X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 22 marca 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim 5ylwian 😘 Też mnie strasznie poruszyło to co napisałaś. Cieszę się, że dziewczyny piszą Ci takie wspierające słowa. Zgadzam się z nimi w 100%!

    A ja Ci też wysmarowałam taaakiego długiego posta o tym wszystkim, ale coś nacisnęłam i cały mi się SKASOWAŁ 😭 a już nie mam siły drugi raz pisać.

    Napisze Ci tylko, żebyś pamiętała, że jesteś piękna, wspaniała i wartościowa 😘 a z mężem koniecznie trzeba poważnie porozmawiać, bo tak nie może być...

    Magduullina, 5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze tak ale ktora z was miala dwa pechexyczki ?? Mama stasia czy szczesliwa mamusia? Ja wiem ze forum to forum jestem jaka jestrm pisze co mi slina na jezyk przyniesie nie gniewajcie sie na mnie ale od poczatku czuje sie tutaj jak piAte kolo od wozu.., a i tak jestem czytam itd z tego co widze , czytam jestem chyba tu takim waszym dzieckiem na forum ale wiedzcie ze tez mam troche za soba .... Niektore wpisy mnie przerazaja psos pms hashi itd i wasze podejscie...kazda z nas ma swoja historie i scensriusz wypisany w przyszlosc... Ja jestem jaka jestem ale jestem po moich ostatnich badaniach poddalam sie wazne ze jest ok... Markery rakowe z kazdej strony ponad 90% w panike wpadlam- lekarz wypisal mi skirowanie do szpitala na oddzoal onkologiczny na jego oczavh je potargalam teraz wiem ze jest ok genetyka badania trzeba powtorzac co pol roku i chce wam wszystkim powiedziec ja matka
    z checi , fryzjerka z zawodu ktory kochamv,sprzataczka z przymusu by cos robic zawsze to cos .., wszydtkiego juz probowalam..

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 22 marca 2019, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak na zakonczenie mojego tematu napisze Wam moj dialog z mezem przed spaniem. Dodam,ze to zwykly facet z wygladu,bez napakowania,mega miesni,6paku itd tyle,ze chodzi na tego crossa. Zaczelo sie,ze mowi,ze idzie dzisiaj na trening (nie chodzil nigdy w pt wieczorem bo ma zajecia w sobote rano):
    Ja: jutro na trening idziesz?przeciez pt jest.w soboty chodziles
    On:no i? Pojde i pt i w sobote.
    Ja:aha.
    On: co aha?musze chodzic i w pt i w sobote bo mam malego bicka. Zmalal mi w ogole bicek.
    Ja cisza na to.a po chwili On dalej
    On:mam dobry tekst ale jak powiem to pewnie juz nie porucham w tym tyg.haha
    Ja:noo?dalej
    On:jak by moj bicek rosl jak Twoja dupa to bylbym jak Burneika...
    Nie odpowiedzialam. Obrocilam sie na bok i poszlam spac. On ma takie poczucie humoru ale potrafi je wykorzystac w taki krzywdzacy sposo. To tak na potwierdzenie moich wczesniejszych slow.
    Dobranoc Kobietki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 01:08

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziewczyny tak na zakonczenie mojego tematu napisze Wam moj dialog z mezem przed spaniem. Dodam,ze to zwykly facet z wygladu,bez napakowania,mega miesni,6paku itd tyle,ze chodzi na tego crossa. Zaczelo sie,ze mowi,ze idzie dzisiaj na trening (nie chodzil nigdy w pt wieczorem bo ma zajecia w sobote rano):
    Ja: jutro na trening idziesz?przeciez pt jest.w soboty chodziles
    On:no i? Pojde i pt i w sobote.
    Ja:aha.
    On: co aha?musze chodzic i w pt i w sobote bo mam malego bicka. Zmalal mi w ogole bicek.
    Ja cisza na to.a po chwili On dalej
    On:mam dobry tekst ale jak powiem to pewnie juz nie porucham w tym tyg.haha
    Ja:noo?dalej
    On:jak by moj bicek rosl jak Twoja dupa to bylbym jak Burneika...
    Nie odpowiedzialam. Obrocilam sie na bok i poszlam spac. On ma takie poczucie humoru ale potrafi je wykorzystac w taki krzywdzacy sposo. To tak na potwierdzenie moich wczesniejszych slow.
    Dobranoc Kobietki :*
    Pokaz mu !!! Odmosze sie do mojego poprzedniego postu! A jutro ty powinnas wieczorem strzelic haslem ze dajesz z siebie wszystko nawet swoje cialo by on mial czym (kim synusiem) sie szczycic a ty go nosilas i urodzilas!!! Tu jest co miec a on co ?? Kurde... Ja bym piwiedxiala przez smutek i lzy niejeden oddalby wszystko by moc mnie miec za zone i matke moich dzieci a ty masz wy**bane....

    5ylwian, Arashe, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde 5sylwian napis na priv do mnie prosze

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 marca 2019, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziewczyny tak na zakonczenie mojego tematu napisze Wam moj dialog z mezem przed spaniem. Dodam,ze to zwykly facet z wygladu,bez napakowania,mega miesni,6paku itd tyle,ze chodzi na tego crossa. Zaczelo sie,ze mowi,ze idzie dzisiaj na trening (nie chodzil nigdy w pt wieczorem bo ma zajecia w sobote rano):
    Ja: jutro na trening idziesz?przeciez pt jest.w soboty chodziles
    On:no i? Pojde i pt i w sobote.
    Ja:aha.
    On: co aha?musze chodzic i w pt i w sobote bo mam malego bicka. Zmalal mi w ogole bicek.
    Ja cisza na to.a po chwili On dalej
    On:mam dobry tekst ale jak powiem to pewnie juz nie porucham w tym tyg.haha
    Ja:noo?dalej
    On:jak by moj bicek rosl jak Twoja dupa to bylbym jak Burneika...
    Nie odpowiedzialam. Obrocilam sie na bok i poszlam spac. On ma takie poczucie humoru ale potrafi je wykorzystac w taki krzywdzacy sposo. To tak na potwierdzenie moich wczesniejszych slow.
    Dobranoc Kobietki :*
    :/ :/

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 marca 2019, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, babeczki. Wpadam z dobrymi wieściami. Temperatura 36.92 :D :D :D
    O 7:45 wpadam tu z testem i mam nadzieję, że z dwoma kreskami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 04:56

    DzulkaJ, Iseko, Szczesliwa_mamusia, Salome, buba123, Iwona28, Niecierpliwa..., szona, Kingulla, moni05, nuśka91, aeiouy, Arashe, Sasanka55, Ania_85_, Magduullina, Madziandzia lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziewczyny tak na zakonczenie mojego tematu napisze Wam moj dialog z mezem przed spaniem. Dodam,ze to zwykly facet z wygladu,bez napakowania,mega miesni,6paku itd tyle,ze chodzi na tego crossa. Zaczelo sie,ze mowi,ze idzie dzisiaj na trening (nie chodzil nigdy w pt wieczorem bo ma zajecia w sobote rano):
    Ja: jutro na trening idziesz?przeciez pt jest.w soboty chodziles
    On:no i? Pojde i pt i w sobote.
    Ja:aha.
    On: co aha?musze chodzic i w pt i w sobote bo mam malego bicka. Zmalal mi w ogole bicek.
    Ja cisza na to.a po chwili On dalej
    On:mam dobry tekst ale jak powiem to pewnie juz nie porucham w tym tyg.haha
    Ja:noo?dalej
    On:jak by moj bicek rosl jak Twoja dupa to bylbym jak Burneika...
    Nie odpowiedzialam. Obrocilam sie na bok i poszlam spac. On ma takie poczucie humoru ale potrafi je wykorzystac w taki krzywdzacy sposo. To tak na potwierdzenie moich wczesniejszych slow.
    Dobranoc Kobietki :*
    5ylwian powiedz ze nie tylko bicek mu zmalał, bo mozdzek najwyraźniej tez nie wyrósł za bardzo... Kurde no nie wiem co Ci napisać, mam ochotę na prawdę mu czymś ciężkim przywalic za takie teksty..

    5ylwian lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dobra, babeczki. Wpadam z dobrymi wieściami. Temperatura 36.92 :D :D :D
    O 7:45 wpadam tu z testem i mam nadzieję, że z dwoma kreskami.
    Oo rany ale budujesz napięcie 😂 czekam na zdjęcie, nie próbuj nawet się spóźnić 😜

    ef36, agge, szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian powiedz mu,zeby w bicek juz nie pakowal,bo wraz wzrostem bicka zmaleje mu wacek. A jak by jego mozg rósł tak szybko jak Twoja dupa, to nie musial chodzic na crosfitt. A dopuki on nie wyglada jak mlody brad pitt,Ty nue bedziesz wygladac jak mloda Angelina Jolie.

    Facet ma ewidentnie jakis kompleks i probuje sie dowartosciowac Twoim kosztem. Nie obrazaj sie. Badz silna. Nie okazuj przy nim łez. Kup sobie cos ładnego. Idz do fryzjera. Pokaz mu,ze jestes seksowna babka. A jak cos bedzie Ci dogryzał,to wal ten tekst z gory ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 06:31

    agge, szona, 5ylwian, Salome, Iseko, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- czekamy. ✊✊✊✊✊zacisniete


    Ja mam dzis wizyte na 20. Magdaulina- nie wiem,ile u mnie kropkow mieszka,dowiem sie dziś na wizycie. Przyjmę juz wszystko,byle bylo dobrze

    Malinowa91, agge, ef36, Iseko, aeiouy, Arashe, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agee kciuki, 5ylwian - ja to chyba nie potrafiła bym być z takim człowiekiem... :(

    agge, szona, 5ylwian lubią tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, jeśli mogę Ci coś doradzić: pokochaj I zaakceptuj siebie. Każdy z nas ma wady, ale jeśli nie możemy czegoś zmienić to to zaakceptujmy.
    Nadwaga nie bierze się z niczego a Twój mąż nie pomaga. Wiem jak działa zdanie "jesteś gruba". Najpierw przestajesz czuć się kobietą, potem zajadasz to uczucie, a na koniec przestajesz wyglądać kobieco. Nie mówie tylko o wadze, ale kiedyś-w poprzednim 10letnim związku-to przeszłam. Chyba nie będzie przesadą gdy powiem że tak się zaczyna depresja. Gdy przestajemy wierzyć w samych siebie. uwierz w siebie bo jesteś świetną babką, zapisz się na fitness, chociaż dwa razy w tygodniu. Mąż chcę byś była piękna to niech się w tym czasie dzieckiem zajmie.

    szona, 5ylwian, Iseko, Arashe, Sasanka55, Ania_85_, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziewczyny tak na zakonczenie mojego tematu napisze Wam moj dialog z mezem przed spaniem. Dodam,ze to zwykly facet z wygladu,bez napakowania,mega miesni,6paku itd tyle,ze chodzi na tego crossa. Zaczelo sie,ze mowi,ze idzie dzisiaj na trening (nie chodzil nigdy w pt wieczorem bo ma zajecia w sobote rano):
    Ja: jutro na trening idziesz?przeciez pt jest.w soboty chodziles
    On:no i? Pojde i pt i w sobote.
    Ja:aha.
    On: co aha?musze chodzic i w pt i w sobote bo mam malego bicka. Zmalal mi w ogole bicek.
    Ja cisza na to.a po chwili On dalej
    On:mam dobry tekst ale jak powiem to pewnie juz nie porucham w tym tyg.haha
    Ja:noo?dalej
    On:jak by moj bicek rosl jak Twoja dupa to bylbym jak Burneika...
    Nie odpowiedzialam. Obrocilam sie na bok i poszlam spac. On ma takie poczucie humoru ale potrafi je wykorzystac w taki krzywdzacy sposo. To tak na potwierdzenie moich wczesniejszych slow.
    Dobranoc Kobietki :*
    Boże co za cham... dostał by po mordzie ode mnie,że by się przekręcił :/
    Jesteś bardzo cierpliwą i kochającą kobietą kochana, on Cię po prostu nie szanuje :/ i tak jak dziewczyny piszą,zrób coś dla siebie i nie przejmuj się dziadem!
    Agge trzymam kciuki za test! 😘

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian powiedz mi prosze czy w podziale waszych obowiązków masz czas dla siebie? Nawet żeby na głupi spacer wyjsc?

    Agge || obowiązkowo !

    agge, szona, 5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, tam gdzie zaczyna się Twoja przykrość, kończy się „takie poczucie humoru” a zaczyna po prostu chamstwo. Nie odwróciłabym się, tylko odpowiedziała „się nie zesraj”. Ale do takiego bojowego nastawienia doszłam po latach - bo mój pierwszy facet mnie nie szanował w ogóle, a ja skakałam nad nim jak nienormalna. Z obecnym od początku pokazywałam twardo jaka jestem, czego chcę i czego nie toleruję, on zresztą też - i teraz to gra. A piszę o tym bo wiem, że zawalczyć o siebie jest bardzo trudno. Niestety jedyną osobą, która może to zrobić jesteś Ty. Jeśli Ty sama siebie nie postawisz na 1 miejscu, on też tego nie zrobi. Niestety nie rozumie chyba, że wpędzi Cię w depresje.

    agge, 5ylwian lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Kurde 5sylwian napis na priv do mnie prosze
    Wyslalam zaproszenie :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dobra, babeczki. Wpadam z dobrymi wieściami. Temperatura 36.92 :D :D :D
    O 7:45 wpadam tu z testem i mam nadzieję, że z dwoma kreskami.

    Kryste! Dawaj teeeest!

    agge lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, brak mi słów na to, co powiedział Twój mąż. Jak to przeczytałam, to miałam ochotę walnąć pięścią w telefon...

    Odnośnie tego mojego podwyższonego kwasu foliowego - pisałam wczoraj na czacie z lekarzem z Luxmed. Napisał, że taki poziom oznacza, że suplementacja... działa. Jakoś nie chce mi sie wierzyć...

    Zaraz będę czytać dalej, może agge już wrzuciła fotkę 😀

    5ylwian lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 marca 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, czatuje na twoj wynik.

    5ylwian, twoj maz niestety dowartosciowuje się twoim kosztem. Sam ma kompleksy i chyba dlatego tak się do Ciebie odnosi. Z drugiej strony może sam się boi ze jego strzaly sa slepe, to wolumen zwalić cala wine na to co widać, czyli twoja nadwage. Ja tez mam nadwagę, ale moj maz kocha mnie taka jaka jestem. Balam się mu powiedzieć o wyniku amh, bo balam się ze bedzie mna rozczarowany, ze poczuje sie zawiedziony, ale powiedział ze mnie kocha i podjelismy walke razem.

    Sylwian, pokochaj sama siebie. Jestes super babka, bohaterka, masz synka, prseszlas tyle cierpienia. Tak jak dziewczyny napisaly. Moze mozesz zrobic cos dla samej siebie. Cos co cie odprezy. Ja dwa razy w tygodniu chodze na zumbe. Swietne zajecia taneczne. Moze wolisz basen, pilates, joge a twoj szanowny M niech się synem zajmuje.

    Salome, Szczesliwa_mamusia, agge, szona, 5ylwian, Iseko, aeiouy, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ