X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, najpierw kupilam wiecej zeby wybadac kiedy mniej wiecej mam owu. Teraz kupuje tylko 1 paczke na miesiac i nawet nie potrzebuje tych 5 sztuk tylko 3:)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi, jak to w ogóle wygląda? jak test ciążowy się go robi? i jakiś kolor nabiera jak jest owu, tak??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, dokladnie tak jak ciążowy. Zanurzasz go w moczu i czekasz, jest instrukcja. Zawsze (ja tak miałam) są dwie kreski-kontrolna ciemna i w zależności od dnia cyklu druga która u mnie w 10,11dc jasna byla. A w 12 ,13 dc ciemna bordową. Potem w 14 dc też juz zjaśniała. Powinno się robić testy albo rano, ale NIGDY z pierwszego moczu, bo zbyt duże stężenie ( raz zrobiłam i wyszedł błąd testu-tylko jedna kreska). Ja robiłam zawsze rano po śniadaniu. Nie wolno dużo pic przed testem, bo wtedy zly wynik wychodzi. Można też wieczorem. Ale żeby było to wiarygodnego, to 1. Powinna być stała pora dla testów (rano lub wieczór) 2. Nie wolno dużo pic przed testem ok. 2-3godz. Poziom LH zmienny jest w zależności od pory dnia i cyklu. Rano i ok.22/23 godz poziom jest w miare wysoki i staly. Mam nadzieję że pomogłam. Ja robilam ok 6.30-po śniadaniu przed praca

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że pomogłaś Kochana :*:*:* Dziękuję !!! Lecę jutro po te testy :)) Będę tak od 11 dnia robić, a jak wyjdzie ta ciemniejsza kreska to znaczy, że w ten dzień jest prawdopodobnie owulacja? wtedy szybko trzeba działać :) ciekawe czy te testy są serio wiarygodne.
    A w ogóle to w dni płodne co ile się "przytulacie" :D??
    My ostatnio prawie codziennie, ale mój mąż miał już trochę dość pod koniec, chyba 9 razy było dzień w dzień, ja już też miałam dość :)

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak ci 2 dzien,bo moj tak na zawolanie to nie potrafi:-\

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet pytałam gin, mi polecono te testy. U mnie one są bardzo ważne, bo mój partner ma dziwny tryb pracy i niestety wręcz musimy wtedy kiedy są te "dni". Ale to raczej raz dwa w tamtym czasie, bo on taki jest tym zestresowany, że nie jest w stanie nic więcej... Moim zdaniem, to odkąd padł pomysł "robimy dzidzie"- jakoś naszego tak zwanego "przytulania" spadała w dół. I dlatego, że widzę po nim, że on już się zbyt spiął, po tym cyklu jak nie wyjdzie- to muszę odpuścić, bo się relacje popsuły. Chyba jestem tu wyjątkiem, bo jak czytam, to każdego faceci chcą, nie mają kłopotów, a on się wycofuje... Może to przejdzie... Mi ginek mówiła, że to normalne ponoć u facetów podczas starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda będzie dobrze :) nowy cykl, nowe wezwanie! Uda się!!!! Te testy są mega proste. Jak tylko zapali się kolor na ciemniejszy- to działać :) Mówi się, że wtedy najlepiej! My w tym cyklu, w te dni raz na przełomie 12/13dc- może się udało...Wtedy był szczyt.

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Jasne, że pomogłaś Kochana :*:*:* Dziękuję !!! Lecę jutro po te testy :)) Będę tak od 11 dnia robić, a jak wyjdzie ta ciemniejsza kreska to znaczy, że w ten dzień jest prawdopodobnie owulacja? wtedy szybko trzeba działać :) ciekawe czy te testy są serio wiarygodne.
    A w ogóle to w dni płodne co ile się "przytulacie" :D??
    My ostatnio prawie codziennie, ale mój mąż miał już trochę dość pod koniec, chyba 9 razy było dzień w dzień, ja już też miałam dość :)
    Owulacja jest 24-36h po pozytywnym tescie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam te testy 12/13dc a 14 wyszło na monitoringu i w każdym z kontrolowanych cykli ze wtedy miałam owulacje. I to są najlepsze momenty na staranie. Przyjęto że kiedy testy pokazują szczyt powinno się starać. Tym bardziej że żywotność komórki jest krótka. Oto w tym chodzi. Dlatego każdy czeka na magiczne grube krechy :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali Twój na pewno też chce tylko go stres łapie. Będzie dobrze, nie martw się. My w ciągu dni płodnych "przytulamy" się co prawda codziennie, bywa że i dwa razy dziennie, ale fakt, oboje mamy potem trochę dosyć. Tak myślę, że chyba czasem lepiej wyluzować i czerpać z tego radość. Czytałam, że jak się działa z myslą o celu to często nie wychodzi, a jak się wyluzuje, to jest łatwiej. Nie wiem, bo ja wyluzować nie potrafię :P

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas jest to samo, niestety jak się wiemy że musimy działać bo owulacja bo na dziecko itd. to jakość jest dużo gorsza... Już na koniec płodnych to się robi tak już maszynowo trochę :D

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow dokładnie! Czasem to aż smutne jest, że podchodzimy do tego jak do wysłania PITa albo wysłania służbowego maila - bo trzeba ;)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah dokładmie :)) idealnie to Tosia nazwałaś :D:D:D

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a leżycie z nogami do góry? haha bo ja tak :))) z 15 minut PO ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D dziewczyny poprawiłyście mi humor:D :-* dziękuję!
    Ja się nie ruszam po przez jakąś chwilkę. :P
    Wiecie co chyba tworzenie dzieci nie jest takie hop siup :P

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Dziewczyny u nas jest to samo, niestety jak się wiemy że musimy działać bo owulacja bo na dziecko itd. to jakość jest dużo gorsza... Już na koniec płodnych to się robi tak już maszynowo trochę :D
    No niestety tak wlasnie jest:/ i jeszcze presja ze "dzisiaj trzeba"!

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    a leżycie z nogami do góry? haha bo ja tak :))) z 15 minut PO ;)
    Też leżę:p chociaz czytalam ze najlepiej lezec tak z 15 minut a potem jednak pojsc do łazienki zeby wylecialo wszystko co zbedne:-P czyli masa nieruchomych, nieprawidlowych plemnikow (bo wiekszosc ejakulatu to takie) bo one podobno spowalniaja te zdrowe i generalnie tworza sztuczny tłum:-P
    Jak sądzicie?

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze! to nie wiedziałam, ja leżałam do góry z nogami a potem szłam spać i dopiero rano to wylatywało albo w nocy jak sikałam. To muszę zmienić taktykę :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja nie wiem ile w tym prawdy ale biorac pod uwage ze duzy % nasienia to "spam";) to moze cos w tym jest

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no tak racja :))na pewno coś tam prawdy w tym jest :) Trzeba próbować na wszystkie sposoby, miejmy nadzieję że wkońcu się uda :)
    Ja się trochę martwię, ponieważ po tym moim wczesnym poronieniu ten okres trwał 2 dni !! Zawsze miałam 4 dni. Fakt, że było go "więcej", ale 2 dni to trochę dziwne.. Boję się czy się teraz nie poprzestawiało i nie będzie jakś cykli bezowulacyjnych itd..

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ