X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika- wiem,ze mc,to dlugo,ale z drugiej strony ,to tylko mc. Potem zostanie Ci to wynagrodzone. Piekno jest ma wyciagniecie reki. Trzeba tylko chwilkę poczekac. Teraz najwazniejsze,zeby sie torbiel wchlonela. Trzymam kciuki,zeby w nastepnym mc juz nic nie stanęło Wam na drodze do szczęścia


    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian kochana wiesz już coś?
    Sasanko jesteś niesamowita! 😘 Chciałabym mieć Twoją siłę i energię, to takie zajebiste! 😘
    Jezu czemu te skurcze macicy muszą tak boleć? :/ miesiączki miewam bezbolesne generalnie , a tu jakiś kosmos :/

    5ylwian, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do owulaków, 2 razy mnie okłamały i więcej ich nie użyłam... :/ teraz sugeruję się i objawami i temperaturą

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - tu wszystko o Ksiezycu :D
    https://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    U mnie pozytywne owulaki od trzech dni. I to takie mega, z o wiele mocniejsza kreska testowa od kontrolnej.
    Czy ktoras z Was miala tak dlugo utrzymujacy sie pik?

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Malgonia - tu wszystko o Ksiezycu :D
    https://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    U mnie pozytywne owulaki od trzech dni. I to takie mega, z o wiele mocniejsza kreska testowa od kontrolnej.
    Czy ktoras z Was miala tak dlugo utrzymujacy sie pik?
    Czasem utrzymuje się długo, dlatego po pierwszym pozytywnym już się nie robi :P :P
    Słyszałam, że przy pcos długo wychodzą pozytywne, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dziękuję. Dla mnie to całkiem nowy temat. Czytam wszystko z Google i coraz bardziej się doluje... Mój mąż jak mnie zobaczył i mu to powiedziałam co i jak to zaproponował żebyśmy na razie może zrobili pauze żeby leki zaczęły działać a ja na to w jeszcze większy płacz.....

    Z drugiej strony dobrze ze to zrobilam i wiem i może w jakiś sposób zdołam uchronić się przed poronieniem albo wadami u dziecka.

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    5ylwian kochana wiesz już coś?
    Sasanko jesteś niesamowita! 😘 Chciałabym mieć Twoją siłę i energię, to takie zajebiste! 😘
    Jezu czemu te skurcze macicy muszą tak boleć? :/ miesiączki miewam bezbolesne generalnie , a tu jakiś kosmos :/
    Wlasnie wyszlam. Mam karte z info,ze 4 ciaza, stwierdzone poronienie. Jedyne co mnie dziwi to endo 14mm. A niby wczoraj w medicover 10mm. Kolejny przyklad "dokladnosci" medicover. A patrzac,ze bylo 16mm przed krwawieniem a krwawie dopiero dzisiaj bo tamto to bylo plamienie to raczej 6mm mi nie zeszlo przy plamieniu. Ehh.. mam zbadac bete w niedziele i za tydzien do swojego gina isc sprawdzic czy nie musze miec zabiegu

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Monika dziękuję. Dla mnie to całkiem nowy temat. Czytam wszystko z Google i coraz bardziej się doluje... Mój mąż jak mnie zobaczył i mu to powiedziałam co i jak to zaproponował żebyśmy na razie może zrobili pauze żeby leki zaczęły działać a ja na to w jeszcze większy płacz.....

    Z drugiej strony dobrze ze to zrobilam i wiem i może w jakiś sposób zdołam uchronić się przed poronieniem albo wadami u dziecka.
    Moj maz tez tak zareagowal jak mowilam o badaniach i leczeniu. I tez sie poryczalam. Ciezki weekend bedzie

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    5ylwian kochana wiesz już coś?
    Sasanko jesteś niesamowita! 😘 Chciałabym mieć Twoją siłę i energię, to takie zajebiste! 😘
    Jezu czemu te skurcze macicy muszą tak boleć? :/ miesiączki miewam bezbolesne generalnie , a tu jakiś kosmos :/
    Wybacz, przez przypadek polubiłam. Spróbuj wziąć nospę na te skurcze

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    :* <3 Dzięki Ci dobra kobieto! Mój analityczny umysł uwielbia pocieszanie na konkretnych przykładach :P Tym bardziej, że mam chrapkę na bliźniaki :D

    PS. Owulak BOSKI!!! Podeślę Ci mojego kwietniowego bociana. Niech Ci przyniesie szczęście i bobasa :)

    Dawaj go! :) A ja do Ciebie pognam w następnym miesiacu cąłą ekipę! Na Podlasiu siedzą w każdym gnieździe, jadąc wczoraj do Suwałk naliczyłam 9 w jedną stronę!

    nuśka91 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Wybacz, przez przypadek polubiłam. Spróbuj wziąć nospę na te skurcze
    Tak zrobię! W ogóle mogę jechać na oddział na zastrzyk jak będzie mocno bolało no ale chyba przetrwam...
    Moje endo miało 11mm i w sumie u wszystkich lekarzy podobnie, dziś krwawienie się dopiero rozkręca, więc dużo nie zeszło na pewno. W niedzielę będę miała badanie ponownie i wiem,że pobiorą mi krew na genetykę i różne takie. 5ylwian musimy to po prostu przetrwać, taka wczesna ciąża na pewno się sama oczyści. Spokojnie.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Monika dziękuję. Dla mnie to całkiem nowy temat. Czytam wszystko z Google i coraz bardziej się doluje... Mój mąż jak mnie zobaczył i mu to powiedziałam co i jak to zaproponował żebyśmy na razie może zrobili pauze żeby leki zaczęły działać a ja na to w jeszcze większy płacz.....

    Z drugiej strony dobrze ze to zrobilam i wiem i może w jakiś sposób zdołam uchronić się przed poronieniem albo wadami u dziecka.
    Mam nadzieję, że twój lekarz bez problemu przepisze Ci heparynę jak już będziesz w ciąży. Ja akurat jstem zdania, że lepiej dmuchać na zimne. Przyjaciółka straciła ciążę w 9tc, w badaniach wyszedł jej toczeń. W kolejną ciążę zaszła w 3 cyklu, brała co 2 dzień heparynę, a teraz jej córcia ma 10 miesięcy i jest zdrową, radosną dziewczynką. Biorąc pod uwagę, że toczeń stwarza więcej problemów (robią się skrzepy), a mimo tego udało się jej się urodzić zdrowe dziecko, to uważam, że te nasze mutacje to pikuś. Uszka do góry :*

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dawaj go! :) A ja do Ciebie pognam w następnym miesiacu cąłą ekipę! Na Podlasiu siedzą w każdym gnieździe, jadąc wczoraj do Suwałk naliczyłam 9 w jedną stronę!
    Szona skąd Ty jesteś?? Ja z Suwałk właśnie :D

    szona lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    A co do owulaków, 2 razy mnie okłamały i więcej ich nie użyłam... :/ teraz sugeruję się i objawami i temperaturą

    Mnie dotychczas nie oszukiwały, ale zawsze może być ten pierwszy raz :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Malgonia - tu wszystko o Ksiezycu :D
    https://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    U mnie pozytywne owulaki od trzech dni. I to takie mega, z o wiele mocniejsza kreska testowa od kontrolnej.
    Czy ktoras z Was miala tak dlugo utrzymujacy sie pik?

    Jeśli utrzymują się 3 dni, to ponoć owulacja była świetnej jakości. Choć ja w tamtym mcu myślałam, że wyjdę z siebie przez te owulaki, bo wychodziły pozytywne długo i nie wiedziałam, czy to utrzymujący się pik czy owulacja dopiero w drodze. Dlatego w tym mcu już testów więcej nie robię ;)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Dawaj go! :) A ja do Ciebie pognam w następnym miesiacu cąłą ekipę! Na Podlasiu siedzą w każdym gnieździe, jadąc wczoraj do Suwałk naliczyłam 9 w jedną stronę!
    Łap! :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/90ea62d8072e.gif

    szona, agge, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Szona skąd Ty jesteś?? Ja z Suwałk właśnie :D

    Ooo, cześć! Ja z Białegostoku :) ale odwiedzam wszystkie Sądy w Polsce 😅

    Magduullina lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge - ja robie owulaki wlasciwie przez caly cykl. Zdarzaly mi sie podwojne owulacje, wiec wole miec wszystko pod kontrola ;) Tylko w przypadku podwojnych owu wylapywalam pik, za chwile kreska bledla i pozniej z powrotem ciemniala.

    agge, szona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ooo, cześć! Ja z Białegostoku :) ale odwiedzam wszystkie Sądy w Polsce 😅
    Ja do Białego często na zakupy jeżdżę, uwielbiam Auchan 😅 kiedyś musimy zaliczyć kawę :D

    szona lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 marca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie poznym latem w drodze do Suwalk na sejmiki zalapalam. Gadalam z tymi bockami, cos niby potem wysikalam, ale mysle, ze polecialy do Afryki po bobo dla mnie i stad to czekanie.

    Sylwia trzymaj sie.

    Szona no owulak boski. U mnie dalej bialo, ale i nie spodziewalam die jeszcze niczego.

    szona lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ