X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 14 marca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma Ty to masz przeboje z tym mężem, widać lata robią swoje. Rozumiem, że co do ovu opierasz się tylko na tych wskaźnikach? Śluz i ewentualnie ból? Czy może coś jeszcze obserwujesz?
    Powiem Ci szczerze, że też mam w sobie tyle dumy, że nie mogłabym prosić o seks kiedy się pogniewalam, wtedy nawet nie chce by mąż mnie dotknął ręką i najlepiej 2 m był ode mnie... Tyle, że u mnie ta to niedługo i nigdy nie chodzimy spać bez wyjaśnienia, choć to za jego sprawa, bo ja bym się D odwróciła i poszła spać :P

    Magduullina, Ania_85_, Iseko, Emmainthegarden, szona lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    A ile po owulacji? Ja robilam po poludniu i to po wypiciu herbaty
    Otoz to ze nie wiem kiedy byla owu 30dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sylwia miałaś pęknięta cp przy takiej becie? Po czym stwierdzili,że to cp?
    Przy pierwszej nie pękła tylko czekali aż się pojawi przy becie ponad 300 się pojawiła lekko a przy drugiej już była peknieta przy też ponad 300. Więc było wiadomo. Ale głównie opierali się na becie co 48h

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe - u mnie identycznie. Wczoraj posprzeczalismy sie przed samym snem i najpierw odkrecilismy sie tylkami do siebie i wyszarpywalismy sobie koldre, a pozniej On wymiekl, przytulil mnie i zasnelismy. Ja rzadko odpuszczam :D

    agge, Ania_85_, moni05, Arashe lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Przy pierwszej nie pękła tylko czekali aż się pojawi przy becie ponad 300 się pojawiła lekko a przy drugiej już była peknieta przy też ponad 300. Więc było wiadomo. Ale głównie opierali się na becie co 48h

    Generalnie tylko na becie się opierali. Mówiło że ciąża jest ale gdzie to trzeba czekać aż pojawi się cień.

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, dzięki :)
    Ja staram się za dużo nie myśleć. W końcu i tak będzie co ma być... z nastawieniem że kiedyś się wreszcie uda :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Generalnie tylko na becie się opierali. Mówiło że ciąża jest ale gdzie to trzeba czekać aż pojawi się cień.
    Szok...bardzo szybko pękła. A jakie objawy cp miałaś?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Szok...bardzo szybko pękła. A jakie objawy cp miałaś?

    No bardzo... Bo mojej znajomej pękła przy 20 000... Żadnych. Zasypialam na stojąco i byłam zmęczona a twk to nic. No potem bolał brzuch ale to już krwotok był więc bolał bardzo i był ogromny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie. Dwa różne wykresy pokazują mi owu w inny dzień. Robiłam monitoring i testy i niby nie pękł . Tzn z dwóch zrobił się jeden i rósł ale nie pękł i w poniedziałek byłam na usg i czysto. A tu mi według temp pokazuje że mialam owulacje... Jak to działa?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nic nie zrozumiałam :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Emma Ty to masz przeboje z tym mężem, widać lata robią swoje. Rozumiem, że co do ovu opierasz się tylko na tych wskaźnikach? Śluz i ewentualnie ból? Czy może coś jeszcze obserwujesz?
    Powiem Ci szczerze, że też mam w sobie tyle dumy, że nie mogłabym prosić o seks kiedy się pogniewalam, wtedy nawet nie chce by mąż mnie dotknął ręką i najlepiej 2 m był ode mnie... Tyle, że u mnie ta to niedługo i nigdy nie chodzimy spać bez wyjaśnienia, choć to za jego sprawa, bo ja bym się D odwróciła i poszła spać :P

    Zazdroszczę męża ;). Ja to jestem kłótliwa baba i niestety często chodzimy spać sfochani na siebie ;/ Wtedy każde dokładnie pilnuje swojej połowy łóżka- byle się nie dotknąć przypadkiem ;P Chociaż pamiętam jakie super kazanie nam ksiądz na ślubie wygłosił, żeby zawsze przed pójściem spać się pogodzić. Ale niestety ciężko nam to idzie ;/ Aczkolwiek zauważyłam ostatnio duże postępy- może u nas to "docieranie się" po prostu dłużej trwa ;P

    Magduullina, syllwia91, Emmainthegarden, Arashe, szona lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Emma Ty to masz przeboje z tym mężem, widać lata robią swoje. Rozumiem, że co do ovu opierasz się tylko na tych wskaźnikach? Śluz i ewentualnie ból? Czy może coś jeszcze obserwujesz?
    Powiem Ci szczerze, że też mam w sobie tyle dumy, że nie mogłabym prosić o seks kiedy się pogniewalam, wtedy nawet nie chce by mąż mnie dotknął ręką i najlepiej 2 m był ode mnie... Tyle, że u mnie ta to niedługo i nigdy nie chodzimy spać bez wyjaśnienia, choć to za jego sprawa, bo ja bym się D odwróciła i poszła spać :P
    To u nas jest tak samo - nigdy nie zasypiamy pokłóceni, ale tylko dzięki M., bo ja pierwsza ręki nie wyciągnę ;p Dobrze, że ich takich mamy <3 :D

    Ania_85_, Arashe lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    A ja mam pytanie. Dwa różne wykresy pokazują mi owu w inny dzień. Robiłam monitoring i testy i niby nie pękł . Tzn z dwóch zrobił się jeden i rósł ale nie pękł i w poniedziałek byłam na usg i czysto. A tu mi według temp pokazuje że mialam owulacje... Jak to działa?
    Chodzi o pęcherzyk? Nigdy nie słyszałam aby z dwóch mogł się zrobić jeden.. bardziej prawdopodobne, że jeden pękł a drugi nie. Stąd owu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2019, 15:49

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden, dzięki :)

    Emmainthegarden lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia próbuję coś wykminić, ale wysilam swój mały móżdżek i nic mi sensownego nie przychodzi do głowy ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia na innym wątku laska była na monitoringu i powiedziano jej, że owulacji nie było. Okres się jej spóźniał trochę, więc zrobiła test. Pokazał jej dwie grube krechy. Tak więc i takie przypadki się zdarzają.

    Iseko, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 14 marca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, bardzo mnie rozsmieszyl twój rebus, nie mogłam nie dac ci like :) Ogólnie to zbieram siły na ten cykl. Umowilam sie tez z moja ginekolog na monitoring po clo. Tak jak pisałam wcześniej powtórzę hormony jutro plus zrobię amh - panika mnie ogarnia, bo najbardziej boje sie ze moje bedzie wręcz niewykrywalne. Chciałabym mieć chociaż 1. Przynajmniej będę wiedzieć na czym stoję. Jestem mega zestresowana, ale jednocześnie pełna zapału na ten cykl, chce zeby juz bylo jutro, żeby badania zrobić, chce zeby juz był 5dc żebym mogła cło zacząć brać, chcę zeby już był 20.03 zeby iść na wizytę do tego gin endo, chcę zeby już był 25.03, żebym mogła jajka podejrzeć. Czyli przydałby mi się taki magiczny przycisk z przewijaniem do przodu. 25 marca mam tez gastroloskopie, wiec wesoły dzień się szykuje 😂

    Monia, wykorzystuje od dzisiaj twoj sposób mierzenia temperatury. Po pikaniu trzymam jeszcze termometr 4 minuty i temperatura urosła jeszcze o 0,3 stopnia ! 😱

    5ylwian, posłuchaj intuicji, może akurat kropek się zadomowi :😊

    Emmainthegarden, jak nie masz 100% pewności co do ovu to sie ugryz w język, bo ci sie mąż może przydać 😝
    W ogóle my z mężem mało sie klocimy, a jeżeli już to nie chodzimy spać zagniewani. Zawsze jest buziak na dobranoc, albo seks na zgodę 😍

    Ania_85_, 5ylwian, Niecierpliwa..., moni05, MonikA_89!, nuśka91, Malinowa91, agge, szona lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh jak czytam o waszych klutniach heh to normalnie znajomo :) u nas to samo ... Ale zawsze maz przychodzi ja raczej nie odpuszczam :D
    Kurde a mnie brzuch pobolewa czuje taki dyskomfort . ... Zeswiruje do jutrzejszego testu ... Jeszcze leb zaczyna bolec... Czuje sie jak taka tykajaca bomba ...

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    A ja mam pytanie. Dwa różne wykresy pokazują mi owu w inny dzień. Robiłam monitoring i testy i niby nie pękł . Tzn z dwóch zrobił się jeden i rósł ale nie pękł i w poniedziałek byłam na usg i czysto. A tu mi według temp pokazuje że mialam owulacje... Jak to działa?
    Ale gdyby nie pękł to by była torbielka chyba co?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Emmainthegarden, dzięki :)

    Haha, do Ciebie zawsze miło napisać choć Cię nie widać prawie zza filiżanki.

    U nas grubo. Mąż ma ogromne problemy, częściowo bez swojej winy. W sumie my mamy problemy, bo są to też finansowe. Nie dziwię się że warczy na wszystkich, ale jak są dzieci to nerwy trzeba trzymać na wodzy...
    Dotyczy też swirujących zaciążonych ;)

    A u nas rzeczywuscie lata robią swoje najpierw się potrafiłam gniewac przez dzień, potem szkoda mi było czasu na dąsy, a ost nie zależy mi na zgodzie. Jestem zmęczona. Dobre to, że mąż poszedł do psychologa czyli widzi problem..

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ