X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn jak faceci chcą to potrafią :) mój ma mnie dość przed egzaminem :P
    zresztą jak ja sama, więc Nika nie mogę go wyrzucić niestety, bo ma mnie zawieźć na egzamin :D sama bym tam za chiny nie pojechała. Jestem taka spięta. Zaraz zrobię kawę i będę drukowała ustawy. Dziewczyny idę ze względu na męża, na to że faktycznie jak nie pójdę będę potem żałowała, i że Wy mnie namówiłyście, ale i tak nie zdam ! nie mam aż takiej wiedzy niestety, ale potraktuję to jako nauczę na przyszłość :) a od soboty mam spokój ! no nie wierzę ! ale jaki będzie kac moralny ;P i wstyd w pracy, do której muszę wrócić :/

    Kingulla zgłoś to koniecznie lekarzowi, bo coś może być nie tak, niestety nie pomogę bo się nie znam - ja bardzo rzadko miewam skrzepy, a jeśli już to takie mega małe.

    U mnie już 8 dc zaraz trzeba będzie zacząć sikać na owulaki, pójść na monitoring i potem dorobić resztę badań i 26 znowu wzyta u lekarza - ciekawe co powie na te moje wyniki. Jakoś tak szybko to teraz leci. Mam nadzieję, że złapie jakiś trop. Jeszcze emek musi upuścić trochę krwi i będziemy gotowi na dalsze instrukcje.

    Z dobrych wieści - w maju w moim mieście jest bieg na 5 km - póki co robę 4, ale myślę, że do maja dobiję 5 i pobiegniemy ! :D

    Mamunia, ja bym się nie zastanawiała praca w budżetówce to praca w budżetówce, jak dobrze Ci spasuje to możesz pracować i pracować. Dlatego ja takiej szukam, ale póki co to lipa :( Liczę że albo szybko zaciąże, albo trafi się jakaś fajna porządna oferta i będę miała JAKĄKOLWIEK szansę, bo widzę, że im bardziej mam nadzieję, tym gorzej na tym wychodzę.

    lamka, Siwulec lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza Pe. dobrze robisz - podejdź do egzaminu na spokojnie - może się poszczęści i trafisz na pytania, które masz opanowane.

    Mąż skoro wiezie to jednak jakoś ciągle Cię kocha - dobrowolnie zamyka się z Tobą w małym pomieszczeniu na cały czas podróży!

    Zapomniałam wczoraj napisać - Achia jesteś bardzo dzielna, walczysz o tę fasolę jak lwica i teraz musi być dobrze. Usunęłaś blokadę dla plemniczków - teraz wustarczy im taka mała szparka, żeby się dostać gdzie trzeba. Najwyzej będziesz po seksach odstawiać jakaś dziwną gimnastykę ;) Ćwiczyłaś już robienie świecy? :P

    Bociuś, miło że pytasz. Podchodzę zadaniowo - najpierw muszę w czwartek iść do tego nowego doktora. O piątku staram się nie myśleć, bo zaczynam wtedy płakać po kątach. Mąż będzie dziś w nocy i jak będzie chociaż słówkiem narzekać na swoj wyjazd to może nie dożyć świtu.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape u mnie obie są panstwowe... Ale pewnie nic nie wyjdzie ani z pracy ani z dziecka i tak bede sie motala do 40 z jaka ja emerytura odejde, to ja nie mam pojecia.
    Ale tak jak pisalyscie trzeba sie cieszyc z kochajacego meza i zdrowego dziecka. Reszta sie z czasem ulozy. Rozmawilam wczoraj z mama i mnie podbudowala.

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Kobietki :) Miłego dnia i samych pozytywnych wrażeń Wam życzę.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2f3c63f0f15.jpg

    Izape_91, KateHawke, Flowwer, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Bajkaaa, Emilkap11, ANkaG, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, nie wyobrażam sobie jak się musisz teraz czuć, ale wiedz, że my tu będziemy o Tobie myśleć przez najbliższe dni.Pamiętaj że nie jesteś sama!

    Mamunia kobiety mają ciężko w życiu, ciągle muszą się o coś martwić... i jakoś to wszystko ogarniać. Praca to nie wszystko.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza idziemy łeb w łeb ;) ja też 8dc.jutro idę na pierwszy monitoring ze względu na krótkie cykle ;) oby ten marzec był dla nas szczęśliwy ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika bardzo mocno Cię wspieram myślami :)

    Yosel Kochany mężuś! :) ja sie dziś na mojego wkurzyłam, bo mi nie spakował chleba do pracy :D

    Izape 4 km to już super wynik :) to maja to będziesz i 6 biegała :)

    Miłego dnia Dziewczynki! :) ja dziś wyjeżdżam na 2 dniową delegację.

    Izape_91, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinapowodzenia w delegacji :)

    Yosel eMek na medal! :D

    Nikuś właściwie to nigdy nie wiem co Ci napisać. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak się czujesz ale myślami jestem zawsze obok Ciebie <3 W piątek zamknie się pewien etap i pozostanie pamięć. Wiedz, że my zawsze jesteśmy z Tobą i jeśli Ci źle i smutno to wspieramy jak możemy <3

    Izape niezmiennie trzymam kciuki za egzamin!

    Anaaa tulam mocno :(

    Luna dalej taka tragedia z mdłościami...?

    Karolina90, Yoselyn82, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika w najbliższych dniach jesteśmy z Tobą!!!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jestem z Tobą, niedługo będzie Ci lepiej, bo będzie mąż. Wiem, że teraz jestem wkurzona i zła, ale Ci przejdzie.

    Izape - uwierz mi, że jeśli zmniejszyłabyś tempo, to w tym momencie byś i 7km przebiegła. :-)

    Yosel super :-)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nie będę oszukiwać, nie jestem w stanie ogarnąć całego wątku bo jak zawsze macie ogromne tempo, ale zaglądam do Was i ciagle Wam kibicuję, jestescie NIESAMOWITE <3

    Zostawiam ciążowe wiruski &)!@@&?,:)’k£$#$£+=•£$^<?|}{>¥¥+#]\,?&@!?(?@@€:.!’•$%#>+{||?!


    Ps nie widziałam nigdzie wiadomości od Buni, ktoś może się jak zakończyła się sytuacja z jej torbielą ? Myśle o niej czasami i mam nadzieję, że niedługo do nas wróci

    Nika Ty wiesz, że wiele serc i myśli jest tutaj z Tobą <3

    Iza kciuki ogromne, jesteś zdolna dziewczyna oby dopisało Ci do tego odrobina szczęścia !

    Yosel jak szkolenia w OA? Do kiedy je macie ?

    Lunaris, Koteczka82, lamka, ANkaG lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nikt nie wie co z Bunią...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • iwanoc Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) Ale naprodukowałyscie :D musze wszystko nadrobić zatrzymałam sie przed stroną 30 jeszcze... 4 marca miałam testować. 3-ego wieczorem trafilismy z synem do spzitala z rotawirusem. testu nie robiłam, @ sama przyszła w szpitalu...

    iwanoc
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :*

    Kciukam za Was

    Izape kopniak na szczęście, na egzamin. Wierzę w Ciebie <3

    Nika jestem z Tobą myślami <3 <3 <3

    Więcej nie pamiętam :(

    Całuje Was <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwanoc wrote:
    Hej kobietki :) Ale naprodukowałyscie :D musze wszystko nadrobić zatrzymałam sie przed stroną 30 jeszcze... 4 marca miałam testować. 3-ego wieczorem trafilismy z synem do spzitala z rotawirusem. testu nie robiłam, @ sama przyszła w szpitalu...

    To masz duuużo do nadrobienia :D Współczuję z tym rotawirusem - paskudztwo. I jeszcze @ do tego

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry :*

    Kciukam za Was

    Izape kopniak na szczęście, na egzamin. Wierzę w Ciebie <3

    Nika jestem z Tobą myślami <3 <3 <3

    Więcej nie pamiętam :(

    Całuje Was <3

    My też Cię całujemy :* :* :* <3 <3 <3

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate dziękuję, że pytasz. Dzisiaj po raz pierwszy od 3 (?) Tygodni wyszłam z domu i jadę na uczelnie uzbrojona z leki na żołądek i masę woreczków... Do tego wyglaszam dziś referat na seminarium. Jest dramat ;) zazdroszczę Ci, że Twoja fasolka daje Ci spokojnie funkcjonować. Od ostatniej wizyty tydzień temu schudłam kolejne 1,5 kg :/ pociesza mnie jedno, maluszek jest zdrowy a mąż obiecał wymarzone buty jako prezent na obronę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 10:05

    Izape_91, KateHawke, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena szkolenia mamy do 26 marca. Jeszcze 3 spotkania mamy.

    Lena21 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles czy Ty myślisz, że ja mam jakąś kompetentną wiedzę i pomagam dziewczynom w ich wynikach? Nie. Bo nie mam ani odwagi ani takiej wiedzy jak one. Jak myślisz skąd One mają taką wiedzę? Odpowiem Ci. Ze swoich często bolesnych doświadczeni. Bo prawie każdej z nas tutaj ciągle się nie udaje. Bo prawie każda z nas tutaj ciągle szuka problemu. Bo każda z nas robi tutaj wiele badań i te które nie trafiły na dobrego lekarza któremu ufają, szukają po prostu odpowiedzi na własną rękę. Nie na kafejkach a często w specjalistycznych artykułach, na które ja bym się nie porwała. I wiesz co? I trzeba je podziwiać i szanować, bo są jedyne w swoim rodzaju. Czemu mnie jeszcze chyba lubią? chociaż jestem w tym temacie amebą ? nie wiem... Na pewno Ty musisz zbastować ze swoją roszczeniową postawą i zainteresować się też innymi, nie tylko sobą.

    Luna1993, Morusek lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane, tyle miłych słów, że aż wstyd nie zdać !

    Dzwonił szef burak, no może nie aż taki, bo trochę podniósł na duchu i złożył życzenia z okazji dnia kobiet. Może pójdę w poniedziałek do pracy.

    U Buni cisza, niewiadomo co się z nią dzieje i się martwię :(

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ