X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 21 marca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff nadrobiłam - z przerwami ale w koncu się udało ;)

    Przede wszystkim - 5ylwian, dziewczyny mają rację, nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina - tm bardziej, jeśli nie robiliście jeszcze badania nasienia...

    Sasanko ściskam Cię i zabieram od Ciebie ten ból :*
    Piękne macie bransoletki ale wierzę, że to już ostatnie z takim przesłaniem :*

    Pauliśka słuchaj tego nowego lekarza i myśl pozytywnie - beta przyrasta powoli ale zaraz się rozhula i nie nadążysz ;)

    Elfia wysyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii żebyś rano wstała w lepszym humorze i nastawieniu :*

    Przepraszam kochane że tak mało się odzywam ale myślę o Was intensywnie cały dzień :* Staram się czytać co kilka godzin nawet w pracy ale nie mam głowy do pisania jak mnie ktoś co chwilę woła, więc tylko "polubuję" ;) A teraz oczywiście nie pamiętam już co miałam komu napisać albo tematy się stały nieaktualne, więc jak zwykle skrótowo odpisuję :)

    Sasanka55, 5ylwian, szona lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ten moj flak nie przypominal ani watrobki ani pecherzyka, tylko dluuuuga ciagnaca sie dzdzownicowa tkanke 〰️〰️〰️. Jezu, co ja w ogole pisze. 🤪

    Pauliska, dziekuje :* Ty tez jestes silna, tylko musisz te sile jeszcze odnalezc i uwierzyc!

    5ylwian, a czego Ty nam zazdroscisz? :* Oj babo, babo :) Moze zamiast foszkow i cichych dni, zdecydujesz sie na rozmowe z M? Tylko blagam, badz w tym wszystkim pewna siebie! Jestes kobieta, wiec masz przewage :* Zapamietaj jedna rzecz- jezeli Ty uwierzysz w siebie, to inni rowniez odkryja Twoja moc i piekno :*

    Kurde, Moni, pamietam historie o Twojej "macicy" :D o mamo... :* Wtedy nie bylo Ci na pewno do smiechu
    Stanowczosci,pewnosci siebie i wsparcia facetow :*
    Dzisiaj juz nie poruszam tematu. Leze i co chwile dzga mnie jajnik i wie o tym i nagle wywala pytanie czy myslalam na jakie kolory pomalujemy pokoje w nowym domu...🤦‍♀️🙈

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko, kochanie, dziekuje :* Aleee ja swojego bolu nikomu nie oddam :) Niech zostanie ze mna, mam twarda dupe i silne tabletki ;) Lepiej powiedz, jak u Ciebie i jak sie czujesz :* 🦄🐥💐🌻🍓

    Iseko, Magduullina lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Stanowczosci,pewnosci siebie i wsparcia facetow :*
    Dzisiaj juz nie poruszam tematu. Leze i co chwile dzga mnie jajnik i wie o tym i nagle wywala pytanie czy myslalam na jakie kolory pomalujemy pokoje w nowym domu...🤦‍♀️🙈
    Faceci już tacy są...
    W dzień śmierci mojego dziadka, kiedy ja siedziałam i płakałam, mój mnie spytał czy może przewiercić teraz ścianę żeby kabel od tv przeciągnąć......

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Stanowczosci,pewnosci siebie i wsparcia facetow :*
    Dzisiaj juz nie poruszam tematu. Leze i co chwile dzga mnie jajnik i wie o tym i nagle wywala pytanie czy myslalam na jakie kolory pomalujemy pokoje w nowym domu...🤦‍♀️🙈

    Stanowczosci, pewnosci siebie da sie wyuczyc (wiem po sobie), a facetow naprawde mozna i nalezy wychowac. Moj czasami odstawia takie numery, ze tylko w leb go palnac. Juz nie raz mialam ochote siegnac po patelnie.... no ale licze do 10 (albo miliona) i zaczynam szczera rozmowe

    5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Hehehe, ja właśnie po tacie taka jestem :D :D

    Ja po Tacie to mam biust :D w sensie ZERO NULL NIC :D

    agge, Iseko, Magduullina, aeiouy, Salome, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja po Tacie to mam biust :D w sensie ZERO NULL NIC :D
    A to to ja też, hahahaa :D

    szona, anna1990, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Iseko, kochanie, dziekuje :* Aleee ja swojego bolu nikomu nie oddam :) Niech zostanie ze mna, mam twarda dupe i silne tabletki ;) Lepiej powiedz, jak u Ciebie i jak sie czujesz :* 🦄🐥💐🌻🍓
    Twardzielko nasza :*
    Ja się czuję dobrze tylko ostatnio jestem permanentnie zmęczona, to pewnie przez tą pogodę - taka nijaka u nas. Poza tym szykuje się psychicznie na wizytę u gina za tydzień ijakostak czuje Zeto jednak nie mojcykl, chyba się już nastawilam na to hsg :)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Stanowczosci, pewnosci siebie da sie wyuczyc (wiem po sobie), a facetow naprawde mozna i nalezy wychowac. Moj czasami odstawia takie numery, ze tylko w leb go palnac. Juz nie raz mialam ochote siegnac po patelnie.... no ale licze do 10 (albo miliona) i zaczynam szczera rozmowe
    To prawda, ja też się tego nauczyłam dopiero w ciągu ostatnich lat.

    Rozbawilas mnie z tą patelnia😂

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 160 cm, noszę xs, a najmniej w dorosłym życiu ważyłam... 39 kg :D ale to dlatego, że usunęłam ósemkę, były powikłania i jadłam po tym tylko płyny ;) i tak mi spadło w miesiąc, dramat. Później dobiłam do 45 i tak było przez lata. Później przed slubem teściowa swoją osobą zrobiła mi diete cud-tak, że suknie zwężalam do dnia przed weselem. A teraz mam ok. 50 kg ;)

    agge lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Twardzielko nasza :*
    Ja się czuję dobrze tylko ostatnio jestem permanentnie zmęczona, to pewnie przez tą pogodę - taka nijaka u nas. Poza tym szykuje się psychicznie na wizytę u gina za tydzień ijakostak czuje Zeto jednak nie mojcykl, chyba się już nastawilam na to hsg :)

    A masz dobry poziom wit. D? Ja zawsze byłam taka eciepecie, a odkąd zjadam wit. D czuję się o niebo lepiej 🤔

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A masz dobry poziom wit. D? Ja zawsze byłam taka eciepecie, a odkąd zjadam wit. D czuję się o niebo lepiej 🤔
    Od roku suplementuję i mam w normie, w zeszłym roku jak zaczynałam to miałam na poziomie 7 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 22:44

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak ostatnio słabo widzę! Ciągle na zmruzonych oczach patrzę. Nie wiem czy to przesilenie czy ki ciul....

    A (-) (-) z chęcią oddam swoje !

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape a jak Ty sie dzis czujesz?

    szona lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja tak ostatnio słabo widzę! Ciągle na zmruzonych oczach patrzę. Nie wiem czy to przesilenie czy ki ciul....

    A (-) (-) z chęcią oddam swoje !

    Dobry wieczór !

    Przepraszam, że wcinam się do rozmowy, ale to moja "działka" i zboczenie zawodowe ;)
    Jeśli mrużysz oczy to prawdopodobnie wykształciłaś na swoich oczach krótkowzroczność. Pojawia się ona, gdy dużo pracujemy z bliska, przy urządzeniach cyfrowych również (jeśli nie mamy jej od dziecka oczywiście).
    Leć do dobrego optyka, który w swoim salonie ma również gabinet z optometrysta (optometrysta jeśli lepszy niż większość okulistów) a napewno dobierze Ci dobre okulary. ;)

    Ale uprzedzam wszystkie Panie starające się - po porodzie korekcja ulega zmianie. ;)

    syllwia91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff nadrobilam was !!! 5ylwian !!! Kochanie moje zrob cos dla siebie kazda z nas jest piekna na swoj sposob nie kg sie licza kur** Twojego meza jakbym wziela to z walka do ciasta od razu nie patelnia jak sasanka bo tak by sie wgiela ze na czym poznien smazyc schabowe?? Heh :* ty masz poczuc to ze jestes kobieta i jestes piekna ejjj!!! Wiem ze czasem choroby itd wogole niechec sprzyja zbieranie mysli na rozny temat ale za nic w swiecie sie nie obwiniaj!!! Cos ty... A maz jak taki foot doogs sorki to niech po pracy zamiast isc na silownie zostanie z dzieckiem wysprzata cale mieszkanie i tanczy przy tym wiecej kalorii zbije niz na tej zasranej silowni... :* wiem co mowie bo ja np mam odwrotna sytuacje i choc czasem mialam w glowie zw no troche zle czuje sie w swoim ciele i tak zawsze czulam sie soba i piekna kobieta na swoj sposob .... Ja np zawsze bylam otyla od dziecka jak spotkalam swojego wazylam 80kg przy 160 wzr. Pozniej sie glodzilam itd itd moja waga przed ciaza z 1 synem 73 kg a przytylam do 93 ? W 9 miesiacu rozstepy mam doslownie nawet na grazynce :) jakos to zeszlo cwiczylam w domu z chodakowska i znow ciaza 72 kg nie powiem pilnowalam sie utylam 11kg ale i tak ciezko bylo az samo przyszlo stres ciagle na nogach + kp i waze 65-68kg taka moja waga teraz ale z rozm 44|42 mam 38|36 i wrecz maz jakby mogl zjadlby mnie na kazdym kroku a zazdrosna franca .. Uff ... Szkoda co mowic i nie pisze tego po to zeby cos ale i tak i tak masz ty czuc sie piekna bo w jaki sposob siebie odbierasz tak patrza na ciebie inni kochana moja i pamietaj waga to nic tu liczy sie poczucie wlasnej wartosci !!! A warta jestes miliony ja tez kolorowo nie mam jak napewno kazda z nas w zyciu ale ranyyy jestes mama juz i chcesz znow nia zostac ta wartosc juz przekracza istnienie tylko tego ze ma sie odsprzet jak to mowia mame ma sie jedna ojcow moze byc cala stodola :)
    Mam nadzieje ze bedzie u ciebie wszystko w porzadku ja mocno mocno kibicuje niech dzidziul sie mocno wgryzie !!!! I da mamusi odetchnac!
    Sasaneczko jaaaaaa czuje jak cie boli kochanie i w tym bolu jestem z toba :* niech beta szybko spada szykuj krzeselko :*
    Ps ja tez tylko na sedesiku sie odsaczam bo nie czuc tak tego i tego bolu :*
    Szczesliwa mamusia super zdj powiem Ci ze moj mlody bierze kanapke na podloge rozbebesza ja pierw szynka pozniej maslo na koncu kanapka heh nie chce jesc przy stole bo ja sam i koniec wazne ze je i juz heh :) kazde dziecko inne starszy moj zas wszystko pochlania i dobre a ten taki ze wybrzydza ale ja mu nie podkladam bo jak zglodnieje sam wola i pokazuje np co chce jesc i zawsze zjada bo jak kiedys o boziu zrobilam mi kanapke i pokazuje daj ser daj szynke daj ogorka se mysle ok no i sprubowal i bek nie chce ! Nie to nie dam pieskowi on mi daj no to dalam .. Heh co sie nie rozwyl ze pies zjadl mu kanapke ooo matko co za histeria byla ale teraz jak mowie jedz bo bedziesz glodny a borys zje to wcina jak szalony :) heh

    nuśka91, syllwia91, 5ylwian, Iseko, Sasanka55, Tele...79 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska kochana uwierz a bedzie dobrze! :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape jak po zabiegu? Jak się czujesz dzisiaj?

    aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Spróbuj pobrać ze 2 miesiące tylko metylowany i ponownie zbadać poziom. A homocysteinę sprawdzałaś? Często przy mutacji wychodzi podwyższona, chociaż u mnie była w normie a mutację i tak mam :P


    MonikA wiem, że pisałaś do Marii i o ile z metylowanym kwasem się zgadzam, bo i tak nie zaszkodzi a może pomóc to badanie homocysteiny moim zdaniem jest nieuzasadnione. Ja zbadałam homocysteine, bo nie chciałam od razu ładować kasy w pakiety mutacji i nic mi to nie dało. Wyszło mi w normie a i tak napisałyście mi, że to nie wyklucza mutacji 😛 a lekarzowi się nawet nie przyznałam, że zrobiłam tą homocysteine bo już wtedy mnie opieprzał, że robię jakieś niepotrzebne badania bez jego polecenia.

    Salome lubi tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 22 marca 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko życzę Ci szybkiego powrotu do normalności i jak najmniej bólu 😞

    Pauliśka uwierz temu lekarzowi. Tak jak powiedział - nie wierzy w liczby, bo różne rzeczy widział i tylko usg się liczy. Tego się trzymamy, nie ma co płakać, tylko trzeba czekać na pokazanie się Kropka 😊

    Niecierpliwa oby już ta beta spadła... Myślę, że przy takich małych wartościach cykl może być płodny ☺️

    Elfia życzę Ci coraz lepszego humorku na codzień 😘

    Magduullina, Niecierpliwa..., Sasanka55 lubią tę wiadomość

‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ