X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sylwian powiedz mi prosze czy w podziale waszych obowiązków masz czas dla siebie? Nawet żeby na głupi spacer wyjsc?

    Agge || obowiązkowo !
    W tygodniu kiedy ma treningi -nie. On wychodzi z zalozenia,ze jak i tak nie ide na silownie to moj czas sie nie liczy,bo to On ma zajecia o danej godzinie. Ja pracuje do 16 lub 18 na zmiane. On tylko do 16. Odbierze malego od rodzicow i przrd 17 jest w domu. Zwykle na trening idzie na 18.15. A ja zostaje ze wszystkim. Najgorzej jest jak jestem do 18. Bo wtedy przychodze do domu 18:50 a On o 19 wychodzi na trening. A ja nie mam kiedy zjesc nawet kolacji bo od razu maly do ogarniania do spania,chata i obiad na nastepny dzien. W weekendy gdybym nawet chciala isc na spacer z kumpela czy sama to uwaza,ze jest to czas dla rodziny i zabieram Go malemu. Ehh bez sensu nawet Wam to pisze

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, czekamy!!! :D

    Szczesliwa_mamusia nie chcę Cię martwić, ale muszę uprzedzić, że przy skończonych 5 tygodniach możesz nie zobaczyć serduszka jeszcze. I to zupełnie normalne :) czekam na wieści z wizyty 😘

    5ylwian... Taki tekst to już buractwo, przepraszam, że mówię tak o Twoim mężu, ale widocznie mu coś odbija... Gdzie wzajemny szacunek? Byłam w toksycznym związku, umiem sobie już radzić z takimi, bo szybko się z niego wyplątałam. Teraz wiem, że mojemu obecnemu do głowy by nie przyszło żeby takie coś powiedzieć... No i niech się nie zdziwi że nie poużywa... Nie myślałaś może najpierw żeby popracować nad swoją samooceną i Waszą relacją PRZED drugim dzieckiem?

    ef36, 5ylwian lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- serio dopiero 7.45? To ma byc jakas szczesliwa godzina,czy jak. Sikaj juz. Bo jajo zniesiemy

    szona, agge, aeiouy lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, to nie jest bez sensu... Może tego potrzebujesz. Już Cię widac od siebie uzależnił, usadził w domu... Nie czujesz się źle w tej relacji? Nie postrzegasz jej jako toksycznej?
    Nie chcę złowróżyć, ale w razie w, jakbyś miała puścić go w diabły, to może lepiej się wstrzymać z drugim dzieckiem? Tzn to nawet nie rada, nie postrzegaj tego tak. Głośno myślę. Bo to ma byc szczesliwy czas, a Ty musisz miec chwile na odpoczynek w tym stanie. Nie widzę tego za bardzo.

    5ylwian, Salome lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Agge- serio dopiero 7.45? To ma byc jakas szczesliwa godzina,czy jak. Sikaj juz. Bo jajo zniesiemy
    Po prostu nie chciało mi się wstawać o 4:30, poszłam jeszcze spać 😂😂😂

    Zaraz wstaję i sikam. Najpierw muszę córkę obudzić :D

    moni05, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za testy! Agge, nie trzymaj nas tak długo w niepewności!

    agge lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    MonikA wiem, że pisałaś do Marii i o ile z metylowanym kwasem się zgadzam, bo i tak nie zaszkodzi a może pomóc to badanie homocysteiny moim zdaniem jest nieuzasadnione. Ja zbadałam homocysteine, bo nie chciałam od razu ładować kasy w pakiety mutacji i nic mi to nie dało. Wyszło mi w normie a i tak napisałyście mi, że to nie wyklucza mutacji 😛 a lekarzowi się nawet nie przyznałam, że zrobiłam tą homocysteine bo już wtedy mnie opieprzał, że robię jakieś niepotrzebne badania bez jego polecenia.
    Dlatego napisałam, że ja mam homocysteinę w normie a mutacja jest 😜 Wydaje mi się, że to działa tak (ale mogę się mylić), że przy wysokiej homocysteinie jest wysokie prawdopodobieństwo mutacji. Ale w drugą stronę to nie działa i nawet jeśli homocysteina jest w normie to nie można na jej podstawie mutacji wykluczyć.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    5ylwian, to nie jest bez sensu... Może tego potrzebujesz. Już Cię widac od siebie uzależnił, usadził w domu... Nie czujesz się źle w tej relacji? Nie postrzegasz jej jako toksycznej?
    Nie chcę złowróżyć, ale w razie w, jakbyś miała puścić go w diabły, to może lepiej się wstrzymać z drugim dzieckiem? Tzn to nawet nie rada, nie postrzegaj tego tak. Głośno myślę. Bo to ma byc szczesliwy czas, a Ty musisz miec chwile na odpoczynek w tym stanie. Nie widzę tego za bardzo.
    No właśnie też tak myślę... Dla mnie starania to czas pełen miłości, zrozumienia i wsparcia. No nie wiem, takie to dla mnie naturalne jest.

    5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Po prostu nie chciało mi się wstawać o 4:30, poszłam jeszcze spać 😂😂😂

    Zaraz wstaję i sikam. Najpierw muszę córkę obudzić :D
    Przecież my tu wszystkie jak na szpilkach! Lubimy oglądać piękne kreski :D

    agge lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:

    Szczesliwa_mamusia nie chcę Cię martwić, ale muszę uprzedzić, że przy skończonych 5 tygodniach możesz nie zobaczyć serduszka jeszcze. I to zupełnie normalne :) czekam na wieści z wizyty 😘
    Moni- ja na serduszko nie licze. Ja chce zobaczyc pecherzyk. Sprawdzic moje miesniaki- mam 2paskudy. . No i jestem ciekawa jak moje endometrium. Z synkiem tez bylam w 5t3d. Najwazniejsze,zeby byl pecherzyk z cialkiem. A nie pusty ;-) i wcale mnie nie załatwiłaś. To nie moja 1 ciąża, wiec wszystko wiem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 07:33

    moni05 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian kochanie musisz cos zmienić w swoim życiu. Postawić na swoim.
    Oznajmić ze dzielicie się czasem wolnym.
    On Cie po prostu zdominował ulozyl pod siebie.

    Musisz byc bardziej stanowcza i egzekwować chwilę dla siebie.
    Obrazi się ze nie pojdzie na trening trudno. To też jego dziecko.
    Nie bądź niewolnikiem we własnym domu.
    Udusisz sie w takiej relacji a on wie, ze na wiele moze sobie pozwolić

    5ylwian, MonikA_89!, agge, Szczesliwa_mamusia, Iseko, Arashe, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    5ylwian, to nie jest bez sensu... Może tego potrzebujesz. Już Cię widac od siebie uzależnił, usadził w domu... Nie czujesz się źle w tej relacji? Nie postrzegasz jej jako toksycznej?
    Nie chcę złowróżyć, ale w razie w, jakbyś miała puścić go w diabły, to może lepiej się wstrzymać z drugim dzieckiem? Tzn to nawet nie rada, nie postrzegaj tego tak. Głośno myślę. Bo to ma byc szczesliwy czas, a Ty musisz miec chwile na odpoczynek w tym stanie. Nie widzę tego za bardzo.
    Bardzo bym chciala 2 dziecko,zeby faktycznie moj 5letni zaraz synek mial jeszcze chec bawic sie z mlodszym rodzenstwem,bo jak bedzie jesscze starszy to przepasc bedzie. Nawet z propozycja ciazy wyszedl maz,sama bym nie proponowala wlasnie ze wzgledu na wage. Ale juz krotko przed ciaza w sierpniu uslyszalam,ze "moge zajsc w ciaze ale mam nie przytyc ani kg". Potem kilka razy tez slyszalam,ze boi sie drugiej ciazy,ze znowu 30kg przytyje. Zabolalo mnie,ze po tamtych poronieniach nie powiedzial o strachu o zdrowie dziecka itd tylko o wadze

    Magduullina lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Bardzo bym chciala 2 dziecko,zeby faktycznie moj 5letni zaraz synek mial jeszcze chec bawic sie z mlodszym rodzenstwem,bo jak bedzie jesscze starszy to przepasc bedzie. Nawet z propozycja ciazy wyszedl maz,sama bym nie proponowala wlasnie ze wzgledu na wage. Ale juz krotko przed ciaza w sierpniu uslyszalam,ze "moge zajsc w ciaze ale mam nie przytyc ani kg". Potem kilka razy tez slyszalam,ze boi sie drugiej ciazy,ze znowu 30kg przytyje. Zabolalo mnie,ze po tamtych poronieniach nie powiedzial o strachu o zdrowie dziecka itd tylko o wadze
    Kochana ten człowiek Cię nie szanuje... :(

    agge lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno oko maluje, druga ręka się czesze, a w zębach trzymam telefon! Agge jakie emocje!

    agge, Salome, aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia, to przepraszam :D ja 8 lat temu, w swojej, byłam od razu na serduszku i gdyby nie Wy to nie miałabym pojęcia kiedy można je mniej wiecej zobaczyc :)

    5ylwian, to błagam, nie pozwól się tak traktowac. Jesteś kobietą, drzemie w nas ogromna siła... Wyegzekwuj co Twoje tak, jak pisze Niecierpliwa. Przede wszystkim czas wolny! Zostaw mu dziecko i tyle, bez dyskusji. Tak jak on to robi, nawet nie pytając czy nie potrzebujesz go w tym dniu... Z dwójką dzieci już totalnie usadzi Cię w domu, wtedy tym bardziej "nie puści" Cię nigdzie z koleżanką... A to tak jak mówi Ef, prosta droga do depresji... Nie wiem, czy po prostu dziecko da Ci szczescie jesli szczęśliwa nie jesteś Kochanie.

    Iseko, 5ylwian lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię!

    szona, Salome, buba123, Niecierpliwa..., Szczesliwa_mamusia, moni05, Iseko, aeiouy, MonikA_89!, Ania_85_, Magduullina, Ochmanka lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, juz jest 7.47!

    agge lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Bardzo bym chciala 2 dziecko,zeby faktycznie moj 5letni zaraz synek mial jeszcze chec bawic sie z mlodszym rodzenstwem,bo jak bedzie jesscze starszy to przepasc bedzie. Nawet z propozycja ciazy wyszedl maz,sama bym nie proponowala wlasnie ze wzgledu na wage. Ale juz krotko przed ciaza w sierpniu uslyszalam,ze "moge zajsc w ciaze ale mam nie przytyc ani kg". Potem kilka razy tez slyszalam,ze boi sie drugiej ciazy,ze znowu 30kg przytyje. Zabolalo mnie,ze po tamtych poronieniach nie powiedzial o strachu o zdrowie dziecka itd tylko o wadze

    Nie, nie szanuję Cię ani odrobinę... 🙁 tak przykro się to czyta. Moja ma teraz 7 lat, prawie 8 jak urodzę, teraz rozumie i czeka na rodzeństwo. A bawic sie razem może i nie beda, ale z różnicą 6 lat też nie. Czasem i rok po roku się nie dogadaja... To nie jest ważne. Masz jeszcze czas. Żyjesz w stresie, ciąża nawet Ci nie posłuży jak jesteś w takim stanie.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, kciuki!!!! ✊✊✊✊

    Sylwian, ja mam siostrę młodszą o 7 lat i w życiu bym się nie zamieniła na taką z mniejszą różnicą wieku :) Co do Twojego męża i jego komentarzy o wadze.... Smutne to jest... ocenia Cię przez pryzmat kilogramów. Jak można powiesić ukochanej osobie, że może zajść w ciążę ale nie jej wolno przytyć.... Czy on chce tego dziecka? Czy jak przytyjesz to przestanie cię kochać? Z takim podejściem związek nie wytrzyma próby czasu. Jak pojawia się pierwsze zmarszczki to też będzie niezadowolony??

    moni05, 5ylwian, Mila1996 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, ja bym zrobiła tak (ale ja wredota jestem ) mąż wraca z pracy pierwszy i odbiera synka. A ty w tym czasie zamiast gnac na łeb na szyję do domu, bp szanowny mezulek spieszy się na silke to pójdziesz sobie na spacer, albo jogę, basen, do biblioteki cokolwiek. Niech się zajmuję waszym dzieckiem. Tym bardziej ze z niego taki strzelec wyborowy 😉

    5ylwian, MonikA_89!, Arashe, nuśka91, Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ