X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to jakaś abstrakcja...tamten już chciał mi metotreksat dać w piątek rano!!! Ten mówi,że w żadnym wypadku, że trzeba czekać,jeśli w poniedziałek będzie pęcherzyk żółtkowy,to całkowicie wykluczy pozamaciczną, chociaż na tym etapie też nic za tym nie przemawia...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo... Pauliska jaki obrot akcji! Powinnas ochrzanic tamtego lekarza!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boooooooooze, puśliska, ale nas nastraszylas!

    Przez dwie godziny nie wychodziłam na forum a tu takie kwiatki!

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka proszę Cię trzymaj się tego jednego lekarza..... zmierzył naczynie ..... no proszę ....
    przecież to o błąd lekarski zachodzi, gdyby Ci ten metotreksat dali w tym momencie.

    szona lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 27 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę... Serio jeden mówi jedno, a drugi co innego? Ja się nie dziwię, że się martwisz! Sama bym nie wiedziała, co myśleć na Twoim miejscu. Porąbana sytuacja!

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska dobrze będzie, grunt, że rośnie pęcherzyk, to dobrze wróży 😉 widać co lekarz to inne zdanie. Taka nasza służba zdrowia. Ciężko o dobrego lekarza, a jak już takiego masz to się go trzymaj 😉

    A ja się chce pochwalić moim owulakiem
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/89937606431b.jpg

    Arashe, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja p#*#**#* Ci lekarze to są nieraz..... Jak można takie coś powiedzieć? Zrobić?.... Ten lekarz widział cp a ja jak byłam u przypadkowej to nie widziała krwotoku także dramat! Trzymaj się jednego!

    Sasanko i Niecierpliwa jakie to winko się pije żeby polepszyć? Ja w sumie alkoholu nie pije w ogóle i nie lubię ale jak ma pomóc...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Pauliska dobrze będzie, grunt, że rośnie pęcherzyk, to dobrze wróży 😉 widać co lekarz to inne zdanie. Taka nasza służba zdrowia. Ciężko o dobrego lekarza, a jak już takiego masz to się go trzymaj 😉

    A ja się chce pochwalić moim owulakiem
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/89937606431b.jpg
    Też taki chce :D:D

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja p#*#**#* Ci lekarze to są nieraz..... Jak można takie coś powiedzieć? Zrobić?.... Ten lekarz widział cp a ja jak byłam u przypadkowej to nie widziała krwotoku także dramat! Trzymaj się jednego!

    Sasanko i Niecierpliwa jakie to winko się pije żeby polepszyć? Ja w sumie alkoholu nie pije w ogóle i nie lubię ale jak ma pomóc...

    Niby czerwone wytrawne ale ile w tym prawdy to wiadomo :) gdzieś czytalam że z 5 l trzeba wypic żeby to mialo efekt :D

    Ale migdały+ wino są obowiązkowym elementem staraczek w pierwszej fazie cyklu :D

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Też taki chce :D:D
    Haha wyśle Ci 😉 a tak na serio to życzę Ci takiego, ja w sumie nigdy takiego pięknego u siebie nie widziałam, widocznie zbyt szybko kończyłam sprawdzanie, a tu jeszcze miałam i skinęłam 😉

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik 387,8. W poniedzialek bylo 336,9.
    Oby jutrzejszy juz byl spadkowy.jak nie to popoludniu IP :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, jesteś pewna ze to cp? Bardzo mi przykro z tego powodu, ze tak sie skończyło :'( mam nadzieję ze sie bezproblemowo oczyścisz :(

    5ylwian lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziulkaJ, ty nie siedź teraz na forum tylko bierz męża w obroty :P Owocnych starań!!! :)

    Pauliśka, brak mi słów na tego lekarza....jak można taki błąd popełnić? Tylko stresu Ci dołożył. Ehhh :/ Mocno trzymam kciuki, żeby to była zdrowa cisza w macicy, która będzie teraz ładnie rosła :*

    Sylwian, może ten wzrost był wczoraj a dzisiaj już zaczęła spadać. Oby do piątku spadła mocniej, żebyś uniknęła szpitala. A jak krwawienie? Coś się rozkręca?

    DzulkaJ, 5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    DziulkaJ, ty nie siedź teraz na forum tylko bierz męża w obroty :P Owocnych starań!!! :)

    Pauliśka, brak mi słów na tego lekarza....jak można taki błąd popełnić? Tylko stresu Ci dołożył. Ehhh :/ Mocno trzymam kciuki, żeby to była zdrowa cisza w macicy, która będzie teraz ładnie rosła :*

    Sylwian, może ten wzrost był wczoraj a dzisiaj już zaczęła spadać. Oby do piątku spadła mocniej, żebyś uniknęła szpitala. A jak krwawienie? Coś się rozkręca?
    Haha my już po szybkim numerku, bo mój na piłkę jechać musiał 😎 wczoraj też było i chyba go jutro też zgwalce, po prostu dla zasady haha

    Teraz idę po szampana Dorato ❤️ chwila dla siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 18:36

    MonikA_89!, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    5ylwian, jesteś pewna ze to cp? Bardzo mi przykro z tego powodu, ze tak sie skończyło :'( mam nadzieję ze sie bezproblemowo oczyścisz :(
    Lekarka powiedziala,ze cb jest do 5-6tygodnia.i beta w pierwszych badaniach rosnie a potem spada i przychodzi @,czesto laski nie wiedza w ogole,ze byly w ciazy.u mnie zaczal sie 7tydz i beta caly czas rosnie,powoli ale rosnie od poczatku,wiec uznaje sie za cp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 18:56

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Niby czerwone wytrawne ale ile w tym prawdy to wiadomo :) gdzieś czytalam że z 5 l trzeba wypic żeby to mialo efekt :D

    Ale migdały+ wino są obowiązkowym elementem staraczek w pierwszej fazie cyklu :D

    Przyznam, że gdy w tamtym miesiącu popijałam czerwone wytrawne przez 3/4 cyklu - to dostałam @ stulecia. Takiej powodzi nie miałam nigdy - może to endometrium zaszalało.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    DziulkaJ, ty nie siedź teraz na forum tylko bierz męża w obroty :P Owocnych starań!!! :)

    Pauliśka, brak mi słów na tego lekarza....jak można taki błąd popełnić? Tylko stresu Ci dołożył. Ehhh :/ Mocno trzymam kciuki, żeby to była zdrowa cisza w macicy, która będzie teraz ładnie rosła :*

    Sylwian, może ten wzrost był wczoraj a dzisiaj już zaczęła spadać. Oby do piątku spadła mocniej, żebyś uniknęła szpitala. A jak krwawienie? Coś się rozkręca?
    Bete mam zbadac juz jutro i w razie braku spadku jechac na IP. Krwawienie delikatne.nawet na podpasce nie widac,tylko przy podcieraniu i myciu. Maluteńke skrzepy 2 znalazlam i minimalnie ciemniejsza krew jest.i caly czas czuje ta prawa strone

    Edit:krew nawet zmienila sie w brazowe plamienie z mikro brazowymi skrzepami.chyba tak szybko to sie nie skonczy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 18:57

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, prawie zawał miałam zanim dobrnęłam do końca! Dobrze, że masz jednego normalnego lekarza. Tamtego drugiego tumana już nie odwiedzaj :/

    5ylwian czekamy. Z kciukami cały czas. Może to plamienie to znak, że zaczynasz się oczyszczać.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, kurcze, ale wiadomosci... Uf, uf, uf, dobrze, ze poszlas do tego drugiego lekarza. Wspolczuje przezyc.

    5ylwian, nie puszczam kciukow! Beta musi spasc! Nie chceeeeemy jej!

    Nikodemko, kazde odstepstwo od normy jest dobrym znakiem :*

    Syllwia, jak nie tykasz alko, to czerwone wytrawne by Cie zwalilo szybko z nog :/ Moze lepiej postaw na migdaly, morelki, orzechy brazylijskie. Ja jeszcze wymyslilam, ze 100% sok z granatow z apteki dziala cuda, bo wyglada podobnie jak wino.

    5ylwian, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie chyba zacznę zjadać te migdały i reszte:P

    Sasanka55, agge, Niecierpliwa..., aeiouy lubią tę wiadomość

‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ