X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma doświadczenia z testem pappa i jest w stanie zinterpretować mi te cyferki?
    Mam dwie wartości: Białko PAPP-A (wg FMF) i Wolna podjednostka beta HCG (wg FMF). W jednostkach IU/l, oczywiscie nie mam norm podanych, punktu odniesienia...

    Tak, Sasanka, przepraszam. Nawaliłam. Nie wytrzymałam i weszłam właśnie na stronę labo. 😓

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Czy któraś z Was ma doświadczenia z testem pappa i jest w stanie zinterpretować mi te cyferki?
    Mam dwie wartości: Białko PAPP-A (wg FMF) i Wolna podjednostka beta HCG (wg FMF). W jednostkach IU/l, oczywiscie nie mam norm podanych, punktu odniesienia...

    Tak, Sasanka, przepraszam. Nawaliłam. Nie wytrzymałam i weszłam właśnie na stronę labo. 😓
    Generalnie te wyniki ogląda się w odniesieniu do USG. Ale podaj cyferki

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    U mnie 13 dc i ani widu ani slychu :/ Domowe Laboratorium wychodzi w dzień negatywne, a wieczorem pozytywne- i tak już od 9dc. Facelle negatywne wszystkie. Mąż się puka w głowę, jak widzi ilości robionych przeze mnie testów. Idę aż dzisiaj na usg, zobaczyć, co się tam wyprawia :(

    I co wyszło na usg?

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d08138f2f73c.png

    Nigdy nie miałam, więc dla mnie kosmos. Też czytałam, że się wylicza z tego jakiś algorytm...

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja też już wracam. Wyjazd super, ale czas brać się do roboty - owulacjo, słyszysz?!
    Martwi mnie trochę brak śluzu-wcześniej był zawsze elegancki. Heh, ale przecież jeszcze mi się nie zdarzyły dwa takie same cykle. Tworzenie dziedzica to jest wyższa gimnastyka 🤦‍♀️ Gdybym brała te złośliwości losu w każdym cyklu za jakąś prognozę, to chociaż wiem, że urodzę w końcu złośliwa kopię złośliwej siebie 💁‍♀️
    Ja tam jestem zdania, że na wyjeździe coś ustrzeliliście i za 2 tyg pochwalisz się pięknym testem ciążowym :)

    moni05, szona, Sasanka55, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja tam jestem zdania, że na wyjeździe coś ustrzeliliście i za 2 tyg pochwalisz się pięknym testem ciążowym :)

    Ale by było! :*

    Moni, nie mam o tym teście pojęcia. Nawet próbowałam znaleźć jakiś kalkulator, ale coś mi nie idzie :/

    moni05, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    I co wyszło na usg?
    Dzięki za pamięć, kochana :*
    Pęcherzyk 23 mm, będzie owu dziś lub jutro. Musimy działać dziś i jutro, więc właśnie się zabieramy :)

    Niecierpliwa..., Sasanka55, szona, Magduullina, Ochmanka, nuśka91, aeiouy, Iseko, MonikA_89!, Izape_91, Arashe, moyeu lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, no nie, ja nie mam pojecia, co oznaczaja Twoje wyniki :( Na pewno sa idealne i dopoki nie usiadziesz u lekarza, ktory powie Ci, ze wszystko jest super, to moze zapomnij o tych wartosciach :* :* :* To chyba faktycznie jakies szalone algorytmy sa tu potrzebne, a w sumie bez odpowiedniej wiedzy lepiej nic nie kombinowac. Wiem, ze latwo sie mowi, ale postaraj sie grzecznie poczekac do wizyty :*

    moni05 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Dzięki za pamięć, kochana :*
    Pęcherzyk 23 mm, będzie owu dziś lub jutro. Musimy działać dziś i jutro, więc właśnie się zabieramy :)

    Czyli test LH sobie, a owulacja sobie? Czy test już wyszedł pozytywny? (Przepraszam, średnio pamiętam z gąszczu dzisiejszych wiadomości :) ) Życzę miłego wieczoru :D

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fiolecie jest nieoceniona Sunshine, która podrzuciła mi link:
    https://fetalmedicine.org/research/assess/trisomies
    (Zapisujcie, bo się przyda prędzej czy później 😊)
    Tylko jednostki się nie zgadzają, musi być mom, a no i bez usg to nic sobie nie wyliczę 😋
    Mam nadzieję, że w piątek mi to wyliczy po usg, nie na darmo kazali mi zrobić te badania odpowiednio wczesniej żeby już był wynik... Chyba, że naprawdę dopiero ta genetyk.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af7c5014c508.jpg


    Mam i ja moje dwa stracone serduszka....

    moni05, Sasanka55, agge, 5ylwian, Irvine90, Szczesliwa_mamusia, Ania_85_, Niecierpliwa..., Magduullina, nuśka91, aeiouy, buba123, Iseko, MonikA_89!, Mila1996, Arashe, moyeu lubią tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Czyli test LH sobie, a owulacja sobie? Czy test już wyszedł pozytywny? (Przepraszam, średnio pamiętam z gąszczu dzisiejszych wiadomości :) ) Życzę miłego wieczoru :D
    Test LH się przestraszył chyba usg i właśnie teraz po usg kreska testowa wyszła prawie czarna :P dziś około południa był jeszcze taki trochę wątpliwy pozytyw.
    Dziękuję ;) I kciuki zaciśnięte za Twoje 2 kreski już na teście ciazowym za 2 tygodnie! :D

    moni05, Sasanka55, szona, MonikA_89!, Arashe lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, lubię oczywiście tylko za symboliczne zostawienie tego za sobą i ruszanie dalej... 😘

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- nie szukaj i nie analizuj. To i tak sie w program rzuca i wylicza. Na pewno jest wszystko dobrze. To i tak sa statystyki.
    Ja we wtorek będę prosić o skierowanie na pappe z nfz. Nalezy mi sie z racji wieku, to chociaz tyle na nfz zrobię. Choc na usg i tak pojde do swojego lekarza. Wiem,ze zrobi mi je bardzo dokładnie :-)

    moni05 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa, na pewno masz rację, wiem o tym. 😘 przez tą toxoplazmozę ja świruję, po prostu.
    No i dobrze robisz. Ja też mam na nfz, ale usg robi lekarz z certyfikatem, więc musi zrobić to dobrze. Tak myślę, że chyba nie może mnie olać, bo na nfz... Prawda?

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Szczesliwa, na pewno masz rację, wiem o tym. 😘 przez tą toxoplazmozę ja świruję, po prostu.
    No i dobrze robisz. Ja też mam na nfz, ale usg robi lekarz z certyfikatem, więc musi zrobić to dobrze. Tak myślę, że chyba nie może mnie olać, bo na nfz... Prawda?

    Moni przestań stresować bejbi!! :*
    Sylwia piękna bransoletka. Nigdy więcej cp!

    moni05, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooh ale tu zdj brzuszkow ;) piekne macie dziewczynki te brzusie :*
    Ja np mialam odwrotnie z 1 szedl najpierw brzuch pozniej ja a z drugim mialam taka pileczke ;) tez wielkosc brzucha zalezy na ktorej scianie lozysko i ilosc wod z pierwszym mialam na tylnej a brzuch wielki wod duzo wazyl 3250g a zas z drugim mniejszy brzus na przedniej scianie nisko 3300 :)
    Ale porodow zycze szybkich :) 1 s 6h a drugi nazwany zostal bombowcem bo niecala h ;) nuska gratulacje syneczka ;)
    Przybylska to takie szczescie w nieszczesciu kochana teraz malenstwo niech zdrowo rosnie :*
    Moni czekaj na usg bo normy wyliczaja od wzrostu i pomiaru malenstwa , przeziernosc karkowa itd cos takiego mnie sie kojarzy z tym papa ..
    Sasaneczko pij pij poki mozesz :D w kwietniu bedzie picolo!!!! :* moj ty promyczku!
    Pauliska kochana ciagniecie promieniujace od pachwiny mylone jest u ciebie z bolem w boku ? Moze to wiezadla ktore sie naciagaja poprostu i stad ten bol... Kochana idz do lekarza pecherzyk napewno rosnie! Teraz czas jest dla ciebie lekarstwem i nie wmawiaj sobie zlych rzeczy moze obierz opcje bedzie jak bedzie aa moze bedzie dobrze? Tym stresem sie wykonczysz kochana pecherzyk jest w macicy i nie zadna cp( KAZDA CIAZA JEST INNA) albo zobaczysz wkoncu serduszko albo nie i wez sie naprawde uspokoj ja przepraszam ze tak ale kochana ty juz klebkiem nerwow sie stajesz!!! BEDZIE DOBRZE!!! :*
    A TYMCZASEM ja postanawiam sie z wami tutaj cieszyc kochane z waszych kreseczek , zdjec i wrazen , ja daje na stop bo zyje tymi staraniami .... A przeciez jest ogrom ktory mnie rowniez potrzebuje (tak se to wytlumaczylam) no :)... Oddaje sie w natury rece w co bedzie to bedzie ... Zadnych sexow na sile itd bo normalnie mi to bokiem wychodzi jak nie kwiecien to maj jak nie maj to czerwiec daje sobie czas do grudnia wiec noo :* " wez nie swiruj, wez wyluzuj, wez tu ze mna wez tu badz" - badzcie ze mna ja luzuje , bede czytac was non stop, kibicowac i triumfowac ze szczescia waszego , a tymczasem wypatruje, bocka na niebie hoho, nim doleci pod moj dom ... :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 23:45

    syllwia91, moni05, Tele...79, Elfik, MonikA_89!, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, 5ylwian, nuśka91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian a jak ty sie czujesz kochana ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 23:33

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91, noś te bransoletki jako talizman i jako nadzieję na lepsze jutro. Piękna jest <3

    Ja dzisiaj zanotowałam najwyższą temperaturę od 3 miesięcy... Wykres zaczyna chyba wyglądać obiecująco. Nadzieja rośnie. Trzymajcie kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 07:07

    Sasanka55, moni05, Niecierpliwa..., Szczesliwa_mamusia, szona, nuśka91, syllwia91 lubią tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile nam testujących zostało na marzec ? :)

    U mnie 13 dc, zapomniałam rano zrobić owulaka, ale wczoraj ani grama śluzu, więc myślę, że spokojnie dzisiejszy dzień mogę pominąć. Trochę boję się cyklu bezowulacyjnego.
    Wmawiam sobie że tern hormon ciążowy się tak długo w organizmie utrzymywał, że organizm jest wręcz nastawiony na nowe życie :D

    Powiem Wam, że odżyłam po tym wczorajszym sikańcu. Mam mobilizację do działania :)
    Tylko niech mi to będzie dane w tym cyklu !

    Martakam wykres książkowy, trzymam mocno !!!

    moni05, Sasanka55, aeiouy, szona, nuśka91, Arashe, Iseko, moyeu lubią tę wiadomość

‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ