X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 marca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko - przybijam piateczke i ze wzgledu na przesilenie i na owulacyjne zagwostki. U mnie dzis sie rozwiazala i okazalo sie, ze mam pozna owulacje. Eh.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 27 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś nam ten początek wiosny nie służy :P

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 marca 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* zaraz się biorę za nadrabianie, bo nie dałam dziś rady być na bieżąco. Cały dzień poza domem... W tym wizyta u gina, która mnie bardzo rozczarowała i wkurzyła zarazem. No ale nieważne, może oczekuje zbyt wiele zainteresowania ze strony lekarza... Okazało się, że w prawym jajniku jest pecherzyk tuż przed owulacja (nie wiem ile ma, nie wiem jakie endo) lekarz stwierdził że nie miał nigdy ciąży z cyklu z laparoskopia, ale powiedział że jak chcemy to możemy się starać. Pytałam się czy ta endomenda może być ze mną więcej jak te 2,5 roku które się staramy, to powiedział, że jego zdaniem jest dłużej. Także przynajmniej trochę nadzieji wróciło. W cyklu kwietniowym kazał brać lamette i wrócić do moich zwykłych leków, bo wszystko się ładnie goi. Ogolnie po wizycie trochę się zdolowalam, ale jest już lepiej. Dzisiejszy owulak! Pracowite dni przed nami :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3c88c7195a61.jpg

    szona, moni05, Tele...79, Angelika1313, Magduullina, agge, Ochmanka, Irvine90, Iseko, DzulkaJ, MonikA_89!, Sasanka55, aeiouy, Arashe, moyeu, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa II chciałam powiedzieć, że u mnie 19 dc dzisiaj więc owu 20-21 dc a Wy się wkurzacie jak nie ma owu w 13 14dc :D

    Szona u mnie dopiero po 3 dniach śluzu płodnego owu przychodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 22:06

    Magduullina, agge, szona lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko przesilenie wiosenne jest ciężkie! Ja też z moim m foch a owu nadchodzi....

    Izape co dr U nawywijal? Wczoraj rozmawiałam z znajoma która prowadzi u niego ciążę a polecalam go jej i była bardzo zawiedziona... Pomijając opóźnienie to 5 razy pytał o jedno i to samo w ogóle nie zapamiętywal co ona mówiła, błędy porobiło w karcie ciąży, usg tak szybko że aż się wkurzyła bo chciała zobaczyć.... Normalne wręcz. No ogólnie mówiła że był poza gabinetem on myślami... I ja się boję że w poniedziałek też się wkurze mega ... Za dużo on na siebie bierze... Przesilenie wiosenne pewnie też mu nie służy hehe. Czemu się zdolowalas? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 22:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:31

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia właśnie takie mam wrażenie że jest gdzieś daleko myślami, ale wiem czym to może być spowodowane i wcale się nie dziwię, ale to nieważne, pacjentki powinien traktować profesjonalnie. Ekspresowo mnie zbadał, usg i ściąganie szwów trwało jakieś 10 minut. Jak poszliśmy do biurka to coś powiedział, ale większość czasu jak do niego mówiłam to nawet nie spojrzał na mnie, tylko gapil się w monitor i mnie to zdenerwowało, bo za 15 minut tyle kasy a ja dalej nic nie wiem. Jeszcze kazał przyjść następnym razem tylko z wynikiem hist pat ze szpitala... Myślałam że chociaż omowi coś więcej o operacji Trochę mi się to zaczyna nie podobać. Zero planu, głupio mi było zadawać pytania nawet bo miałam wrażenie że mu przeszkadzam.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Każdy czasem musi posmęcić ;) U mnie też po całym miesiącu suszy dziś pojawił się śluz - i co? I kosa z mężem 👌
    To seks na zgodę 😁😁

    szona, MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia właśnie takie mam wrażenie że jest gdzieś daleko myślami, ale wiem czym to może być spowodowane i wcale się nie dziwię, ale to nieważne, pacjentki powinien traktować profesjonalnie. Ekspresowo mnie zbadał, usg i ściąganie szwów trwało jakieś 10 minut. Jak poszliśmy do biurka to coś powiedział, ale większość czasu jak do niego mówiłam to nawet nie spojrzał na mnie, tylko gapil się w monitor i mnie to zdenerwowało, bo za 15 minut tyle kasy a ja dalej nic nie wiem. Jeszcze kazał przyjść następnym razem tylko z wynikiem hist pat ze szpitala... Myślałam że chociaż omowi coś więcej o operacji Trochę mi się to zaczyna nie podobać. Zero planu, głupio mi było zadawać pytania nawet bo miałam wrażenie że mu przeszkadzam.
    A miałaś wcześniej z nim taka sytuacje? Ty chodzisz do jego gabinetu czy do pf? No dokładnie nie jest to fajne... Ale myślę że albo częsć dziewczyn się wkurzy i odejdzie albo się ogarnie.... Za dużo bierze chyba na siebie. Ale to nie usprawiedliwia. Każda pacjentka ma być traktowana równo i na najwyższym poziomie! Człowiek czeka na każdą wizytę jak na nową nadzieję a tu dupa. Ciekawe czy mnie w ogóle wpisał gdzieś na laparo w maju czy zapomniał haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 23:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo jprd.... Pauliska !!!! Zawal.... Kur** wez trzymaj sie lekarza z certyfikatem ooo znam Twoj bol kochana i czas czas daj czas kazda ciaza jest inna inaczej przebiega itd jezeli urosl pecherzyk to przestan swirowac czekaj masz juz dwoje dzieci wiec wrzuc na luz dziewczynoo ! Zajmij sie czyms robisz im i sobie krzywde ja Cie teraz przepraszam z calego serca ale pomysl sobie roslabys w matce ujadajacej stresem ktory kipi z kazdej strony? Cos ty sie tak uwziela na ta cp? Ja tez kiedys pojechalam do swp lekarza a panie doktorze plamienie jak przy pierwszej ciazy itd test pozytywny itd bo wyszedl ewap nawet nie badalam bety bo chcialam miec na usg potwierdzone wtedy on mowi no jest ja przeszczesliwa o to bosko jest zdj usg niby pecherzyk super fajno za 2 tyg kontrol wszystko ok( okazalo sie ze zmierzyl moj jajnik kurwa zamiast pecherzyka) zalozyl mi karte ciazy badal tylko palpacyjnie no i co niby 12 tc a tu krew ja od razu na ip z karta ciazy nawet badania zlecil i co kur** lekarz mnie wysmial jak to ciaza ?nic tu nie widze nawet z ciaza wspolnego normalna menstruacja i co to byl dopiero szok o malo nie zemdlalam .... Kochana takze uspokoj sie ja cie blagam i wez mysl pozytywnie !!! Trzeba czasu a sama sobie fundujesz taki stres... :( a lekarzw bym podala lub zlozyla skarge na niego tego od cp bo takich lekarzy trzeba eliminowac , robia bo musza jak kurwa sie mu nie chce niech idzie na weterynarza ... Ps moj ten od jajnika byl staruszkiem po czym zmarl ponoc chorowal ale gdyby na innego trafilo to nie podarowalabym!!! A zaufalam bo mial duzy staz i praktyke.
    5ylwian kochana trzymaj sie !!!!!!!!!!!! :( tulllle !!!! :*
    Sasanko heh pij pij poki mozesz ja tez korzystam po pracy ale ja zas wole piwko od drinkow czy wina jakos tak ... Oj mezu przrskrobal heh ty z ananasa zamocz bo plama zostanie :D
    Ja to dzis mam taka wkurwe ze az szybciej mi w pracy poszlo bo co robie w 3 h zrobilam 1,20h moj synus oczywiscie po przerwie w chorobie i po 3 tyg poszedl doslownie 3 dni do przedszkola i m mi dzwoni o 20 on ma goraczke co mu dac? Noszzzz .... Ale tak okna w sali wyotwierane drzwi tez przeciag pizdy robia a pozniej dziwota i cala rodzina chora bo cos tak no ja juz mam dosc... Heh jpr jak se pomysle ze to poczatek to mnie ..... Hmmm dobra dosc... Bo mnie az rozpinkala od srodka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 23:18

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska tylko sie na mnie nie pogniewaj !!! Niczym nie chcialam urazic ale krew mnie zalewa normalnie... Sprobuj opanowac swoj strach i zmien nastawienie nie wmawiaj sobie juz nic czekaj! Caluje Cie mocno i dodaje sil sil sil sil!!!!! A PTZEDEWSZYSTKIM SPOKOJU!!!!!!! :*:*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 23:19

    Pauliśka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 27 marca 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry.

    Pauliska, powinnaś pogadać z Niecierpliwa o prawie do używania jej nicka. Zamiast słuchać lekarza to ty dalej swoje i mówisz masz, nawet znalazłaś takiego, co Ci twoją teorię potwierdził.

    Zrozum proszę, że tylko czas przyniesie Ci pewne odpowiedzi, a pośpiech wprowadzi tylko zamęt.

    Sylwian, obyś nie musiała odwiedzać szpitala :* U mnie też się długo rozkręcało, właśnie od brązowego plamienia zaczynając.

    APrzybylska, bardzo mi przykro :( Oby drugi maluszek rósł zdrowo :*

    Magduullina, syllwia91, MonikA_89!, Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 27 marca 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny;) czytam Was caly czas, ale na ogol nie mam czasu odpisac, bo mam taki zapieprz w pracy i niestety ale bedzie elaborat.......

    Co do przesilenia i slabszej formy - u mnie nie jest az tak zle, ale bywalo lepiej. I widzialam juz 3 bociany jak bylam w weekend u mamy!!!! ;) szepnelam im, ze z jednym widze sie za chwilunie a pozostalym podalam namiary na nasze forum - bo tu dostana namiary na odpowienie miejsce dostawy;) zobaczyny jak mnie posluchaly...

    Sylwian, Pauliska - badzcie dobrej mysli, ze wszystko potoczy sie tak jak tego w zaistnialych sytuacjach oczekujecie!

    Monika - nie bedzie antykoncepcji, bo to, co tam widac zniknie i bedzie tak jak sobie zaplanowaliscie;)

    Agge, ah jak ja chcialabym miec taki suwaczek.... marzenie moje najwieksze!

    Ciezarowki - Brzusie macie wszytkie przepiekne - kurde jak pisalam wczesniej, ciekawe co to za uczucie miec dzidzie w sobie....
    Arashe - 26 tydz i taki brzuszek??? Jak juz pisalam ty szczypiorku nasz ciazowy! W sumie to nigdy chyba nie widzialam takiego ciazowego brxuszka malego!

    APrzybylska - tak bardzo cieszylam sie Twoimi blizniakami (bo sama marze o blizniakach) - przykro mi bardzo. To bobo, ktore przetrwalo to silacz! Bedzie juz teraz tylko dobrze;)

    Nuska - z tym swoim synkiem obalasz wszystkie teorie seksu przed owu i po owu na zmajstrowanie wyczekiwanej plci;) nie musze pisac chyba jaki to piekny obrazek? Ja nigdy takiego nie mialan i marze o tym!!!!!! Super!

    Sasanko- tez tak miala w grudniu jak stracialam moje bobo... niby silna, ale rozpadalam sie na milion kawalkow przy najdrobniejszej sytuacji.. dobrze, ze masz winko, zawsze pomaga :***

    U mnie dzis 12dc owulaki bordowe juz od kliku dni. Wczoraj na usg okazalo sie, ze pecherzyk ma 14mm a endonetrium 7mm. Kurde tyle tego winska pije i zero rezultatow... no ale coz, pije je dalej i wykorzystuje meza! W tym cyklu pierwszy raz uzylam zelu conceive - maz o tym nie wie (bo tez myslelismy, ze to chemia itd, no ale zamowilam juz jakis cxas temu, lezal w szafce to sprobowalam) a mezowi strasznie sie to spodobalo, ze jestem tak nawilzona, wiec nic mu nie mowie i dobrze sie oboje bawimy;)

    Ja juz drugi cykl wytoczylam wszystkie mozliwe dziala: wino na endometrium, siemie lniane, wiesiolek (do owu), pylek pszczeli, castangus, mace, ovarin/mamadhea... zobaczymy co z tego bedzie... ale juz sie na nic nie nastawiam, bo za duzo rozczarowan juz mialam....

    Elfia, szona, Syllwia, Maria, Nuch, iseko, izape ( jak tylko bede miala swoje bobo - zammawiam cos u Ciebie) malinowa, olga, niecierpliwa, Emma, Tele, dzulka, beti, nikodemka, magdullina- walczymy dalej!! Jezeli ktoras pominelam - przepraszam!

    Cukrzyk, makowa co u Was?

    Malgonia, Scarlet :****

    syllwia91, nuśka91, szona, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89!, Sasanka55, Niecierpliwa..., 5ylwian, Ochmanka, Elfik, Salome, Arashe, Nuch, agge, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie zle czuje juz wiem dlaczego temperature mam taka ze zarzylam az dwa prochy, goraco mi i mam dreszcze ale sama sie przestraszylam ze jeszcze widze i zyje heh https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f66e7a2416b.jpg
    Ciekawe co to zas w gardle kluchy :( mam nadzieje ze chlopcy beda ok... :( no to z cyklu dupa...... :(

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 28 marca 2019, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, ze pytacie..ja tak zagladam z czasu bo mam zapierdziel w pracy po urlopie.. siedze troche wiecej na watkach IVF,ale tu tez zagladam, ale tyle piszecie,ze nie ma szans ze wszystko wylapie :) super zgrana grupa :).. I trzymam za wszystkie kciuki bardzo mocno!
    A u mnie ok..faszeruje sie teraz Estrofemem I w sobote mam tu w UK wizyte u ginekologa,zeby mi zmierzyl sluzowke.. pozniej 6 dni od tego badania mam miec transfer w PL, czyli jakos 5 lub 6.04. Nastawienia mam pozytywne, czasami tylko jakies dolki, ale to juz jak u kazdego.. ale za to mam ladne cycki po Estrofemie :D

    Magduullina, szona, MonikA_89!, aeiouy, Ochmanka, nuśka91, Arashe, Nuch, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 28 marca 2019, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    A ja sie zle czuje juz wiem dlaczego temperature mam taka ze zarzylam az dwa prochy, goraco mi i mam dreszcze ale sama sie przestraszylam ze jeszcze widze i zyje heh https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f66e7a2416b.jpg
    Ciekawe co to zas w gardle kluchy :( mam nadzieje ze chlopcy beda ok... :( no to z cyklu dupa...... :(


    Oooo rany 😱 co się dzieje?!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2019, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Oooo rany 😱 co się dzieje?!
    No wlasnie kochana nie wiem ... Czulam ze cos mnie zbiera syn starszy musial cos przyniesc z przedszkola on na szczescie 37,8 a ja normalnie funkcjonujac wrocilam z pracy dreszczebi tak mi goroco dziwnie cos gardlo boli od rana i katar ale sama mierzac sobie temp tego sie nie spodziewalam az spac nie moge :( spada po proszkach i kapieli ale az szok pierwsza byla 41,8 zcielo mnie z nog , ide sie klasc juz mam nadzieje zasnac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 00:34

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 28 marca 2019, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, polecam ci zrobic taka miksture : imbir (przecisniety przez praske), sok z cytryny (ok polowka), miod I kurkuma. to zalej goraca woda, wypij I pod koldre..mnie to postawilo na nogi :) trzymaj sie!

    Magduullina, MonikA_89!, Arashe lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 28 marca 2019, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduuulina, mam nadzieje, ze już lepiej się czujesz, bo twoja temperatura jest porażająca 😨

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 28 marca 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj też po wizycie u gin. Takiej stricte kontrolnej. I też mnie wkurzył, najbardziej swoim głupim gadaniem, które nie ma odzwierciedlenia w tym co piszą w necie bo... starając się to trzeba lecieć w szybkie numerki najlepiej 2 razy dziennie, aby to weszło w codzienną rutynę. I że testy owu też są do dupy, bo on kiedyś testował na paniach do inseminacji i nic dobrego nie dawał...
    A niby to dobry lekarz, ale wczorajszą gadką jakoś mnie zraził...

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ