X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jeszcze miałam napisać coś odnośnie pyłku pszczelego. Pyłek jest spoko,ale lepsza jest pierzga , pozyskuje się ją też jakoś przez produkcję tego miodu. Muszę podpytać dokładnie,bo nie pamiętam już jak teściowa mi mówiła 😅 ale generalnie jest super!

    aeiouy lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian robiłaś dziś betę może?

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Moj dzisiejszy poziom oksytocyny jest rowny 0,00 Lucek nie wraca i watpie czy wroci, to naprawde do niego niepodobne. Mam wrazenie, ze przelewalam na niego moj instynkt macierzynski, serce mi sie kraja jak sobie pomysle, ze mialabym juz nigdy go nie przytulic. Ktos moze pomyslec, ze przesadzam, ale naprawde wariuje...

    Nikodemko, moja kotka wychodzila sobie z domu, kiedy chciala, ale oczywiscie codziennie wracala, pukajac lapka w okno, by ja wpuscic. Raz nie bylo jej tydzien, czy nawet dluzej. Bylam przekonana, ze cos sie musialo stac, az nagle wrocila, a ja po czasie dowiedzialam sie, ze jedna z sasiadek ja przygarnela ot tak, bo ta mala lajza po prostu weszla jej sobie do domu. Badz dobrej mysli, popytaj sasiadow, jesli masz jakichs wokol :*

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, jak w zeszlym tygodniu pojechalam do mamy do apteki, by wysepic duphka i luteine, jedna z pracownic spojrzala na mnie i powiedziala "o rany, a ja myslalam, ze to wczesna ciaza" :D :D :D

    aeiouy, moni05, agge, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie zainspirowałyście tymi zwierzaczkami, że aż Wam pozazdrościłam ;D
    Ale doszliśmy z moim do wniosku, że chomik to na tą chwilę max naszych możliwości ;P
    Trochę malusi i ciężko toto głaskać, ale zawsze jakiś zwierzaczek ;p

    Nikodemko mam nadzieję, że kiciuś wróci- wreszcie się ciepło zrobiło, to może korzysta z pogody.
    Kicia mojego brata, też kiedyś wróciła po kilku dniach wygłodniała, już nie wierzyli, że wróci, a okazało się, że chyba ją ktoś musiał gdzieś przez przypadek zamknąć (w jakimś garażu np), bo smar jakiś było od niej czuć.

    Sasanka55, nuśka91 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKODEMKA tutaj pewnie chodzi o marcowanie! Nie ma go, bo jakaś panienke obraca na boku 😉

    Sasanka55, Ania_85_, Malgonia, szona, Iseko, Magduullina, MonikA_89!, aeiouy, Madziandzia lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko zostaniesz kocią babcią :)

    Ania_85_, Sasanka55, moyeu, Magduullina, aeiouy, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Ja sobie kupiłam dwie nieciążowe sukienki, ale właśnie z myślą o mojej wymarzonej ciąży latem. No i dupa. Dobrze, że i bez brzuszka dobrze się w nich wygląda ;)


    Ale typowo ciążowych to bym nie kupowała. Nie o zabobony chodzi. Po prostu okazje zawsze są i będą.
    jako, ze ja mam szeroki tylek to większość moich sukuenek jest odciętych pod biustem i dol aja luźny, także ba początek ciąży jestem ustawiona niezle :P

    Ania_85_, Iseko, Sasanka55, Malgonia, aeiouy lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Tak mnie zainspirowałyście tymi zwierzaczkami, że aż Wam pozazdrościłam ;D
    Ale doszliśmy z moim do wniosku, że chomik to na tą chwilę max naszych możliwości ;P
    Trochę malusi i ciężko toto głaskać, ale zawsze jakiś zwierzaczek ;p

    Nikodemko mam nadzieję, że kiciuś wróci- wreszcie się ciepło zrobiło, to może korzysta z pogody.
    Kicia mojego brata, też kiedyś wróciła po kilku dniach wygłodniała, już nie wierzyli, że wróci, a okazało się, że chyba ją ktoś musiał gdzieś przez przypadek zamknąć (w jakimś garażu np), bo smar jakiś było od niej czuć.
    Ja mam dwa chomiki :D mialam kiedyś kotka, to jeszcze męża z dzieciństwa, zdechła nam kilka lat temu, ze starości,bo żyła ponad 20 lat, to podobno słuszny wiek jak na kota ☺️

    Ania_85_, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    jako, ze ja mam szeroki tylek to większość moich sukuenek jest odciętych pod biustem i dol aja luźny, także ba początek ciąży jestem ustawiona niezle :P

    Ja mam mnóstwo luźnych bluzek, bo - mimo rozmiaru XS - jestem mega zakompleksiona i nie przepadam za swoją figurą. Koleżanki mi mówią, że przynajmniej o ciuchy nie będę się musiała w ciąży martwić ;)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    jako, ze ja mam szeroki tylek to większość moich sukuenek jest odciętych pod biustem i dol aja luźny, także ba początek ciąży jestem ustawiona niezle :P

    Ja już od jakiegoś czasu jak kupuję jakieś ciuchy- zwłaszcza sukienki i sweterki, to się nabijam, że przyszłościowe, bo luźne na brzuszku ;P

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam depresji dziś jakiejś. Koleżanki w pracy o dzieciach że nigdy w życiu więcej dziecka itd a mi się tak smutno zrobiło... Tak mnie ostatnio praca doluje... W ogóle teksty w stylu że tylko ja bez dzieci ze w końcu bym sobie zrobiła a jak się źle czuje czy coś to że może w ciąży jestem... Agrrrr :\
    Jeszcze ten brak okresu i kompletnie zero odczucia żeby miał byc. Weszłam na stronę diag właśnie czy się moze nie pomylili i nie zmienili z 1.20 na 12 albo 120 :(

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja mam podobnie, a najgorzej ze mój M też. Większość jego kolegów ma dzieci i tak do niego cwaniakuja żeby się wziął w końcu do roboty i on jeszcze bardziej się wtedy łamie i się obwinia :(

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Sylwia ja mam podobnie, a najgorzej ze mój M też. Większość jego kolegów ma dzieci i tak do niego cwaniakuja żeby się wziął w końcu do roboty i on jeszcze bardziej się wtedy łamie i się obwinia :(
    U mnie to z mojej strony jest to gadanie a on na szczęście aż tak nie słucha tego... Tylko ja i praca

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia, rozumiem Cię, bo mnie też to wkurwiało, jak słyszałam np., że dziecko raz ciach i się robi itp. Ale z drugiej strony - też przed staraniami nie raz pytałam innych, kiedy drugie dziecko albo czemu chcą mieć jedynaka. Teraz wiem, że przyczyn może być wiele i to nie tylko to, że ktoś dziecka nie chce...
    Ale ja teraz udaję, że się nie staram, więc nikt się nie czepia, a jak już - to wierzę, że nie mają złych zamiarów.
    Tak więc głowa do góry! Zaraz przyjdzie albo @ albo ciąża! Już się nie zamartwiaj :)

    syllwia91, Ania_85_, aeiouy, szona, Magduullina, Iseko lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Syllwia, rozumiem Cię, bo mnie też to wkurwiało, jak słyszałam np., że dziecko raz ciach i się robi itp. Ale z drugiej strony - też przed staraniami nie raz pytałam innych, kiedy drugie dziecko albo czemu chcą mieć jedynaka. Teraz wiem, że przyczyn może być wiele i to nie tylko to, że ktoś dziecka nie chce...
    Ale ja teraz udaję, że się nie staram, więc nikt się nie czepia, a jak już - to wierzę, że nie mają złych zamiarów.
    Tak więc głowa do góry! Zaraz przyjdzie albo @ albo ciąża! Już się nie zamartwiaj :)
    A ja mówię jak ktoś pyta czego nie chce dziecka. Żeby nie mówił jak nie wie jak jest i wiecej nie porusza tematu. :D

    Salome, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    A ja mówię jak ktoś pyta czego nie chce dziecka. Żeby nie mówił jak nie wie jak jest i wiecej nie porusza tematu. :D

    No i to też jest bardzo dobry sposób. U mnie jest dziewczyna, która dwa razy wpadła i nie rozumie, że o dziecko nie jest tak łatwo. Bardzo ją lubię, ale pewnych rzeczy pewne osoby nie zrozumieją, jeśli same tego nie doświadczą.
    Zaraz obok mnie siedzi laska w ciąży, która już dwójkę dzieci ma, ale chciała jeszcze trzecie. I ona z kolei wie, w czym rzecz, bo pierwsze dzieci za pierwszym razem wyszły, a teraz przez pół roku co cykl wyszukiwała objawów. No ale udało się :)

    I tak samo uda się każdej z nas! :)

    Magduullina, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, a wiecie, ze mnie nigdy nikt nie zapytal, dlaczego nie mam dziecka? Jestem prawdziwa farciara albo taka gadula, ze i tak wszyscy znaja moje historie. Ubran pasujacych do ciazy akurat mam duzo, zwlaszcza bluzek, bluz i swetrow :) Przez problemy z zoladkiem, czesto wypycham brzuch do przodu, wiec i ubrania kupuje dlatego luzniejsze :)

    Ania_85_, Magduullina lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    5ylwian robiłaś dziś betę może?
    Robilam i bete i proga. Wynikow jeszcze nie mam ale nawet nie czuje parcia

    Magduullina lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przyjęłam zasadę, ze nie owijam w bawełnę i jak ktoś pyta, to mówię, że nie mogę mieć dzieci. Nigdy nikomu nie przyszło do głowy kontynuować tematu i ponawiać pytań. Przynajmniej mam święty spokój :P

    Sasanka55, Ania_85_, szona, Magduullina, Iseko, aeiouy, agge, nuśka91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ