X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Szona, to kiedy Ty badalaś AMH? U mnie na wynik czeka się 14 dni, a Ty będziesz mieć już jutro??

    Dziś. Tak mi powiedzieli w Klinice. Może coś popieprzyłam. A może w Klinice leczenia niepłodności mają jakieś turbo 🤔 Jeśli jutro nie będzie wyniku ustalę dokładnie. Dziś tam w sumie był niezły kocioł...

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 20 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Szona, to kiedy Ty badalaś AMH? U mnie na wynik czeka się 14 dni, a Ty będziesz mieć już jutro??
    Ja miałam tego samego dnia, robiłam w diagnostyce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 17:58

    szona lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, jak cos, to będziesz się martwić jutro, na razie wyluzuj.

    Badanie nasienia partnera to konieczność. Nigdy nie wiadomo, z czego wynika niepowodzenie, a szanse są równe po obu stronach.

    A poza tym - 5 cykli to jeszcze nie jest dużo. Ja też wariuję, owszem, ale większość par potrzebuje co najmniej 6 cykli. Tak więc badajmy się, ale nie świrujmy na maxa :)

    szona lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Pauliśka a ten lekarz wczoraj był pewny że widział pęcherzyk w macicy? Bo przy becie na poziomie 300 to mało prawdopodobne... wszelkie źródła jako minimalną wartość podają 1000-1500...
    Oczywiście trzymam kciuki za Twojego kropka, ale ten widoczny pecherzyk mnie zastanawia dość mocno.
    Tak,na pewno pęcherzyk 2,6 mm dokładnie. On generalnie nie jest za tezą cp,ja znowu o tym myślę...bo przecież pseudopęcherzyk....

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Pauliśka a ten lekarz wczoraj był pewny że widział pęcherzyk w macicy? Bo przy becie na poziomie 300 to mało prawdopodobne... wszelkie źródła jako minimalną wartość podają 1000-1500...
    Oczywiście trzymam kciuki za Twojego kropka, ale ten widoczny pecherzyk mnie zastanawia dość mocno.
    Wczoraj pisalam,ze ja z poprzedniej mam usg z beta ok 200. 192 mialam bete w piatek a z soboty mam pecherzyk na usg. I potem od innego lekarza jak byla nieco ponad 550. Wiec to mozliwe ale nie wiem jak

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian jak Ty się czujesz? Trzymasz się jakoś? Kiedy powtarzasz betę?

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puliśka, U Ciebie pecherzyk miał 2,5mm czy maluszek?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Tak,na pewno pęcherzyk 2,6 mm dokładnie. On generalnie nie jest za tezą cp,ja znowu o tym myślę...bo przecież pseudopęcherzyk....

    "Moj miszcz zakazal mi niepoczebnych walek", ale Pauliska, ku*wa mac! Tym razem Ci dowale i nie bede przepraszac 👊

    Kiepska ta moja randka :D chyba moj zoladek i macica nie sa jeszcze gotowe na dalsze podroze :D no ale dobra, jedziemy dalej :)

    ef36 lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    "Moj miszcz zakazal mi niepoczebnych walek", ale Pauliska, ku*wa mac! Tym razem Ci dowale i nie bede przepraszac 👊

    Kiepska ta moja randka :D chyba moj zoladek i macica nie sa jeszcze gotowe na dalsze podroze :D no ale dobra, jedziemy dalej :)
    Udanej randki ☺ ja mojemu mężusiowi planuje jutro jakas fajna wystrzalowa kolację przygotować 😂

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    5ylwian jak Ty się czujesz? Trzymasz się jakoś? Kiedy powtarzasz betę?
    Dziekuje,ze pytasz :* fizycznie OK,ale rozwalona psychicznie. Jajnik coraz mniej mnie boli. Wlasciwie z tym co bylo to mozna powiedziec,ze prawie wcale.i tak sie zastanawiam,ze gdyby cos tam bylo i roslo skoro beta rosnie to chyba bolalby bardziej?sama juz nie wiem.chyba,ze zaatakuje nagle :/ ale objawow ciazowych to nie mam zadnych. Bete zrobie chyba w piatek zebt miec wynik przed weekendem i w poniedzialek zeby na usg bylo aktualne.a ze mam dopiero na 17.30 to zdaze sprawdzic wynik.a jak u Ciebie kochana? Rozmawialas z mezem?co powiedzial?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Puliśka, U Ciebie pecherzyk miał 2,5mm czy maluszek?
    Pęcherzyk ma 2,6 mm. Kilka razy sprawdzał i mierzył,więc raczej to pęcherzyk...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Pęcherzyk ma 2,6 mm. Kilka razy sprawdzał i mierzył,więc raczej to pęcherzyk...
    To moim zdaniem jak najbardziej jest możliwe na tym etapie. Naprawdę zupełnie zrezygnowałaś?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziekuje,ze pytasz :* fizycznie OK,ale rozwalona psychicznie. Jajnik coraz mniej mnie boli. Wlasciwie z tym co bylo to mozna powiedziec,ze prawie wcale.i tak sie zastanawiam,ze gdyby cos tam bylo i roslo skoro beta rosnie to chyba bolalby bardziej?sama juz nie wiem.chyba,ze zaatakuje nagle :/ ale objawow ciazowych to nie mam zadnych. Bete zrobie chyba w piatek zebt miec wynik przed weekendem i w poniedzialek zeby na usg bylo aktualne.a ze mam dopiero na 17.30 to zdaze sprawdzic wynik.a jak u Ciebie kochana? Rozmawialas z mezem?co powiedzial?
    Mój mąż jest wielkim optymistą i uważa,że to nie jest tragedia i nawet lekarze się mylą... Ja chodzę i ryczę,nie umiem znaleźć sobie miejsca :( niby starania o trzecie dziecko a jestem tak załamana jakby to było pierwsze... :( mnie boli trochę brzuch cały,trochę prawa strona ale nie ma jakiejś tragedii. Nie wiem czy jutro robić betę czy dopiero w piątek. I chyba zmienię laboratorium bo mam do tego traumę już :( jakaś nadzieja mi się tli, że te prawie 60% przyrostu to przecież nie 20....jeśli chodzi o wysokość bety a obraz USG to jest super... Dziś jeszcze się posmucę,jutro znowu wstanę gotowa do walki z przeciwnościami. Damy radę kochana! 😘 Ja też mam wizytę w poniedziałek, u specjalisty z certyfikatem USG więc mam nadzieję,że coś mądrego mi powie

    5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia, dziekuje :* My wlasnie do hinduskiej jedziemy na butter chickena :D Dbaj o Mezusia, bo jak zaraz w ciaze zajdziesz, to bedziesz rozleniwiona i nie kuchnia, a kanapa bedzie tym lepszym miejscem.

    Pauliska, pecherzyk zatem siedzi tam, gdzie powinien i nie jest zaden pseudo, wiec zadna CP :*

    ef36, aeiouy, 5ylwian, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dziś. Tak mi powiedzieli w Klinice. Może coś popieprzyłam. A może w Klinice leczenia niepłodności mają jakieś turbo 🤔 Jeśli jutro nie będzie wyniku ustalę dokładnie. Dziś tam w sumie był niezły kocioł...
    U mnie wynik AMH w klinice Invicta był w ciągu godziny, więc da się, chociaż to akurat było w innym trybie, bo sama chciałam oddać komórki i sprawdzali czy się nadaję.

    szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska,a ja Ci powiem tylko słuchaj męża! Pogadaj też poważnie z brzuchem o tych przyrostach bety, niech się leniuszek bierze do roboty &&&&

    5ylwan, trzymam mocno kciuki aby mąż Pauliski się nie myli i Ci Twoji lekarze byli w błędzie.
    W mojej drugiej ciąży pomyliło się 8-miu lekarzy.. przeprosili, ale co mi po ich przeprosinach? Statystyka była przeciwko mnie, więc już nie wierze statystyką, i już nigdy więcej nie zaufam nikomu tak jak wtedy ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 19:19

    5ylwian, Pauliśka, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Mój mąż jest wielkim optymistą i uważa,że to nie jest tragedia i nawet lekarze się mylą... Ja chodzę i ryczę,nie umiem znaleźć sobie miejsca :( niby starania o trzecie dziecko a jestem tak załamana jakby to było pierwsze... :( mnie boli trochę brzuch cały,trochę prawa strona ale nie ma jakiejś tragedii. Nie wiem czy jutro robić betę czy dopiero w piątek. I chyba zmienię laboratorium bo mam do tego traumę już :( jakaś nadzieja mi się tli, że te prawie 60% przyrostu to przecież nie 20....jeśli chodzi o wysokość bety a obraz USG to jest super... Dziś jeszcze się posmucę,jutro znowu wstanę gotowa do walki z przeciwnościami. Damy radę kochana! 😘 Ja też mam wizytę w poniedziałek, u specjalisty z certyfikatem USG więc mam nadzieję,że coś mądrego mi powie
    Do mnie lekarka dzwonila wlasnie bo wypisuje mi l4 a mam 2 adresy w zusie i nie wiedziala ktory.pytala jak sie czuje itd. Najpierw mowila,ze da mi zwolnienie do poniedzialku na razie bo nie wiadomo co dalej. Teraz jak gadalam z nia i mowie,ze nawet jajnik mnie nie boli a ze chyba powinien bardziej jak beta rosnie i gdzies pecherzyk tez to odpowiedziala,ze dobrze,ze nie boli a powinno bolec bardziej gdyby faktycznie byla tam ciaza. I dala mi elke do 1.04,bo jak w poniedzialek nie zobaczy nic niepokojacego na usg to bedzie sie chciala spotkac za kolejny tydzien. Troche mnie to pocieszylo i bardzo bym chciala,zeby Kropek sie ogarnal i byl gdzie trzeba i rozwijal sie dobrze

    MonikA_89!, aeiouy, Iseko, szona, moni05, Tele...79, Magduullina lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Pauliska,a ja Ci powiem tylko słuchaj męża! Pogadaj też poważnie z brzuchem o tych przyrostach bety, niech się leniuszek bierze do roboty &&&&

    5ylwan, trzymam mocno kciuki aby mąż Pauliski się nie myli i Ci Twoji lekarze byli w błędzie.
    W mojej drugiej ciąży pomyliło się 8-miu lekarzy.. przeprosili, ale co mi po ich przeprosinach? Statystyka była przeciwko mnie, więc już nie wierze statystyką, i już nigdy więcej nie zaufam nikomu tak jak wtedy ...
    A co sie stalo?czemu 8 sie pomylilo?moze pisalas kiedys,jesli tak to przepraszam ale nie pamietam a w opisie nie masz

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Szona, to kiedy Ty badalaś AMH? U mnie na wynik czeka się 14 dni, a Ty będziesz mieć już jutro??
    Ja czekałam 1 dzień za wynikiem :P Pewnie zależy od laboratorium, jak ma dużo zleceń to krócej się czeka na badanie

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian, mądrze mówi ta lekarka. Jakby była cp, to by cię o bolało, a jak nie boli i nie masz plamień, to jeszcze wszystko może się zdarzyć. Może kropek potrzebuje trochę więcej czasu i na razie badał teren, a teraz się porządnie wczepi :)

    Sasanka, udanej randki kurczaku 😜 Mam nadzieję, że będzie smacznie i romantycznie :)

    Pauliśka, spróbuj spokojnie poczekać na rozwój sytuacji. Wiem, że to trudne, ale dasz radę! Jesteś silną babką, więc twój kropek jest równie silny, tylko musisz w niego uwierzyć

    5ylwian, Pauliśka, ef36, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ