X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • kortykoliberyna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie też mi to dziwnie wygląda.
    BABY QUICK TEST test ciążowy płytkowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kortykoliberyna wrote:
    Cześć dziewczyny,

    co myślicie o tym tescie?

    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9ip&s=9#.XIjMIaDdjIU
    To jakis bład chyba. Dziwnie bliskp ta kreska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kortykoliberyna wrote:
    właśnie też mi to dziwnie wygląda.
    BABY QUICK TEST test ciążowy płytkowy

    Niestety, mimo mojego zamilowania do wszelkich wczesnych kreseczek, cieni, czy poczasiakow, takiego testu nie traktowalabym zbyt powaznie, ale na pewno zrobilabym sto innych :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sasanko - twoj fasol jest silny, przetrwal przy niskim progu, to przetrwa wszystko, wierze w to :) I nie dziwie sie, ze sie martwisz i szukasz sposobow, na pewno tez bym to robila, ale bedzie dobrze! ❤️

    Nuśka - oby bylo tak jak mowisz, bo jesli mialabym zyc w takim oczekiwaniu przez kilka lat, to skonczylabym w psychiatryku :d

    Dziekuje :* <3 Ty wierzysz we mnie, ja wierze w Ciebie :) Glowa do gory :*

    Az wstawilam suwaczek, by dodac otuchy Kropkowi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 10:37

    MonikA_89!, agge, Mila1996, Irvine90, Iseko, szona, APrzybylska, nuśka91, Ania_85_, Malgonia, Angelika1313, moyeu lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Ovufriend wyliczyło owulację na 15dc. :D gdzie 14dc jeszcze był test negatywny.
    Obstawiam 17 dc, bo 18 był konkretny skok, a u mnie zawsze on jest widoczny.

    Płatne to to, a zwykłe aplikacje mi lepiej obliczyły :P

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kortykoliberyna wrote:
    Cześć dziewczyny,

    co myślicie o tym tescie?

    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9ip&s=9#.XIjMIaDdjIU

    poszłam do apteki kupić jeszcze 2 testy i niestety 2 kolejne negatywne z tego samego moczu. Mogł byc ferelny test? :(
    Jako specjalistka od robienia testów, niestety muszę stwierdzić,że ta druga kreska to zaciek. Nie jest możliwe,żeby była to kreska świadcząca o pozytywnym teście :(

    A ja zrobiłam betę,ale myślę,że to tylko formalność,bo cycki już nie bolą,szykuje się do okresu... Tak czy siak od wczoraj ciągle mnie mdli,czuję się okropnie,nie mam apetytu,ale myślę,że to tylko stres i nerwy wychodzą... 2 miesiące temu odstawiłam antydepresanty i dolegliwości wracają...ehhh...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tez bardzo stresuje. Czekam z niecierpliwoscia. Najchetniej przespalabym ten czas do 16. Ale nie mam jak. Moje dziecko siw nie szykuje jeszcze na drzemke.
    Wiem,ze jak teraz sie nie uda. To konczymy starania. Nawet nie bede probowac do konca roku. Juz tego nie udzwigne psychicznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Hej kochane! Przepraszam, że się tu Wam wcinam, ale chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem. Wczoraj byłam na wizycie. Oto moje dzidzie 😍

    Trzymam kciuki za Was wszystkie i życzę spełnienia marzeń 😚😚😚

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7c06e64fc52.jpg


    Cudowne, przeogromne gratulacje, prosimy o podwójne wiruski :D:D

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka - ja też mam hashimoto i chyba szczęśliwa mamusia się ze mną zgodzi, ze przy wysokich aTPO i aTG warto brać selen :) Bierzesz?
    Nie wiem czy on mi tak pomógł, ale jak go nie brałam to 4 cs i nic, a potem nagle w 5cs cb, a w 7cs ciąża ;) Po miesiącu odkąd zaczełam go brać zleciały mi przeciwciała. Wiem, że szczęśliwa mamusia też go bierze od jakiegoś czasu :) (?)

    Ok, czytam Was dalej :P

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu po 67 dniach przyszła @. Plan na ten miesiąc to zrobić amh. Chciałam je zrobić dzisiaj, ale pani w okienku w diagnostyce powiedziała ze musza surowice pobrać przed 8 zeby ją zamrozić, także zrobię to badanie w piątek... razem z pozostalymi hormonami. W przyszłą środę wizyta u gin endo, Strasznie się boję ... ale mam nadzieję ze po tych wszystkich wynikach bede mieć trochę jaśniejsza sytuację, czy uderzać do kliniki czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 11:05

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, SzczesliwaMamusia, udzwigniemy wszystko! ...wierze, ze rowniez naszego bobasa za 9 mscy! Kto ma dac rade, jak nie my-Staraczki? Kciuki za Wasze wyniki 🤛🤜

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Mi Ovufriend wyliczyło owulację na 15dc. :D gdzie 14dc jeszcze był test negatywny.
    Obstawiam 17 dc, bo 18 był konkretny skok, a u mnie zawsze on jest widoczny.

    Płatne to to, a zwykłe aplikacje mi lepiej obliczyły :P

    Hmm mi ovufriend wylicza dokładnie wtedy, kiedy ovuview. Ale ładny ten Twój wykresik, fiu fiu. Choć Ty chyba zawsze takie śliczne masz, no nie?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jaki poziom przeciwciał macie? O selenie nie wiedziałam! W pierwszej ciąży zaszłam w 1cs i to z TSH 20 ! Wszystko było w porządku. Z synem okazało się,że TSH było 10 jak zaszłam,strasznie skaczące te moje tsh jest... Przeciwciała ANA ujemne, jedynie RZS mam. Może powinnam immunologię wyciszyć,bo mój organizm ciąże odrzuca. Wczoraj jeszcze mówiłam do M koniec starań,nigdy więcej,ale dziś jakaś siła się we mnie obudziła nowa i już czekam na okres cierpliwie, w kolejnym cyklu musi się udać! Większą dawką luteiny po owu i musi być dobrze! Grunt,że udaje się zajść, teraz trzeba tylko popracować nad tym,żeby utrzymać...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy Hashi chyba powinno się brać i selen, i cynk. To pierwsze można sobie zapewnić, jedząc orzechy brazylijskie. A jak już tabsy, to ja zawsze polecam leki, a nie suplementy.

    szona lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, sorry, ale oficjalnie dostajesz mocnego kopa w zad! 🛶 i to wioslem! Poczekaj na wyniki! 🌂 jeszcze fru parasolka w glowe!

    Tez mam caly plan na siebie, jesli strace Kropka, ale poki on zyje, ani smie nawet pomyslec o @! Przestan czekac na okres, a zacznij na dobre wyniki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 11:21

    Magduullina, szona, Camillee91 lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, jaki piękny suwaczek! 😍
    No to się zrobiło już poważnie, jesteś w ciąży, ach! :)

    Sasanka55, agge, Magduullina, szona, Camillee91 lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Sasanko, jaki piękny suwaczek! 😍
    No to się zrobiło już poważnie, jesteś w ciąży, ach! :)

    Juz sie czuje jak stara matka :D nawet potrafie podniesc glos na Kropka, jak za mocno po macicy hula :D ;)

    Salome, Pauliśka, buba123, moni05, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko z takim wynikiem bety naprawdę nie ma już szans na zdrową ciążę,cycki nie bolą,@ zbliża się jak nic. Ja już się z tym pogodziłam, więc jest ok, a grudzień do rodzenia jest super ;)

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Jako specjalistka od robienia testów, niestety muszę stwierdzić,że ta druga kreska to zaciek. Nie jest możliwe,żeby była to kreska świadcząca o pozytywnym teście :(

    A ja zrobiłam betę,ale myślę,że to tylko formalność,bo cycki już nie bolą,szykuje się do okresu... Tak czy siak od wczoraj ciągle mnie mdli,czuję się okropnie,nie mam apetytu,ale myślę,że to tylko stres i nerwy wychodzą... 2 miesiące temu odstawiłam antydepresanty i dolegliwości wracają...ehhh...
    Ja tez czekam na wyniki. Cycki tez mniej bola,mdli mnie i malo jem,czasem zakreci sie w glowie ale gdzie przy takiej becie takie objawy,wiec tez obstawiam stres.prawda jest taka,ze na naszym etapie wszystko jest mozliwe

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sasanko z takim wynikiem bety naprawdę nie ma już szans na zdrową ciążę,cycki nie bolą,@ zbliża się jak nic. Ja już się z tym pogodziłam, więc jest ok, a grudzień do rodzenia jest super ;)

    A pójdziesz jeszcze na bete? Według mnie szansa jest zawsze, a brak bólu piersi na prawdę o niczym nie świadczy :)

    Sasanka55, Camillee91 lubią tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ