Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie Lunaris ❤❤❤

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dwa razy czytałam, bo musiałam uwierzyć w to, co widzę!

    Gratulacje ! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 07:46

    Lunaris, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris po cichutku gratuluje i czekam na 10. Pamietaj ze jak to bladzioch to z dtugiego sika moze nie wyjsc.

    Lunaris lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, Lunaris, ale piękne wieści z rana <3 Trzymam mocno kciuki!

    Lamuś u mnie heparynę lekarz włączył też dopiero na 1 wizycie gdy był już pęcherzyk. Wcześniej brałam Acard tylko.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3334

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesuu,Jesuuu co się tutaj dzieje!!! :-D Lunaris,Lamka no chyba se w gacie popuszczę z radości!!! :-D :-D :-D

    Siwulec, Kaczorka, Anna Stesia, Lunaris, nick nieaktualny, Morusek lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Lamuś pięknie!!! :*** ktoś musi ratować honor marcówek! ;)

    Lunaris, czekam na fotki!

    Lamuś, poratowałabym Cię najmniejszą dawką neoparinu ale lepiej byłoby gdyby lekarz o tym zdecydował... może spróbuj przekonać lekarza do heparyny.. Przecież jeśli to miałaby być cp to zdążysz odstawić... A przy takim myśleniu to dziewczyny z trombofilia nigdy nie utrzymałyby ciąży...

    Lunaris lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na szybko zobaczyć wasze sikance i co ja widzę!

    Lamka gdyby to było ovi to kreska by nie ciemniala, masz pasażera na pokładzie <3

    Lunaris z całych sił trzymam kciuki za powtórkę bobo <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik 63kg
    Że znajomym lekarzem ciężko będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 07:50

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje !!! Lamuś i Lunka jakie wspaniałe wieści <3 <3 po cichutku gratuluje i ściskam kciuki za maleństwa :*:*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Problemik 63kg
    Że znajomym lekarzem ciężko będzie.

    Lamka, a gdyby tak pójść do jakiegoś gina (może nie swojego, bo chyba go lubisz i ufasz i tam ten numer ciężko wykonać), pokazać mu wyniki i zablefować, że Twój gin/ hematolog kazali Ci brać heparynę od początku. Jak Ci odmówi, niech napisze oświadczenie, że w oparciu o takie i takie wyniki odmawia przepisania leku z uwagi na brak wskazań medycznych.

    Wiem, że to szantaż i ogólnie słabe. Ale chyba dla utrzymania ciąży byłabym gotowa robić wiele...

    Ewentualnie, zdecydowanie lepszy pomysł - wbić się na wizytę do jakiegoś ogarniętego lekarza z kliniki niepłodności?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 07:55

    Bocianiątko, nick nieaktualny, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset super pomysł! Ty to masz MÓZG dziewczyno!!!
    Matko jedyna co za dzień! Środa-to jakże by mogło być inaczej!<3

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Lamka, a gdyby tak pójść do jakiegoś gina (może nie swojego, bo chyba go lubisz i ufasz i tam ten numer ciężko wykonać), pokazać mu wyniki i zablefować, że Twój gin/ hematolog kazali Ci brać heparynę od początku. Jak Ci odmówi, niech napisze oświadczenie, że w oparciu o takie i takie wyniki odmawia przepisania leku z uwagi na brak wskazań medycznych.
    O tym samym przed chwilą pomyślałam! Ale mam dzisiaj trochę spowolnione reakcje ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset może bym spróbowała się zapisać prywatnie do tej mojej babeczki z luxmedu, bo ją lubię i nie stresowałabym się przesadnie. Pytanie czy będą szybkie terminy :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dobrze prawi! Lamciu spróbuj zrobić szybko bete i do lekarza. Uproś:* całe forum z Tobą prosi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożyczę Reseciku...
    Gratulacje ! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3 Gratulacje! <3[/QUOTE]
    Pięknie tu i kolorowo noi środa także trzymam kciuki i gratuluję! Ja muszę sie zbierac i szykować siebie i córcie Ale ok 10 tu będę bo jeszcze jeden pozytyw chce zobaczyć ;) Miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 07:58

    Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok mam na jutro na 15.00 wizytę u tej dr.

    Bocianiątko, Emilkap11, summer86, reset, Czrna 81, nick nieaktualny, problemik, nick nieaktualny, Siwulec, nick nieaktualny, pilik, Flowwer, Bajkaaa, Kotowa, Anna Stesia, Sanka, nick nieaktualny, Jeżowa, nick nieaktualny, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Diamond92, Lunaris, MaryAnn, nick nieaktualny, Lena21, Morusek lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 28 marca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Ok mam na jutro na 15.00 wizytę u tej dr.
    Pięknie! To dzisiaj dla porządku skocz na betę ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No póóójdę, Przem mnie zawiezie.

    Spoko Problemik, dzięki że o mnie pomyślałaś :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 08:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie rozpoczął się dzień! Magiczna środa w końcu!
    Gratuluję Wam Lamka i Lunaris ! Chyba wszystkie cieszymy się waszym szczęściem jak dzieci!

    Skoro teraz udało się 2 razy literkę L to przyszły cykl należy do literki M? :D

    Meśka, nick nieaktualny, Malgonia, nick nieaktualny, Jeżowa, KateHawke, Lunaris, MaryAnn, Mala90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba w przyszła środę zatestuje :) tylko się zaopatrze :D

    Lamcia uspokoilas mnie. Gdyby coś to pisz. Będziemy kombinować:)

‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ