X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    B caps ma dobry skład jeśli ktoś woli complex :)
    https://allegro.pl/oferta/biocaps-witamina-b-kompleks-bez-dodatkow-formeds-6759370943
    No nie wiem czy jest mi potrzebne 20 000% (WTF w ogóle?!) wit. B12 przy "zaledwie" 250% kwasu foliowego.

    Wiadomo, że jednego składnika potrzeba więcej, innego mniej, ale żeby różnica była aż tak ogromna?

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Makowa, ale ja wiem, że to nie ciążowy brzuszek :D mnie po prostu wzdyma i to boleśnie, ten brzuch mam tylko na wieczór 😂 potem znika.
    W ogóle myślałam, że tylko na początku taż może być, ale ja teraz też tak mam, wieczorem mam wrażenie, że brzuch mi pęknie, TŻ też zauważa różnicę, a rano taki zgrabniutki zaokrąglony :)

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez po wizycie juz. Owulacja wedlug pani doktor byla, nie ma pecherzyka, plyn w zatoce Douglasa byl widoczny. Pani doktor zachwycala sie endometrium, ze przepiekne oh i ah! To spytalam ile ma i co???? Ma 7mm tylko :( od wtorku NIC nie uroslo :( a wypilam 6 butelek wina (nie od wtorku oczywiscie, ale wczesniej)..... No i jak tam ma sie ktos ulokowac jak ono takie male??? No jak?! Juz nie wiem co robic....

    Dodatkowo pani doktor powiedziala, ze gdyby nie wiedziala, ze bylam w klinice leczenia nieplodnosci, to powiedzialaby, ze wszystko w porzadku i mam czekac na 2 kreski.

    Spytalam o naturalne metody polepszenia endometrium i powiedziala, ze takich nie ma i ze tylko hormonalnie mozna je polepszyc.... Wiec z tym, to nie wiem czy ma racje ale w moim przypadku to moze jedyna opcja?

    A na koniec powiedziala, ze jest Łódzką czarownica, pomachała rekami i powiedziała, ze własnie wywrózyla mi ciaże :D haha dobre :D nie wiem, czy chciala mi poprawic humor czy jak, ale rozbawila mnie na maxa i w sumie wyszlam z nastawieniem, ze rzucila na mnie czary :D

    Izape - piekna sukienka a figura.... fiu fiu :)

    Moni - ciesze sie, ze pierscionek sie znalazl :) Dziewczyny pisaly o sw. Antonim i widzisz jak szybko zadzialal?

    Monika - po tabsach bedziesz miala owulacje petarde! I jak dziewczyny pisza - rach ciach i bedzie bobo:)

    Sasanko - slaba jest ta Twoja przyjacioleczka.... Nawet nie wiem co wiecej napisac...

    5ylwian, Pauliska - wiem, ze to banalne, ale czas leczy rany! Przykro mi bardzo :(

    Agge - tez szczypiorek widze :) ale brzusio juz fajny:)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 21:16

    Sasanka55, Ochmanka, moni05, MonikA_89!, 5ylwian, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, Pauliska- wiem,ze Wam ciężko, ale za chwilę wyjdzie i dla Was słońce.
    Ja po poronieniu w ogole mocno nie krwawilam. Tylko troche przez 3dni ze skrzepami. Za to plamilam przez ponad 2 tyg.

    Sasanka- szybko spada beta,ale to dobrze. Szybciej bedziecie mogli działać.

    Agge- jelita sa okrutne. Mnie tez wywala wieczorem. Z reszta bardzo zbiera mi sie woda. Roznica na wadze wieczorem a rano,to az 3kg.

    Aeiouy- takie wizyty sa fajne. Mi kekarz w grudniu tez powiedział, ze co jak co ,ale będę w ciąży;-) no i jestem.

    Czas mi sie okrutnie wlecze,czekam z utęsknieniem do wizyty wtorkowej. Pocieszam sie faktem,ze skoro mam prawie caly dzien mdłości, to jednak ciąża sie rozwija. Marne pocieszenie,ale zawsze jakies. W ogole ta ciaza jest inna niz z synem. Twarz mi wysypalo, z synem miałam gladka. Buzie mam opuchnieta. Czuje sie,jakby z 5kg miała do przodu. Z synem nie czulam roznicy. Mdlosci mam od rana do wieczora z niewielkimi przerwami, z synem miałam 1tydz w 10tyg i to tylko po wejsciu do jakiegos marketu. Do tego dochodzi okrutne zmeczenie,a spac idzie tylko wtedy,kiedy spi dziecko. Dobrze,ze jeszcze dluga drzemke sobie robi w ciagu dnia,to jestem w stanie odpoczac. Takze czekam z niecierpliwością do wtorku. Pragne zobaczyc ta pulsujaca kropke na ekranie

    aeiouy, Pauliśka, 5ylwian, Tele...79, szona lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    5ylwian, Pauliska- wiem,ze Wam ciężko, ale za chwilę wyjdzie i dla Was słońce.
    Ja po poronieniu w ogole mocno nie krwawilam. Tylko troche przez 3dni ze skrzepami. Za to plamilam przez ponad 2 tyg.

    Sasanka- szybko spada beta,ale to dobrze. Szybciej bedziecie mogli działać.

    Agge- jelita sa okrutne. Mnie tez wywala wieczorem. Z reszta bardzo zbiera mi sie woda. Roznica na wadze wieczorem a rano,to az 3kg.

    Aeiouy- takie wizyty sa fajne. Mi kekarz w grudniu tez powiedział, ze co jak co ,ale będę w ciąży;-) no i jestem.

    Czas mi sie okrutnie wlecze,czekam z utęsknieniem do wizyty wtorkowej. Pocieszam sie faktem,ze skoro mam prawie caly dzien mdłości, to jednak ciąża sie rozwija. Marne pocieszenie,ale zawsze jakies. W ogole ta ciaza jest inna niz z synem. Twarz mi wysypalo, z synem miałam gladka. Buzie mam opuchnieta. Czuje sie,jakby z 5kg miała do przodu. Z synem nie czulam roznicy. Mdlosci mam od rana do wieczora z niewielkimi przerwami, z synem miałam 1tydz w 10tyg i to tylko po wejsciu do jakiegos marketu. Do tego dochodzi okrutne zmeczenie,a spac idzie tylko wtedy,kiedy spi dziecko. Dobrze,ze jeszcze dluga drzemke sobie robi w ciagu dnia,to jestem w stanie odpoczac. Takze czekam z niecierpliwością do wtorku. Pragne zobaczyc ta pulsujaca kropke na ekranie
    Objawy na dziewczynkę jak nic ;) ja z córką miałam mega mdłości szczególnie rano, z synem minimalne.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    A po co Ci taki dokument? Mi dziś lekarka powiedziała,że ciąża biochemiczna nie jest liczona jako poronienie, to jest po prostu błąd natury... Moją ciążę zaliczyła jako biochem, bo był tylko pusty pęcherzyk i beta nie przekroczyła 1000.
    Tu sie nie zgodzę.Moją ciąże biochemiczna mam wpisana w karte jako poronienie biochemiczne i bardzo dobrze.
    Jest ogromna róznica wcale nie zachodzic w ciaze a zachodzic i ronic tak szybko.
    Wiec bardzo dobrze jest miec to w papierach.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje♥️

    Słuchajcie polecicie mi jakieś żelazo do lykania? Brałam sorbifer durules ale to jest na receptę... Coś skutecznego bym chciała

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam każdej z osobna podziękować za tak obszerna odpowiedź na moje dylematy i jakie witaminy brać i w ogóle ale przepraszam zapomnialam jak doszłam do końca która co pisała
    :( wybaczcie!! Kochane jestescie cudowne! <3
    Wieeeeeeeeeeelkieeee dziękuję! <3<3

    Ochmanka, agge, Niecierpliwa..., MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Dziewczyny jestem z Wami cały czas i wiem co słychać u każdej ❤❤ ale wybaczcie, eseju nie będę pisać.
    Zresztą wiecie że ja Wam zawsze i wszędzie spełnienia marzeń i kciuki non stop!

    5ylwian, Pauliśka 😞 ściskam Was bardzo mocno! Niech to się szybko i gładko skończy. Takie to życie głupie czasami:(

    Ja mam 16dc, dopiero dzis pojawił się jakikolwiek śluz ale nie zdziwię się jak to przez acc, które pije na zatoki. Owu obstawiam około 20dc. Nie wiem co one takie uparte i leniwe:/
    Mam dużo pracy, mama znowu nieobecna i te nasze chłopaki na mojej głowie, w poniedziałek jadę do stolicy na takie głupie szkolenie. Dzieje się.
    Poza tym wiosna, piękna i radosna!😉 ja od razu inaczej funkcjonuje. Tsh juz prawie oka. Ostatnio było 2.48. Zbadam za jakieś 3tyg.

    Cieszę się że radzicie sobie świetnie 🤗
    Moje dzielne dziewczyny!
    Szczęśliwości👍

    5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 29 marca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona napisz prosze jeszcze co lekarze powiedzieli o hsg z kontrastem ...
    Kiedy mozna sie po nim starac?
    Ja sie szykuje w kwietniu
    Tez slyszałam od mojej gin,ze z kontrastem dokładniejsze i bardziej pzrepchnac mozna w razie czego.
    Ale boli tez bardziej to fakt :(

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 29 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Nie czytałam Was tydzień ze względu na brak czasu i nadrobiłam 30 stron, stanęłam na 300 stronie i odniose się póki co do info do strony 300. Kolejne 30 stron przede mną :P

    - Sylwian, Pauliśka - nie wiem jak rozwinęła się Wasza sytuacja po str. 300 ale przykro mi przede wszystkim ze względu na to, że u 5ylwian to chyba sytuacja jasna niestety :( Zaraz będę czytać dalej...

    -Tele79 - ja nie wiedziałam, że nie ma już adopcji ze wskazaniem, ale w sumie rozumiem nasze "prawo". Bo w sumie co innego rodzina, a co innego znajomi. Moja kuzynka ma (miała) taką sytuację, że nie ma żadnych znajomości w szpitalach i ciągle czekała na noworodka, czekała i czekała i była któraś w kolejce, a pojawiali się ludzie co czekali o wiele krócej ale byli już ugadani "za kasę" z matką oddającą im dziecko. Eh :( Cięzko to wszystko wypośrodkować.

    - Izape91 - endokrynolog mi mówiła, że jak lecą włosy to warto zbadać poziom żelaza/ hemoglobiny

    - Niecierpliwa - gratulacje za brak II :*

    - Ef - zdjęcie cudo <3

    - A. Przybylska - bardzo mi przykro z powodu utraty jednego maluszka :*

    - Nuska - gratulacje !!! Synek na fotce to mega przystojniak <3

    - Maria87 - Makowa kiedyś pisała, że ANA1 wychodzą dodatnie np. przez Hashimoto i pciała aTPO

    Zaraz będę czytać dalej od str. 300 do 328 xD

    U mnie duzoooo sie dzieje - odebrałam wyniki tych wszystkich badan na toxo, różyczke, HIV itd i wszystko OK. Doszły też do mnie wyniki z genetyki i kolorowo nie jest - o dziwo mam mutacje MTHFR 677tc i PAI - obie w układzie heterozygotycznym, wiec chociaz o tyle dobrze. Nie biorę ani acardu ani heparyny. Wizytę u b. dobrego gina mam dopiero 2.04 i zobaczymy co mi powie. Nie mam za sobą poronień, wiec możliwe ze nie włączy heparyny? Co uważacie dziewczyny o tych wynikach? Badałam raz kwas foliowy i też był w normie, pomimo że nie brałam tego metylowanego. W poniedziałek idę zbadać homocysteinę. Wszelkie sugestie chętnie przyjmę :(

    Niecierpliwa..., 5ylwian, Tele...79, ef36, Salome lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem dziewczyny,że ból porodowy to pikuś dla mnie z tymi skurczami...jakaś abstrakcja... :/ no ale jestem dzielna...dam radę. Wiem,że w szpitalu zrobiliby mi zabieg jakbym mocno na ból narzekała, a lepiej dać działać naturze...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Iwona napisz prosze jeszcze co lekarze powiedzieli o hsg z kontrastem ...
    Kiedy mozna sie po nim starac?
    Ja sie szykuje w kwietniu
    Tez slyszałam od mojej gin,ze z kontrastem dokładniejsze i bardziej pzrepchnac mozna w razie czego.
    Ale boli tez bardziej to fakt :(

    Po hsg mozesz od razu działać tym bardziej ze badanie jest jeszcze przed owu robione:) jest to wręcz wskazane z tego co wiem po pierwsze cykle są najbardziej owocne bo jajowodu są przedmuchane:)

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 30 marca 2019, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyku, mam do Ciebie pytanie. Dostałam oficjalne wyniki krzywej i wyglądają one tak;
    4.8 -> 4.1 -> 4.9 mmol (86->73->88)

    Co to oznacza? Lekarz mówi, że w porządku i nie ma cukrzycy, ale mnie dziwi dlaczego wynik po 1h jest niższy, niż na czczo? I dlaczego po 2h urósł?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 30 marca 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki bo komu jak nie wam...wypadł ze mnie jakiś taki dziwny kawałek czegoś ,mniej więcej 5x3 cm, na pewno nie był to taki typowy skrzep o wyglądzie wątróbki, raczej wyglądało jak jakaś taka błona...no masakra...to była ciąża...?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, wez sie nie zastanawiaj, bo to takie rozmyslanie, czy to TO, jest bardzo przykre, a nic nie zmienia. Zamiast na skrzepy, popatrz na swoich synkow i mocno ich przytul. U mnie pewnie nawet pecherzyka ciazowego nie bylo, skoro beta miala max okolo 500, albo byl jakis mini mini, a wylatywaly ze mnie dziwne rzeczy, jakbym byla w ciazy z czworaczkami, wiec, sugerujac sie mna, to, co Ci dzis zobaczylas, moglo byc wszystkim. Przytulam mocno :*

    Cukrzyku, przykro mi z powodu mutacji, ale, jak juz dziewczyny wspominaly wczoraj, ma je bardzo duza czesc spoleczenstwa, a pewnie 99% z tych osob nie ma o nich pojecia. Wiem, ze lekarze doskonale sie Toba zajma :* Dzidzia jest juz duza i silna :) :* Na pewno przerzucilabym sie juz na metyle. PAI w ogole sie nie przejmuj- z tego, co widze, to wiekszosc lekarzy (w tym moja hematolog) uwaza, ze zupelnie nie wplywa na przebieg ciazy. Ja heparyna dostalam ze wzgledu na poronienia, nie PAI :*

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 30 marca 2019, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, wez sie nie zastanawiaj, bo to takie rozmyslanie, czy to TO, jest bardzo przykre, a nic nie zmienia. Zamiast na skrzepy, popatrz na swoich synkow i mocno ich przytul. U mnie pewnie nawet pecherzyka ciazowego nie bylo, skoro beta miala max okolo 500, albo byl jakis mini mini, a wylatywaly ze mnie dziwne rzeczy, jakbym byla w ciazy z czworaczkami, wiec, sugerujac sie mna, to, co Ci dzis zobaczylas, moglo byc wszystkim. Przytulam mocno :*

    Cukrzyku, przykro mi z powodu mutacji, ale, jak juz dziewczyny wspominaly wczoraj, ma je bardzo duza czesc spoleczenstwa, a pewnie 99% z tych osob nie ma o nich pojecia. Wiem, ze lekarze doskonale sie Toba zajma :* Dzidzia jest juz duza i silna :) :* Na pewno przerzucilabym sie juz na metyle. PAI w ogole sie nie przejmuj- z tego, co widze, to wiekszosc lekarzy (w tym moja hematolog) uwaza, ze zupelnie nie wplywa na przebieg ciazy. Ja heparyna dostalam ze wzgledu na poronienia, nie PAI :*
    Znaczy się, że takie dziwadła mogą wylatywać, ok. Ja pytałam bardziej dlatego,bo się zastanawiam czy tak może być... Przy biochemicznych takich cudów nie miałam....

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska ja nawet przy biochemicznych mialam takie cuda ze myslalam ze mi macica wyleciala. Przykro mi ze tak musisz cierpiec z bolu.

    Cukrzyk przykro mi z powodu mutacji

    Beti tak mozna sie starac od razu po zakonczeniu plamienia. Jest tylko jeden minus bo w tym cyklu endo moze byc troche oslabione bo to jednak kontrast na niego zadzialal ale i tak kobiety w ciaze zachodza. Najczesciej statystyki mowia ze sie udaje w nastepnym cyklu. Ja jeszcze nie mam dni plodnych wiec wierze tez w ten cykl. Pojdziesz na hsg i na pewno nie bedziesz zalowac. Powrocilo mi to badanie nadzieje. Teraz tylko czekam na plodne i do dziela bo juz zadnej przeszkody nie ma

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska ja mam 3karty informacyjne o rozpoznaniu " ciaza wczesna. Poronienie samoistne" wiec jak widzisz nawet tak mala bete potraktowali jako ciaze, z tym ze lezalam w szpitalu 3 dni ale to tez ze wzgledu ze musialam miec szczepionke bo u nas konflikt. Ja mam 0 rh- a maz AB rh+. Ale dowody mam w razie czego

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti zapomnialam dodac ze po badaniu dostalam w razie czego antybiotyk na 5 dni

‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ