X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian mam nadzieję że w Twoim przypadku to torbiel albo po prostu wczesne bóle przygotowywania się organizmu do ciąży :) z dwojga złego lepiej w tę stronę. Chociaż najlepiej jakby tam w ogóle się nic nie działo ! ❤️ Tulę mocno 🤗

    5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Dziewczyny wybieram się dzisiaj do biblioteki poleciły byście mi jakieś ciekawe książki? Czy to dramaty czy fantastyka czy romanse obojętnie. Pochlone wszystko 😁

    Ja zaczynam "Służące do wszystkiego" i mega się wciągnęłam. Może i Tobie się spodoba.

    Mila1996 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, cholera az mi się przykro zrobiło :( niektórzy faceci myślą, że wystarczy im się spuścić i jak nie wychodzi to na bank coś z nami nie tak... Mam nadzieję, że Cię przeprosi. Nie pozwól sobie na takie traktowanie, tym bardziej się nie obwiniaj! Sama powiedziałaś, że bez badań nie oskarżysz! 😘

    Niecierpliwa, cieszę się, oby tym razem przygody już się skończyły i wszystko było dobrze.😘

    Olga, jak tak dalej pójdzie to jeszcze będziesz testowac w marcu :) a jak nie w marcu to Wielkanocne jajeczka nie zawiodą😊

    Elfia, też odpocznij.😊 Weź sobie zwolnienie, zdystansuj się ciut. Jakkolwiek nie postąpisz dalej to i tak dobrze się skończy, wierzę w to.😊

    Maria, nie biadol, wykres masz ładny. Czekam na Twoje II!😊

    Pauliśka Twój też miał zły dzień widzę... :/ myślę, że po cichu tez się denerwuje tą sytuacją, no ale nie można tak. Ja wiem kiedy przeginam z marudzeniem to mój przestaje mówić wcale (ale nadal przytula i głaszcze po czole), sama wyczułam moment :P

    Malgonia, owocnych warsztatów!😊

    Sasanka, dresik pierwsza klasa. Ja się przymierzam do pierwszych jeansów z tą gumą na brzuchol 😂

    Mila, książki Ci chyba nie polecę, bo teraz czytam Dywizjon 303, mój ciążowy dekiel leci na łeb, na szyję 😂 ale strasznie lubię czytać Remigiusza Mroza. To imiennik mojego przyszłego syna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:01

    Salome, 5ylwian, Mila1996, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Dziewczyny wybieram się dzisiaj do biblioteki poleciły byście mi jakieś ciekawe książki? Czy to dramaty czy fantastyka czy romanse obojętnie. Pochlone wszystko 😁
    Polecam serie Jamesa Rollinsa sigma Force. Tom pierwszy Burza Piaskowa:)

    moni05, Mila1996 lubią tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nuska, biedna jestes :/ w dzien pracujesz, w nocy nas nadrabiasz, a powinnas wylegiwac sie jak krolowa! Jak sie dzis czujesz? :*

    Kochanie takie moje życie, wiecznie zapierdzielam 😑 tylko dziś wolne a jutro znowu praca... Ale nie martw się, gdyby tylko działo się coś niepokojącego to rzucam wszystko i trudno, Bąbelek najważniejszy 😉

    A czuje się w miarę dobrze ☺️ Ciągle myślę o tym, że muszę zacząć pić więcej wody i chociaż starać się jeść cokolwiek wartościowego, bo od 12 tygodnia już do dzidziusia dociera to co zjem. Na razie przez nudności to moja "dieta" jest pożal się Boże... Głównie bułki z masłem lub białym serem i lody xD

    A wczoraj po pracy byłam u mojej kuzynki, która ma prawie półroczną dziewczynkę. Takie dzieci są słodziutkie 😍 śmieje się, piszczy, stara się pełzać co wygląda komicznie 😉 Pierwszy raz będąc u kogoś z dzieckiem nie miałam guli w żołądku pt kiedy będę mieć swoje dziecko, bo wiem, że mój Bąbelek w końcu jest, siedzi sobie grzecznie i za pół roku go poznam 😊 chociaż jeszcze nikt z rodziny o nim nie wie 😀

    moni05, Sasanka55, Salome, Tele...79, Iseko, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, Niecierpliwa dziękuję 😘 na pewno przeczytam jeśli tylko je dorwę.

    Moni Dywizjon 303 chyba jednak sobie odpuszczę 😂🤣 wiadomo już że synek? :D piękne imię ! U mnie jeżeli nic tam nie wyrośnie będzie Zofia :)

    EDIT: Przeczytam książki to będę was męczyła z filmami 😂 szukam sobie zajęcia, póki co ukochana masa solna poszła w odstawkę, więc pora na książki. Gorzej jak pomysły na zabicie nudy się skończą 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:17

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Dziewczyny wybieram się dzisiaj do biblioteki poleciły byście mi jakieś ciekawe książki? Czy to dramaty czy fantastyka czy romanse obojętnie. Pochlone wszystko 😁

    Ja czytam teraz sage Paulliny Simons. Zaczyna się od Jeźdźca Miedzianego cz. 1 i 2. Jeśli jesteś bardzo książkowa to pewnie już czytałaś 😉
    A jeśli nie to polecam, historia miłości w bardzo trudnych czasach II wojny światowej w Związku Radzieckim.

    Edit. Mila u mnie też są szanse na Zosię 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:17

    Mila1996, agge, JaSzczurek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety zadnych ksiazek nie polece na okres ciazowy, bo czytam same thrillery i kryminaly, a one sa zbyt ciezkie i dla Mamus i dla Staraczek :)

    U mnie plamienie coraz bardziej rozowe :/ dowalam luteine i dupka, ale jakos nie moge tego powstrzymac. Maz mi gada, ze to ciazowy czop sie robi i dlatego wszystko sie zbiera. Gdzie on sie naczytal takich rzeczy...

    U mnie dziewczynka to Zuzia, chlopczyk Stas :) Mam juz bransoletki Lilou z inicjalami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:21

    Mila1996, Malinowa91 lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już po klinice. Dziewczyny w innym watku mówiły ze nie ma rejestracji w soboty, ale nam sie udało i nawet byl ten lekarz do którego chcemy iść. Ogólnie do niego ciężko sie dostać, bo najbliższe terminy ma na lipiec! Ale, ze akurat podszedł do rejestracji to nas wcisnął na 04.04!! Niestety w artvimedzie nie robią in vitro z kd ☹ ale zobaczymy jeszcze po wizycie, co dr powie. I niestety rozkleiłam się, dobrze ze byl mój maz, bo nie byłam w stanie imienia i nazwiska. Do tego taka baba tam byla i jak zobaczyla moje łzy to powiedziała " a czemu pani płacze, emocje? Oh to straszne" takim beznamiwtnym tonem, ze siedzę w samochodzie i mi dalej łzy lecą...

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko z tym plamieniem może zadzwoń do jakiegoś zaufanego lekarza. Ja też miałam jasno różowe plamienia chyba w 5 tygodniu. Wtedy lekarz kazał mi wziąć 4 duphastony na raz a potem zwiększyć dzienną dawkę. Ale nie wiem jak będzie u Ciebie, bo sporo już bierzesz. Może być też tak, że tylko postraszy i przejdzie, ale wiadomo lepiej dmuchać na zimne...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Ja czytam teraz sage Paulliny Simons. Zaczyna się od Jeźdźca Miedzianego cz. 1 i 2. Jeśli jesteś bardzo książkowa to pewnie już czytałaś 😉
    A jeśli nie to polecam, historia miłości w bardzo trudnych czasach II wojny światowej w Związku Radzieckim.

    Edit. Mila u mnie też są szanse na Zosię 😉
    U mnie też będzie Zosia ❤o ile czasem nie zrobi się z niej Antek 😁

    nuśka91, moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chłopak Logan a dziewuszka Natalia ☺️ imiona już są,tylko dziecka brak :p
    Sasanko ja miałam plamienia do 16 tygodnia z synem, okazało się,że łobuz zagnieździł się blisko szyjki i się lekko odklejał,ale leżenie i luteina pomogły ☺️ brałam 200mg dopochwowo i 2x1 duphaston. Plamienia wcale nie ustawały mimo leków,ale dzidzia się utrzymała! :)

    Mila1996, 5ylwian lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już po klinice. Dziewczyny w innym watku mówiły ze nie ma rejestracji w soboty, ale nam sie udało i nawet byl ten lekarz do którego chcemy iść. Ogólnie do niego ciężko sie dostać, bo najbliższe terminy ma na lipiec! Ale, ze akurat podszedł do rejestracji to nas wcisnął na 04.04!! Niestety w artvimedzie nie robią in vitro z kd ☹ ale zobaczymy jeszcze po wizycie, co dr powie. I niestety rozkleiłam się, dobrze ze byl mój maz, bo nie byłam w stanie imienia i nazwiska. Do tego taka baba tam byla i jak zobaczyla moje łzy to powiedziała " a czemu pani płacze, emocje? Oh to straszne" takim beznamiwtnym tonem, ze siedzę w samochodzie i mi dalej łzy lecą...

    Elfia płaczesz, bo Ci zależy najbardziej na świecie, ludzie, którzy tego nie przeszli nie zrozumieją ☺️ Super, że macie szybko wizytę. Najważniejsze, że już macie plan działania. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Żyjemy w takich czasach, że na szczęście są duże możliwości leczenia. Uda się, trzymam kciuki 😘

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    U mnie też będzie Zosia ❤o ile czasem nie zrobi się z niej Antek 😁

    Hahaha widzę Zosie mają branie 😍 ja na imię dla chłopaka kompletnie nie mam pomysłu, żadne mi się nie podoba 🤷 więc liczę na to że zaskoczenia ze zmianą nie będzie 😂

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szona, u mnie do maja bylo wszystko w porządku, miesiączki regularne, jakieś pojedyncze odchylenia, cykle po 28-30 dni. Pierwszą miesiaczke dostałam jak miałam 12 lat. Okres zazwyczaj trwający 5-6 dni. Może ze dwa razy zdarzyło sie ze okres sie przedłużył do 8. No i jakoś nigdy nie miałam podstaw do tego żeby sądzić że coś jest nie tak. To przyszło jak grom. Brak miesiączki w czerwcu, potem w lipcu. I dopiero krwawienie po cycloprogynovie. Nie brałam nigdy tabletek antykoncepcyjnych. Nie palilam papierosów. Mój mąż jest moim pierwszym partnerem seksualnym.

    Ja pierdzielę.
    Ale macie plan działania, medycyna radzi sobie z podobnymi sytuacjami i dlatego Elfia BĘDZIE DOBRZE!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, Dziewczyny :) Leze spokojnie, zjadlam na raz 4 dupki tak jak napisalas, Nusko i zobaczymy. Bol jest lagodny, wiec chyba nic mega zlego sie nie dzieje. Leze spokojnie i czekam.

    Elfia, otrzyj lezki, teraz juz bedzie tylko lepiej :* Wiem, ze emocji w Tobie multum, ale juz niedlugo zamienia sie tylko w te pozytywne. Jakas obca baba sie nie przejmuj,na pewno nie chciala Cie urazic :* Przytul sie mocno do Meza, jedzcie gdzies na jakies pyszne drugie sniadanie i myslcie o Waszej Dzidzi :*

  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko nie lubię za plamienie a za imiona :) piękne ❤️
    Mam nadzieję że te plamienie to nic złego i że mąż ma rację ;) ale lepiej zadzwonić do lekarza i się upewnić.

    Elfia nie płacz kochana, musi być dobrze ! Tulę mocno 🤗❤️

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila a gdzie tam! 😂Ja chcę syna, jak nie teraz to będę celować do skutku 😁 dziewczynka prawdopodobnie będzie Wandą lub Ulą 😊

    Elfia, nie ma co oczekiwać od postronnych osób wylewnych reakcji, pewnie ja pracując na rejestracji wyłabym z Tobą, jak każda ze staraczek.😚 Nie zrozumie problemu nikt, kto go nie miał. Fajnie, że się udało tak szybko dostac! Teraz tylko kciuki😊

    Sasanka55, Mila1996, szona lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    EDIT: kupilam sobie wlasnie nowy dresik juz na zaawansowana ciaze jako taki amulet :) Kroliczek w kieszeni pokazuje fuck'a wszystkim, ktorzy nie wierza w przyszle brzuszki kazdej z nas :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9beea10ca9c6.jpg

    Mam bardzo podobną bluzę. Tyle, że faka pokazuje kot ;)

    Ja sobie jeszcze leżę. Słyszę w oddali, że maz zmywa naczynia 😳 To chyba nie ma co się za szybko podnosić 🤔

    Sasanka55, moni05, Tele...79, Iseko, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Sasanko nie lubię za plamienie a za imiona :) piękne ❤️
    Mam nadzieję że te plamienie to nic złego i że mąż ma rację ;) ale lepiej zadzwonić do lekarza i się upewnić.

    Elfia nie płacz kochana, musi być dobrze ! Tulę mocno 🤗❤️


    Tez mam nadzieje, ze to plamienie szybko minie. Nie jest intensywne, nawet majtek nie zalozylam, a co dopiero jakies wkladki, czy podpaski... Na razie odpuszcze sobie tel.do gina, bo wiem, co mi powie- lezec, wziac Dupka i czekac, chyba ze bedzie bol i silne krwawienie, to wtedy szpital.

    Mila1996 lubi tę wiadomość

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ