X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To my przy tobie jakieś nienormalne i niedorobione jesteśmy, my nie wiemy jak mamy uprawiać seks zeby był efekt..!

    Masz już przepis: raz w miesiącu, gdy jeszcze krwawisz (dzięki temu olewasz nasze co miesięczne mierzenie temperatury i oglądanie śluzu;)) i tylko tak końcówką, na chwilę, żeby zaraz wyjść ;)

    Czrna 81, MamaFabianka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie...
    Ja nie wiem co was ugryzło nie pisze przecież wam ze źle niby uprawiacie sex po prostu opisuje wam moja sytuacje może macie racje może jestem za bardzo spieta. Ale to nie powód żeby od razu mnie obrażać. Możecie spokojnie napisać ,,Klaudia troszkę przeginasz opanuj się jesteśmy tu żeby cię wspierać ale jest to nie możliwe " przecież bym zrozumiała i dała sobie spokój.
    A trolem nie jestem jeżeli wam o to chodzi.
    A co do mojej poprzedniej sytuacji ze wydawało mi się ze rzeczywiście jestem w ciąży i jakoś wtedy normalnie mnie potraktowaliscie i zrozumiałam ze coś siedzi w mojej głowie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś jeśli byś zaszła w piątym dniu cyklu,to ta kreska powinna wyglądać co najmniej jak mój palec ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:26

    Luna1993, Emilkap11, Lunaris, Jedna_z_Wielu, MamaFabianka, Meśka, Frelcia lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia jaki "Kuuuciak" meeeega <3
    Czrna 81 moja siostra cioteczna tak miała! Tzn ona Zawsze miała mega nieregularne okresy i ją nie dziwiło, że raz jest, raz go nie ma, raz tylko plamienie a raz fontanna, zaczaiła jak poczuła ruchy, tzn ze stresu poszła do lekarza na usg jamy brzusznej, bo chyba jakieś guzy ma w jelitach a tu zonk! Dziecko! To był jakiś 5 miesiąc! Ogolnie do porodu jak szła to prawie wcale brzucha ciążowego nie miała!

    Czrna 81, Malgonia lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Masz już przepis: raz w miesiącu, gdy jeszcze krwawisz (dzięki temu olewasz nasze co miesięczne mierzenie temperatury i oglądanie śluzu;)) i tylko tak końcówką, na chwilę, żeby zaraz wyjść ;)

    Jeżeli was tym urazilam w takim razie przepraszam i jeżeli potraktujecie Mnie ulgowo, bo tak wracałam i uciekałam postaram się zmienicoś.
    Tylko po prostu ten cykl miał być bez ujawniania się. Dla tego nie obserwowałam waszych starań. Napisałam do was bo chciałam tylko i wyłącznie otrzaśniecia mną. Ale nie w tak chamski sposób

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Czarna dla mnie to niepokojąco wyglada! :-o jak to tak samo? Może Ty lunatykujesz i po nocach idziesz na miasto bić ludzi? :D

    Czrna 81, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Klaudyś jeśli byś zaszła w piątym dniu cyklu,to ta kreska powinna wyglądać co najmniej jak mój palec ;-)

    I o taką odpowiedź mi chodziło. A nie od razu naskakiwac na mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:30

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, to trochę wygląda jak objaw Raynauda. Wygogluj i porównaj.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia wobec tego dobra rada. Chcesz mieć drugie dziecko to się staraj normalnie(w zeszłym cyklu nie chcieliście się starać), nie chcesz to się zabezpieczaj. Tyle :)

    Idę spać moje wredoty, dobranoc :*

    Czarna kochana uważaj Ty na siebie ! ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Jeny Czarna dla mnie to niepokojąco wyglada! :-o jak to tak samo? Może Ty lunatykujesz i po nocach idziesz na miasto bić ludzi? :D
    Hahaha! To mnie rozbawiłas :-) Teraz będę się rozglądać kto ma mordę obitą ;-)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie widzę, żeby ktoś Ci chamsko odpisał, ale "trochę przeginasz" to bardzo delikatnie powiedziane. W każdym razie, my wszystkim życzymy jak najlepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 21:35

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Klaudia wobec tego dobra rada. Chcesz mieć drugie dziecko to się staraj normalnie(w zeszłym cyklu nie chcieliście się starać), nie chcesz to się zabezpieczaj. Tyle :)

    Idę spać moje wredoty, dobranoc :*

    Czarna kochana uważaj Ty na siebie ! ;)

    U nas w związku sytuacja wobec męża zmienia się z dnia na dzień. Dla tego tak a nie inaczej wygląda. Może rzeczywiście nie jet gotowy. No nic spróbuję was od początku śledzić zaraz dołączę na kwiecień

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się zastanów, czy powinno się mieć dziecko z kimś kto nie jest na to gotowy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane idę spać, jutro o 7.00 sikanko. Miłej nocki <3 Czarna, zamknij drzwi na noc i schowaj klucz :-D

    Luna1993, Czrna 81, Siwulec, Anna Stesia, nowa na dzielni, Malgonia, Frelcia, Lena21, Morusek lubią tę wiadomość

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Masz już przepis: raz w miesiącu, gdy jeszcze krwawisz (dzięki temu olewasz nasze co miesięczne mierzenie temperatury i oglądanie śluzu;)) i tylko tak końcówką, na chwilę, żeby zaraz wyjść ;)

    Hehe to może metoda spodków i wiaderka okazała by się skuteczna :-) Ale to się chyba tylko ma szansę powieść u wysokich dziewczyn. A ja z tych niskopiennych niestety ;-) No więc...

    ...Trzy kobiety rozmawiają o sposobach na uniknięcie ciąży. Pierwsza mówi: - Moja religia nie pozwala mi używać jakichkolwiek metod. Następna przyznaje się do podobnej sytuacji, ale mówi że wierzy w tzw. metodę kalendarzową. Trzecia kobieta mówi: - A ja od lat skutecznie stosuję metodę wiaderka i spodeczków! Pozostałe panie niezmiernie zaciekawione, proszą o bliższe wyjaśnienia. - No cóż, jestem wysoka, mam 189 cm wzrostu.
    Mój mąż ma tylko 162 cm. Tuż przed stosunkiem stawiam wiaderko na podłodze, dnem do góry. Wchodzi na nie mąż i ... kochamy się na stojąco. Kiedy widzę, że jego oczy robią się wielkie jak spodki - szybko wykopuję spod niego wiaderko...

    PS. Dziewczyny jak was wkurzają moje dżołki to dajcie sygnał. Bo przede mną jeszcze 2 miesiące siedzenia w jamie, więc głupawki dostaję. A teraz jeszcze robię sobie dobrze winkiem i jak opróżnię kolejną (trzecią już} lampkę, poziom niepoczytalności będzie kosmiczny


    blue00, Lunaris, Flowwer, lamka, frezyjciada, Czrna 81, Achia, Malgonia, MamaFabianka, nenusia, Frelcia, Cabrera, Morusek lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Czarna, to trochę wygląda jak objaw Raynauda. Wygogluj i porównaj.
    Wiesz co,tylko że o mi napuchł rano. Teraz już dosyć zeszło a został brzydki siniak. A przy tej chorobie to chyba sinieją ale nie pachną. Stawiam raczej że coś złapałam nie tak i naczynko pękło...

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Wiesz co,tylko że o mi napuchł rano. Teraz już dosyć zeszło a został brzydki siniak. A przy tej chorobie to chyba sinieją ale nie pachną. Stawiam raczej że coś złapałam nie tak i naczynko pękło...

    no palec nie ciekawie wyglada. Mam nadzieje ze to nic poważnego..

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Nika, w takim razie dorobię jeszcze ten PAI. Jakie powinnam teraz zrobić badania z krwi?

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna lepiej się przyznaj co Ty tym paluszkiem robiłaś ;)

    A tak poważnie nie wygląda to dobrze, conajmniej tak jakbyś komuś oko podbiła hmm...

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany! Ale nastukałyście! Nie mogę Was nadrobić!

    Gdzie są pozytywne sikacze ja się pytam? Nockę miałam przecież? Te znikające się nie liczą ;)

    ...jutro ja sikam... wcale jakoś nie mam ochoty zobaczyć tej bieli...

    Czrna WOW! WTF? mam nadzieję że to tylko siniak...

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ