X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewuszki, ja już po wizycie u lekarza. Mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć. Mianowicie na usg lekarz już nic nie widzi, nie może stwierdzić czy była owulacja, czy też nie. Cykle 31-32 dniowe, dzisiaj mój 19 dc, według kalendarzyka owulację powinnam mieć wczoraj, według ovu owulację miałam 3 dni temu, test pozytywny wyszedł mi przedwczoraj, więc sama nie wiem co myśleć, a 3 dni temu właśnie miałam okropny ból podbrzusza jak chodziłam to bolało i kłucie miałam i śluz pomarańczowy taki lekko zabarwiony krwią. Lekarz stwierdził, że jeżeli miałam 3 dni temu to mogło tak być, endometrium mam 14 mm, więc teoretycznie owulacja mogła mieć miejsce, bo jakby nie było to mówił, że wynosiłoby ok 10 mm. Zastanawiam się czy to nie cykl bezowulacyjny. W przyszłym miesiącu będziemy mi dokładnie sprawdzać owulację, jak będzie ok, to zbadamy mi jajowody, a malzowi nasienie, a jeżeli nie będę miała owulacji to będziemy stymulować cykl. Jeszcze jedno mnie zastanawia, w tamtym cyklu ovu wyznaczyło mi owulację w 20 dc, a na usg w 17 pęcherzyk miał 20 mm i owulację właśnie miałam mieć w 18-19 DC a dzisiaj wychodzi że jeżeli miałam owulację to w 16 dc, załamana jestem

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb006e4952e1.jpg

    Tu wam wstawiam moje owulacyjne. Od dołu jest w wczoraj, drugi od dołu jest z przed 2 dni a trzeci od dolu jest z przed 3 dni

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 mutacjami się nie przejmuj. Ja również mam mthfr hetero, pai homo i jeszcze czynnik v hetero. Biore metylowany kwas foliowy i metylowana wit b12 i b6, na noc acard 75 mg. A od pozytywnego testu mam włączona heparyne 40mg. Dasz radę 😊 poszukaj tylko ginekologa który bedzie ogrnial mutacje zeby przepisal Ci heparyne jak coś. I spokojnie dziewczyny rodzą zdrowe dzieciaki z mutacjami, nic sie nie stresuj i nie czytaj glupot w internecie.

    moni05, syllwia91, MonikA_89!, Ochmanka, szona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ja mam teraz spodziewać się mocniejszego dużo krwawienia niż przy zwykłych biochemicznych? Jaka jest norma a kiedy powinnam pokazać się lekarzowi? Podpaska na godzinę tak jak przy pierwszej miesiączce po porodzie mniej więcej?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby początek 6tc, a jak 18tc w pierwszej ciąży... :P
    Od 3 dni mnie tak wzdyma co wieczór i brzuch boli. Myślałam, że to od jedzenia, bo się przez 2 dni opychałam, ale dziś dieta, a znów to samo :D :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c11022c22fa5.jpg

    Niecierpliwa..., Pauliśka, Nuch, 5ylwian, moni05, Izape_91, aeiouy, buba123, Sasanka55, MonikA_89!, szona, Tele...79, Ania_85_, nuśka91, Magduullina, moyeu, Mila1996, Iseko lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niby początek 6tc, a jak 18tc w pierwszej ciąży... :P
    Od 3 dni mnie tak wzdyma co wieczór i brzuch boli. Myślałam, że to od jedzenia, bo się przez 2 dni opychałam, ale dziś dieta, a znów to samo :D :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c11022c22fa5.jpg
    Miałam dosłownie tak samo w drugiej ciąży ;) wywaliło mnie niemal natychmiastowo!

    agge lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ja mam teraz spodziewać się mocniejszego dużo krwawienia niż przy zwykłych biochemicznych? Jaka jest norma a kiedy powinnam pokazać się lekarzowi? Podpaska na godzinę tak jak przy pierwszej miesiączce po porodzie mniej więcej?
    1 miesiaczke po porodzie to ja mialam mikro bo mialam cc wiec wszystko wyczyscili. Nawet plamilam tylko 4dni. Wiec z tym nie odpowiem. Ale moge powiedziec o poronieniu samoistnym z pecherzykiem. Taka mega mocna miesiaczka.z mega skrzepami.i przy sikaniu i przy myciu i nawet same na podpaske splywaly. 7 dni u mnie trwalo. 8 z lekkim plamieniem bylam na kontroli i bylo ok. Nie musialam miec wtedy zabiegu.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Hejo dziewuszki, ja już po wizycie u lekarza. Mam mieszane uczucia i nie wiem co myśleć. Mianowicie na usg lekarz już nic nie widzi, nie może stwierdzić czy była owulacja, czy też nie. Cykle 31-32 dniowe, dzisiaj mój 19 dc, według kalendarzyka owulację powinnam mieć wczoraj, według ovu owulację miałam 3 dni temu, test pozytywny wyszedł mi przedwczoraj, więc sama nie wiem co myśleć, a 3 dni temu właśnie miałam okropny ból podbrzusza jak chodziłam to bolało i kłucie miałam i śluz pomarańczowy taki lekko zabarwiony krwią. Lekarz stwierdził, że jeżeli miałam 3 dni temu to mogło tak być, endometrium mam 14 mm, więc teoretycznie owulacja mogła mieć miejsce, bo jakby nie było to mówił, że wynosiłoby ok 10 mm. Zastanawiam się czy to nie cykl bezowulacyjny. W przyszłym miesiącu będziemy mi dokładnie sprawdzać owulację, jak będzie ok, to zbadamy mi jajowody, a malzowi nasienie, a jeżeli nie będę miała owulacji to będziemy stymulować cykl. Jeszcze jedno mnie zastanawia, w tamtym cyklu ovu wyznaczyło mi owulację w 20 dc, a na usg w 17 pęcherzyk miał 20 mm i owulację właśnie miałam mieć w 18-19 DC a dzisiaj wychodzi że jeżeli miałam owulację to w 16 dc, załamana jestem

    Dzulka nie zawsze będziesz mieć ovu w tym samym dniu cyklu. Skąd Ci wyszło że w tamtym cyklu ovu było 16 dc skoro 17 jeszcze był pęcherzyk 20 mm.
    Poza tym co złego jest w owulacji 16 dc? Chyba że chodzi o niewstrzelenie się to rozumiem.
    Sorki, że dopytuje ale troche chaotycznie napisalas :) albo ja do końca nie zrozumiałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 18:40

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niby początek 6tc, a jak 18tc w pierwszej ciąży... :P
    Od 3 dni mnie tak wzdyma co wieczór i brzuch boli. Myślałam, że to od jedzenia, bo się przez 2 dni opychałam, ale dziś dieta, a znów to samo :D :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c11022c22fa5.jpg
    Piekny brzuszek 😍 moglabym miec taki od razu po owulacji byle byla z niego zdrowa ciaza ;)

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niby początek 6tc, a jak 18tc w pierwszej ciąży... :P
    Od 3 dni mnie tak wzdyma co wieczór i brzuch boli. Myślałam, że to od jedzenia, bo się przez 2 dni opychałam, ale dziś dieta, a znów to samo :D :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c11022c22fa5.jpg

    Jak Ci w 6 chudzino tak wyszedł to będzie piękny ping pong :D

    DzulkaJ, agge, Izape_91, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dzulka nie zawsze będziesz mieć ovu w tym samym dniu cyklu. Skąd Ci wyszło że w tamtym cyklu ovu było 16 dc skoro 17 jeszcze był pęcherzyk 20 mm.
    Poza tym co złego jest w owulacji 16 dc? Chyba że chodzi o niewstrzelenie się to rozumiem.
    Sorki, że dopytuje ale troche chaotycznie napisalas :) albo ja do końca nie zrozumiałam :)
    Nie nie kochana, może źle napisałam, w tamtym cyklu miałam w 17 DC 20 mm i owulację prawdopodobnie w 18-19 dc, a w obecnym jeżeli miałam owulację to w 16 dc, chociaż nie wiem czy ona była

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli heparyne te zastrzyki bierze się od zajścia w ciążę przez całą ciążę? Czy już przed? Ciekawe co mój gin na to.... Ale będę szukać jeśli on nie będzie skłonny przepisać... A acard i Wit b6 B12 i kwas foliowy bierze się też przez całą ciążę? Oczywiście przed też. Dzisiaj pojadę zakupić i brać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Nie nie kochana, może źle napisałam, w tamtym cyklu miałam w 17 DC 20 mm i owulację prawdopodobnie w 18-19 dc, a w obecnym jeżeli miałam owulację to w 16 dc, chociaż nie wiem czy ona była

    Skoro endometrium jest ładne to trzymaj się wersji, że była :) pozytywne nastawienie jest najważniejsze;):)

    Z wykresu wynika, że serduszkowanie było koło tego 16 dnia więc bądź dobrej myśli :)

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczynki że jesteście cudowne! Gdyby nie Wy to płakałabym w poduszkę cały dzień i noc a tak wiem że od razu muszę wziąć się za leki i wiedzieć o zastrzykach

    MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 marca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny<3
    Ja dzisiaj od rana siedzę i szyję, bo zaczęłam sukienkę i tak mnie wciągnęła, że musiałam ją dokończyć, jeszcze kilka detali i będzie gotowa :) no i tak mi się spoosbał wykrój, że już sobie kupiłam mateiał na następną :D Kiedyś mnie mąż wygoni z domu z tymi moimi maszynami i materiałami :P Pochwalę się Wam !

    Iwona jesteś super dzielna! Widzisz jak warto było zrobić to HSG! Ja bym zrobiła jeszcze raz laparoskopię gdyby to było potrzebne do zajścia w ciąże. Za każdym razem powtarzam, że kobietom należy się jakiś order za to co robią !U mnie HSG było też bez znieczulenia, ale u mnie obydwa jajowody drożne, badanie nie było przyjemne, i czułam się tak, ajkbym miała silniejszy ból menstruacyjny, więc w sumie po 15 minut poszłam do domu. Tyle, że trochę krwawiłam niestety później. Teraz przy laparoskopii też przepuszczali kontrast i też drożne, więc mam 100% pewność. To teraz życzę Ci pięknych 2 kresek :*

    Sasankoo, dziękuję za wróżbę, oby się spełniła :) Ty jesteś niesamowita! A co do szycia, to spokojnie, ja coś czuję, że jak się dowiem o ciąży, to będę miała duużo więcej chęci do szycia niż teraz :) także spokojnie, wszystkie obszyję, nie macie się co martwić hehe :)

    Agge piękny brzusio ::)))

    Sylwia, dr U ogarnie u Ciebie temat mutacji, spokojnie :)ja mam APS i mutacje i wie co robić.

    Miałam jeszcze coś pisać, ale zapomniałam.... skleroza!!!! Aaaaa. dzisiaj nie było seksów, bo jednak ten gruczoł rośnie i boli, także w najgorszym wypadku w niedziele być może pójdę do szpitala na zabieg nacinaia znowuu :(

    Wrzucam Wam zdjęcia sukienki i materiału który kupiłam na drugą <333
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5b183ff872c.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/248abd10943a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d693d175dab9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 19:00

    agge, 5ylwian, Iwona28, DzulkaJ, syllwia91, MonikA_89!, aeiouy, Ochmanka, szona, Niecierpliwa..., Tele...79, Malgonia, Nikodemka, Angelika1313, Beti82, nuśka91, Salome, Ania_85_, moyeu, Iseko, Agamk lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niby początek 6tc, a jak 18tc w pierwszej ciąży... :P
    Od 3 dni mnie tak wzdyma co wieczór i brzuch boli. Myślałam, że to od jedzenia, bo się przez 2 dni opychałam, ale dziś dieta, a znów to samo :D :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c11022c22fa5.jpg
    Mnie też od razu wywaliło 😁i cały czas rośnie . Aż boje się co to będzie na końcu 😁

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zakupilam kolejna bransoletke z aniolkiem do kolekcji :(
    Mam takiego,ze mam ochote sie nawalic

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć dziewczyny<3
    Ja dzisiaj od rana siedzę i szyję, bo zaczęłam sukienkę i tak mnie wciągnęła, że musiałam ją dokończyć, jeszcze kilka detali i będzie gotowa :) no i tak mi się spoosbał wykrój, że już sobie kupiłam mateiał na następną :D Kiedyś mnie mąż wygoni z domu z tymi moimi maszynami i materiałami :P Pochwalę się Wam !

    Iwona jesteś super dzielna! Widzisz jak warto było zrobić to HSG! Ja bym zrobiła jeszcze raz laparoskopię gdyby to było potrzebne do zajścia w ciąże. Za każdym razem powtarzam, że kobietom należy się jakiś order za to co robią !U mnie HSG było też bez znieczulenia, ale u mnie obydwa jajowody drożne, badanie nie było przyjemne, i czułam się tak, ajkbym miała silniejszy ból menstruacyjny, więc w sumie po 15 minut poszłam do domu. Tyle, że trochę krwawiłam niestety później. Teraz przy laparoskopii też przepuszczali kontrast i też drożne, więc mam 100% pewność. To teraz życzę Ci pięknych 2 kresek :*

    Sasankoo, dziękuję za wróżbę, oby się spełniła :) Ty jesteś niesamowita! A co do szycia, to spokojnie, ja coś czuję, że jak się dowiem o ciąży, to będę miała duużo więcej chęci do szycia niż teraz :) także spokojnie, wszystkie obszyję, nie macie się co martwić hehe :)

    Agge piękny brzusio ::)))

    Sylwia, dr U ogarnie u Ciebie temat mutacji, spokojnie :)ja mam APS i mutacje i wie co robić.

    Miałam jeszcze coś pisać, ale zapomniałam.... skleroza!!!! Aaaaa. dzisiaj nie było seksów, bo jednak ten gruczoł rośnie i boli, także w najgorszym wypadku w niedziele być może pójdę do szpitala na zabieg nacinaia znowuu :(

    Wrzucam Wam zdjęcia sukienki i materiału który kupiłam na drugą <333
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5b183ff872c.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/248abd10943a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d693d175dab9.jpg
    Ładna sukienka . Masz talent

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Wlasnie zakupilam kolejna bransoletke z aniolkiem do kolekcji :(
    Mam takiego,ze mam ochote sie nawalic
    eeejjj, kochana nie łam się :* jesteś bardzo dzielna, dużo przeszłaś złego, ale nawet nie wiesz jaka radość przed Tobą! Zbadasz co trzeba, zdiagnozujesz problem, poprawisz co trzeba i będziesz się niebawem cieszyła zdrową nudną ciążą !!!! Jak wsystkie tutaj!! Ja jak mi źle, to idę z mężem na Grób Dziecka Utraconego, palimy świeczkę i chwilę się modlimy, i wiem, że pewnego dnia pójdę tam podziękować mojemu Aniołkowi za to, że zesłał mi jego brata/siostrę. Kochana, walcz dalej, bo jest o co ! jak masz ochotę to płacz, i zbieraj swój tyłek do dalszej walki. Ja pamiętam, że strata mnie bardzo motywowała do tego, żeby zrobić badania, żeby działać, bo wiem że jak raz zaskoczyło to prędzej czy później cud znowu przyjdzie i tak będzie u Ciebie :)

    5ylwian, szona lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape dzieki wielkie. Nie zaluje ze zrobilam to HSG. Nawet jakby sie okazaly drozne to chociaz bym wiedziala ze jest ok ale w sumie z jednej strony ciesze sie ze cos tam byli posklejane bo to znaczy ze powod moich niepowodzen zostal zazegnany. Teraz mam ogromna nadzieje na ciaze. Jak w nia nie zajde to chyba w leb sobie strzele.
    Sasanka Ty tez jestes wspaniala. Juz mnie widzisz z brzuszkiem, wklejajaca fotki z usg. Az powoli sama zaczynam w to wierzyc.

    Co do roznych mutacji sie nie odniose bo po prostu sie nie znam. W ogole sypiecie jakimis nazwami badan o ktorych nigdy nie slyszalam. Nawet nie wiedzialam ze takie ostnieja.

    Agge cudowny brzuszek😊 ja w sumie w pierwszej ciazy jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem ( dowiedzialam sie na poczatku 7 tygodnia ) to wszyscy mi mowili ze przytylam wiec tez juz cos bylo widac a 2 tygodnie pozniej juz mi miejsca w autobusie zwalniali. W efekcie skonczylam na pieknej, takiej w sam raz pileczce. Tesknie za tym brzuszkiem. Choc jak slysze od szwagierki ze jej synek ( ma miesiac) prawie wcale nie spi i nic jej nie da zrobic to troche mnie to przeraza, szczegolnie majac juz jedno dziecko. Ale co tam wszystko przezyje byle by urodzic znow.

    Sylwian dobrze ze masz juz dokumenty, moze wreszcie jakies badania Ci zrobia. Zycze zeby jak najszybciej ta beta spadla

    Sasanka u Ciebie pewnie tez juz zaraz beta sie wyzeruje i wracaj do nas, do staraczek 😊

    Pauliska krwawienie moze byc duzo silniejsze, ja przy becie 12 to bardzo mocno krwawilam z ogromnymi skrzepami. Brzuch bolal bardzo ale najgorsze jakies 2-3 dni, potem powinno byc lepiej

    Dziewczyny zaraz kwiecien a mi tak zal opuszczactego marcowego watku. Jakis taki urok mial

    5ylwian, Sasanka55, Pauliśka lubią tę wiadomość

‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ