X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dziewczyny, a jak Was bolą piersi? Czytam tu często o wrażliwych cycuszkach, czego sama raczej nigdy nie doświadczyłam. Za to kilka dni po owulacji raz na jakiś czas tak jakby żałuję/zapiecze mnie któraś z piersi. Trwa to sekundę/dwie, czasem jest ledwo odczuwalne, a czasem muszę sobie krzyknąć z bólu ;) Miałam to dwa cykle temu i dziś też mi się zaczyna.
    Czy któraś z Was tak ma?
    ja w kazdym cyklu mialam pelno urojonych ciaz, w tym szczesliwym nie mialam zadnych objawow:P cycki bola mnie trocg=he po boku jakbym zakwasy miala, ale nie sa ani wieksze ani nie ma zylek

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia, dziekuje za rade :) ide jesc orzechy, migdaly i zaparzac pokrzywe, bo akurat ostatnio kupilam :) Zastanawialam sie, czy takie napedzanie endo w ciazy tez zadziala :) :*

    Niecierpliwa, ja juz naprawde bede grzeczna i przestaje marudzic :) A jak Twoj brzunio? Juz dobrze, przeszlo wszystko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szczesliwa Mamusia, dziekuje za rade :) ide jesc orzechy, migdaly i zaparzac pokrzywe, bo akurat ostatnio kupilam :) Zastanawialam sie, czy takie napedzanie endo w ciazy tez zadziala :) :*

    Niecierpliwa, ja juz naprawde bede grzeczna i przestaje marudzic :) A jak Twoj brzunio? Juz dobrze, przeszlo wszystko?

    Nie o marudzenie chodzi tylko o Twoje samopoczucie i wpływ na kropeczka :)
    A brzuch już w miarę, korci mnie żeby zrobić betę, żeby zobaczyc czy spada ale wytrzymam :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tak, mnie tez sie wydaje, ze to Nikodemka :) Pamietam, jak przesylala nam ksiezycowy kalendarz plodnosci <3 :D

    Ja Wam moge na szybko, mniej profesjonalnie niz Nikodemka, ale rownie skutecznie powrozyc ;)

    Czary mary, atmosfera jest jak w garncu, wszystkie z Was zaciaza w marcu. Te co w brzuszkach dzidzie maja, i je z nami podziwiaja, wszak urodza zdrowe dzieci, czas Wam, Piekne, szybko zleci :* Zadnych chorob sie nie bojcie, a wyprawke juz szykujcie :) :*

    Tak, to ja jestem ta czarownica haha :D Tarota tez potrafie stawiac, ale jego sie akurat troche boje, wiec stawiam zazwyczaj karty anielskie, z ktorych mozna wyczytac same pozytywne przepowiednie :)

    Sasanka - Twoja wrozba najpiekniejsza ❤️

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mam poltorej strony do nadrabiania, ale wpuerw Sasanko.. na innym forum jest bardzo podobna sytyacja do Twojej. Dziewczyna wpadla przed IV z komorka dawczyni.. i tez progesteron z zerem z przodu. Dostala spore ilosci proga, mysle ze minimum 2 razy tyle co Ty. Poki co jest juz kolo 10 tygodnia serduszko bije a progesteron kolo 25 wiec cialko zolte nie podjelo pracy.. ale ciaza ma sie dobrze.
    Nie mowie, ze nic zlego sie u Ciebie nie moze zdarzyc, ale moim zdaniem duuuza ilosc progesteronu, lezenie w lozku i odpoczywanie to jefyne i najlepsze co mozesz zrobic teraz dla swego kropka :)

    A ja wracam do czytania.

    Niecierpliwa..., Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Malgonia, zazdroszcze zapalu i energii :) U mnie jak po 1 wielkiej bibce, bo teraz tylko maz sprzata. Nie mam sumienia powiedziec mu, ze w moich oczach to syf, bo jest z siebie bardzo dumny :) Kiedy M. wraca?

    Mam pytanie odnosnie proga, bo troche sie znowu dobilam... Zakladajac, ze z zarodkiem bedzie wszystko ok, ze ciaza sie utrzyma, a moje cialko zolte jest uposledzone, to progesteron nie zacznie w ogole byc przez nie produkowany w spoko ilosciach az do 10-12tc, kiedy to jego role przejmie lozysko? Zastanawiam sie, czy w ogole mozna tu mowic o niedomodze, skoro w tym cyklu jakos 6-8dpo mialam proga 17.3 ng/ml... Nagle cialko zolte zrobilo sie glupie? Zaczynam juz miec inne obawy, niestety
    U mnie prog do 7-8dpo też był ładny, ale potem spadał. Widać to było na wykresie bo mi się w drugiej fazie parabola robiła. Odkąd biorę proga po owulacji to mi prog spada dopiero przed @. Niby to jest niedomoga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2019, 22:30

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    🥨 az Ci dam precelka za takie slodkie pocieszenie :) Albo co tam, najedz sie do syta, juz za dwoje ;) 🍟🍕🍿

    To w takim razie jeszcze kwestia endometrium- w srode bylo 6mm, wiec lekarz mocno krecil nosem. Da sie je jakos podbudowac, bedac juz w ciazy, czy zostawic naturze?
    Wcinaj migdały i orzechy :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka nie łam się, na pewno wszystko się ułoży 😘 będziesz mieć hsg to super, pewnie się uda zaraz po ☺️ a jak nie to są jeszcze inne metody do przemyślenia. Ale wierzę, że nie będziesz musiała o tym myśleć, bo przecież musi się udać! 😊 Trzymam kciuki za Ciebie ✊

    Beti! Oby ta kreska okazała się TĄ 😍

    Sasanka nie możesz się przejmować rzeczami na które nie masz wpływu. Robisz wszystko co powinnaś a nawet jeszcze więcej. Teraz czytałam o pokrzywie, wygląda na to, że to bardzo dobry pomysł ☺️

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka powiem Ci, ze z jednej strony bym miala ochote na takie wrozby, a z drugiej bohe sie, ze nie uslyszalabym tego co bym chciala..
    Z wieloma rzeczami idzie sie pogodzic, ze prace sie straci, ze chlop to nie ten z ktorym sie do oltarza pohdzie itd... ale uslyszec ze nie bede mama bym nie chciala.

    Az sie boje isc wlosy suszyc i Was tu zostawic na chwile ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko przez 20 minut nikt nic nie napisal.. chyba Wam internet odcielo ;)

    Ide spac moje drogie. Czekam na piekne kreseczki jutro. Buziaki :)

    MonikA_89!, agge, Sasanka55, szona, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest 10.03 a już przekroczyliśmy 100 stron, więc chyba idziemy na rekord!!! Średnio wychodzi po 10 stron dziennie 😜 Trochę współczuję nadrabiającym 😂😂😂😂 Ale z drugiej strony takie cudne kreski zasługują na "ochy" i "achy". Podoba mi się ten marzec :D

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sikańce zajęły bardzo dużo miejsca hahaha 😂

    agge, nuśka91, Sasanka55, szona, Malgonia, MonikA_89!, eemmiilliiaa lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Moje sikańce zajęły bardzo dużo miejsca hahaha 😂
    No sporo😀😀

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 10 marca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko,od jutra tylko wyniki bety będę tu wrzucała 😂 bo rano oczywiście lecę do labu 😂

    agge, Sasanka55, moni05, szona, Malgonia, Malinowa91, Iseko, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 10 marca 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka kciuki za betę!
    Ja nie pospamowałam dzisiaj, gorszy dzień, ale wszystko ładnie czytam :D później mogę nie dać rady z nadrabianiem :)
    Dobrej nocy, spokojnych snów 😘

    Malgonia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Moje sikańce zajęły bardzo dużo miejsca hahaha 😂
    Czekamy na wyniki bety :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) Czekam na nowe testy i moooocno trzymam kciuki :) 🤛🤜

    buba123, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 20:00

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a ja wam się wypłaczę z rana. Temperatura spada, a w ogóle jakaś cały czas niska po owulacji :( nigdy nie miałam takiego brzydkiego wykresu .. :/ poza tym nic mnie nie boli. W ogóle czuję się jakbym nie była po owulacji, ale lekarz potwierdził ją monitoringiem. no szkoda, szkoda .. ale i tak siknę jak nordy dojadą :P


    Powodzenia w sikańcach i serduszkowaniu ! :) Czekam na pozytywne testy :)

    buba123 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, zgodnie z umową, nie robię dziś testu ;) Boli mnie bok, biust przestał zupełnie, samopoczucie spoko - myślę, że mój okres przyjdzie szybciej niż za 5 dni. I jakoś zupełnie jestem z tym pogodzona :) dobrego dnia!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ