X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Malgonia, tule mocno :*:*:* Ja to srednio praktykujaca jestem, ale bez kitu, pomodle sie dzis za Ciebie i Twoja ciaze! Twoje rady uratowaly mojego Babelka (nie wiem, czy na zawsze, czy tylko na jakis czas, ale uratowaly!).

    Mam dla Was rebus, ktory jest odpowiedzia na pytanie "Ktore z Was zajda w piekna, zdrowa i nudna ciaze max w kwietniu?"

    Lapia je dzieci w przedszkolu, trzeba uzyc cuchnacego szamponu

    +

    stkie
    Wszy :D sasanko :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasikałam....Niestety tylko cień :(

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 marca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasaneczko aż mi łezy poleciały. Dziękuję Ci ślicznie. baaaardzo bym chciała żeby Twój kropuś dał radę. nie ma lekkiego startu, ale za to od blastusi jest zahartowany . Jeśli to zniesie to już nic go w życiu nie powstrzyma.

    To ja testów zamówiłam dużo. A co do testowania to pewnie będzie zależało od wyniku jutrzejszego progestronu i mojego samopoczucia 9dpo. Ale chciałabym siknąć dopiero 11.

    Magduullina, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, a który masz dzień cyklu?

    Moni ja wiem, że u Ciebie to jest wskazane :)

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, jestes tak wspanialym i walecznym czlowiekiem, ze Twoj Dzidzius bedzie chyba miec jakies super moce :) :*

    Black Lady, z cieni tez sie dzieci rodza :) Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz krecha!

    Magduullina, wszy+stkie :D :*

    Nie wiem, czy zwrocilyscie uwage, ale powrocila do nas ElfiaKsiezniczka :* <3 nie uciekaj juz stad, prosze. Napisz, jak dzis Twoje samopoczucie, a ja sie zamykam tak jak obiecywalam :) :*

    agge lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane,zaraz będę nadrabiać :-)
    Pochwalę sie. Obiecuję, że juz ostatni raz. Dziś taka krecha. Teoretycznie dzis mialam sikac,bo to 1dzien mialbyc nowej @. Test z 12. Gdybym nie sikala wczesniej,to bym ujrzała (tzn i tak ujrzałam) taka krechę. Beta rosnie. Powolutku zaczynam sie tym cieszyc . Choc jeszcze jestem powsiciagliwa.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc33e3986a99.jpg

    Zaraz bede czytać co tam u Was

    kamila2804, Magduullina, MonikA_89!, Sasanka55, APrzybylska, APrzybylska, Emmainthegarden, Niecierpliwa..., Irvine90, Malgonia, Pauliśka, agge, Ania_85_, Sonka, Salome, 5ylwian, ef36, moni05, cukrzyk1991, eemmiilliiaa, nuśka91, Arashe, Tele...79, Iseko, Agamk, Malinaa90, OO83, moyeu, Mila1996, Malinowa91, buba123, Meggs, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia cudowna kreska :) obyśmy wszystkie taką zobaczyły niedługo w swojej łazience :P

    Nadzieja Oby tym razem kreska szybko ściemniała. Kciukam mocno

    Elfia weź, nie pitol weź się przytul :)

    Sasanko ja obawiam się, że będę matką wariatką. oby mi tylko nie padło na dekiel jak teściowej Irvine to nie bezie najgorzej.

    Sasanka55, Emmainthegarden, Sonka, Ania_85_, Irvine90, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, Iseko lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ciezka noc mialam. Maz wrocil wieczorem z wyjazdu firmowego jak sie dowiedzial o wszystkim. Kochane ponawiam pytanko czy jesli to cp to czy lekarz bedzie w stanie stwierdzic to na tak wczesnym etapie?czy sugeruja sie tylko niskimi przyrostami? I czy zawsze konczy sie laparo? Czytalam niby na innych watkach o zastrzykach z metotreksatu. Czy mam sluchac lekarza i skazac ta ciaze na porazke czy jest szansa,ze beta wystrzeli?i czy musze sie zglosic do szpitala,ile moge czekac az samo cos sie zadzieje? Wiem,ze dużo pytan ale nigdy nie bylam w takiej sytuacji a oprocz meza i lekarki tylko Wy wiecie o wszystkim
    A robiłaś dwie bety po 48h? Mając dwie ja bym poszła na IP tak mi mówili lekarze zawsze żeby sprawdzić bo jeśli rośnie mało to jest ryzyko ale przy tak małej becie mogą nie zobaczyć nic. Ja miałam ponad 300 przy obu. Ja znając siebie już z dwoma poszłabym na kontrolę do lekarza

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, u mnie dziś 28 dc, ale..
    Seks był w 13. Myślałam, że owulacja będzie ok 15.u mnie nigdy nie jest spektakularna.
    Spokojnie się z mężem pokłócilam, bo przecież już go nie potrzebuje... ;)

    A tu od 17 dc ból brzucha, 17 i 18 dc śluz jak nigdy, ciągnący na metr i przezroczysty...
    I chyba owu była 19 bo dopiero późno zaczęłam lekko czuć piersi.

    Rozumiecie?
    No i jak się miałam upokarzac i żebrać o seks??? :)))
    A tu w kwietniu ost cykl starań, może trzeba było..

    Tylko, że ja nie umiem kłamać, co w sercu to na języku... Niby tego języka nie musiałam pokazywać, ale nie wygrałabym raczej castingu do "sypiając z wrogiem".. :)))

    Dziewczyny, a mnie chodziło tylko o falszywy test a potem beta rozwiewa wątpliwości. Dopiero teraz do mnie dotarło że można by to interpretować jak cb..
    Zresztą nam się wszystko z ciąża kojarzy:)))

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    A robiłaś dwie bety po 48h? Mając dwie ja bym poszła na IP tak mi mówili lekarze zawsze żeby sprawdzić bo jeśli rośnie mało to jest ryzyko ale przy tak małej becie mogą nie zobaczyć nic. Ja miałam ponad 300 przy obu. Ja znając siebie już z dwoma poszłabym na kontrolę do lekarza
    Sylwia miałaś pęknięta cp przy takiej becie? Po czym stwierdzili,że to cp?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia odezwij się tu do nas ❤

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny teraz to mam metlik. Poszlam do medicover,zwolnila sie wczesniej wizyta u babki u ktorej bylam wtedy z poronienien zatrzymanym i ona mowi,ze mam nie skreslac ciazy. Ze 2 tyg po owulacji nie mozna oczekiwac od kazdego organizmu podwajania bety,zwlaszcza na takim poziomie i ze mam brac dupka dalej i za 2 tyg przyjsc. Jak jej powiedzialam,ze moja mi kazala odstawic zeby nie blokowac poronienia to spytala czy zalezy mi na szybkim poronieniu czy utrzymaniu ciazy. Rozwalila mnie. Ale tak na plus. Nie wiem co robic

    agge, Sasanka55, Magduullina, Irvine90, Szczesliwa_mamusia, Ania_85_, APrzybylska, Pauliśka, moni05, eemmiilliiaa, Niecierpliwa..., ef36, nuśka91, nuśka91, MonikA_89!, Iseko, Emmainthegarden, Mila1996, Malinowa91, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziewczyny teraz to mam metlik. Poszlam do medicover,zwolnila sie wczesniej wizyta u babki u ktorej bylam wtedy z poronienien zatrzymanym i ona mowi,ze mam nie skreslac ciazy. Ze 2 tyg po owulacji nie mozna oczekiwac od kazdego organizmu podwajania bety,zwlaszcza na takim poziomie i ze mam brac dupka dalej i za 2 tyg przyjsc. Jak jej powiedzialam,ze moja mi kazala odstawic zeby nie blokowac poronienia to spytala czy zalezy mi na szybkim poronieniu czy utrzymaniu ciazy. Rozwalila mnie. Ale tak na plus. Nie wiem co robic
    Ja bym jeszcze brała te leki, przynajmniej do jutrzejszej bety. Sprawdź jak przyrost i najwyżej wtedy odstawisz.

    Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, samq widzisz, że córka Black lady miała przyrost jedynie 30%, podobnie jak u Ciebie. A urodziła zdrową dziewczynkę. Nie ma co skreślać od razu.

    Magduullina, Sasanka55, 5ylwian, szona lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, to posluchaj tego dzisiejszego lekarza. Trzymam mocno kciuki.

    No i wspierajmy się w tym wytrzymywaniu bez testowania! Mnie się to bardzo bardzo przyda!

    Sasanka55, 5ylwian, Niecierpliwa..., szona lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga- trzymam kciuki,bardzo,bardzo mocno.
    Pauliska, 5ylwian- nic nie jest jeszcze przesadzone.
    Magdualina - ja nie widzę. Przepraszam. Ale idz na bete jutro. Rozwieje watpliwosci.
    Malgonia- doktor wroci pełny wiedzy. Bedziesz w ciąży w tym roku. Uda sie. Wierzę.
    Sasnka- jak Twoja beta? Sa wyniki? Bo chyba przegapilam.
    Przepraszam,jesli kogos pominęłam, ale nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać

    A co do objawow. To ja nie mam żadnych. Praktycznie. Troche mnie brzuch boli jak na @ i tyle. Nawet jajnik przestal kłuć. Ale akurat z tego sie ciesze. Cycki- zero. Troche moze sutki swedza. Tak to nic. No,ale dzis koncze 4 tydzien dopiero. To nie mam sie czego jeszcze spodziewac :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2019, 13:39

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kreska po 8 minutach tzn cien sie liczy? Bobo robilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wstawie fotki bo na niej nie widac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziewczyny. U nas byl seks codziennie. Jak widac,sie sprawdzilo. Nie zadne co 2- 3 dzien. Tylko codziennie. Prawdziwy rollercoster :-P

    Sasanka55, Magduullina, Ania_85_, MonikA_89!, Emmainthegarden, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzczesliwaMamusia, dziekuje, beta i prog dzisiaj pewnie kolo 18:00. Piekna kreska, o Ciebie jestem mega spokojna :*

    Juz czytam wybiorczo posty, bo pomijam te, ktore mnie w ch*j stresuja! Albo nie, odkladam po prostu telefon. Nie wiem, jak mozna az tak kogos negatywnie nakrecac..

    Iwona, ja bym powtorzyla test z wielka nadzieja :)


    Buziaki

    EDIT: aa, MamaGinekolog kiedys pisala, ze stres to powod 1% wszystkich poronien. Tyle samo co CP. Piszmy dalej o tym, ze umrzemy przy naszych niskich betach, na pewno to nam pomaga

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2019, 13:49

    Magduullina, Szczesliwa_mamusia, moni05, Salome, Iwona28, Emmainthegarden, Ochmanka lubią tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ