X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wysciskalam go tak że aż mnie podrapal jak uciekał 😂
    Sasanka no coś Ty, ja też tak myślę że on jak zobaczył moją rozpacz to wrócił ❤️😁

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kota Punia który jest ogromnym kotem i straszy Psa Tosie :D Tosie kocham nad życie to moja dziewczynka jest i jest rozpieszczona jak cholera! Boi się własnego cienia haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 14:34

    Iseko, Magduullina, Sasanka55, Tele...79, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Haha pozdrawia radca prawny ;) Oczywiście, że mam za wysoką prolaktynę 😂 Endokrynolog chciała mi ją leczyć jogą, a gdy poznała zawód - wypisała bromergon 😂

    Ja w marcu zdawałam egzamin adwokacki i tak od ślubowania odwlekam wpis na listę wykonujących zawód licząc na to bejbi, bo wolę zajść w ciąże jednak na etacie.... Daje sobie czas do października :)

    szona, Magduullina, moyeu lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężaróweczki, w lidlu w sobote beda legginsy ciążowe i taka sukienko-tunika ciążowa z jakby dżinsu. No i rozne bodziaki dla maluszków. W fajnych cenach :)

    Sasanka55, MonikA_89!, cukrzyk1991, OO83, moni05, Mila1996, nuśka91 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Ja w marcu zdawałam egzamin adwokacki i tak od ślubowania odwlekam wpis na listę wykonujących zawód licząc na to bejbi, bo wolę zajść w ciąże jednak na etacie.... Daje sobie czas do października :)

    Ja na działalności. A gdybym mogła dziś wybrać raz jeszcze, to bym wolała zostać owocem jogobelli ;p

    Trzymam kciuki żebyś mogła być spokojnie na zwolnieniu z etatu!

    Salome, moyeu, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos prolaktyny to ja wcześniej pracowałam jako spedytor czyli w wiecznym stresie byłam, a prolaktyne i kortyzol miałam w normie i mój lekarz powiedział że pewnie często się do kota przytulam bo one działają pozytywnie właśnie na stres ❤️ i na prawdę jak się taki mruczacy sierściuch przytula to od razu mi się taki spokój rozchodzi po sercu❤️

    szona, Magduullina, Beti82, Sasanka55, Ania_85_, moyeu lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zwierzątek to mam psa i kota. I ta mała kocica to moja miłość 😍 jest przekochana. :D zwykły dachowiec. Poniekąd znajda, ale taka urocza ze jak na nia patrzę to się rozpływam :)

    szona, Sasanka55, Magduullina, Madziandzia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja na działalności. A gdybym mogła dziś wybrać raz jeszcze, to bym wolała zostać owocem jogobelli ;p

    Trzymam kciuki żebyś mogła być spokojnie na zwolnieniu z etatu!

    To tak jak ja :D człowiek młody to głupi był :D

    szona lubi tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    A propos prolaktyny to ja wcześniej pracowałam jako spedytor czyli w wiecznym stresie byłam, a prolaktyne i kortyzol miałam w normie i mój lekarz powiedział że pewnie często się do kota przytulam bo one działają pozytywnie właśnie na stres ❤️ i na prawdę jak się taki mruczacy sierściuch przytula to od razu mi się taki spokój rozchodzi po sercu❤️
    Podobno glaskania futra podnosi poziom oksytocyny :) A częstotliwości kociego mruczenia wpływają pozytywnie na człowieka :)
    Ja też mam kicię, a za miesiąc biorę drugą :D

    Sasanka55, Magduullina, Iseko lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Ciężaróweczki, w lidlu w sobote beda legginsy ciążowe i taka sukienko-tunika ciążowa z jakby dżinsu. No i rozne bodziaki dla maluszków. W fajnych cenach :)

    Moze tez skorzystam :) Co prawda ciezaroweczka nie jestem, ale bede, no i od tego ciaglego lezenia i braku sportu po owulacji, to....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c31bcbec101.jpg

    Magduullina, Irvine90, szona, 5ylwian, syllwia91, Iseko, Ania_85_, Malgonia, moyeu, MonikA_89!, Madziandzia, Beti82, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moze tez skorzystam :) Co prawda ciezaroweczka nie jestem, ale bede, no i od tego ciaglego lezenia i braku sportu po owulacji, to....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c31bcbec101.jpg
    Sasanko rozbawilas mnie do lez leze i kwicze :) ojjj kochana :* zaje***ta jestes powiem Ci (to oczywiscie komplement) :* <3

    5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Ciężaróweczki, w lidlu w sobote beda legginsy ciążowe i taka sukienko-tunika ciążowa z jakby dżinsu. No i rozne bodziaki dla maluszków. W fajnych cenach :)
    Właśnie dzisiaj się o tym dowiedziałam, że będą legginsy za chyba 25 zł. Jak ja przedwczoraj zamówiłam identyczne za 70 zł :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moze tez skorzystam :) Co prawda ciezaroweczka nie jestem, ale bede, no i od tego ciaglego lezenia i braku sportu po owulacji, to....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c31bcbec101.jpg

    Żarty żartami ale wpadł dzisiaj do pracy znajomy, i mówię mu że na wesele dostaliśmy zaproszenie, a on do mnie a to się nie napije i nie naskacze, ja na to niby czemu?

    A to nie jesteś w ciąży?

    I teraz pytanie czy tak przytałam (fakt złapałam parę dodatkowych kg ale znowu bez przesady :D) czy moja miesięczna nieobecność w pracy zrodziła plotki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo zakupów przed ciąża. Co myślicie? Ja nie raz myślę czy jak coś jest ciekawego właśnie gdzieś to czy nie kupić. Żeby leżało na zaś ale z drugiej strony boję się zabobonow

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    A propos prolaktyny to ja wcześniej pracowałam jako spedytor czyli w wiecznym stresie byłam, a prolaktyne i kortyzol miałam w normie i mój lekarz powiedział że pewnie często się do kota przytulam bo one działają pozytywnie właśnie na stres ❤️ i na prawdę jak się taki mruczacy sierściuch przytula to od razu mi się taki spokój rozchodzi po sercu❤️

    Kurcze, to zamiast bromka muszę sobie kota przygarnąć ;P

    A tak serio, to u mnie niestety kot odpada, bo mój mąż jest uczulony :( A tak strasznie marzyłam o kotku, zwłaszcza jak przez jakiś czas opiekowałam się kotką brata- jak pojechali na wakacje. Prawie po niej ryczałam jak wrócili i ją zabrali :( Ale ona też nie chciała z nimi wracać- zapierała się w drzwiach wszystkimi 4 łapkami ;)

    Magduullina, Iseko lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Apropo zakupów przed ciąża. Co myślicie? Ja nie raz myślę czy jak coś jest ciekawego właśnie gdzieś to czy nie kupić. Żeby leżało na zaś ale z drugiej strony boję się zabobonow

    Ja sobie kupiłam dwie nieciążowe sukienki, ale właśnie z myślą o mojej wymarzonej ciąży latem. No i dupa. Dobrze, że i bez brzuszka dobrze się w nich wygląda ;)


    Ale typowo ciążowych to bym nie kupowała. Nie o zabobony chodzi. Po prostu okazje zawsze są i będą.

    szona lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzisiejszy poziom oksytocyny jest rowny 0,00 Lucek nie wraca i watpie czy wroci, to naprawde do niego niepodobne. Mam wrazenie, ze przelewalam na niego moj instynkt macierzynski, serce mi sie kraja jak sobie pomysle, ze mialabym juz nigdy go nie przytulic. Ktos moze pomyslec, ze przesadzam, ale naprawde wariuje...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moze tez skorzystam :) Co prawda ciezaroweczka nie jestem, ale bede, no i od tego ciaglego lezenia i braku sportu po owulacji, to....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c31bcbec101.jpg
    Jesteś niemożliwa 😆😅
    Ja przed ciążą nie kupuję,ale też mam coś po poprzednich ciążach, więc nie spieszy mi się ☺️

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko zrobiałś mi dzień :P

    i powiem Wam, ze ja niestety wyglądam na ciężarną. Ogólnie jestem szczupła, ale zawsze miałam wystający brzuszek (nawet jak ważyłam zawrotne 50 kg też) i kiedyś siadamy z mężem żeby obejrzeć mecz Polska-Niemcy, nagotowałam bobu , kupiłam piwo, zasiedliśmy i nagle jakaś burza się rozpętała i przestało nam tv odbierać. Wiec w nogi i lecimy do knajpy. miejsca już nie było stałam całe dwie godziny dzielnie pod ścianą popijajac piwko i trzymać kciuki za naszych. A na koniec jakaś laska do mnie podeszła, ze w ciąży to chyba pić nie powinnam.. już chciałam jej powiedzieć, ze mogła ciężarnej miejsca ustąpić, ale niestety zakrztusiłam sie ze śmiechu.. także tego także ten :P

    A leginsiki sobie kupiłam rok temu.. ale jeszcze nie mierzyłam więc się nie liczy :P Ale generalnie nie wierzę w zabobony (chyba, ze chodzi o moją szczęśliwa przypinkę "jestem w ciązy")

    aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Moj dzisiejszy poziom oksytocyny jest rowny 0,00 Lucek nie wraca i watpie czy wroci, to naprawde do niego niepodobne. Mam wrazenie, ze przelewalam na niego moj instynkt macierzynski, serce mi sie kraja jak sobie pomysle, ze mialabym juz nigdy go nie przytulic. Ktos moze pomyslec, ze przesadzam, ale naprawde wariuje...
    Kochana, na pewno się znajdzie. Trzymam mocno kciuki! Bardzo dobrze Cię rozumiem :( Moja kicia jest niewychodząca, ale czasem zabieramy ją do moich rodziców ze sobą na weekend, do domu jednorodzinnego z podworkiem. Bardzo wtedy pilnujemy, żeby nikt nie otworzył drzwi i jej nie wypuścił, bo na dworze praktycznie nie bywa i by sobie nie poradziła. Z miesiąc temu akurat byliśmy z nią u rodziców i ktoś przyszedł i otworzył drzwi... wszyscy mieliśmy zawał, łącznie z moimi rodzicami. Zostawiliśmy wszystko, żeby jej szukać, bo baliśmy się, że ktoś ją wypuścił i mogła gdzieś uciec. Ja z mamą przypaliłyśmy kotlety, bo zostawiłyśmy na patelni i pobiegłyśmy szukać kota. Ostatecznie okazało się, że kicia spała pod łóżkiem i nie było jej widać... Ale przez tę godzinę szukania wszyscy mieliśmy łzy w oczach, mój mąż i mój tata też. Zwierzak to członek rodziny...
    Lucek na pewno wróci! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 15:21

    Magduullina lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ