X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, a Ty gdzie jestes ze swoim tesciorem? Chce w koncu cos zjesc, a trzymajac kciuki, jest ciezko :*

    MamaStasia, kciuki za wizyte :) Niech Malenstwo zaprezentuje sie w calej okazalosci :)

    Moni, dziekuje, troche sie uspokoilam :) Pije pokrzywe wlasnie, wyczytalam, ze jest tez super przy ciazowych krwawieniach <3 Fajna ta lekarka, uwielbiam ja, to kobieta z klasa, ale straszna gadula, wiec stad obawy :) Kiedys, jak maz poszedl do niej z jakas grypa, czy czyms, to po godzinie juz byl telefon od mamuski, wiec roznie bywa :)
    A jak Twoja glowa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 11:01

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, odpoczywaj sobie teraz na L4 :) Jak płatne w 100% to trzeba korzystać :D
    Oby teściowa się nie dowiedziała zbyt szybko! Tajemnica lekarska powinna obowiązywać, a mówiłaś na wizycie, tak profilaktycznie, żeby trzymała buzię na kłódkę? :P
    Teściowa dlaczego aż tak okropna jest? Jest z tych co dzwonią co 5 min pytając jak się czujesz i za każdym razem daje "dobre" rady? :P Nie odbiera się telefonu wtedy :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, a mówiłaś lekarce że na razie ma nie mówić nic teściowej? Bo jeśli mówiłaś to raczej nie będzie tak głupia żeby się wygadac :)
    A co z teściową nie tak? Pytam, bo ja swojej też nie znoszę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 11:09

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dziewczyny w ciąży - czy przed pozytywnym testem bolały Was plecy? Głównie w dole? I jak boli brzuch? Zazwyczaj przed okresem boli mnie tylko w pierwszym dniu. A teraz, że tak powiem, dookoła dupy 😅 boli wszystko. Z przodu, z tylu, zdycham.

    TAAAK ! Mnie właśnie bolały, a nigdy przed @ mnie nie bolą. To było zastanawiające. Zwalałam na duży biust. No ale z drugiej strony duży biust miałam zawsze, a plecy bolały dopiero pierwszy raz. Ale nie bolały mnie w krzyżu, tylko bardziej w odcinku piersiowym o dziwo.

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    I szczęśliwa mamusia, jak u Ciebie sytuacja dziś?
    Nie poszlam na bete. Nie moglam sie zwlec rano z lozka. A musialam jechac przed praca meza,zeby z synem zostal. Ale zrobilam pinka o 3 rano,wyszla krecha. A przed chwilą zrobulam jakis z apteki o czulosci 25 i tez wyszla krecha. No,jutro musze isc juz koniecznie

    Malgonia, Sasanka55, Iseko, buba123, cukrzyk1991, szona, Ochmanka, Beti82, Magduullina, MonikA_89!, agge, Ania_85_, nuśka91, moyeu lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ale jak to tak bez zdjęć dla nas??

    Szczesliwa_mamusia, szona, Beti82, eemmiilliiaa lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia ale wspaniale :)
    kurde widać ta karowa ma na Ciebie dobry wpływ.

    Ja po mojej wizycie tez wysikałam kreskę, może oni tam jakieś czary odprawiają :)

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ochmanko, a Ty nie siusniesz? :*

    5ylwian, kciuki za bete :) Sugerujac sie testami, na pewno bedzie ladniutka :)

    Maria, zadne marne szanse! Walczymy :)

    Malina, mam nadzieje, ze nasze ciaze sie jednak ogarna na wczesnych etapach i nie beda do konca problematyczne :) Kciuki za Ciebie!

    Pauliska :D :D :D jestes najczesciej sikajaca na testy Ciezarowka :D Bijesz nawet mnie i to o 2 glowy :) Mocne kciuki za mocna bete :)

    Ja bylam dzis u internisty, dostalam recepty, by miec zapas Luteine, Duphastonu i Neoparinu, wiec uf :) plus L4 na 2 tygodnie.. ciazowe L4 100% platne :o Bylam u przyjaciolki tesciowej... Maz twierdzi, ze mamuska dowie sie o naszej ciazy jeszcze dzis, no ale kurcze, chyba jakas tajemnica lekarska jeszcze w tym kraju obowiazuje... Mam okropna tesciowa i najchetniej nie przyznawalabym sie jej do bobo nawet po urodzeniu ;)

    EDIT: aa, zapraszam do siebie :) Mam cudowne slonce. Czekajac na lekarza, az milo bylo siedziec na lawce przed przychodnia :)

    Sasanka jak coś to napiszemy skargę do rzecznika dyscyplinarnego :D:D

    Ja ogólnie słabszy dzien dzisiaj mam, wczoraj byli dziadkowie na obiedze i dziadek opowiadal ze mu sie snilo ze dostal zaproszenie na chrzciny i zaczal o dziecku gadac ( u nas w rodzinie tylko rodzice i jedna ciotka wie) normalnie musiałam wstac od stołu bo mi łzy w oczach stanęły.
    Mam nadzieję, że jakoś mi to przejdzie bo nie mogę ryczeć na każdą wzmiankę o dziecku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie mowilam lekarce, by siedziala cicho, jakos uznalam to za oczywiste, no ale M. zasial we mnie troche niepokoju ;) Trudno, jezeli tesciowa sie dowie, to po prostu jej powiem, by dala mi spokoj i tyle :)

    Pytacie, co z tesciowka jest nie tak? :D hehe :D To nowoczesna, inteligentna kobieta, a zachowuje sie jak zaklamana wiesniara. Jak ktos jej dobrze nie zna, to ja pokocha... Przyklad, dlaczego nie chce, by wiedziala za szybko o ciazy: po poronieniu w lipcu i wynikach histopatologicznych, ktore wygladaly okropnie, byly mega niejasne i lekarze nie wykluczali nawet kosmowczaka, tesciowa do mnie dzwonila i mowila "jaki to moj syn jest biedny, a ty juz pewnie bedziesz bezplodna. Mowilam ci, ze trzeba usunac ciaze od razu jak tylko zaczelas plamic"... Nie zapomne tez, jak kiedys na Gwiazdke (ze 20kg temu, kiedy bylam bardzo szczupla) dala mi olbrzymie majtki w pokemony XXL i powiedziala "mam nadzieje, ze sie w nie zmiescisz :D Dobra, tych historii mam miliard i to gorszych, ale nawet nie chce ich przytaczac, bo to bardzo przykre wspomnienia

    SzczesliwaMamusia, laaaa :) :) :) liiiii :) :) :) okrzyki radosci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 11:58

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia JAK JA SIĘ CIESZĘ!!!!!!! :D dawaj foty

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, Sasanka, to faktycznie... Współczuję i wcale się nie dziwię, że nie chcesz jej mówić. Ja bym już jej nie chciała nawet widzieć po takich tekstach..

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    TAAAK ! Mnie właśnie bolały, a nigdy przed @ mnie nie bolą. To było zastanawiające. Zwalałam na duży biust. No ale z drugiej strony duży biust miałam zawsze, a plecy bolały dopiero pierwszy raz. Ale nie bolały mnie w krzyżu, tylko bardziej w odcinku piersiowym o dziwo.

    Ból pleców w odcinku piersiowym był pierwszą przyczyną moich weekendowych testów. Kilka dni i wszystko będzie jasne :)

    Sasanka55, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka co za wiedźma z Twojej teściowej,masakra! Ja generalnie do 12 tygodnia nikomu o ciąży nie mówię, tzn wie mąż, oczywiście internetowe przyjaciółki i siostrzenica,która też w ciąży jest :) wolę za wcześnie się nie chwalić,bo nie chce potem tych pytań, współczujących westchnień itp. A wiadomo,że po 12 tygodniu ryzyko spada znacznie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 11:37

    Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ca48a147be11.jpg
    Ta z dziś chyba jednak nie taka najgorsza :D

    Sasanka55, buba123, Magduullina, szona, APrzybylska, 5ylwian, Olga_89, MonikA_89!, Angelika1313, agge, nuśka91 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Beti, jak facelle? ✊
    No niestety negatywny :( Dobrze ,ze juz nordów nie mam .Bo niby czlowiek wie ,ze oszukuja ale gdzies tam jakas nadzieja zawsze jest :(

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Szczęśliwa ale jak to tak bez zdjęć dla nas??
    Wrzuce,jak tylko dam rade. Przez ten wiatr nie mam netu. Mieszkam na wsi i mamy radiowy. Ale nie dziala od soboty. A w telefonie mam kiepski zasieg i czasem zlapie lte,a czasem nie. I wtedy jest kiszka. Probuje ciagle zalaczyc zdjecie. Ale sie nie udaje. Jka tylko sie zalczy,to wrzuce

    buba123, szona, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, tule mocno :* 🦄 i o, prosze jednorozca na pocieszenie :) On bedzie straznikiem Twojego humoru i cyklu. Jak jeszcze raz znajdziesz sie w takiej sytuacji, pamietaj, ze jednorozec pilnuje, bys jeszcze przed Gwiazdka tulila swoje malenstwo :*

    Beti, no nie :( ale moze za wczesnie jeszcze? Powiedz, ze za wczesnie...

    Pauliska, piekne :) Jeszcze troche i pokoj dla dziecka naszymi testami bedziemy mogly wytapetowac ;)

    Szona, wtorek juz jutroooo :) Bardzo dobrze, dawkujmy odpowiednio marcowe szczescie. Dzis bylo sporo dobrych wiadomosci, wiec reszte zostawmy sobie na jutro :) Beti, mam nadzieje, ze i Ty to "slyszysz" :)

    Iseko, od lipca widzialam ja moze ze 4 razy i to mi naprawde starcza... M.probuje ja tlumaczyc, ze to dobra kobieta, tylko zagubiona i zazdrosna, no i ze tak naprawde to mnie kocha :D


    szona, Niecierpliwa..., MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    No niestety negatywny :( Dobrze ,ze juz nordów nie mam .Bo niby czlowiek wie ,ze oszukuja ale gdzies tam jakas nadzieja zawsze jest :(

    To ja razem z Tobą bojkotuję Nordy! Przykro mi bardzo :( Mnie już nic nie boli i jestem przekonana, że jutro również stworzę negatywa. Ale w marcu zajdziemy w ciążę i w otoczeniu pierogów z kapustą i grzybami będziemy jechały na porodówki ;*

    Beti82 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ale szalejecie z ttmi stronami gratulacje sasanko piekny przyrost :-* odpoczywaj ...
    Dziewczynki gratulacje testow bet itd .
    Ja skusilam sie siknac i dupa blada nirdzik bialutko... Dzis 27dc no nic nie nastawiam sie mam jeszcze jednego norda i 3 babyboom . niewiem kiedy byla owu wiec czekam dalej albo wyjdzie ktorys albo w kwietniu bedzie znow oczekiwanie .

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti a który to dpo? Może jeszcze nie wszystko stracone?
    A mnie boli brzuch i mnie to martwi...niby wiem, że może tak być, bolało mnie i w poprzedniej ciąży ale jakoś tak się martwię...

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ