X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Witam 😊😊
    Dziewczyny z całego serca gratulacje wszystkim 2 kreseczek, trzymam kciuki o piękne przyrosty!
    Ja chciałam troche oczyścić głowę, ale podczytuje Was🌷
    dzisiaj mam 33 dc, przy cyklach średnio 32 dni ( czasem 33, 31)
    W sobotę test negatywny, mogę pokazać...
    tylko jak tu wstawić fotkę?🤭🤔🤔
    Wejdź w www.zapodaj.net zakładka Na forum, załaduj zdjęcie, zaznacz największy możliwy rozmiar, skopiuj trzeci link (z miniaturką) i wklej tutaj

    Angelll26, Emmainthegarden lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    No napykalam fot
    Gora nord z rana a ten drugi babyboom o 14 robiony.
    No na zdj mniej widac oby to bylo to wkoncu tylko za wczesnie no nic trzeba czekac ....
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/34ecaf485012.jpg
    Jak poruszam tel.,to na nordzie cos majaczy. Kiedy Ty mialas testowac, bo Ciebue nie wpisalam w kalendarz

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina na nordzie to i ja widzę cień cienia:) kciukasy żeby to było to!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 16:10

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko a mnie tak piersi bolą... niech ten okres już przyjdzie bo zwariować można.... to chyba już pod tą następną owulację w przyszłym cyklu :D:D

    patrząc po pierwszej stronie wchodzimy w etap intensywnego testowania :):)

    I dlaczego nie ma serduszek przy mamach ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 15:40

    Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia 12-13 marzec . bo cykl niemonitorowany ale maz bardzo bardzo wykorzysttwal heh wiec :) ehh do 2-3 dni jak nic nie wyjdzie bede czekac na @ od tych pieknych kresun waszych mnie sie zachcialo siknac dzis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 15:42

  • Angelll26 Koleżanka
    Postów: 53 21

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj test:
    https://naforum.zapodaj.net/2e93a8f6125e.jpg.html

    Starania od 05.2018r.
    Pracujemy nad poprawą wyników nasienia.
    Morfologia 2%, mała koncentracja, ilość nasienia i osłabiony ruch plemników.
    Od czerwca 2020 stymulacja Aromkiem oraz Ovitrelle.
    Czerwiec 2020:Jajowody drożne
    Cytologia: zmiany śródbłonkowe stopnia niskiego obejmującego koilocytyzę(HPV)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Szczesliwa mamusia 12-13 marzec . bo cykl niemonitorowany ale maz bardzo bardzo wykorzysttwal heh wiec :) ehh do 2-3 dni jak nic nie wyjdzie bede czekac na @ od tych pieknych kresun waszych mnie sie zachcialo siknac dzis :)
    A ile dzis d po owu. Oczywiście pi raz drzwi

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelll26 wrote:
    Tutaj test:
    https://naforum.zapodaj.net/2e93a8f6125e.jpg.html
    Jestes pewna,ze to negatyw,ja cos tam widze

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Właśnie niby tutaj na forum to śluz jest częstym objawem, ale jak sobie wpisuję w kalendarz ovu objawy to kremowy śluz ma 2% tylk0


    Miałam tak samo i też mnie to zastanowiło. I dostałam mnóstwo punktów za coś, co wpisałam bo mi się nudziło... Także nie wiem z czego oni to biorą..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    A ile dzis d po owu. Oczywiście pi raz drzwi
    Mysle ze 9-10 tak mniej wiecej mi sie wydaje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Mysle ze 9-10 tak mniej wiecej mi sie wydaje
    Ee..to jeszxze z 2-3dni i powinna ciemniec

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Magdullina na mordzie to i ja widzę cień cienia:) kciukasy żeby to było to!!

    Na "mordzie" to i ja widzę cień, zwłaszcza "mordzie" mojego drugorodnego bo sobie obtarł na rehabilitacji, próbował głową materac wuefowy przesuwać.. ;)

    A SERIO, popieram Ochmanke, też mi się majaczy na nordzie, ale tylko z daleka.. :)

    agge, Ochmanka, Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też poproszę żeby przynajmniej na kwiwtniowym wątku przy pozytywach stawiać serduszka. Także, kto chętny do prowadzenia listy?

    Musi być codziennie obecny, nie brać zwolnień, nie nosić okularów, być czujny i umieć serduszka wstawiać... :p

    Może być nabór wewnętrzny...

    :))

    Beti82, Ochmanka, Salome, Malgonia, Iseko, Sasanka55, Tele...79, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Magdulina ja tam nie widzę, ale wiem sama jak ciężko takie kreseczki uwiecznić na zdjęciu. mam nadzieję, ze jutro nie bezie już wątpliwości.

    szona oby czekanie się opłaciło i żeby na teście była tłusta bordowa krecha.

    Coraz bardziej się obawiam, że okres mi zrobi niespodziankę... boli brzuch, bolą plecy, czuje jak bym miała pawia puścić. U mnie pierwszy dzień okresu to jest wojna. Zdarzało się nawet mdleć z bolu. Ostatnio bywało już spokojniej, ale czuję, że nadciąga prawdziwy kataklizm. Dziś już nawet sprawdzałam, czy okres nie zaszczycił mnie swoją obecnością :/

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Beta 16,5. Progesteron 25,3. No i biore dupka caly czas a go podobno nie widac w wynikach. Zadzwonie zaraz do lekarki jak brac dalej. I swoja droga dobry ten Amil skoro pokazuje od 25 a te 16,5 tak ladnie widac

    Ania_85_, Beti82, Irvine90, agge, Angelll26, Angelika1313, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, Salome, Olga_89, Emmainthegarden, Gumcia1989, Niecierpliwa..., Kingulla, APrzybylska, Malgonia, szona, Iseko, Iwona28, eemmiilliiaa, nuśka91, Sasanka55, Tele...79, moni05, MonikA_89!, Malinowa91, OO83, moyeu lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie udało mi się Was nadrobić, ale zamiast pracować ovu czytałam 😉

    Sasanka- tak bardzo się cieszę, że pomimo tylu psikusów Twój bąbelek tak ładnie rośnie :D

    Cukrzyk- bardzo Ci dziękuję, za podpowiedź odnośne glukometru- wysłałam mamę do apteki, bo stwierdziłam, że starsza osoba będzie bardziej wiarygodna 😉 I udało się jej załatwić, chociaż trochę podejrzliwie patrzyli, że nie ma recepty, bo wtedy się płaci za paski 😉 Już przebadałam siebie, rodziców i męża. Muszę sobie przez kilka dni posprawdzać, żebym miała co pokazać ginowi na następnej wizycie. Bo jako komentarz do 5,50 mmol/l (przy normie 3,9-5,5) napisał mi „wynik jest nieprawidłowy!!” ;/ Najlepiej sprawdzać rano na cczo?

    Paula, Gumcia, Szczęśliwa_mamusia, 5ylwian, Pauliśka- gratulacje 😊

    Szona- trzymam mocno kciuki, za jutrzejsze testowanie :)

    Olga- kciuki za piątek 😊 wierzę, że będzie dobrze 😉

    Ja miałam kilka depresyjno-płaczliwych dni, ale dzielnie Was nadrabiałam 😉 Mimo poczasiaczka @ przyszła w czwartek- chyba za bardzo się nastawiłam na ten urodzinowy cykl i dlatego bardziej boli ☹ Zgodnie z zaleceniami staraczek i dodatkowo jako lek na smutki, zaaplikowałam sobie w sobotę taką dawkę czerwonego winka, że kac mnie jeszcze do dzisiaj trzyma ;P

    Ale już sprowadziłam się do pionu- zamówiłam kolejne opakowanie PregnaStart, olej z nasion wiesiołka, żel conceive plus ,dwa opakowania owulaków i zapasy polecanych przez Was Nordów (choć ostatnio widzę, że różne są na ich temat opinie, więc jeszcze 3 pinki dołożyłam)- czuję się przygotowana na kolejny cykl 😉 Mam nadzieję, że nie przegnę tylko z tym nawilżeniem, bo jakiś specjalnych problemów z tym nie mam ;P

    Mąż widząc mój kiepski humor przymilał się, dopytywał co się dzieje i jak może mi go poprawić, a jak udawałam, że nic się nie dzieje, to sam sobie odpowiedział „no tak, wiem… zapłodnić Cię”… myślałam, że padnę 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2019, 16:02

    Szczesliwa_mamusia, cukrzyk1991, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 11 marca 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Beta 18,2 , progesteron 16.01... niska ta beta,mam złe przeczucia....
    Idziemy z beta podobnie. Zobacz. Ja mam 13dpo i mam 16.5. Musimy wierzyc! Ja robilam testy od piatku i dopiero dzisiaj sie cos przebilo

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć!

    agge, Ochmanka, Olga_89, Magduullina, Niecierpliwa..., Malgonia, szona, Iseko, nuśka91, Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Angelll26 Koleżanka
    Postów: 53 21

    Wysłany: 11 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Jestes pewna,ze to negatyw,ja cos tam widze
    Właśnie kreski nie widzę, jedynie jakaś kropka jakby.....

    Starania od 05.2018r.
    Pracujemy nad poprawą wyników nasienia.
    Morfologia 2%, mała koncentracja, ilość nasienia i osłabiony ruch plemników.
    Od czerwca 2020 stymulacja Aromkiem oraz Ovitrelle.
    Czerwiec 2020:Jajowody drożne
    Cytologia: zmiany śródbłonkowe stopnia niskiego obejmującego koilocytyzę(HPV)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian super!!! Gratulacje :)

    5ylwian lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ