X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:

    Maria, który masz dzisiaj dpo? Widziałam wykresy ciążowe ze spadkiem temperatury podczas implantacji, a jak wiadomo może ona się zadziałać nawet 12dpo. Może jednak warto siknąć na test jutro jak @ się nie pojawi?

    Kochana, dziś właśnie 12dpo. Naoglądałam się tych wykresów na maxa, ale nie znalazłam podobnego do mojego. W 12dpo temperatura już powinna być wysoko. A na dodatek od rana ćmi w brzuchu, więc okres już za rogiem. Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie dzisiaj, bo nie chcę mieć tak krótkich faz lutealnych... Ech, poryczałam się z bezsilności... Zaraz zacznie się 7 cykl, a mi brakuje sił. Nie chce mi się już liczyć, mierzyć, robić sobie nadziei. Fajne jest to, że ani jednego testu nie zużyłam, więc jakiś zdrowy rozsądek zachowany.

    Miłego dnia!

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Kochana, dziś właśnie 12dpo. Naoglądałam się tych wykresów na maxa, ale nie znalazłam podobnego do mojego. W 12dpo temperatura już powinna być wysoko. A na dodatek od rana ćmi w brzuchu, więc okres już za rogiem. Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie dzisiaj, bo nie chcę mieć tak krótkich faz lutealnych... Ech, poryczałam się z bezsilności... Zaraz zacznie się 7 cykl, a mi brakuje sił. Nie chce mi się już liczyć, mierzyć, robić sobie nadziei. Fajne jest to, że ani jednego testu nie zużyłam, więc jakiś zdrowy rozsądek zachowany.

    Miłego dnia!
    Ja robilam test w 10,11,12 a dopiero 13dpo zobaczylam niteczke cieniutka z latarka.a temp poszla dalej w gore w 14 i ponownie jeszcze wyzej wczoraj,w 18dpo.moze moje przyrosty bety nie wroza dobrze ale pokazuja,ze warto zrobic test pozniej

    Magduullina, agge lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Ja robilam test w 10,11,12 a dopiero 13dpo zobaczylam niteczke cieniutka z latarka.a temp poszla dalej w gore w 14 i ponownie jeszcze wyzej wczoraj,w 18dpo.moze moje przyrosty bety nie wroza dobrze ale pokazuja,ze warto zrobic test pozniej

    Hmm, no nie wiem, ja już raczej myślę o przyszłym cyklu i o tym, jakie badania porobić ;) A możesz tu wrzucić swój wykres? Bo w sumie nie widziałam żadnego z późną implantacją.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Kochana, dziś właśnie 12dpo. Naoglądałam się tych wykresów na maxa, ale nie znalazłam podobnego do mojego. W 12dpo temperatura już powinna być wysoko. A na dodatek od rana ćmi w brzuchu, więc okres już za rogiem. Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie dzisiaj, bo nie chcę mieć tak krótkich faz lutealnych... Ech, poryczałam się z bezsilności... Zaraz zacznie się 7 cykl, a mi brakuje sił. Nie chce mi się już liczyć, mierzyć, robić sobie nadziei. Fajne jest to, że ani jednego testu nie zużyłam, więc jakiś zdrowy rozsądek zachowany.

    Miłego dnia!
    Ja też od tygodnia mam jakąś depresje przez te starania. I postanowiłam sobie odpuścić bo ciągle się nakręcamy, a nic z tego nie wychodzi. Myślę że nasi rodzice nie mierzyli temperatur i się tak nie spinali, żeby zostać rodzicami tylko działali i się udawalo 😉 może i my powinnyśmy?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Ja też od tygodnia mam jakąś depresje przez te starania. I postanowiłam sobie odpuścić bo ciągle się nakręcamy, a nic z tego nie wychodzi. Myślę że nasi rodzice nie mierzyli temperatur i się tak nie spinali, żeby zostać rodzicami tylko działali i się udawalo 😉 może i my powinnyśmy?

    Dzulka, a dałabyś radę wyluzować i przestać myśleć? Bo ja nie... Wiem, że mnóstwo kobiet zachodzi w ciążę bez jakichkolwiek obserwacji, no ale u mnie jest cel CIĄŻA i nie potrafię odpuścić...
    Z rana byłam załamana i jeszcze bardziej było mi przykro, że mój post zostawał bez odpowiedzi. Ale już mi troszkę lepiej. Owszem, jestem wkurzona, że się nie udało, no ale dalszy płacz w niczym nie pomoże. Muszę się wziąć w garść 💪

    syllwia91, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dzulka, a dałabyś radę wyluzować i przestać myśleć? Bo ja nie... Wiem, że mnóstwo kobiet zachodzi w ciążę bez jakichkolwiek obserwacji, no ale u mnie jest cel CIĄŻA i nie potrafię odpuścić...
    Z rana byłam załamana i jeszcze bardziej było mi przykro, że mój post zostawał bez odpowiedzi. Ale już mi troszkę lepiej. Owszem, jestem wkurzona, że się nie udało, no ale dalszy płacz w niczym nie pomoże. Muszę się wziąć w garść 💪
    Nigdy do końca człowiek nie odpuści i nie wyluzuje bo to nie możliwe, ale trochę zmniejszyć to wszystko. Ja też ciągle o zajściu myślałam, a bo rodzice już chcą wnuków, a bo partnera brat już ma i też trzeba. Ale jak znowu przyszła małpka to stwierdziłam, że trzeba z tym skończyć, bo i tak nie pomaga, a może bardziej szkodzić.

    Trzeba się wziąć w garść, bzykać, aż zaskoczy 😉 chociaż nie będę ukrywała, że to już męczące i lepiej by było mieć to za sobą 😉

    W końcu się nam uda i będziemy mamusiami 😉

    Salome, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzynka mojego partnera stara się już 13 lat o dziecko, 3 razy in vitro i nadal nic. Coś podobno z genetyka jest nie tak. Ciągle próbują, ale podobno, aby się udało to powinni spróbować, albo z plemnikiem innego dawcy, albo z jajeczkiem innej dawczyni, ponieważ jej Jajko i jego plemnik się łączą, ale po paru h wszystko obumiera.

    Wczoraj mój partner też już chyba załamany, powiedział, że bardzo się boi tego, że będzie miał jak kuzynka i to mnie tak mocno dobiło..

    To wszystko jest niesprawiedliwe. Kobiety chcą i nie mogą, a te które nie chcą to zachodzą. Najbardziej wkurwia mnie to jak słyszy sie, że te dzieci są bite, mordowane, gwałcone i się nad nimi znecaja, a my wszystkie tutaj byśmy zrobiły wszystko by mieć dzieciątko i dać im bezpieczny i sZczesliwy dom.

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Kochana, dziś właśnie 12dpo. Naoglądałam się tych wykresów na maxa, ale nie znalazłam podobnego do mojego. W 12dpo temperatura już powinna być wysoko. A na dodatek od rana ćmi w brzuchu, więc okres już za rogiem. Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie dzisiaj, bo nie chcę mieć tak krótkich faz lutealnych... Ech, poryczałam się z bezsilności... Zaraz zacznie się 7 cykl, a mi brakuje sił. Nie chce mi się już liczyć, mierzyć, robić sobie nadziei. Fajne jest to, że ani jednego testu nie zużyłam, więc jakiś zdrowy rozsądek zachowany.

    Miłego dnia!
    Kochana doskonale wiem o czym mówisz... O syna starałam się 13 cykli i ten 13 już był taki totalnie od niechcenia.... Zaczynałam cykl z duphastonem i trzeba było "zalać" chociaż raz dla zasady... I jakimś cudem się udało. Z jednego razu... Pierwsza ciąża za to pierwszy cykl i już, bez liczenia,po prostu przestaliśmy się zabezpieczać. Ale wtedy byłam młodsza i nie po CC... Tutaj zrosty na macicy trochę utrudniały... Teraz 3 CS , 2 na duphastonie i coś pykło... Ale ja wiem,że mam ogromny problem z progesteronem. Mam go na poziomie kobiety po menopauzie... I tylko dlatego,że zbadałam go też w 3 DC udało mi się do tego dojść, bo 7 dpo wcale nie był najgorszy,na poziomie 12-13.
    Trzymam kciuki za jeszcze ten cykl! Póki nie ma @ jest nadzieja,a nie ma co sugerować się jednorazowym spadkiem.

    Salome, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Hmm, no nie wiem, ja już raczej myślę o przyszłym cyklu i o tym, jakie badania porobić ;) A możesz tu wrzucić swój wykres? Bo w sumie nie widziałam żadnego z późną implantacją.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/590b7b32a428.png
    Prosze,do dzisiaj. A nawet zle spojrzalam,bo minimalny wzrost byl 12 a potem 15 i dzisiaj.i raczej nikt by nue powiedzial,ze wykres ciazowy. Implantacji tez tu nie widze. No chyba,ze ma to wskazywac jednak na cp

    agge lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Kuzynka mojego partnera stara się już 13 lat o dziecko, 3 razy in vitro i nadal nic. Coś podobno z genetyka jest nie tak. Ciągle próbują, ale podobno, aby się udało to powinni spróbować, albo z plemnikiem innego dawcy, albo z jajeczkiem innej dawczyni, ponieważ jej Jajko i jego plemnik się łączą, ale po paru h wszystko obumiera.

    Wczoraj mój partner też już chyba załamany, powiedział, że bardzo się boi tego, że będzie miał jak kuzynka i to mnie tak mocno dobiło..

    To wszystko jest niesprawiedliwe. Kobiety chcą i nie mogą, a te które nie chcą to zachodzą. Najbardziej wkurwia mnie to jak słyszy sie, że te dzieci są bite, mordowane, gwałcone i się nad nimi znecaja, a my wszystkie tutaj byśmy zrobiły wszystko by mieć dzieciątko i dać im bezpieczny i sZczesliwy dom.
    Mnie też to strasznie dobija, że takie patologie mają dzieci jeden po drugim,nie dbają o nie ani nic... Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam? Kobieta o siebie dba, łyka jakieś suple,witaminki,hormony i nie wiem co jeszcze i nie może mieć dziecka a taka co pije, ćpa, zachodzi od jednego strzału... :/

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/590b7b32a428.png
    Prosze,do dzisiaj. A nawet zle spojrzalam,bo minimalny wzrost byl 12 a potem 15 i dzisiaj.i raczej nikt by nue powiedzial,ze wykres ciazowy. Implantacji tez tu nie widze. No chyba,ze ma to wskazywac jednak na cp

    Jak dla mnie Twój wykres pokazuje tendencję wzrostową, mimo minimalnych spadków. Od 7dpo było idealnie!

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Jak dla mnie Twój wykres pokazuje tendencję wzrostową, mimo minimalnych spadków. Od 7dpo było idealnie!
    To jesli mam liczyc,ze 7dpo byla implantacja i dopiero w 13dpo beta byla 16,5 to ta ciaza nie ma szans. No ale zaszlam

    Salome lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria- ja w 12cyklu staran moze nie odpuscilam totalnie,ale sie nie nakrecalam. Nie robilam testow,nie liczylam kiedy tu sie bzykac,czy co. Tylko szlismy na żywioł. Od 10dc codziennue. A moj maz wcale nie ma jakis rewelacyjnych wynikow nasienia. Duzo jest śpiących. A jednak znalazl sie taki na sterydach,ktory dobiegł. Moze sprobuj tak jeden cykl. A..no i ja stwierdzilam,ze to ostatni cykl,potem czekam na mojego lekarza. I bach..sie udalo. Moze zaloz sobiem ok. To juz ostatni cykl,a potem ewentulaniw zrobiw badania. Nie licz dni plodnych,po prostu siw kochaj :-)

    Sasanka55, Salome, 5ylwian, szona, Iseko lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    To jesli mam liczyc,ze 7dpo byla implantacja i dopiero w 13dpo beta byla 16,5 to ta ciaza nie ma szans. No ale zaszlam

    Nie wiadomo, kiedy miałaś implantację. No i dobrze wiesz, że zakres norm jest ogromny!

    5ylwian lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na wzrsztatach ta psycholog tlumaczyla dlaczego kobiety duze gorzej znosza starania. Ze pozostaja w ciaglej lacznodci ze swoja macica. Budza sie i od razu mysla, czy maja mdlosci, czy ten sledz co zjadly to juz ciaza itp. Facet idzie do pracy i ma oddech a kobieta nie. I jeszcze ze mezczyzni potrzebuja kobiet do posiadania dziecka i dlatego bardziej sie na nas skupiaja niz na dziecku.

    Sasanka55, syllwia91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dzulka, a dałabyś radę wyluzować i przestać myśleć? Bo ja nie... Wiem, że mnóstwo kobiet zachodzi w ciążę bez jakichkolwiek obserwacji, no ale u mnie jest cel CIĄŻA i nie potrafię odpuścić...
    Z rana byłam załamana i jeszcze bardziej było mi przykro, że mój post zostawał bez odpowiedzi. Ale już mi troszkę lepiej. Owszem, jestem wkurzona, że się nie udało, no ale dalszy płacz w niczym nie pomoże. Muszę się wziąć w garść 💪

    Dopiero dotarłam na forum i nadrabiam!
    Poznałam już to uczucie zniechęcenia, później złości, później strachu „że może coś jest nie tak”. One wszystkie atakują szybko i robią dziury w mózgu. Nie da się wyłączyć myślenia, gdy się człowiek stara. Samo bycie na tym forum uniemożliwia wyłączenie myślenia ;) Myślę jednak, że w Twoim i w moim wypadku potrzebny jest czas (co wcale nie jest dla mnie szczególnie super, bo do najbardziej cierpliwych nie należę...) Dodam tylko, że mnie te spadki temperatury mocno stresowały, a wzrosty nawet minimalne dodawały wielkich nadziei - a póki co wszystko kończyło się tak samo. I chyba lzej mi się żyje bez tego mierzenia jednak.

    Łzy pomagają. Ale wiem też, że zaraz wejdziesz w tryb działania. I wierzę, że tych łez już wielu nie będzie, bo bardzo szybko zostaniesz mamą.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Ja nawet nie testuję..... Temperatura spadła, więc dziękuję, do widzenia.

    Ech.
    U mnie też temperatura spadła :/ powoli już jestem w dołku i jak miałam robić test jutro tak chyba nie ma sensu i czekam do @

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a Ty masz takie krotkie fazy lutealne? Bo jesli masz normalne to jeszcze jest spora szansa, ze odbije :)

    agge lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria wiem co czujesz. Ja też dziś się obudziłam i myślę hmm okresu nie ma ale czuje jakby miał być. Zmierzylam temp i chyba mi się spozni zresztą ja jej nie ogarniam...
    Ja sobie daje czas do maja bo wtedy mam mieć laparoskopie. A potem co będzie to będzie. Zresztą nie będę miała czasu myśleć. Przesyłam niżej mój wykres...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14fc8940d585.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Madzia a Ty masz takie krotkie fazy lutealne? Bo jesli masz normalne to jeszcze jest spora szansa, ze odbije :)
    Ja najkrótszą miałam 11 dni, ale raczej trwa zwykle 12 dni
    Zobaczymy

‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ