X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Ja czytam teraz sage Paulliny Simons. Zaczyna się od Jeźdźca Miedzianego cz. 1 i 2. Jeśli jesteś bardzo książkowa to pewnie już czytałaś 😉
    A jeśli nie to polecam, historia miłości w bardzo trudnych czasach II wojny światowej w Związku Radzieckim.

    Edit. Mila u mnie też są szanse na Zosię 😉
    Uwielbiam tą Sagę Simons!! <3

    nuśka91 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczynka raczej będzie Julka, a dla chłopca chciałabym Dominik lub Sebastian :P lub Aleksander.

    moni05, Mila1996, 5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko w takim razie bardzo dobrze że wzięłaś dupka, leż, nie wstawaj i odpoczywaj :) będzie dobrze i obejdzie się bez szpitala, lekarza i wszystkiego co najgorsze

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Maria, Niecierpliwa dziękuję 😘 na pewno przeczytam jeśli tylko je dorwę.

    Moni Dywizjon 303 chyba jednak sobie odpuszczę 😂🤣 wiadomo już że synek? :D piękne imię ! U mnie jeżeli nic tam nie wyrośnie będzie Zofia :)

    EDIT: Przeczytam książki to będę was męczyła z filmami 😂 szukam sobie zajęcia, póki co ukochana masa solna poszła w odstawkę, więc pora na książki. Gorzej jak pomysły na zabicie nudy się skończą 😆

    Seria o Cormoranie Strike, autorstwa J.K. Rowling, którą napisała pod pseudonimem Robert Galbraith :)

    Mila1996 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że mi ciśnienie podszkoczylo jak przeczytałam o tych mądrych facetach... Mój co prawda nic nie mówi o mojej nadwadze czy o tym że to z mojej strony są problemy a raczej mówi żebym się nie zalamywala że jestem najlepsza i będziemy mieć piękne dziecko ale... Parę razy powiedział że tabletek mu się nie chce zażywać... Ja mówię mu ze ja zażywam 10 i żyje. Nie rzucił palenia nie rzucił picia co mnie strasznie boli bo wie że to by może pomogło. Co prawda badań nasienia nie robił ale jak nie zajde do maja do laparoskopii to go wyślę i będzie musiał zrobić chcąc nie chcąc. Z moim mężem też jest provlem z kasą.... Ja sama praktycznie place lekarzy badania i ledwo daje rade... Nie dokłada się mi do tego. W ogóle do wielu rzeczy si enie dokłada. Mieszkamy u mnie w domu z moją mamą. To mnie tak wkurza że nie raz mam ochotę mu powiedzieć żeby się zabierał serio.

    Bardzo Ciężko słyszeć takie słowa w takich chwilach od mężczyzn i dlatego oni dzieci nie rodza...
    Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się! Głową do góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 10:45

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, strasznie głupio palnąl Twój mąż....

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Powiem Wam że mi ciśnienie podszkoczylo jak przeczytałam o tych mądrych facetach... Mój co prawda nic nie mówi o mojej nadwadze czy o tym że to z mojej strony są problemy a raczej mówi żebym się nie zalamywala że jestem najlepsza i będziemy mieć piękne dziecko ale... Parę razy powiedział że tabletek mu się nie chce zażywać... Ja mówię mu ze ja zażywam 10 i żyje. Nie rzucił palenia nie rzucił picia co mnie strasznie boli bo wie że to by może pomogło. Co prawda badań nasienia nie robił ale jak nie zajde do maja do laparoskopii to go wyślę i będzie musiał zrobić chcąc nie chcąc. Z moim mężem też jest provlem z kasą.... Ja sama praktycznie place lekarzy badania i ledwo daje rade... Nie dokłada się mi do tego. W ogóle do wielu rzeczy si enie dokłada. Mieszkamy u mnie w domu z moją mamą. To mnie tak wkurza że nie raz mam ochotę mu powiedzieć żeby się zabierał serio.

    Bardzo Ciężko słyszeć takie słowa w takich chwilach od mężczyzn i dlatego oni dzieci nie rodza...
    Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się! Głową do góry.
    Ale jak to? Macie rozdzielność majątkową?

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam test, bo wiecie jak to z tą cierpliwością. :P
    Oczywiście biel, chociaż to dopiero 8 dpo.
    Ale wczoraj 3 pryszcze mi wyskoczyły, a zawsze tydzień przed @ wychodzą....

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja dziś zrobiłam test, bo wiecie jak to z tą cierpliwością. :P
    Oczywiście biel, chociaż to dopiero 8 dpo.
    Ale wczoraj 3 pryszcze mi wyskoczyły, a zawsze tydzień przed @ wychodzą....

    Kochana, ja do teraz jestem wypryszczona 😂 TE hormony też to robią, niestety 😋 bądź dobrej myśli. 😘

    agge, Mila1996 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już po klinice. Dziewczyny w innym watku mówiły ze nie ma rejestracji w soboty, ale nam sie udało i nawet byl ten lekarz do którego chcemy iść. Ogólnie do niego ciężko sie dostać, bo najbliższe terminy ma na lipiec! Ale, ze akurat podszedł do rejestracji to nas wcisnął na 04.04!! Niestety w artvimedzie nie robią in vitro z kd ☹ ale zobaczymy jeszcze po wizycie, co dr powie. I niestety rozkleiłam się, dobrze ze byl mój maz, bo nie byłam w stanie imienia i nazwiska. Do tego taka baba tam byla i jak zobaczyla moje łzy to powiedziała " a czemu pani płacze, emocje? Oh to straszne" takim beznamiwtnym tonem, ze siedzę w samochodzie i mi dalej łzy lecą...

    Przytulam z całych sił. Kto tego nie doświadczył, nie zrozumie. A czasami wystarczy naprawdę odrobina empatii. Cieszę się, ze tak szybko macie wizytę! W Białymstoku nie robią in vitro z KD?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja dziś zrobiłam test, bo wiecie jak to z tą cierpliwością. :P
    Oczywiście biel, chociaż to dopiero 8 dpo.
    Ale wczoraj 3 pryszcze mi wyskoczyły, a zawsze tydzień przed @ wychodzą....

    Agge pryszczami się nie sugeruj :P od chwili po owulacji aż do teraz jestem tak wypryszczona że w życiu tylu pryszczy nie miałam ;)

    agge, moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 16 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia trzymam kciuki, by tam Wam pomogli i to nie musi przecież skończyć się na ivf :)

    Nuska wrócę jeszcze do porodu i potwierdzę, że to nie jest tak, że mąż widzi tam cokolwiek, mój mąż stał obok przy akcji partej i trzymam za rękę, bo lekko przerażony, ale dlatego, że trochę krzyczałam w szczycie skurczu :P
    A tak ogólnie to wcześniej polewal mi brzuch i plecy ciepła woda, za co jestem wdzięczna :)

    Sasanka oby to było niewinne plamienie!

    nuśka91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Was nadrobie tylko szybko napisze. Usg pokazalo tylko grube endo i 1cm pecherzyk na lewym jajniku. Prawego nie mogla znalezc,bo niby bym schowany za jelitem wypelnionym gazami i trescia pokarmowa. Nie wiem jak to mozliwe jak 3 razy bylam w wc z nerwow. A akurat ten mnie boli kurde. Powiedziala,ze ani nie robi nadziei ani nie straszy bo przy becie 35 nie ma opcji czegos znalezc. Ale tez powiedziala to co Wy,ze jesli lekarz przy takich malych betach nawet malo rosnacych mowi mi przez tel bez badania o pekaniu jajowodu,krwotoku i zagrozeniu zycia to powinnam jechac do niego kazac sie zbadac i zeby wykluczyl lub potwierdzil to co powiedzial. W tej chwili nie widzi zagrozenia na tyle ile moze cos widziec. Mam bete zbadac we wtorek i isc do lekarza zeby dalej ocenil

    moni05, syllwia91, Sasanka55, agge, nuśka91, szona, Tele...79, Iseko, MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia, Ania_85_, Arashe, moyeu lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Zaraz Was nadrobie tylko szybko napisze. Usg pokazalo tylko grube endo i 1cm pecherzyk na lewym jajniku. Prawego nie mogla znalezc,bo niby bym schowany za jelitem wypelnionym gazami i trescia pokarmowa. Nie wiem jak to mozliwe jak 3 razy bylam w wc z nerwow. A akurat ten mnie boli kurde. Powiedziala,ze ani nie robi nadziei ani nie straszy bo przy becie 35 nie ma opcji czegos znalezc. Ale tez powiedziala to co Wy,ze jesli lekarz przy takich malych betach nawet malo rosnacych mowi mi przez tel bez badania o pekaniu jajowodu,krwotoku i zagrozeniu zycia to powinnam jechac do niego kazac sie zbadac i zeby wykluczyl lub potwierdzil to co powiedzial. W tej chwili nie widzi zagrozenia na tyle ile moze cos widziec. Mam bete zbadac we wtorek i isc do lekarza zeby dalej ocenil

    Grube endo to akurat dobry znak, u mnie było niejednorodne.
    Sylwian po prostu czekamy

    5ylwian, szona lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja dziś zrobiłam test, bo wiecie jak to z tą cierpliwością. :P
    Oczywiście biel, chociaż to dopiero 8 dpo.
    Ale wczoraj 3 pryszcze mi wyskoczyły, a zawsze tydzień przed @ wychodzą....

    Oj, agge, agge, a ja już myślałam, że tu teraz wszystkie będziemy robić dopiero po co najmniej 12 dpo. Jak to tak nie wytrzymalas, moja droga? Kiedy chciałaś mieć zagniezdzenie - zaraz po owulacji? Daj sobie na wstrzymanie 😜

    Ale sama też bym chciała już wiedzieć! Dziś się czuję jak lekko skacowana, a wczoraj tylko karmi było ;) Objawów @ brak. Ciążowych raczej też. Gdybym się nie starała jakoś szczególnie, to nie zwróciłabym uwagi na nic.

    agge lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ale jak to? Macie rozdzielność majątkową?

    Nie. Tak poprostu. On twierdzi że dużo robi i daje.... Tylko ja nie wiem chyba ślepa jestem. Ale narazie ten temat zostawiłam stwierdziłam że może trochę głupio ale w końcu sama w ciążę nie zajde ktoś musi mi to zrobić więc nie rozmawiam chociaż w pewnym momencie braknie mi pieniędzy (zarabiając najniższa)
    I co wtedy? Nie da? Nie wiem. A co jak będzie dziecko. Myślę że wtedy dorosnie. Jak narazie coś mówi o kredycie i żebyśmy sami zamieszkali. Mówię mu spoko ale nie wyobrażam sobie tego z nim....
    To jest steaazniw męczące i tak naprawdę nie mówię o tym nikomu bo mi poprosru wstyd. I za każdym razem też jak idzie na papierosa czy wypije piwo myślę kur## tylko ja walczę o to by zajsc! Ciekawe jakaby była jego reakcja jakby miał fatalne wyniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 11:13

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Zosia ze względu na to, że dwie ważne osoby w naszej rodzinie noszą to imię ☺️ ale nie jest przesądzone jeszcze na 100%.

    Arashe będę z nim gadać w późniejszej ciąży i mam nadzieję, że przekonam go wszystkimi argumentami które mi napisałyście ☺️

    Sasanka dziadulu, ja Ci napisałam, że mi lekarz kazał wziąć 4 duphastony a Ty od razu wzięłaś x) mam nadzieję, że nie da się przedawkować 😱 nawet jak myślisz, że wiesz co Ci lekarz powie to wolę, żebyś jednak zadzwoniła 😉

    Syllwia91 kurcze to kiepsko masz. U nas wszystko wspolne, nawet sobie nie wyobrażam, żeby każde z nas miało swoje pieniądze...

    Mila1996, Sasanka55, MonikA_89!, Arashe lubią tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    U mnie dziewczynka raczej będzie Julka, a dla chłopca chciałabym Dominik lub Sebastian :P lub Aleksander.

    Daj Tatiana i Aleksander 😁😁😁

    A i Agge masz kopa za 8dpo!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 11:16

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Oj, agge, agge, a ja już myślałam, że tu teraz wszystkie będziemy robić dopiero po co najmniej 12 dpo. Jak to tak nie wytrzymalas, moja droga? Kiedy chciałaś mieć zagniezdzenie - zaraz po owulacji? Daj sobie na wstrzymanie 😜

    Ale sama też bym chciała już wiedzieć! Dziś się czuję jak lekko skacowana, a wczoraj tylko karmi było ;) Objawów @ brak. Ciążowych raczej też. Gdybym się nie starała jakoś szczególnie, to nie zwróciłabym uwagi na nic.
    Hehehe o 12 dpo to ja nawet nie marzę, aby tyle wytrzymać.
    W grudniu wytrzymałam do 10 dpo :D w styczniu też. A teraz znów mi odwala.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia to nie jest zła wiadomość! Czekamy w takim razie do wtorku! I głowa do góry mimo wszystko!

    5ylwian lubi tę wiadomość

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ