X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj wykres jak sie patrzy na polaczenie objawow i temperatury to wyglada raczej obiecujaco. Mam badzieje, ze jutro bedzie ladny skok. A co sie dzis zadzialo, ze kropka jest biala?

    Sylwia i za skok u Ciebie tez kciuki :)

    Salome lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Twoj wykres jak sie patrzy na polaczenie objawow i temperatury to wyglada raczej obiecujaco. Mam badzieje, ze jutro bedzie ladny skok. A co sie dzis zadzialo, ze kropka jest biala?

    Sylwia i za skok u Ciebie tez kciuki :)
    Godzinę wcześniej mierzylam temperature bo mnie mąż obudził ;)

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, jak sytuacja? Myślę, że to plamienie to naturalna reakcja organizmu w ciąży. Odpoczywaj!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to byc moze ten spadek nie jest tak duzy
    Dowiemy sie za kilka dni. Ja bym pewnie dawno juz siknela ;)

    Sasanko no wlasnie jak na froncie sytuacja?

    My z mezem sie wahamy czy nie skorzystac z okazji ze w ciazy nie jestem i do Wietnamu nie pojechac. Kusi mnie bardzo :)

    Sasanka55, Madziandzia, Salome, moni05, Iseko, Ochmanka, MonikA_89!, ef36, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, Malgonia, dziekuje :* Niestety plamienie coraz bardziej przypomina krew :( zwiekszylam luteine i dupka, leze w bezruchu z nadzieja, ze bedzie ok. Gin ma wylaczony tel, a do szpitala nie chce jechac, bo i tak nic wiecej w nim nie zrobia, zwlaszcza ze jeszcze pewnie nawet nie widac pecherzyka, a tylko strace mnostwo energii i najem sie stresu. Nie boli, to najwazniejsze

    Malgonia, czy w ciazy nie jestes, to sie dopiero okaze :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 11:33

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Madzia to byc moze ten spadek nie jest tak duzy
    Dowiemy sie za kilka dni. Ja bym pewnie dawno juz siknela ;)

    Sasanko no wlasnie jak na froncie sytuacja?

    My z mezem sie wahamy czy nie skorzystac z okazji ze w ciazy nie jestem i do Wietnamu nie pojechac. Kusi mnie bardzo :)

    Pomysł z Wietnamem mega! Akurat są tam moi znajomi. Oczopląsu dostaję z zachwytu, gdy widzę te wszystkie zdjecia

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szona, Malgonia, dziekuje :* Niestety plamienie coraz bardziej przypomina krew :( zwiekszylam luteine i dupka, leze w bezruchu z nadzieja, ze bedzie ok. Gin ma wylaczony tel, a do szpitala nie chce jechac, bo i tak nic wiecej w nim nie zrobia, zwlaszcza ze jeszcze pewnie nawet nie widac pecherzyka, a tylko strace mnostwo energii i najem sie stresu. Nie boli, to najwazniejsze

    Malgonia, czy w ciazy nie jestes, to sie dopiero okaze :) :*
    Trzymam kciuki za kropka, aczkolwiek pęcherzyk raczej byłby już widoczny: "Jak minie 5 tygodni (czyli 3 tygodnie od zapłodnienia) – pęcherzyk ciążowy w zdrowej ciąży powinien już u każdej kobiety być widoczny w macicy.", mógłby też być widoczny żółtkowy, ale to niekoniecznie. Ale rozumiem decyzję o szpitalu, nie wiem czy są w stanie przepisać Ci coś poza tym co już bierzesz.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Madzia to byc moze ten spadek nie jest tak duzy
    Dowiemy sie za kilka dni. Ja bym pewnie dawno juz siknela ;)

    Sasanko no wlasnie jak na froncie sytuacja?

    My z mezem sie wahamy czy nie skorzystac z okazji ze w ciazy nie jestem i do Wietnamu nie pojechac. Kusi mnie bardzo :)

    Ja będę testować jeśli jutro temperatura skoczy ;)
    Wycieczka to zawsze dobry pomysł :D

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny ale mnie dziś mdli....kosmos jakiś...cieszę się, zdychając :D

    Madziandzia, 5ylwian, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Trzymam kciuki za kropka, aczkolwiek pęcherzyk raczej byłby już widoczny: "Jak minie 5 tygodni (czyli 3 tygodnie od zapłodnienia) – pęcherzyk ciążowy w zdrowej ciąży powinien już u każdej kobiety być widoczny w macicy.", mógłby też być widoczny żółtkowy, ale to niekoniecznie. Ale rozumiem decyzję o szpitalu, nie wiem czy są w stanie przepisać Ci coś poza tym co już bierzesz.

    Dziekuje, Kochana :) Faktycznie moja beta przekroczyla juz tysiaka, wiec powinno byc cos widac (innego scenariusza nie zakladam :) ). Nie cierpie szpitali, panicznie sie ich boje i w mojej czerwcowej ciazy nauczylam sie, ze takie wizyty do niczego nie prowadza. Krwawienie tylko sie nasilalo od palek usg. Mam teorie odnosnie Kropka- wgryzl sie blisko ujscia, gdzie wszystko jest mega ukrwione i mam efekty, ewentualnie oczyszcza sie niegrozny krwiaczek. Dziwne jest to, ze nie boli i ze raz jest plamienie, raz plamienio-krew, a raz czysciutko. Gdyby szlo poronienie, pewnie nic by nie ustawalo i machina ruszylaby na calego. Straszliwie sie boje, bo robotem bez uczuc to nie jestem, ale wierze i wiem, ze najprawdopodobniej bedzie dobrze :) Przeciez w srode moj gin ma sie mocno zdziwic, ze Babelek jest taki silny

    EDIT: jestem okropna, przepraszam, bo nie zapytalam, jak u Ciebie? Twoj avatar wymiata wszystkie, a wiek ciazy taki, ktorego najbardziej nie moge sie doczekac :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 11:50

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dzisiaj u mnie piękny dzień ☀
    Chociaż w sercu pustka.

    Też uważam, ze wycieczka to zawsze dobry pomysł. Trzeba się trochę odciąć od starań i cieszyć życiem.

    Sasanko, trzymam kciuki za Ciebie i Twojego kropka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 11:52

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dzień dobry, dzień dzisiaj u mnie piękny dzień ☀
    Chociaż w sercu pustka.

    Też uważam, ze wycieczka to zawsze dobry pomysł. Trzeba się trochę odciąć od starań i cieszyć życiem.

    Kotek, jaka pustka w sercu? A eMek, a rodzina? W serduszku tez trzymasz Twojego Bobaska, ktory juz tuz, tuz, za chwilunie :*

    agge lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko kurcze proga masz ladnego wiec badz dovrej mysli. Ta dziewczyna o ktorej Ci wspominalam dostala krwotoku. Pekl krwiak.. a dzidek dalej ma sie dobrze. Wiec spokojnie. Mialas cienkie endometrium i moze jak ta ciaza rosnie to tam to musi teraz sie przestaeic na tryb ze to jednak ciaza a nie okres. Wierze w Twojego kropka.

    Czekam Madzie w takim razie na Twohe dwie kreseczki.

    My bylismy jedys na poludniu Wietnamu i bardzo milo wspominamy. Zostala nam polnoc ale ciagle cos nam nie pasowalo. Troche sie o kase martwimy bo mamy na co wydawac :/ no ale zobaczymy.
    A co do ciazy to wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac. Trzymajcie kciuki za temperature bo teraz najgorsze dwa dni przede mna ;)

    Sasanka55, Madziandzia, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziekuje, Kochana :) Faktycznie moja beta przekroczyla juz tysiaka, wiec powinno byc cos widac (innego scenariusza nie zakladam :) ). Nie cierpie szpitali, panicznie sie ich boje i w mojej czerwcowej ciazy nauczylam sie, ze takie wizyty do niczego nie prowadza. Krwawienie tylko sie nasilalo od palek usg. Mam teorie odnosnie Kropka- wgryzl sie blisko ujscia, gdzie wszystko jest mega ukrwione i mam efekty, ewentualnie oczyszcza sie niegrozny krwiaczek. Dziwne jest to, ze nie boli i ze raz jest plamienie, raz plamienio-krew, a raz czysciutko. Gdyby szlo poronienie, pewnie nic by nie ustawalo i machina ruszylaby na calego. Straszliwie sie boje, bo robotem bez uczuc to nie jestem, ale wierze i wiem, ze najprawdopodobniej bedzie dobrze :) Przeciez w srode moj gin ma sie mocno zdziwic, ze Babelek jest taki silny

    EDIT: jestem okropna, przepraszam, bo nie zapytalam, jak u Ciebie? Twoj avatar wymiata wszystkie, a wiek ciazy taki, ktorego najbardziej nie moge sie doczekac :*
    Twój kropek i tak już przekroczył wszystkie oczekiwania, więc nie ma innej opcji, na pewno będzie dobrze :D
    Dziękuję, że pytasz, ale u mnie w sumie nudno i w sumie tego samego Ci życzę. :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, u mnie sprawa jest prosta (jako analityk wszystko dokladnie rozwazylam):

    - krwawienie to nie wina proga, bo on juz na pewno jest dobry
    - to nie poronienie, bo czuje sie wysmienicie

    Wniosek jest taki, ze to nic groznego :) W pt mialabym owulacje, wiec organizm zglupial, ale mu wszystko wytlumacze. Dzidzie tez uspokajam, zeby wiedziala, ze jest ok. Meza wygonilam z domu, bo za bardzo panikowal, prawie sie poplakal. Zaraz relaks, ksiazka, pokrzywa :)

    Rety, nie wiem, dlaczego w pierwszym poscie przeczytalam "Watykan", a nie "Wietnam". <3 Cudowna wycieczka :) Mega mocno trzymam kciuki za Twoja temperature i juz nie zapeszam :) :*

    Jaszczurek, kochana jestes :* <3 Nie ma to jak sila Staraczek :) Wszystkie nasze dzieciaki sa i beda niezniszczalne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 12:01

    Madziandzia, APrzybylska, JaSzczurek, Tele...79, szona, Iseko, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia przykro mi, ze tak cierpisz. Chcialabym jakos Ci pomoc, ale nie wiem jak. Musisz sama to wszystko w glowie i w sercu sobie poukladac.
    Wczoraj na koniec losowalysmy cytaty na szczescie. Chcialabym go Tobie zadedykowac:
    "Nikt nie moze stracic z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodza chwile, gdy zdaje sie, ze caly swiat i inni są silniejsi. SEKRET TKWI W TYM , BY SIĘ NIE PODDAĆ"

    Sasanka55, Madziandzia, moni05, szona, Szczesliwa_mamusia, Iseko, Ochmanka, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry w niedziele ;)

    Elfia - a nie chciałabyś się przejechać do tej mojej lekarki co ją opisywałam 2 strony temu? :)

    Buziaki dla wszystkich w ten pięknyyyyyy, wiosenny dzień ;) Chyba dziś pora na spacer.

    Małgonia - Wietnam.....Boże ;D Zazdro :) Ja przed zajściem kombinowałam, że jak do lata nie zajdę to w ostatniej chwili znajdziemy z mezem jakieś last minute na Zanzibar :D A do Wietnamu to sami czy z biurem podróży?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami. Raz, ze odzwyczailismy sie, ze ktos nam mowi gdzie jesc i spac i ile czasu mam na zwiedzanie, a dwa, jest znacznie taniej pojechac samemu. No zobaczymy, gdzies pojechac musimy, bo powariujemy. Oby tylko $ starczylo.

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Malgoniu, u mnie sprawa jest prosta (jako analityk wszystko dokladnie rozwazylam):

    - krwawienie to nie wina proga, bo on juz na pewno jest dobry
    - to nie poronienie, bo czuje sie wysmienicie

    Wniosek jest taki, ze to nic groznego :) W pt mialabym owulacje, wiec organizm zglupial, ale mu wszystko wytlumacze. Dzidzie tez uspokajam, zeby wiedziala, ze jest ok. Meza wygonilam z domu, bo za bardzo panikowal, prawie sie poplakal. Zaraz relaks, ksiazka, pokrzywa :)

    Rety, nie wiem, dlaczego w pierwszym poscie przeczytalam "Watykan", a nie "Wietnam". <3 Cudowna wycieczka :) Mega mocno trzymam kciuki za Twoja temperature i juz nie zapeszam :) :*

    Jaszczurek, kochana jestes :* <3 Nie ma to jak sila Staraczek :) Wszystkie nasze dzieciaki sa i beda niezniszczalne :)
    Jezu jak ja bym chciała myśleć tak pozytywnie jak Ty kochana! Zazdroszczę tego optymizmu!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanko kurcze proga masz ladnego wiec badz dovrej mysli. Ta dziewczyna o ktorej Ci wspominalam dostala krwotoku. Pekl krwiak.. a dzidek dalej ma sie dobrze. Wiec spokojnie. Mialas cienkie endometrium i moze jak ta ciaza rosnie to tam to musi teraz sie przestaeic na tryb ze to jednak ciaza a nie okres. Wierze w Twojego kropka.

    Czekam Madzie w takim razie na Twohe dwie kreseczki.

    My bylismy jedys na poludniu Wietnamu i bardzo milo wspominamy. Zostala nam polnoc ale ciagle cos nam nie pasowalo. Troche sie o kase martwimy bo mamy na co wydawac :/ no ale zobaczymy.
    A co do ciazy to wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac. Trzymajcie kciuki za temperature bo teraz najgorsze dwa dni przede mna ;)
    Dziękuję bardzo :) ja trzymam za Twoją temperaturę i za wszystkie Kropki których mamusie się martwią ✊✊✊

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ