X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Ale brązową? :P to już w ogóle jesteś ewenementem :D ja jestem z tych "kilka kg za dużo" :P dosłownie kilka. Z 5-8 mogłabym mieć mniej :P i teraz macica wypycha jeszcze to sadło :D

    No brązowa kreska. Nie jest bardzo ciemna, ale widać ją bez problemu. To po prostu linia środkowa ciała :) Nie zwróciłabym na to uwagi ale jak zaczęliśmy się starać to ją zauważyłam i wkręcałam sobie, że to objaw ciąży. Ale że ciąży jeszcze długo nie było a krecha była nadal, to już wiem, że po prostu sobie jest :)

    Ja mam tak jak Ty, 5-8 kg mogło by być mniej. Przed ślubem 4 lata temu nie ważyłam nawet 50, a teraz już 60. Najlepsze jest to, że wcześniej miałam większe kompleksy i nawet z 4 z przodu na wadze uważałam, że jestem "gruba" :D a teraz naprawdę jestem grubsza a uważam, że jestem normalna :) Ale ostatecznie walić to, teraz im będzie więcej na wadze tym będę szczęśliwsza. Kula to kształt idealny :D

    moni05 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Kurde. Ja dostałam e-maila z instrukcją zainstalowania trzech aplikacji. Mi Heart, Bluetooth coś tam i "OVUFriendSBridge". Ale to ostatnie mi w ogóle nie działa.

    Mi Heart zainstalowałam od nowa, ale nadal rozłącza już po chwili i w ogóle nie mierzy. Ehh, bez sensu ;P

    Ja nic takiego nie dostalam :) zaraz sie spytam )

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Ja nic takiego nie dostalam :) zaraz sie spytam )
    Ale to pewnie nie jest konieczne. Bo mi ta pani Kasia odpisała, ze najważniejsza jest apka Mi Heart i aby dane z niej były przesyłane do Google Fit
    Ale u mnie nawet to leży, skoro mi nie mierzy tętna i cały czas rozłącza :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Sasanka o której będziesz miała wyniki?

    Kurde dziewczyny ja w ogóle dziś nie myślę co robię, właśnie ugotowałam garnek kompotu i zamiast go posłodzić to wsypałam 4 duże łyżki soli! Mój się śmieje bo ma dziś do mnie przyjechać koleżanka za którą mój mąż nie przepada,więc stwierdził żebym jej dała to pewnie powie że to jego dzieło.
    Wczoraj w sklepie też wziełam kasze zamiast ryżu i dopiero się kapłam w domu. Normalnie jestem tak rozkojarzona że już bym to wzięła za objaw ciąży, hehehe ale chyba jest trochę za wcześnie.


    Nie wiem, w Luxmedzie robilam bo Diagnostyka zamknieta byla. Babeczki powiedzialy, ze wynik powinien byc popoludniu, ale o ktorej, to kto ich tam wie :) czuje, ze ciazy nie ma, ba, nawet to wiem, ale chociaz napije sie winka do obiadu

    Dziewczyny, kilogramy sa niewazne :) ja przytylam mocno przez Cycloprogynova, ale hula hop jeszcze na mnie nie pasuje, wiec tragedii nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 13:14

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo,jo. Nie jest ważne, ale moje bmi to chyba było o pół za duże, o 2kg za dużo ważę i apka ciążowa zalecała mi konsultację z lekarzem, co do mojej "ciąży z nadwagą" :D

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie wszystkie testerki z 2.03? Haloooo! Może trzeba zaznaczać 2 kreski na 1 stronie serduszkami :) na razie, po 1 dniu, statystyka wygląda zacnie :)

    Sasanka55, Tele...79, Beti82, Szczesliwa_mamusia, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge mi też rozłącza cały czas. Już odinstalowałam i zainstalowałam na nowo wszystkie aplikacje, ale nic nie pomogło. Chyba odeślę opaskę, a sobie kupię jakąś taką lepszą :) i bardziej podobała mi się apka mi fit bo tam pokazywało ilość i jakoś snu :) dzięki temu zobaczyłam, że po akupunkturze sen mi się poprawił i to znacznie :)

    Sasanka fajna nazwa, podrzuce mamie pomysł, chociaż już się zdecydowała na Duet :P Ale zdanie zawsze można zmienić :D

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Agge mi też rozłącza cały czas. Już odinstalowałam i zainstalowałam na nowo wszystkie aplikacje, ale nic nie pomogło. Chyba odeślę opaskę, a sobie kupię jakąś taką lepszą :) i bardziej podobała mi się apka mi fit bo tam pokazywało ilość i jakoś snu :) dzięki temu zobaczyłam, że po akupunkturze sen mi się poprawił i to znacznie :)

    Sasanka fajna nazwa, podrzuce mamie pomysł, chociaż już się zdecydowała na Duet :P Ale zdanie zawsze można zmienić :D

    Duet super :) Dobra, ide spac, nie chce mi sie czekac na wyniki. Jak sie obudze, to juz pewnie beda :)

    moni05, Malinowa91 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oficjalnie oglaszam, ze testuje jutro :) Ujrze biel i nie bede sobie robic nieporzebnych nadziei.

    Jagusia84, agge, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie strasznie rozkłada choroba.
    Temp. Prawie 38, mięśnie bolą, nawet skóra boli, no i ten kaszel :( i cały dzień sama z dziewczynami sama a one ciągle coś chcą. Najchętniej to bym położyła się spać. Nic nie sprzatałam ledwo zupę nastawiłam bo inaczej musiałyby cały dzień na kanapkach.
    Postanowiłam testować w poniedziałek, chyba że mi odwali i jutro siknę. Teraz to chyba mierzenie temp nie ma sensu skoro się przeziębiłam
    Miłego popołudnia

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nie wiem, w Luxmedzie robilam bo Diagnostyka zamknieta byla. Babeczki powiedzialy, ze wynik powinien byc popoludniu, ale o ktorej, to kto ich tam wie :) czuje, ze ciazy nie ma, ba, nawet to wiem, ale chociaz napije sie winka do obiadu

    Dziewczyny, kilogramy sa niewazne :) ja przytylam mocno przez Cycloprogynova, ale hula hop jeszcze na mnie nie pasuje, wiec tragedii nie ma
    Nie opowiadaj, wszyscy widzieli Twoją sexi papkę i nóżki :P

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagusia84 wrote:
    A mnie strasznie rozkłada choroba.
    Temp. Prawie 38, mięśnie bolą, nawet skóra boli, no i ten kaszel :( i cały dzień sama z dziewczynami sama a one ciągle coś chcą. Najchętniej to bym położyła się spać. Nic nie sprzatałam ledwo zupę nastawiłam bo inaczej musiałyby cały dzień na kanapkach.
    Postanowiłam testować w poniedziałek, chyba że mi odwali i jutro siknę. Teraz to chyba mierzenie temp nie ma sensu skoro się przeziębiłam
    Miłego popołudnia

    Testuj jutro, przecież to już będzie 13dpo! Nie zazdroszczę Ci choróbska ale to jest naprawdę dobry znak!

    Nikodemka trzymam kciuki!

    Jagusia84, szona, Jola79 lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Nie opowiadaj, wszyscy widzieli Twoją sexi papkę i nóżki :P

    Haha :D dziekuje bardzo, ale tez slyszalyscie o tym, ze az cycki wyszly mi ze stroju pielegniarki, bo cos za duza jestem

    Jednak nie moge spac, bo az sie w glowie od emocji koluje

    Jagusia, Nikodemka, mocne kciuki za Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2019, 14:25

    Jagusia84, Malinowa91 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, ja widziałam nóżki tylko, nie są ani ciut "zbyt" :D zgrabne bardzo :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zamiast M kupiłaś XS i dlatego ;)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, Arashe, dziekuje :* Kochane jestescie :* Nie bede kontynuowac, bo podoba mi sie takie zakonczenie :D

    Arashe, moni05, Malinowa91, Angelika1313, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Kurczaczek89 Ekspertka
    Postów: 177 141

    Wysłany: 2 marca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zrobiłam badanka, beta 374 :) Tylko trochę mi skoczyły wyniki tarczycy, niby w normie ale dość wysokie.

    Sasanka55, moni05, agge, Malinowa91, Szczesliwa_mamusia, Kaczorka, 5ylwian, Arashe, nuśka91, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    d29db7a339.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 marca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczek89 wrote:
    Cześć dziewczyny, zrobiłam badanka, beta 374 :) Tylko trochę mi skoczyły wyniki tarczycy, niby w normie ale dość wysokie.

    W ciąży norma jest do chyba 2,5.
    No i gratuluję bety :)

    Kurczaczek89, buba123 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczaczek89 wrote:
    Cześć dziewczyny, zrobiłam badanka, beta 374 :) Tylko trochę mi skoczyły wyniki tarczycy, niby w normie ale dość wysokie.

    Super :) Piekna beta :) Gratuluje!

    Im blizej moich wynikow, tym bardziej sie boje. Myslalam, ze nie bede plakac, ale chyba jednak zaleje sie lzami. Jestem umowiona z mezem na kolacje randkowa, ale jesli nici z bety, schleje sie w domu winskiem i zamowie pizze.. najwieksza... tylko dla mnie

  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 2 marca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Testuj jutro, przecież to już będzie 13dpo! Nie zazdroszczę Ci choróbska ale to jest naprawdę dobry znak!

    Nikodemka trzymam kciuki!

    No tym razem nie pogniewam się jak @ jednak przyjdzie ;P
    W starej pracy jestem już na wypowiedzeniu, a w nową już przyjełam, kwestia podpisania umowy.
    Wolałbym nie odkręcać tego wystkiego no i ten stres. W obecnej firmie atmosfera zrobiła się naprawdę paskudna

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ