X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Jaki plan działania? 😎

    Czyli jednak wpie**dol! Gdzie mam się stawić? 💪

    Ta koleżaneczka wkurza coraz bardziej, dobrze Sasanko, że bierzesz sprawy w swoje ręce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 20:13

    Sasanka55, 5ylwian, Beti82 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, pozdrawiam piękny brzuszek!

    A którą metylowaną wit B bierzecie?

    agge lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Też powinnam zrobić takie badania?

    Ale o co to chodzi ze mam to PAI i to drugie? Czyli symfolic nie mogę pić już? A przed ciąża też powinnam acard pić i heparyne? Tak na chłopski rozum to o co chodzi w tym co mi wyszło
    Na stronie firmy, której płaciłaś za te badania masz wszystko ładnie opisane :)

    Nie rozpaczaj nad mthfr, bo 50% kobiet ma tę mutację i większość o niej nie wie, zachodzi w ciążę, rodzi zdrowe dzieci i nigdy pewnie się nie dowiedzą, że są posiadaczkami takiej mutacji :) Na dodatek ty masz najlżejszą mutację mthfr z możliwych, nie dość, że tylko jednego wariantu genu, to na dodatek heterozygotyczną. I żadnego zespołu Downa to nie powoduje... Osoby z mutacją mają zaburzoną przyswajalność kwasu foliowego. Pamiętaj, że masz lekką wersję, więc wg mnie ponad połowa zwykłego kwasu u Ciebie jest przyswajana, a tylko niewielka część nie. Na dodatek można ten problem w 100% rozwiązać łykając metyle. I już :)

    U mnie mutacja PAI i dwa poronienia są podstawą do refundowanej heparyny. Ale nie każdy lekarz to popiera, część z nich uważa, że PAI nie ma na nic wpływu i w ogóle nie zleca badania tej mutacji. Sama nie jestem przekonana, czy mam problemy z krzepliwością, ale wolę dmuchać na zimne i leki brać.

    A no i acard to tabletki, a heparyna zastrzyki, żadnego z tych dwóch leków się nie pije :D

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nikodemko, pamietam, ze juz przed swietami Ci sie pokrywala :* W kazdym razie musi to cos znaczyc :)

    MonikA, tak mi przykro :( Pamietaj jednak, ze po tabletkach bedziesz plodna jak Arnord Szwajceneger! U mnie w maju byl zloty strzal po tabsach i czytalam duzo, ze one moga dac niezlego kopa :* U mnie w lodowce 2 nowe winka, wiec moge napic sie z Toba :*

    Malina, wez Ty spiewaj, wez sie przytul, wez sie usmiechnij i nie pitol :*

    Szona, do dzieeeeela <3 :) 🤛🤜

    Agge 😊 dziekuje :* Ale nie mow tak, bo sie czerwienie mocno :*

    Niecierpliwa, wspanialego seksu o poranku Ci zycze :)

    Pauliska, ja wcale nie jestem silniejsza od Ciebie, slowo! Musisz po prostu te sile w sobie odkryc :*

    Syllwia, nie wymyslaj :* Co druga baba ma te mutacje i nawet nie wie. Stosuj sie do rad Malgoni, bo jest sto razy lepsza od kazdego lekarza!

    5ylwian, nie bedzie zadnego zabiegu! Oczyscisz sie tak jak i ja :*

    Meggs, jak Ty sie czujesz?

    Agge, jaki brzuszek :D 😍

    Dzulka, kciuuuuki! :*

    Izape, kocham Cie, zostan moja zona 💍<3

    Iwona, watek kwietniowy bedzie jeszcze lepszy, slowo :)

    U mnie beta 25, wiec juz blizej, niz dalej :) Randka spoko, chwila przerwy i zaraz ciag dalszy :)
    Kochana cieszę sie ze w tym wszystkim beta tak szybko spada:) mam nadzieję ze szybko wrócisz do starań i my tez bedziemy brzuchu pokazywać:)
    Aczkolwiek moj zimowy to już jest straszny a co dopiero ciazowy ;D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Acard i metylowane witaminy przed ciążą i przez całą ciąże mozna brac (acard odstawiamy podczas miesiączki). Co do heparyny to sa dwie szkoly - jedni włączają ją po owulacji, drudzy od pozytywnego testu. Ja właczylam od pozytywnego testu (ale bardzo szybko bo od 8dpo) i jak narazie ciąża rozwija się. Heperynę bierze sie przez cala ciąże i okres połogu.
    Ogolnie heparyna jest dosc droga, ale przy tych mutacjach od pozytywnej bety przyslugiwałaby Ci refundacja. Wtedy to grosze. Jedyne o czym warto pamietac to ze miedzy heparyna a acardem powinno byc 12 h przerwy - czyli ja np o 10 rano wstrzykuje neoparin a o 22 biore acard. Ale to dopiero w przypadku ciaży 😊
    Ja czytałam, że acardu nie ma sensu odstawiać na @, bo on może działać nawet do tygodnia po ostatniej tabletce. Więc nie zdąży przestać działać a już będzie po @ i trzeba będzie znów zacząć brać :)

    Pauliśka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko słoneczko miło że pytasz. U mnie z cyklu po biochemicznej, gdzie jeden gin stwierdził brak owulacji , a drugi torbiel i niepękniety pęcherzyk wyszła... ciąża 😆 tak wiec zaskoczenie ogromne jak i wielki strach. Jak narazie wszystko jest dobrze. Wczoraj widziałam pęcherzyk ciążowy z pecherzykiem żółtkowym w macicy. Czekam teraz na rozwój wydarzeń i po cichu liczę na zarodek z serduszkiem. Wierzę w mojego kropeczka, choć wiadomo po stracie jest mnostwo obaw.
    Ale kto jak nie my silne kobiety damy radę!

    A jak u Ciebie? Beta ladnie spadła. Mam nadzieje ze szybko wrocicie do starań. Powiedz miałaś robione badania na ana? Moze u Ciebie encorton by zadziałał. Za Ciebie to trzymam kciuki podwójne! ❤

    Sasanka55, 5ylwian, Malgonia, Angelika1313, Ochmanka, aeiouy, eemmiilliiaa, moyeu lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Agge, pozdrawiam piękny brzuszek!

    A którą metylowaną wit B bierzecie?
    Tylko B12 i B9 (folian). Na B6 i B7 mutacja nie ma podobno wpływu :)
    Kupowałam z progress labs albo swanson :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 20:20

    szona, syllwia91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja czytałam, że acardu nie ma sensu odstawiać na @, bo on może działać nawet do tygodnia po ostatniej tabletce. Więc nie zdąży przestać działać a już będzie po @ i trzeba będzie znów zacząć brać :)
    Dokładnie tak,acard działa do 5 -7 dni więc trzeba by go odstawić tydzień przed @.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Serce pęka :( Zniosłaś już tam dużo. Myśle jednak, że ten wynik wreszcie spowoduje, że przebadają Cię fest i kolejna ciąża skończy się dobrze.
    Chcialabym,zeby dla Nas wszystkich w koncu zaswiecilo slonce jak w Twoim awatarze :)

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Czyli heparyne te zastrzyki bierze się od zajścia w ciążę przez całą ciążę? Czy już przed? Ciekawe co mój gin na to.... Ale będę szukać jeśli on nie będzie skłonny przepisać... A acard i Wit b6 B12 i kwas foliowy bierze się też przez całą ciążę? Oczywiście przed też. Dzisiaj pojadę zakupić i brać.
    Ja acard brałam w każdym cyklu starań od owulacji do @. A heparynę dostałam od momentu pojawienia się serduszka na usg.

    Swoją drogą, już było idealnie z zastrzykami, prawie śladów nie było, a teraz wyszły mi 4 wielkie bordowe krwiaki, że nie wiem gdzie jutro sobie zastrzyk dam :/ Plus taki, że to nie boli, tylko po prostu szpetnie wygląda.

    Sasanko cieszę się z Twojej niziutkiej bety :*

    Izape... No nie ogarniam, że da się takie cuda uszyć :D No po prostu nie. Długo zajęła Ci nauka szycia np. do momentu zrobienia pierwszej sukienki? Mam zamiar ruszyć maszynę na l4 ciążowym :)

    Agge, nie chcę brutalnie sprowadzać Cię na ziemię, ale u mnie też był taki efekt wybrzuszenia na samym początku, jednak okazało się, że to jelita :P Z powodu zmian hormonalnych w ciąży. No ale można sobie pogdybać :D

    Pauliśka i 5ylwian, trzymajcie się dziewczyny. Wygląda na to, że u jednej i drugiej może obyć się bez szpitala. Ja miałam zasadę, że może się ze mnie lać, póki nie skręcam się z bólu ani nie robię się biała jak ściana to przetrwam to w domu. Ale mąż wziął wtedy wolne i był przy mnie, żeby w razie czego zareagować. Było bardziej mokro niż przy okresie, ale poza tym fizycznie czułam się całkiem dobrze.

    5ylwian, syllwia91 lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja acardu nie odstawiam. Mam obfite @, ale w sumie mialam i przed. Moze teraz szybciej sie koncza.

    Iza cudna kiecka. I Twoja figura tez.

    Agge piekny brzunio :)

    Sasanko daj sobie z nia spokoj. Szkoda Twoich nerwow.

    Sasanka55, syllwia91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Ja acard brałam w każdym cyklu starań od owulacji do @. A heparynę dostałam od momentu pojawienia się serduszka na usg.

    Swoją drogą, już było idealnie z zastrzykami, prawie śladów nie było, a teraz wyszły mi 4 wielkie bordowe krwiaki, że nie wiem gdzie jutro sobie zastrzyk dam :/ Plus taki, że to nie boli, tylko po prostu szpetnie wygląda.

    Sasanko cieszę się z Twojej niziutkiej bety :*

    Izape... No nie ogarniam, że da się takie cuda uszyć :D No po prostu nie. Długo zajęła Ci nauka szycia np. do momentu zrobienia pierwszej sukienki? Mam zamiar ruszyć maszynę na l4 ciążowym :)

    Agge, nie chcę brutalnie sprowadzać Cię na ziemię, ale u mnie też był taki efekt wybrzuszenia na samym początku, jednak okazało się, że to jelita :P Z powodu zmian hormonalnych w ciąży. No ale można sobie pogdybać :D

    Pauliśka i 5ylwian, trzymajcie się dziewczyny. Wygląda na to, że u jednej i drugiej może obyć się bez szpitala. Ja miałam zasadę, że może się ze mnie lać, póki nie skręcam się z bólu ani nie robię się biała jak ściana to przetrwam to w domu. Ale mąż wziął wtedy wolne i był przy mnie, żeby w razie czego zareagować. Było bardziej mokro niż przy okresie, ale poza tym fizycznie czułam się całkiem dobrze.
    Ja generalnie mam ciągle miejsce na oddziale, w razie co jadę. Ale to była tak maleńka ciąża i tak marne endo,że spokojnie powinno samo pójść tym bardziej,że się samo zaczęło,mimo brania duphastonu. W niedzielę lekarz mnie obejrzy,bo tak jestem umówiona na oddziale.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A którą metylowaną wit B bierzecie?
    Ja nie biorę żadnej... Cholernie ciężko było mi znaleźć takie combo, w którym byłyby odpowiadające mi dawki witamin. Bo co mi po jakimś complexie, gdzie w jednej tabletce jest 50% zapotrzebowania na witaminę B6, za to witaminy B12 jest 3000% ?!

    Zresztą m.in. dlatego nie biorę typowych suplementów dla kobiet w ciąży, bo po prostu do kitu te proporcje składników w nich są z dodatkowo zwykłym kwasem foliowym. Prenatal jest jedynym akceptowalnym dla mnie ciążowym suplem.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja generalnie mam ciągle miejsce na oddziale, w razie co jadę. Ale to była tak maleńka ciąża i tak marne endo,że spokojnie powinno samo pójść tym bardziej,że się samo zaczęło,mimo brania duphastonu. W niedzielę lekarz mnie obejrzy,bo tak jestem umówiona na oddziale.
    Ja miałam betę 2800, dwa dni później 2000 i wtedy zaczęło się poronienie, więc była to bardziej "zaawansowana ciąża" niż Twoja, a do szpitala jechać nie musiałam, tak naprawdę tylko w pierwszym dniu @ czułam różnicę, później okres jak co miesiąc.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Chcialabym,zeby dla Nas wszystkich w koncu zaswiecilo slonce jak w Twoim awatarze :)

    Niech w Twoim przestanie już padać deszcz! :*

    Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Ja miałam betę 2800, dwa dni później 2000 i wtedy zaczęło się poronienie, więc była to bardziej "zaawansowana ciąża" niż Twoja, a do szpitala jechać nie musiałam, tak naprawdę tylko w pierwszym dniu @ czułam różnicę, później okres jak co miesiąc.
    To mnie pocieszyłaś kochana, ja miałam w poniedziałek betę 696 a wczoraj wieczorem 475 i dziś zaczęłam krwawić mocno. Podejrzewam,że w niedzielę będzie już większy spadek po krwawieniu. No to ja właśnie dziś czuję się inaczej niż typowo na @,bo dużo większy ból... Oby szybciutko zeszło do zera

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 20:03

    szona, Niecierpliwa..., MonikA_89!, aeiouy, moni05, Sasanka55, Pauliśka, Ochmanka, syllwia91, eemmiilliiaa, Tele...79, Iseko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 20:03

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa wrote:
    Ja nie biorę żadnej... Cholernie ciężko było mi znaleźć takie combo, w którym byłyby odpowiadające mi dawki witamin. Bo co mi po jakimś complexie, gdzie w jednej tabletce jest 50% zapotrzebowania na witaminę B6, za to witaminy B12 jest 3000% ?!

    Zresztą m.in. dlatego nie biorę typowych suplementów dla kobiet w ciąży, bo po prostu do kitu te proporcje składników w nich są z dodatkowo zwykłym kwasem foliowym. Prenatal jest jedynym akceptowalnym dla mnie ciążowym suplem.
    B caps ma dobry skład jeśli ktoś woli complex :)
    https://allegro.pl/oferta/biocaps-witamina-b-kompleks-bez-dodatkow-formeds-6759370943

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 marca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, ale ja wiem, że to nie ciążowy brzuszek :D mnie po prostu wzdyma i to boleśnie, ten brzuch mam tylko na wieczór 😂 potem znika.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ