Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Bo tak dzisiaj nie idzie mi to myślenie a jednocześnie pisanie. Chodziło mi o gen PAI-1, znaczy o mutacje.
    Ja myślę, że warto to dorobić. Ta mutacja często występuje samodzielnie, a może powodować problemy z implantacją i poronienia

Czrna 81, KateKum lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Tak sobie pomyślałam, mama mojej przyjaciółki miała 3 @ w pierwszym trymestrze. Ja bym tego psychicznie nie wytrzymała.
    Lamka ja w pierwszym miesiącu też mialam lekkie plamienia brązowe,a od tamtej pory mam bardzo dużo kremowego śluzu przez dwa dni (wtedy kiedy mialabyc @ )
    Powodzenia ❤

Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate,ja nie tylko wracam do snu co ciągnę go jeszcze przez kolejne 3 nocki :D

KateKum lubi tę wiadomość

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Odnosząc się do snów. Czasami udaje mi się po przebudzeniu, kiedy sen mi się bardzo podoba, wrócić do niego ponownie :) też tak macie?
    Tak nie miałam. Ale kilka razy miałam tak, że śniło mi się kilka nocy z rzędu to samo - nie dalszy ciąg tylko dokładnie to samo z małymi wariacjami.
    Po jedzeniu na noc jabłek są fajne sny.

KateKum, Rucola lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ale serio, to potrafiło wyglądać identyko jak wątroba. Nie wiem tylko czy ludzka, czy kurza... W kazdym razie było grubo.
    Zaraz nadrobie resztę ale musiałam się tu zatrzymać i odnieść bo ja kurde blaszka miałam identycznie! No wątroba normalnie!!! Serio! Jak mnie to wkur***** i jak powiedziałam o tym gin to myślałam, że spadnie z krzesła ze śmiechu, bo jeszcze takiego określenia nie słyszała a ponoć to b.częste. W sumie to jedyne co usłyszałam, że to może być od b.silnego tyłozgięcia macicy, ale ogólnie nie zdiagnozowalam, bo niedługo potem zaszłam w ciążę. Muszę to na przyszłość zakodować żeby dowiedzieć się czemu mam lecącą wątrobę zamiast okresu

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jabłka Ci fermentują w żołądku i się głowa upija bez picia alko! :D

• KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc257490ddc7.jpg

Zapomniałam dodać do mojego postu zdj tego testu co kreska znikla po 3 minutach

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2018, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys na Boga, naprawdę sadzisz, że skoro seks był w 5 dc a teraz masz 31 to na teście byłby jakiś bladzioch ? Proszę Cię...

Karma88 lubi tę wiadomość

• reset Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, gratuluję! Idziesz jak burza... Uważaj,bo zamiast rozdziału to cała pracę napiszesz :)

KateKum, bardzo się cieszę, że Cię widzę :*

Frelcia, kciuki,choć sądzę,że to "dziwnie" to od hormonów.

Yos, zapomniałam wczoraj... Bardzo miły gest z tym prezentem dla dzieci!

Luna1993, Yoselyn82, KateKum lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś Ty tak na serio czy trollujesz?

Luna super, że masz taki postęp tylko w jeden dzień! :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:14

Luna1993 lubi tę wiadomość

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie Was czytam i chciałam się odnieść do plamień w ciąży.Moja sąsiadka dowiedziała się że jest w ciąży dopiero w czwartym miesiącu,bo twierdziła że prędzej cały czas miała regularnie okres. Także różne cuda się zdarzają...
    Ja muszę się pochwalić że znowu wyglądam jak człowiek :-D Opuchlizna z oczu zeszła... i przeniosła się na palec haha! Nie wiem co się stało,bo się nie uderzyłam,chyba jakaś żyłka pękła i teraz mam taki "ładny" paluszek

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/77fe24081bda.jpg

Czarna81
    22 cs.
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec dziękuję :)
    Ten kurczak taki bardzo niesmialy, ledwo mu skorupka peka.
    Do nas mieli wpasc znajomi na mecz, ale nie przyjda, bo kolezanka jest w ciazy. Maz mnie z nieskrepowana radoscia o tym poinformowal. Potem pol godziny mnie uspokajal. Ale intencje mial dobre, bo sie ucieszyl, ze bede miec z kim na spacery chodzic.. dobrze, ze choc on jest tak optymistycznie nastawiony.

Siwulec lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To my przy tobie jakieś nienormalne i niedorobione jesteśmy, my nie wiemy jak mamy uprawiać seks zeby był efekt..!

Masz już przepis: raz w miesiącu, gdy jeszcze krwawisz (dzięki temu olewasz nasze co miesięczne mierzenie temperatury i oglądanie śluzu;)) i tylko tak końcówką, na chwilę, żeby zaraz wyjść ;)

Czrna 81, MamaFabianka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie...
    Ja nie wiem co was ugryzło nie pisze przecież wam ze źle niby uprawiacie sex po prostu opisuje wam moja sytuacje może macie racje może jestem za bardzo spieta. Ale to nie powód żeby od razu mnie obrażać. Możecie spokojnie napisać ,,Klaudia troszkę przeginasz opanuj się jesteśmy tu żeby cię wspierać ale jest to nie możliwe " przecież bym zrozumiała i dała sobie spokój.
    A trolem nie jestem jeżeli wam o to chodzi.
    A co do mojej poprzedniej sytuacji ze wydawało mi się ze rzeczywiście jestem w ciąży i jakoś wtedy normalnie mnie potraktowaliscie i zrozumiałam ze coś siedzi w mojej głowie

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś jeśli byś zaszła w piątym dniu cyklu,to ta kreska powinna wyglądać co najmniej jak mój palec ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:26

Luna1993, Emilkap11, Lunaris, Jedna_z_Wielu, MamaFabianka, Meśka, Frelcia lubią tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia jaki "Kuuuciak" meeeega <3
    Czrna 81 moja siostra cioteczna tak miała! Tzn ona Zawsze miała mega nieregularne okresy i ją nie dziwiło, że raz jest, raz go nie ma, raz tylko plamienie a raz fontanna, zaczaiła jak poczuła ruchy, tzn ze stresu poszła do lekarza na usg jamy brzusznej, bo chyba jakieś guzy ma w jelitach a tu zonk! Dziecko! To był jakiś 5 miesiąc! Ogolnie do porodu jak szła to prawie wcale brzucha ciążowego nie miała!

Czrna 81, Malgonia lubią tę wiadomość

• KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Masz już przepis: raz w miesiącu, gdy jeszcze krwawisz (dzięki temu olewasz nasze co miesięczne mierzenie temperatury i oglądanie śluzu;)) i tylko tak końcówką, na chwilę, żeby zaraz wyjść ;)

Jeżeli was tym urazilam w takim razie przepraszam i jeżeli potraktujecie Mnie ulgowo, bo tak wracałam i uciekałam postaram się zmienicoś.
    Tylko po prostu ten cykl miał być bez ujawniania się. Dla tego nie obserwowałam waszych starań. Napisałam do was bo chciałam tylko i wyłącznie otrzaśniecia mną. Ale nie w tak chamski sposób

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Czarna dla mnie to niepokojąco wyglada! :-o jak to tak samo? Może Ty lunatykujesz i po nocach idziesz na miasto bić ludzi? :D

Czrna 81, Emilkap11 lubią tę wiadomość

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Klaudyś jeśli byś zaszła w piątym dniu cyklu,to ta kreska powinna wyglądać co najmniej jak mój palec ;-)

I o taką odpowiedź mi chodziło. A nie od razu naskakiwac na mnie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:30

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• reset Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, to trochę wygląda jak objaw Raynauda. Wygogluj i porównaj.

relgmg7ymfbmxgyl.png

‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego