magda mnie tez bola piersi po owulacji.W poprzednim cyklu to byla totalna masakra,myslalam ze mi je rozsadzi a mimo to prolaktyne mam w normie.Ale ja bym zbadala dla spokoju.

    Ninkali dzieki ale samopoczucie totalne dno.Wszystko mnie wnerwia i nic mi sie nie chce,chodze nieprzytomna i w ogole nie mysle.w dodatku ciagle chce mi sie spac.Nie wiem co jest?
    A może to przez stres takie samopoczucie? Ja przez stres potrafię też być zmęczona rozdrażniona. Niestety jak się pragnie dzieci to ciężko jest tak się wyciszyć czy coś! :'(

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ