X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane :* tyle wsparcia i zrozumienia to nie mialam nigdzie :)
    Pauliśka mnie tez kluje z prawej strony.i krzyz boli.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja też się strasznie stresuję,właśnie czekam w labie.... Brzuch ciągle kłuje z prawej strony.... :/
    Nie stresuj się, będzie dobrze :* mocno kciuki ściskam za Ciebie i 5ylwian :*

    Kurcze kciukow mi na dzisiaj zabraknie 😂 musicie napisać o której za którą trzymać 😁

    5ylwian, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape sto latek!!!
    A wiec dupa blada... Nie aplikuje juz lutki i czekam na @...
    Nic na sile nie ten czas poprostu...
    Zq wszystkie was trzymam mocno kciuki :*
    Pink powinien juz wyjsc skoro wczorajszy taki byl odpuszczam bo wmawianiem robie sobie tylko krzywde ... Nie wpatruje sie juz w te testy bo zeza mozna dostac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 08:27

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    O kurcze jaka agresja. Przecież tylko zapytalam grzecznie. Tak nie jestem częścią grupy, zgadza sie. Ale co to za zarzut? Forum i wątek jest otwarty. Mam male dziecko więc nie mam czasu siedzieć caly dzien na forum i u nas też dopiero co zapadla decyzja o staraniach więc jak mialabym wcześniej byc częścią grupy? :O

    Być może pochopnie się wczoraj odezwałam, jakoś jest mi bliżej do realizmu niż takiego hurra optymizmu ale w sumie to nie moja sprawa więc poniekąd rozumiem oburzenie. Ale tak wyrzucać to nieładnie, chyba że razi fakt ze mam juz dzieci to lepiej napisać prosto z mostu :P

    „Razi fakt, że mam już dzieci” ?! Hehe - 5 lat też masz? Bo hasło na poziomie właśnie dziecka. Niewiarygodne :)

    5ylwian, Sasanka55, Magduullina, Iseko, agge, Malgonia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko bosko, jestem na 170 stronie! Tyle jeszcze przede mną! Czas się zwolnić z pracy, bo jeden dzień na forum w plecy i czytam książkę przygodową :D

    Dwie rzeczy z dotychczasowego nadrobienia:

    Sasanka, jestem przeszczęśliwa, że masz taki wynik. Bym Cię tak wyściskała teraz, że hej! :)

    Gastroskopię miałam 2 razy, za każdym razem o 18!!!!! Po całym dniu na głodzie. Podczas badania myślałam tylko o jedzeniu :D i dlatego badanie trwało z 3 minuty :)

    Lawendowa, Twoje elokwentne wpisy wpadły mi już w oczy na innych wątkach. Ja nie jestem tak dyplomatyczna, jak reszta dziewczyn ;) i dlatego cieszę się, że nie było mnie tutaj w momencie, gdy zabierałaś głos.

    Czytaaaam daleeeej!

    Sasanka55, 5ylwian, moni05, Irvine90, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja za was tez trzymam kciuki z całej siły!

    Ja już po upuszczeniu krwi. Nie było w ogóle ludzi. Pani w okienku byla bardzo mila i jak zobaczyla ze cena za moje badania to 270 zl, to mi od razu kartę założyła żebym miala taniej.

    Sasanko, ja tez nie piłam kawy, ale niedaleko mojej pracy jest taka palarnia, gdzie maja kawe w różnych smakach i tam jest najpyszniejsze cappucino jakie piłam. Najlepiej z kawa czekoladowo - wiśniowa 😁 od mikolaja z kolei dostałam super zestaw spieniasz elektryczny, młynek i kawiarki bialetti, odtąd już nigdzie kawa nie smakuje tak jak w domu, no chyba ze w palarni, ale to dlatego ze tam kupuje moje smakowe kawy ☕

    Ja właśnie na ali kupiłam super suknie wieczorową! Bałam sie przeokrutnie ze będzie brzydka, przyszla we wtorek i jest cuuudna.

    Magduullina, Sasanka55, Salome, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny ja za was tez trzymam kciuki z całej siły!

    Ja już po upuszczeniu krwi. Nie było w ogóle ludzi. Pani w okienku byla bardzo mila i jak zobaczyla ze cena za moje badania to 270 zl, to mi od razu kartę założyła żebym miala taniej.

    Sasanko, ja tez nie piłam kawy, ale niedaleko mojej pracy jest taka palarnia, gdzie maja kawe w różnych smakach i tam jest najpyszniejsze cappucino jakie piłam. Najlepiej z kawa czekoladowo - wiśniowa 😁 od mikolaja z kolei dostałam super zestaw spieniasz elektryczny, młynek i kawiarki bialetti, odtąd już nigdzie kawa nie smakuje tak jak w domu, no chyba ze w palarni, ale to dlatego ze tam kupuje moje smakowe kawy ☕

    Ja właśnie na ali kupiłam super suknie wieczorową! Bałam sie przeokrutnie ze będzie brzydka, przyszla we wtorek i jest cuuudna.

    To super ze trafiony zakup:) ja z ciuchow to takie najdrobniejsze raczej stroj kąpielowy czy koszulka:) zapodaj linka jak trafiona:)
    Moja koleżanka kupiła tam suknie ślubną ale nadawała sie co najwyżej na przerobke na firanki :D

    agge lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Dziękuję dziewczyny bo już nie ukrywając zaczęłam się trochę stresować :) moja gin jak byłam w 14 tygodniu u niej to się dziwiła że nic jeszcze nie czuję, temu coraz bardziej zaczęło mnie to martwić. Ten czas oczekiwania pomiędzy wizytami jest straszny :P
    Serio się dziwila? Za to ja nie słyszałam, żeby ktoś tak wcześnie, w 14 tygodniu coś czuł... to nie wiem, co jej tak pilno :P naprawdę masz jeszcze kilka dobrych tygodni na to.

    Sasanka55, Mila1996 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA kciuki za wizytę! 😘

    Elfia a gdzie robiłaś badania? Ja na początku robiłam w prywatnym labie, bo wyniki można było sprawdzić przez internet, ale teraz robię już tylko w szpitalu bo jest najtaniej. Dawaj linka do kiecki ☺️

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopłynęłam do końca!
    Elfia, bardzo trzymam kciuki za Wasze działania. Dopiero teraz o Tobie przeczytałam i wierzę, że w końcu się uda!

    Izape życzę Ci pięknego życia, w otoczeniu dobrych ludzi :)

    Monika, kciuki z całych sił!

    Pauliśka, 5ylwian czekam na wyniki i uprzejmie proszę aby Wasze Kropki dołączyły do gangu Kropka Sasanki - w myśl zasady, że początki wstydliwe, a później szaleństwo!

    Niecierpliwa, kiedy masz kolejną kontrolę?

    Ja nie poszłam na krew. Wczoraj wieczorem test LH wyszedł wreszcie negatywny. Tak porządnie negatywny. I tak sobie pomyslalam - to i dlatego nie należy już tych testow robić po 1 pozytywie, a jednocześnie już w 2 dc poziom LH spadł mi porządnie. Kasy wydałam w tym mcu na badania i testy wystarczająco ;) zrobię lepszy uczynek rezerwując nocleg w hotelu, gdzie zaatakuję męża w okolicy owulacji ;) Mam akurat wyjazd z pracy, to zabiorę go ze sobą, połazimy po lesie, pooddychamy świeżym powietrzem ;) wyjdzie lepiej niż kolejny wynik badania, co nie?

    Wczoraj spotkałam się tez ze swoją przyjaciolka. Tak jak ja jestem raczej Misiem Fatalistą, ona jest człowiekiem optymistą. 3 lata temu to dzięki jej sugestii żeby brać życie za rogi, SAMA ZAGADALAM DO SWOJEGO MĘŻA! ;) i teraz znowu jej jęczałam. Tak umiarkowanie, ale jęczałam. A ona mówi „weź sobie małe karteczki. Zapisuj na nich codziennie, co dobrego Cię spotkało. Cokolwiek. Np. Mąż zrobił mi kanapki do pracy, obejrzałam fajny mecz w tv, było słonecznie i ciepło itd. I później po całym tygodniu zobacz ile fajnych rzeczy Cię codziennie spotyka!” I wiecie, ja to jestem tak „romantyczna” i delikatna jak stary gruboskórny facet ;) Ale to jakoś do mnie trafiło. Gubię się w myślach o ciazy, a trochę zaczynam omijać życie.

    Także plany na ten cykl: dużo seksu, (nadal) dużo wina (swoją drogą mam okres stulecia, leje się ze mnie jak nigdy - może być tak, że tym chlańskiem czerwonego wytrawnego wyhodowałam takie endo, ze i okres większy?), powrót na siłownie, dużo dobrego myślenia! Stres to straszny dziad. I bardzo dużo zaburza w organizmie. Spróbuję popracować nad optymizmem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 09:04

    MonikA_89!, Sasanka55, agge, moni05, nuśka91, 5ylwian, Tele...79, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, poplakalam sie przy Twoim poscie, usmiechnelam i zasmucilam... Bierz z zycia to, co najlepsze i niech przez starania nic fajnego Ci nie umyka. Pomysl z hotelem i lasem super. Swoja droga moje najlepsze seksy byly i w jednym i w drugim ;) Kiedy ja sie czegos boje i mam ponure mysli, robie rzetelna kalkulacje, czy za 5 lat to cos bedzie mialo dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Zazwyczaj wychodzi, ze nie, no bo ktora z nas w 2024 bedzie pamietac o tym, ze w lutym, czy w marcu cykl byl slaby, skoro bedziemy siedziec na placu zabaw, pilnujac kilkoro naszych dzieciakow :)

    Pewnie tak pieknie podrasowalas endo, ze teraz 3 razy wiecej bylo do zluszczania :) Super! W @ sie przemeczysz, ale przynajmniej wiesz, ze Dzidziulek bedzie miec cieple poslanko.

    szona, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry😘, kto późno wstaje ten nadrabia😵

    Elfia - kocham aliexpress, ale nigdy nic konkretnego, same pierdoły 😁 boję się wydawać więcej niż 50 euro za jednym razem. 😋

    Iwonka, jesteś 11dpo, to wcześnie. Daj sobie czas. Ja dopiero 11dpo mialam poczasiak taki jak Ty wczoraj.😘

    Monika, na pewno popękały! Trzymam kciuki mooocno 😘

    Niecierpliwa, może jednak zaczekaj i zrób tak jak mówił lekarz? Nie wiem, co Ci doradzić, ja jestem z natury ogromną panikarą, więc... Bądź mądrzejsza😊

    Mila w pierwszej ciąży, jak byłam chuda jak patyk to na koniec 19tc. Takie już naprawdę łaskotki z jednej do drugiej strony. Nie martw się, jeszcze wcześnie. Choć wiem, że już byś chciała😊. Ta gin jakaś dziwna 🤔

    Pauliśka, 5ylwian, trzymam mooooocno kciuki, Wasze bety muszą być piękne 😊😘

    Magduullina przykro mi :( no powinien niestety wyjść, zwłaszcza, że te cienie już widujesz jakiś czas. Na Wielkanoc ogarnij jajeczka porządnie. Swoje i Emka.🐣

    Narobiłyście mi ochoty na kawę... Od 6tc mnie odrzuciła totalnie, może to czas żeby wrócić...

    Szona, strasznie lubię Twój plan! I Twoje podejście. Z takim bocian murowany.💪 rozumiem Cię doskonale i jeśli się czegoś bardzo chce to niestety normalne, że gubi się wszystko wokół... Gdyby mój chłop nie był taki jaki jest to by mnie zostawił, bo za każdym razem jak w rodzinie ktoś zachodzil w ciążę to ja chlipałam mu w rękaw. Muszę się zainspirować trochę Tobą i mu teraz to wynagrodzić wszystko. :)

    szona, MonikA_89!, 5ylwian, Mila1996 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni dziekuje :* no sama wiem ze gdyby cos to powinno juz wyjsc .... No czekam na @ chyba ze wredota nie przylezie heh to powtorze test .. Sama zglupialam no ale dopoki nie ma @ nie skreslam cyklu a tym czasem dopijam kawe i ide cos dzialac i pozalatwiac pewne rzeczy :) lece bo jak zwykle czas ucieka a nic nie zrobione.... :) pozniej bede was nadrabiac :* milego dnia kochane :* za wyniki bet trzymam kciuki bo Pauliska powtarza tak a i 5ylwian trzymam kciuki?
    Kingulla jestesmy w tym samym punkcie wiec trzymam kciuki albo woz albo przewoz :) nie teraz to w przyszlym miesiacu ... Wybaczcie jezeli pominelam ktoras :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 09:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/9618f2542c8f2.jpg.html kurde taki test sie mylil

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    https://zapodaj.net/9618f2542c8f2.jpg.html kurde taki test sie mylil

    To wynik po czasie?
    Mój bobek gdy wysechł - był bardzo podobny. Najgorsze, ze na facelle tez był cien. A morze czerwone przybyło jak co miesiąc :/ Rozumiem Twoje rozczarowanie. Ale ile masz jeszcze do okresu? Ja w tym mcu biorę na siebie tytuł królowej evapow, Tobie życzę normalnej kreski w ciągu 5 minut :)

    Magduullina, Iwona28 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam jeszcze pytanie o suplementację mężczyzn. Mój bierze wit. D, wit. C, cynk i selen. Ktoś napisał, że selen przyczynia się do raka prostaty 😱 Co powinien brać facet, żeby go nie skrzywdzić 😅

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    https://zapodaj.net/9618f2542c8f2.jpg.html kurde taki test sie mylil
    Iwona,przecież to krecha jak marzenie, nie trzeba się dopatrywać przez lupę! Nie myślą Las zeby ma betę skoczyć moze to rozwieje twoje wątpliwości

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A mam jeszcze pytanie o suplementację mężczyzn. Mój bierze wit. D, wit. C, cynk i selen. Ktoś napisał, że selen przyczynia się do raka prostaty 😱 Co powinien brać facet, żeby go nie skrzywdzić 😅
    Mój łyka SupraMen, D3 2000, C 500, tran i modulator homocysteiny. Jak nie brał SupraMenu to dawałam mu cynk, bo niby dobrze wpływa na armię :)

    Bardzo mi się podoba Twój plan! Tak powiało optymizmem :D Myślę, że wyjazd dobrze Wam zrobi, a często po takim wypoczynku i wyłączeniu myśli coś zaskakuje! Zamiast płacić za badania i testy pora zrobić coś dla związku <3

    szona, Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona jakie to szczescie, ze nie mam prostaty. Sle serio to nie wiem jak to jest.

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szona jakie to szczescie, ze nie mam prostaty. Sle serio to nie wiem jak to jest.

    Szybki rzut oka w necie i co do zasady cynk, selen, wit C i wit E, koenzym Q10 i L-karnityna wydają się ok. Dooobra, nic mu nie będzie ;) a o prostacie napisał ktoś tu wyżej, stąd przemknęło mi przez myśl, czy ja aby na pewno staremu krzywdy nie robię ;)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ