X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Iwona no minutę bym pewnie jakoś wytrzymała, choć nie wiem jak się nie ruszać jak to boli. Ale czytałam, ze całe badanie trwa około 20-30 minut i tyle już bym mogła nie dać rady. No nic i tak muszę czekać, aż mój lekarz wróci, ale potem go przycisnę.
    Ja nie wiem jak ze skutecznością,a le czytałam, ze to sono hsg jest mniej bolesne.

    Badanie tyle trwa ale to nie jest tak ze caly czas boli. Bol jest wtedy gdy wsadza cos przez szyjke ale to tez jest krotki, moze z 30 sekund. Potem czulam ze cos mam w srodku ale nic nie bolalo i nastepny bol to wlasnie ten przy przepychaniu czyli lacznie z 1.5 minut.niech bedzie 2 ale to wszystko

    A zeby sie nie ruszac to rekami machalam, za twarz sie lapalam ale sie nie ruszylam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 13:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam szybka i ogromna prosbe do Was- czy moglybyscie mi napisac, czy razem z beta dzisiaj moge zrobic MTHFR (c677t, a1298c), VR2 i ANA bez zaburzenia wynikow przez "ciaze"? Zrobilam wlasnie test, no i pozytywny niestety- tak na oko beta okolo 20. Buuuziaki

    EDIT: genetyczne chyba powinny wyjsc tak jak i poza ciaza, ANA moga byc zaburzone- dobrze rozumiem? Mam tez zrobic przeciwciala przeciw plemnikowe? Jest sens?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 13:59

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko ja osobiście bym nie robiła mthfrów jak masz zrobiony Pai. Bierz jak człowiek metyle i zaoszczędzisz sporo kasy na badanie, z którego nawet jak wyjdzie Ci mutacja to nikt nic więcej Ci nie powie. VR2 chyba byś mogła, ja ANA robiłam zaraz po poronieniu, na pewno jeszcze miałam pozytywną beta. mi wyszło ujemne, ale pewnie gdyby było dodatnie to bym powtórzyła żeby mieć pewność. Może wstrzymaj się jeszcze ze 2 tygodnie.

    Sasanka55, agge lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanko ja osobiście bym nie robiła mthfrów jak masz zrobiony Pai. Bierz jak człowiek metyle i zaoszczędzisz sporo kasy na badanie, z którego nawet jak wyjdzie Ci mutacja to nikt nic więcej Ci nie powie. VR2 chyba byś mogła, ja ANA robiłam zaraz po poronieniu, na pewno jeszcze miałam pozytywną beta. mi wyszło ujemne, ale pewnie gdyby było dodatnie to bym powtórzyła żeby mieć pewność. Może wstrzymaj się jeszcze ze 2 tygodnie.

    Dziekuje, Malgoniu :* :* :* w takim razie na pewno daruje sobie MTHFR, bo i tak lykam metyle z Solgaru od 2mscy. Juz niewiele mi badan zostalo z obszernej listy, ktora krazy po forum, ale juz te, ktore mam w pakiecie medicoveru, wysepie od lekarza. Wole zaoszczedzic kase na fajny wozek albo psychiatre, jak nie wyjdzie 4ty raz

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska - bardzo, ale to bardzo mi przykro. Wiem, ze to zupelnie nieporownywalne, ale ja mialam tak samo silne przeczucie, kiedy zobaczylam dwie kreski na dwoch testach pod rzad. Cos nie pozwalalo mi sie cieszyc, sama nie umialam powiedziec co. Po prostu wiedzialam, ze to nie to. Jednak kobieca intuicja istnieje naprawde...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej odpisałam na posty z wczoraj, a teraz dopiero udało mi się Was nadrobić :)

    Moni05- super, że się wyjaśniło z tą toxsoplazmozą- teraz już będą tylko same powody do radości :) A pierścionek na pewno się znajdzie. U mnie takie rzeczy najczęściej znajdują się w najmniej oczekiwanym momencie. Moja mama kiedyś tak dobrze schowała swoje srebra, że znalazły się dopiero po kilku latach jak już o nich zapomniała ;)

    Pauliśka bardzo mi przykro. :( Trzymam kciuki, żebyś szybciutko znowu mogła się starać. I gratuluję zmiany pracy- mam nadzieję, że będzie mniej stresowa i będzie to miało pozytywny wpływ na wszystko inne w Twoim życiu :)

    5ylwian- trzymaj się Kochana. Mam nadzieję, że szybko się to wszystko zakończy.

    MamaStasia- oby była Zosia ;) Tylko uważaj, bo Zosie są podobno straszne „samosie” ;) Koleżanka ma taką już ponad roczną i się śmieje „po co ja jej na imię Zosia dałam”, bo wszystko chce sama- taki mały i bardzo zdolny uparciuszek ;)

    Sasanka- kciuki za betę- tym razem jak najniższą i pięknej randki Ci życzę :) aż sobie zrobiłam ochotę na watę cukrową- na pewno będzie w wesołym miasteczku ;D

    Sasanka55, moni05, 5ylwian lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, 5ylwian - z tego wszystkiego pozytywne jest jedynie to, że Wasze organizmy samodzielnie sobie poradzą, że nie będzie konieczny szpital i cała związana z nim męczarnia. Mogę się tylko domyślać jak bardzo jest Wam ciężko. Wierzę jednak z całej siły, że bardzo szybko dostaniecie zielone światło do starań, które szybko zakończą się nudną ciążą.

    5ylwian, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Pauliska - bardzo, ale to bardzo mi przykro. Wiem, ze to zupelnie nieporownywalne, ale ja mialam tak samo silne przeczucie, kiedy zobaczylam dwie kreski na dwoch testach pod rzad. Cos nie pozwalalo mi sie cieszyc, sama nie umialam powiedziec co. Po prostu wiedzialam, ze to nie to. Jednak kobieca intuicja istnieje naprawde...

    Moja kobieca intuicja mowi mi, ze Ty, Nikodemko, lada dzien bedziesz przeszczesliwa. Malgonia ujrzy II, ale na poczatku nie bedzie dowierzac, az do dnia, kiedy uslyszy pieknie bijace serduszko, brzuszek cudownie sie zaokragli, a w 16tc podczas meczu ogladanego w barze z Mezem, bedzie siedziec i pic soczek, zamiast piwa saczonego na stojaco. MonikA wyhoduje, jak zwykle, duzo jajeczek i tym razem sie uda. Irvine dostanie spozniony prezent slubny, o ktorym tak marzy. Pauliska i 5ylwian jeszcze nie zdaza oplakac straconych ciaz, a juz pojawia sie nowe z idealnie przyrastajaca beta. Nuska, Moni, Makowa, APrzybylska, MamaStasia, SzczesliwaMamusia, Buba, OO83, Ef, Ollllliii, Jaszczurek, Arashe, Mila,Agge, Cukrzyk (odezwij sie, Lobuziaku) niebawem opowiedza nam, jak cudownie lekki i przyjemny mialy porod i jak pieknie usmiechaja sie ich dzieci. Ania_85, ElfiaKsiezniczka i Beti przestana sie martwic swoimi wynikami, bo uslysza od lekarza, ze nosza w brzuszkach silne maluchy! Kingulla w koncu przestanie milczec i przekaze nam cudowna wiadomosc :* Szona, Magduullina, Emmainthegarden, Moyeyu w natloku obowiazkow nie zauwaza nawet, ze wysiusialy II kreski i rozplacza sie ze szczescia przy pierwszym zwisie nad kibelkiem :) Maria, ktora odpuscila marcowy cykl, bedzie skakac z radosci juz w kwietniu. Angelika teraz sie martwi, ale ja wiem, ze przed nia jeszcze dlugie lata tego matczynnego zamartwiania, podczas patrzenia na malutkiego szkraba, ktorego bedzie wychowywac najlepiej, jak sie tylko da :) Ochmanka mysli, ze TSH tak szybko nie spadnie, a tu psikus, spadnie tak szybko, jak urosnie beta :) Niecierpliwa, jak to Niecierpliwa, chcialaby od razu i tak tez bedzie :) Za duzo sie juz wycierpiala, teraz zostalo samo szczescie. Nuch i Tele beda przekazywac jedynie idealne informacje w kwietniu o rosnacych pecherzykach ciazowych i nie jeden raz zakreci nam sie lezka w oku ze szczescia :) Pati i Iwona juz tylko beda sie cieszyc z rosnacych brzuszkow, wrzucajac milion fotek. Syllwia zacznie lykac metyle, brac acard i heparyne, a za 9 miesiecy pozdrowi nas z porodowki. Dzidziulek Aeiouy bedzie przesliczny, wszystkie polozne sie nim zachwyca. Iseko, Ty bedziesz juz za kilka dni czytac przepisy na pyszne dania dla dzidziusow, swoich dzidziusiow :* :* :* Malina, masz juz ulozone piosenki na czas ciazy? Jesli nie, to sie pospiesz, bo Twoj bociek juz tuz, tuz :) Dzulka, Dzulka, zaraz bedziesz bawic swojego Dzidziulka :) Izape, czy po Twoim porodzie starczy Ci czasu na dziela dla dziecka kazdej z nas? :* :* :*
    A ja- Sasanka- bede na Was patrzec i wzruszac sie razem z Wami! Taka mam niezawodna intuicje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 15:00

    Malgonia, Ania_85_, Nuch, moni05, Niecierpliwa..., szona, Nikodemka, Pauliśka, Salome, Pati96, MonikA_89!, Magduullina, moyeu, Malinaa90, OO83, Olliiii, Szczesliwa_mamusia, agge, aeiouy, Tele...79, Ochmanka, Angelika1313, nuśka91, Iseko, Mila1996 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko i będziesz mogła tego wszystkiego pilnować, bo będziesz się nudzić w domu na ciążowym L4 :)

    Sasanka55, Nuch, moni05, szona, MonikA_89!, DzulkaJ, moyeu, aeiouy, Ochmanka, nuśka91, Iseko lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, mam szybka i ogromna prosbe do Was- czy moglybyscie mi napisac, czy razem z beta dzisiaj moge zrobic MTHFR (c677t, a1298c), VR2 i ANA bez zaburzenia wynikow przez "ciaze"? Zrobilam wlasnie test, no i pozytywny niestety- tak na oko beta okolo 20. Buuuziaki

    EDIT: genetyczne chyba powinny wyjsc tak jak i poza ciaza, ANA moga byc zaburzone- dobrze rozumiem? Mam tez zrobic przeciwciala przeciw plemnikowe? Jest sens?


    Też powinnam zrobić takie badania?

    Ale o co to chodzi ze mam to PAI i to drugie? Czyli symfolic nie mogę pić już? A przed ciąża też powinnam acard pić i heparyne? Tak na chłopski rozum to o co chodzi w tym co mi wyszło

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi takie piękne wróżby ;) :*
    Mam nadzieję, że wszystkie się szybko spełnią :) :D
    A Ty będziesz pierwsza w kolejności- dając nam piękny przykład ;)

    Sasanka55, szona, MonikA_89!, Magduullina, agge, aeiouy, nuśka91, Iseko lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Sasanko niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi takie piękne wróżby ;) :*
    Mam nadzieję, że wszystkie się szybko spełnią :) :D
    A Ty będziesz pierwsza w kolejności- dając nam piękny przykład ;)

    Ja moge byc i ostatnia! Dalyscie mi wszystkie tyle energii i wsparcia, ze bede przeszczesliwa, jak wszystkie Was wypchne najpierw na "fiolet", a na koncu sama tam przejde :)

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moja kobieca intuicja mowi mi, ze Ty, Nikodemko, lada dzien bedziesz przeszczesliwa. Malgonia ujrzy II, ale na poczatku nie bedzie dowierzac, az do dnia, kiedy uslyszy pieknie bijace serduszko, brzuszek cudownie sie zaokragli, a w 16tc podczas meczu ogladanego w barze z Mezem, bedzie siedziec i pic soczek, zamiast piwa saczonego na stojaco. MonikA wyhoduje, jak zwykle, duzo jajeczek i tym razem sie uda. Irvine dostanie spozniony prezent slubny, o ktorym tak marzy. Pauliska i 5ylwian jeszcze nie zdaza oplakac straconych ciaz, a juz pojawia sie nowe z idealnie przyrastajaca beta. Nuska, Moni, Makowa, APrzybylska, MamaStasia, SzczesliwaMamusia, Buba, OO83, Ef, Ollllliii, Jaszczurek, Arashe, Mila,Agge, Cukrzyk (odezwij sie, Lobuziaku) niebawem opowiedza nam, jak cudownie lekki i przyjemny mialy porod i jak pieknie usmiechaja sie ich dzieci. Ania_85, ElfiaKsiezniczka i Beti przestana sie martwic swoimi wynikami, bo uslysza od lekarza, ze nosza w brzuszkach silne maluchy! Kingulla w koncu przestanie milczec i przekaze nam cudowna wiadomosc :* Szona, Magduullina, Emmainthegarden, Moyeyu w natloku obowiazkow nie zauwaza nawet, ze wysiusialy II kreski i rozplacza sie ze szczescia przy pierwszym zwisie nad kibelkiem :) Maria, ktora odpuscila marcowy cykl, bedzie skakac z radosci juz w kwietniu. Angelika teraz sie martwi, ale ja wiem, ze przed nia jeszcze dlugie lata tego matczynnego zamartwiania, podczas patrzenia na malutkiego szkraba, ktorego bedzie wychowywac najlepiej, jak sie tylko da :) Ochmanka mysli, ze TSH tak szybko nie spadnie, a tu psikus, spadnie tak szybko, jak urosnie beta :) Niecierpliwa, jak to Niecierpliwa, chcialaby od razu i tak tez bedzie :) Za duzo sie juz wycierpiala, teraz zostalo samo szczescie. Nuch i Tele beda przekazywac jedynie idealne informacje w kwietniu o rosnacych pecherzykach ciazowych i nie jeden raz zakreci nam sie lezka w oku ze szczescia :) Pati i Iwona juz tylko beda sie cieszyc z rosnacych brzuszkow, wrzucajac milion fotek. Syllwia zacznie lykac metyle, brac acard i heparyne, a za 9 miesiecy pozdrowi nas z porodowki. Dzidziulek Aeiouy bedzie przesliczny, wszystkie polozne sie nim zachwyca. Iseko, Ty bedziesz juz za kilka dni czytac przepisy na pyszne dania dla dzidziusow, swoich dzidziusiow :* :* :* Malina, masz juz ulozone piosenki na czas ciazy? Jesli nie, to sie pospiesz, bo Twoj bociek juz tuz, tuz :) A ja- Sasanka- bede na Was patrzec i wzruszac sie razem z Wami! Taka mam niezawodna intuicje <3

    I nie zapominajmy o Izape, która już niedługo będzie szyć sobie ciążowe ciuszki, a potem będzie robić przymiarki na swoim przyszłym maleństwie :):)

    Sasanka od razu się poczułam w ciąży, mimo że to dopiero 15 dc :*

    Malgonia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, Ty potrafisz człowieka "uśmiechnąć", nawet gdy zdycha po masakrycznym dniu w pracy.
    Dziękuję <3

    Sasanka55, Magduullina, agge, aeiouy, Angelika1313, nuśka91, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia najlepiej jest całkowicie zrezygnować z innych form kwasu niż metylowane. To nie znaczy, ze inny by Ci szkodził, bo może i nie, ale nim byś się o tym przekonała to minęło by mnóstwo czasu i musiałabyś wydać kupę kasy by to zbadać. Ale oczywiście możesz sprawdzić jaki masz poziom kwasu foilowego, wit b12 i homcysteinę i wtedy będziemy radzić :)
    Co do pai, najlepiej żebyś zaczęła już sama na wieczór brać acard. Szkoły są dwie. jedna mówi żeby brać 75mg, inna ze 150. ja jestem z tej drugiej.
    Heparynę musi przepisać Ci lekarz i to on zdecyduje czy masz ją brać (jeśli będzie ogarnięty to raczej tak) i od kiedy, bo tu też są rożne szkoły i zależy to w dużej mierze od wyników innych niż same mutacje.

    agge lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    I nie zapominajmy o Izape, która już niedługo będzie szyć sobie ciążowe ciuszki, a potem będzie robić przymiarki na swoim przyszłym maleństwie :):)

    Sasanka od razu się poczułam w ciąży, mimo że to dopiero 15 dc :*

    Dla Izape mam indywidualna wrozbe, choc srednio mi sie podoba jej druga czesc :) Izape juz w tym cyklu zostanie Mama :) Przeszczesliwa mama! Ale, ale, niestety bedzie tak zachlanna, ze zacznie szyc tylko dla swojego Niunia. No ale nic, z ciezkim bolem serca wybaczymy i bedziemy jedynie na instagramie podziwiac prawdziwe dziela, zazdroszczac talentu <3

    Niecierpliwa..., szona, aeiouy, Izape_91, Ochmanka, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, niesamowita jestes :D Oby te Twoje przeczucia sie sprawdzily! Przez jakis czas uchodzilam za forumowa wrozke, wiec teraz ja Ci cos powiem... Niedlugo kupisz kolejna bransoletke z zawieszka w ksztalcie malej dziewczynki, obiecuje Ci to :)

    Sasanka55, Malgonia, MonikA_89!, szona, aeiouy, Ochmanka, Iseko lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Pauliśka, 5ylwian - z tego wszystkiego pozytywne jest jedynie to, że Wasze organizmy samodzielnie sobie poradzą, że nie będzie konieczny szpital i cała związana z nim męczarnia. Mogę się tylko domyślać jak bardzo jest Wam ciężko. Wierzę jednak z całej siły, że bardzo szybko dostaniecie zielone światło do starań, które szybko zakończą się nudną ciążą.
    Czekam wlasnie na IP. Niech sprawdza czy jest ok i niech mi napisza,ze to 3 poronienie.w dzisiejszych czasach jak komus czyms w pysk nie rzucisz to nic nie dostaniesz. Wiec wole miec jak wol dowod.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sasanko, niesamowita jestes :D Oby te Twoje przeczucia sie sprawdzily! Przez jakis czas uchodzilam za forumowa wrozke, wiec teraz ja Ci cos powiem... Niedlugo kupisz kolejna bransoletke z zawieszka w ksztalcie malej dziewczynki, obiecuje Ci to :)

    Przepraszam, ze troche odebralam Ci fuche, oddam Ci za to serduszko i kwiatka <3 🌼 Nic nie zastapi Twoich wrozb, przeciez wiesz. Kurcze, maz sie spoznia, troche mnie wystawil i juz bylam nastawiona bojowo, ale wzruszyly mnie bardzo Twoje slowa :* :* :* Dziekuje.

    EDIT: Nikodemko, ale Ty tez wrooooz, kocham Twoje przepowiednie i caly czas pamietam o kalendarzu plodnosci :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 15:10

    Nikodemka, aeiouy lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, Ty pojdziesz na fiolet razem z dziewczynami, nie na końcu 😘

    Morze łez, tona nerwów, nie zdążyłam się pomodlić nawet. Wypiździłam wszystko z szafy... Zahaczył się o poskładane ciuchy, był między nimi 💍
    A teraz układaaaaania...

    Sasanka55, Malgonia, Niecierpliwa..., Salome, Nuch, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89!, Ania_85_, OO83, szona, aeiouy, Ochmanka, nuśka91, Iseko lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ