X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    To prawda grudzien piekny miesiac 😊

    Z tymi bockami byla roznie bo w tamtym roku przelatywaly z 20 razy nad moja glowa, staly na dachu, chodzily po podworku i co? Przyniosly dziecko szwagierce. Jakies zezowate sa bo ona tu juz nie mieszka

    Drugi raz sie nie pomyla :) Juz ja im wskaze odpowiednie osoby :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Mocno tulę :(
    Dziwię się jednak, że lekarz pomimo przyrostu kazał odstawić leki. Były na forum przypadki, że beta chwilę zwolniła potem przyspieszyła i z maluchem było w porządku. Nie chcę Ci robić nadziei, ale może warto brać leki jeszcze przez 2 dni i zobaczyć jak beta się zachowa?
    Pauliska sama nie jestem za robieniem na sile nadziei ale moze Monika ma racje? 2 dni Cie nie zbawia a jak u Ciebie przyrosty byly OK to moze warto sprawdzic jeszcze w piatek? Ja po 1 wyniku 33% i info od lekarki zeby odstawic,tez poczekalam do kolejnego wyniku i dopiero w piatek odstawilam

    Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do drugiego , mam jeszcze zbadać jutro i pojutrze betę,bo on chce widzieć dynamikę przyrostu co 24h . I kazał do piątku brać leki, do sprawdzenia przyrostu w piątek. I wtedy decyzja.

    Sasanka55, 5ylwian, Ania_85_, szona, syllwia91, moni05, makowa, nuśka91, Iseko, MonikA_89!, Ochmanka, Magduullina, moyeu lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja sobie juz tez narobiłam tyle nadziei. Teraz czytałam na belly watek pazdiernikowych mamusi i jest jedna dziewczyna, ktora tez miała wynik amh poniżej 0,14 i teraz jest w ciąży! Naturalnie, bez in vitro na które byli umówienia w następnym cyklu.

    Sasanka55, Ania_85_, Niecierpliwa..., szona, moni05, makowa, aeiouy, Iseko, MonikA_89!, Ochmanka, Arashe lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię trzymać na siłę czegoś co z reguły nie ma szans na powodzenie...no ale dobra...poczekam te dwa dni na lekach...nic mi się nie stanie przecież.

    5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Kurczę, ja sobie juz tez narobiłam tyle nadziei. Teraz czytałam na belly watek pazdiernikowych mamusi i jest jedna dziewczyna, ktora tez miała wynik amh poniżej 0,14 i teraz jest w ciąży! Naturalnie, bez in vitro na które byli umówienia w następnym cyklu.

    Elfia, Kochanie, takie historie daja nadzieje i tego sie trzymajmy! Wierze, ze Ci sie uda i bardzo sie ciesze, ze poznalas przypadek dziewczyny z podobnym wynikiem do Twojego, ktory doda Ci sil :* Glowka do gory i walczymy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Nie lubię trzymać na siłę czegoś co z reguły nie ma szans na powodzenie...no ale dobra...poczekam te dwa dni na lekach...nic mi się nie stanie przecież.

    Pauliska, ale to "cos" to Twoje dziecko :/

    Jest ulamek szansy, to sie nie poddawaj. U mnie spadek bety, krwawienie, a mimo wszystko miewam mysli, czy nie zabijam ciazy, bo np. labo sie walnelo z wynikiem

    moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    To prawda grudzien piekny miesiac 😊

    Z tymi bockami byla roznie bo w tamtym roku przelatywaly z 20 razy nad moja glowa, staly na dachu, chodzily po podworku i co? Przyniosly dziecko szwagierce. Jakies zezowate sa bo ona tu juz nie mieszka


    Haha ale mnie rozbawiłaś z tymi zezowatymi bocianami 😀😀😀

    Magduullina lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, ale to "cos" to Twoje dziecko :/

    Jest ulamek szansy, to sie nie poddawaj. U mnie spadek bety, krwawienie, a mimo wszystko miewam mysli, czy nie zabijam ciazy, bo np. labo sie walnelo z wynikiem
    No wiem wiem...ale skoro tak ma być to nic nie poradzę :( po tych wszystkich przejściach stwierdzam, że chyba psychicznie więcej nie udźwignę i rezygnuję ze starań... :( mam dwójkę łobuziaków i po prostu skupię się na ich wychowaniu.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona, szkoda... :/

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 marca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kupiłam podpaski, ale liczę, że się tym razem nie przydadzą... :)

    szona, moni05, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, Iseko, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja sobie kupiłam podpaski, ale liczę, że się tym razem nie przydadzą... :)

    Ja wierzę w Twój cykl, nie przydadzą się na pewno!

    agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja sobie kupiłam podpaski, ale liczę, że się tym razem nie przydadzą... :)

    Agge, mozesz oddac je mnie albo zostawic na okres pologu :)

    Pauliska, wierze, ze kazda decyzja, jaka podejmiesz bedzie dobra i zgodna z Twoimi przekonaniami. Mam nadzieje, ze troche odpoczniesz i nie zrezygnujesz ze staran albo zrezygnujesz i zaliczysz "wpadke" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 16:02

    agge, Magduullina lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Elfia, Kochanie, takie historie daja nadzieje i tego sie trzymajmy! Wierze, ze Ci sie uda i bardzo sie ciesze, ze poznalas przypadek dziewczyny z podobnym wynikiem do Twojego, ktory doda Ci sil :* Glowka do gory i walczymy!
    Gdybym się tego nie trzymała to bym popadła w czarną otchłań rozpaczy :P przeczytałam tez dwa blogi amerykanskue gdzie dziewczyny miały tez poniżej 0,14 u nich to jest poziom niewykrywalny. I spontanicznie zaszły w ciąże bez wspomagania rozrodu :) jedna korzystala z chińskich ziol, a druga tylko htz. Czytałam tez jakieś medyczne ipracowanie przypadku kobiety z pof, ktora tez zaszła w ciąże z chińskimi ziolami. Kilka wpisów tutaj na forum. Na pewno się uda. Mam jajniki, mam macicę. Jakkolwiek to nie będzie to urodze dziecko ☺

    Edit: Trzy blogi kobiet z pof

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 16:26

    szona, Salome, Ania_85_, Sasanka55, aeiouy, nuśka91, Iseko, moyeu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, ja też nie chcę robić zbędnej nadziei, ale jak miałam przyrosty 55%, to lekarz mi powiedział, że jest ok... później wzrosty były większe...

    ef36, 5ylwian, agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam właśnie @ ale dobrze ze w końcu przyszła i w 3dc lykak lamette pierwszy tak i nie mogę doczekać się usg i pięknycj w końcu pekajacych pęcherzyków!

    Irvine90, aeiouy lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam na wizycie w Kriobanku. I już nie lubie swojego lekarza.

    Po kolei. Moje wyniki Fsh, LH widziało wcześniej 3 lekarzy. Wszyscy uznali, ze jest okej. Nigdy nie miałam monitoringu owulacji, ale miałam usg prawie co miesiąc, tylko w 2 fazie cyklu i wszyscy lekarze zgodnie uznali, ze na 99% była owulacja. Procent niepewności - bo nie widzieli mnie przed. A ten dziś najpierw patrzy na wyniki i mówi, ze bardzo niski progesteron, że odwrócone Fsh i LH! Zrobił usg i na prawym jajniku, który zresztą mnie pobolewa, 3 pecherzyki, w tym jeden dominuje - 12 mm(8 dc), w lewym jakieś dwa pecherzyki nic nie znaczące. I lekarz mówi, że „No nie wiem, może to policystyczne jajniki. Proszę pobrać sobie metformax”. Tak o, raz dwa. Co miesiąc owulacja, mniej więcej w połowie cyklu, wyniki nie takie najstraszniejsze, a on mi daje lek „bo może to PCOS” Gdy spytałam czy taka jest diagnoza usłyszałam „nie wiem jeszcze”. Gdy spytałam o progesteron, odpowiedź była olewcza „No w sumie może pani pobrać, wypiszę”. Powiedział, że nie wie jak wyglądają pecherzyki przed pęknięciem - kazał przyjść w 14 i 21 dniu. Nie przyjdę. Pokazałam mu inne usg, przyznał że faktycznie owulacje były, ale sam by chciał zobaczyć. A ja bym chciała jednak zachować te 600 zł ;)


    I oczywiście kazał koniecznie zrobić AMH! I natychmiast badanie nasienia! Wyszłam skołowana jak 150. AMH zrobiłam od razu, choć bardzo się boję wyniku i już teraz żałuje, ze to badanie zrobiłam. Nie zmieni to wiele w moim życiu, poza ogromnym stresem w razie w. Nasienie zbadamy po owulacji.

    Jestem jakaś nienormalna wiecie? Staram się 5 mcy a łażę po tych lekarzach jak porąbana. Dość tego. Odbieram AMH i koniec. Bez względu na wynik siedzę na tyłku, uprawiam seks, nie badam nic więcej.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona- AMH może wiele pokazać, w tym m.in. np. czy masz PCO oraz czy np. w przyszłości możesz być stymulowana. To nie jest kwestia tylko 'ile mam czasu'. Poza tym AMH mówi też o jakości komórek jajowych i jakby wyszło niskie to się włącza odpowiednią suplementację (Malgonia podpowie).
    I bardzo popieram badania nasienia, tu - gdyby coś trzeba poprawiać - 3 miesiące to minimum, więc nie ma z czym zwlekać. Ja od 1 cs czułam, że coś jest nie tak i od 1 cs badałam się dość mocno. I tak starania trwały od czerwca 2017!

    Salome, Iseko, Ochmanka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzis dzien złych wiadomosci. Az przykro. Czy ktos dzis podniesie statystyki i przekaze dobre wiadomosci?
    Ja czekam na wizyte jak na szpilkach. Wszyscy mi wróża bliźniaki. A ja mówię, że nie nie nie. Jest jedno. W piatek sie okaże co tam w srodku siedzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A ja byłam na wizycie w Kriobanku. I już nie lubie swojego lekarza.

    Po kolei. Moje wyniki Fsh, LH widziało wcześniej 3 lekarzy. Wszyscy uznali, ze jest okej. Nigdy nie miałam monitoringu owulacji, ale miałam usg prawie co miesiąc, tylko w 2 fazie cyklu i wszyscy lekarze zgodnie uznali, ze na 99% była owulacja. Procent niepewności - bo nie widzieli mnie przed. A ten dziś najpierw patrzy na wyniki i mówi, ze bardzo niski progesteron, że odwrócone Fsh i LH! Zrobił usg i na prawym jajniku, który zresztą mnie pobolewa, 3 pecherzyki, w tym jeden dominuje - 12 mm(8 dc), w lewym jakieś dwa pecherzyki nic nie znaczące. I lekarz mówi, że „No nie wiem, może to policystyczne jajniki. Proszę pobrać sobie metformax”. Tak o, raz dwa. Co miesiąc owulacja, mniej więcej w połowie cyklu, wyniki nie takie najstraszniejsze, a on mi daje lek „bo może to PCOS” Gdy spytałam czy taka jest diagnoza usłyszałam „nie wiem jeszcze”. Gdy spytałam o progesteron, odpowiedź była olewcza „No w sumie może pani pobrać, wypiszę”. Powiedział, że nie wie jak wyglądają pecherzyki przed pęknięciem - kazał przyjść w 14 i 21 dniu. Nie przyjdę. Pokazałam mu inne usg, przyznał że faktycznie owulacje były, ale sam by chciał zobaczyć. A ja bym chciała jednak zachować te 600 zł ;)


    I oczywiście kazał koniecznie zrobić AMH! I natychmiast badanie nasienia! Wyszłam skołowana jak 150. AMH zrobiłam od razu, choć bardzo się boję wyniku i już teraz żałuje, ze to badanie zrobiłam. Nie zmieni to wiele w moim życiu, poza ogromnym stresem w razie w. Nasienie zbadamy po owulacji.

    Jestem jakaś nienormalna wiecie? Staram się 5 mcy a łażę po tych lekarzach jak porąbana. Dość tego. Odbieram AMH i koniec. Bez względu na wynik siedzę na tyłku, uprawiam seks, nie badam nic więcej.

    Strasznie słabe podejście.... kiedy masz wyniki amh?

‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ