X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa...ale gapa ze mnie ...Izape sukienka cudna. Az samej mi sie taka zamarzyla

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    eeejjj, kochana nie łam się :* jesteś bardzo dzielna, dużo przeszłaś złego, ale nawet nie wiesz jaka radość przed Tobą! Zbadasz co trzeba, zdiagnozujesz problem, poprawisz co trzeba i będziesz się niebawem cieszyła zdrową nudną ciążą !!!! Jak wsystkie tutaj!! Ja jak mi źle, to idę z mężem na Grób Dziecka Utraconego, palimy świeczkę i chwilę się modlimy, i wiem, że pewnego dnia pójdę tam podziękować mojemu Aniołkowi za to, że zesłał mi jego brata/siostrę. Kochana, walcz dalej, bo jest o co ! jak masz ochotę to płacz, i zbieraj swój tyłek do dalszej walki. Ja pamiętam, że strata mnie bardzo motywowała do tego, żeby zrobić badania, żeby działać, bo wiem że jak raz zaskoczyło to prędzej czy później cud znowu przyjdzie i tak będzie u Ciebie :)
    Dziekuje kochana :* dzisiaj chyba dotarlo do mnie,ze to koniec, przez skrzepy,przez to,ze w aplikacjach pokonczylam tryb ciazy,przez te laski na IP z brzuszkami.siedze i rycze po kryjomu zrby synek nie widzial

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziekuje kochana :* dzisiaj chyba dotarlo do mnie,ze to koniec, przez skrzepy,przez to,ze w aplikacjach pokonczylam tryb ciazy,przez te laski na IP z brzuszkami.siedze i rycze po kryjomu zrby synek nie widzial
    Kochana ja też ryczę... :( z bólu,z bezsilności... :( mnie też już zalewa i skrzepy się pojawiają... :( i biegunkowo jeszcze brzuch zaczyna boleć... :(
    Tak czy inaczej musimy być silne, w końcu wyjdzie słońce!!

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape Ty chodzący talencie!!! Cudna sukienka, zaraz każda z nas sobie taką zamarzy i będziesz miała ręce pełne roboty!
    Seriooo? To mnie pocieszylas że dr U to ogarnia i nie będę musiała szukać kogoś innego! Mam nadzieję że bez provlemu jak dziewczyny piszą jak zajde przepisze heparyne. Jutro do niego dzwonię się umówić.

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć dziewczyny<3
    Ja dzisiaj od rana siedzę i szyję, bo zaczęłam sukienkę i tak mnie wciągnęła, że musiałam ją dokończyć, jeszcze kilka detali i będzie gotowa :) no i tak mi się spoosbał wykrój, że już sobie kupiłam mateiał na następną :D Kiedyś mnie mąż wygoni z domu z tymi moimi maszynami i materiałami :P Pochwalę się Wam !

    Iwona jesteś super dzielna! Widzisz jak warto było zrobić to HSG! Ja bym zrobiła jeszcze raz laparoskopię gdyby to było potrzebne do zajścia w ciąże. Za każdym razem powtarzam, że kobietom należy się jakiś order za to co robią !U mnie HSG było też bez znieczulenia, ale u mnie obydwa jajowody drożne, badanie nie było przyjemne, i czułam się tak, ajkbym miała silniejszy ból menstruacyjny, więc w sumie po 15 minut poszłam do domu. Tyle, że trochę krwawiłam niestety później. Teraz przy laparoskopii też przepuszczali kontrast i też drożne, więc mam 100% pewność. To teraz życzę Ci pięknych 2 kresek :*

    Sasankoo, dziękuję za wróżbę, oby się spełniła :) Ty jesteś niesamowita! A co do szycia, to spokojnie, ja coś czuję, że jak się dowiem o ciąży, to będę miała duużo więcej chęci do szycia niż teraz :) także spokojnie, wszystkie obszyję, nie macie się co martwić hehe :)

    Agge piękny brzusio ::)))

    Sylwia, dr U ogarnie u Ciebie temat mutacji, spokojnie :)ja mam APS i mutacje i wie co robić.

    Miałam jeszcze coś pisać, ale zapomniałam.... skleroza!!!! Aaaaa. dzisiaj nie było seksów, bo jednak ten gruczoł rośnie i boli, także w najgorszym wypadku w niedziele być może pójdę do szpitala na zabieg nacinaia znowuu :(

    Wrzucam Wam zdjęcia sukienki i materiału który kupiłam na drugą <333
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5b183ff872c.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/248abd10943a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d693d175dab9.jpg
    Piekna 😊 az mi wstyd,ze ja mam problem ze zszyciem dziurki w kroku hehe

    Sasanka55, szona, Izape_91 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, pamietam, ze juz przed swietami Ci sie pokrywala :* W kazdym razie musi to cos znaczyc :)

    MonikA, tak mi przykro :( Pamietaj jednak, ze po tabletkach bedziesz plodna jak Arnord Szwajceneger! U mnie w maju byl zloty strzal po tabsach i czytalam duzo, ze one moga dac niezlego kopa :* U mnie w lodowce 2 nowe winka, wiec moge napic sie z Toba :*

    Malina, wez Ty spiewaj, wez sie przytul, wez sie usmiechnij i nie pitol :*

    Szona, do dzieeeeela <3 :) 🤛🤜

    Agge 😊 dziekuje :* Ale nie mow tak, bo sie czerwienie mocno :*

    Niecierpliwa, wspanialego seksu o poranku Ci zycze :)

    Pauliska, ja wcale nie jestem silniejsza od Ciebie, slowo! Musisz po prostu te sile w sobie odkryc :*

    Syllwia, nie wymyslaj :* Co druga baba ma te mutacje i nawet nie wie. Stosuj sie do rad Malgoni, bo jest sto razy lepsza od kazdego lekarza!

    5ylwian, nie bedzie zadnego zabiegu! Oczyscisz sie tak jak i ja :*

    Meggs, jak Ty sie czujesz?

    Agge, jaki brzuszek :D 😍

    Dzulka, kciuuuuki! :*

    Izape, kocham Cie, zostan moja zona 💍<3

    Iwona, watek kwietniowy bedzie jeszcze lepszy, slowo :)

    U mnie beta 25, wiec juz blizej, niz dalej :) Randka spoko, chwila przerwy i zaraz ciag dalszy :)

    5ylwian, DzulkaJ, Pauliśka, syllwia91, Iwona28, MonikA_89!, aeiouy, szona, moni05, Niecierpliwa..., Izape_91 lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Nikodemko, pamietam, ze juz przed swietami Ci sie pokrywala :* W kazdym razie musi to cos znaczyc :)

    MonikA, tak mi przykro :( Pamietaj jednak, ze po tabletkach bedziesz plodna jak Arnord Szwajceneger! U mnie w maju byl zloty strzal po tabsach i czytalam duzo, ze one moga dac niezlego kopa :* U mnie w lodowce 2 nowe winka, wiec moge napic sie z Toba :*

    Malina, wez Ty spiewaj, wez sie przytul, wez sie usmiechnij i nie pitol :*

    Szona, do dzieeeeela <3 :) 🤛🤜

    Agge 😊 dziekuje :* Ale nie mow tak, bo sie czerwienie mocno :*

    Niecierpliwa, wspanialego seksu o poranku Ci zycze :)

    Pauliska, ja wcale nie jestem silniejsza od Ciebie, slowo! Musisz po prostu te sile w sobie odkryc :*

    Syllwia, nie wymyslaj :* Co druga baba ma te mutacje i nawet nie wie. Stosuj sie do rad Malgoni, bo jest sto razy lepsza od kazdego lekarza!

    5ylwian, nie bedzie zadnego zabiegu! Oczyscisz sie tak jak i ja :*

    Meggs, jak Ty sie czujesz?

    Agge, jaki brzuszek :D 😍

    Dzulka, kciuuuuki! :*

    Izape, kocham Cie, zostan moja zona 💍<3

    Iwona, watek kwietniowy bedzie jeszcze lepszy, slowo :)

    U mnie beta 25, wiec juz blizej, niz dalej :) Randka spoko, chwila przerwy i zaraz ciag dalszy :)
    Sasanko kochana gratuluje pieknej niskiej bety! Ty moja silna Kobieto i wzorze do nasladowania 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 20:16

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dodam, ze "przyjacioleczka" tak mnie wku*rwila, ze Sasankowa cierpliwosc sie skonczyla. Wy nawet nie wiecie, jaka suka potrafie byc! Do dziela, zniszcze takie relacje!!!

    MonikA_89!, aeiouy, Ochmanka, szona, moni05, 5ylwian, Beti82, nuśka91, Iseko lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko a Ty jeszcze krwawisz przy takiej becie? Beta podobno może spadać dluuuugo...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Jeszcze dodam, ze "przyjacioleczka" tak mnie wku*rwila, ze Sasankowa cierpliwosc sie skonczyla. Wy nawet nie wiecie, jaka suka potrafie byc! Do dziela, zniszcze takie relacje!!!
    Jaki plan działania? 😎

    Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Czyli heparyne te zastrzyki bierze się od zajścia w ciążę przez całą ciążę? Czy już przed? Ciekawe co mój gin na to.... Ale będę szukać jeśli on nie będzie skłonny przepisać... A acard i Wit b6 B12 i kwas foliowy bierze się też przez całą ciążę? Oczywiście przed też. Dzisiaj pojadę zakupić i brać.
    Ja Acard włączyłam przy staraniach, a heparynę miałam zaleconą od 7dpo. Wit B możesz zacząć brać już teraz i potem całą ciążę też brać. Kwas foliowy powinno się brać teoretycznie kilka miesięcy przed rozpoczęciem starań 😉

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie napisane:

    https://www.tasteaway.pl/2014/02/28/jest-w-ciazy-z-jakims-invitro/

    Aż się wzruszyłam!

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja Acard włączyłam przy staraniach, a heparynę miałam zaleconą od 7dpo. Wit B możesz zacząć brać już teraz i potem całą ciążę też brać. Kwas foliowy powinno się brać teoretycznie kilka miesięcy przed rozpoczęciem starań 😉
    Jak kwas biorę cały czas tylko w formie symfolicu a dzisiaj zakupie w formie tej metylowanej :)

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, boska sukienka!

    Sasanka55, Izape_91 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, sukienka cudowna! Bardzo w moim stylu :D

    Agge, szczypiorku, nie dziwię się, że Ci tak brzusio wywaliło. Jak inaczej maluch miałby się zmieścić :P Chyba, że będzie tańczył na kręgosłupie 😂😂

    Sylwian, Pauliśka, trzymajcie się kochane! Oby to była ostatnia @ w tym roku! Jesteście bardzo dzielne :*

    Sasanko, 🍷🍷 zdrówko! Właśnie przytulam się do butelki winka. 😋😋😋 Mniam! Udanej drugiej części randki!!!

    Syllwia91, aaa to dobrze :) Ja zamawiam zawsze przez neta, bo taniej wychodzi. Ostatnio łykam folian z progress labs :)

    Sasanka55, agge, szona, 5ylwian, Izape_91, syllwia91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Cześć dziewczyny<3
    Ja dzisiaj od rana siedzę i szyję, bo zaczęłam sukienkę i tak mnie wciągnęła, że musiałam ją dokończyć, jeszcze kilka detali i będzie gotowa :) no i tak mi się spoosbał wykrój, że już sobie kupiłam mateiał na następną :D Kiedyś mnie mąż wygoni z domu z tymi moimi maszynami i materiałami :P Pochwalę się Wam !

    Iwona jesteś super dzielna! Widzisz jak warto było zrobić to HSG! Ja bym zrobiła jeszcze raz laparoskopię gdyby to było potrzebne do zajścia w ciąże. Za każdym razem powtarzam, że kobietom należy się jakiś order za to co robią !U mnie HSG było też bez znieczulenia, ale u mnie obydwa jajowody drożne, badanie nie było przyjemne, i czułam się tak, ajkbym miała silniejszy ból menstruacyjny, więc w sumie po 15 minut poszłam do domu. Tyle, że trochę krwawiłam niestety później. Teraz przy laparoskopii też przepuszczali kontrast i też drożne, więc mam 100% pewność. To teraz życzę Ci pięknych 2 kresek :*

    Sasankoo, dziękuję za wróżbę, oby się spełniła :) Ty jesteś niesamowita! A co do szycia, to spokojnie, ja coś czuję, że jak się dowiem o ciąży, to będę miała duużo więcej chęci do szycia niż teraz :) także spokojnie, wszystkie obszyję, nie macie się co martwić hehe :)

    Agge piękny brzusio ::)))

    Sylwia, dr U ogarnie u Ciebie temat mutacji, spokojnie :)ja mam APS i mutacje i wie co robić.

    Miałam jeszcze coś pisać, ale zapomniałam.... skleroza!!!! Aaaaa. dzisiaj nie było seksów, bo jednak ten gruczoł rośnie i boli, także w najgorszym wypadku w niedziele być może pójdę do szpitala na zabieg nacinaia znowuu :(

    Wrzucam Wam zdjęcia sukienki i materiału który kupiłam na drugą <333
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5b183ff872c.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/248abd10943a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d693d175dab9.jpg

    O rany! Jaka obłędna sukienka 😍ubóstwiam styl retro, sukienki takiej długości, kieszonki, groszki! Masz wielki talent :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 29 marca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, boska sukienka 100% moj styl 😍

    MonikA, myśl pozytywnie. Po tabsach dostaniesz kopa i się uda. Trzymam kciuki 😊

    Sasanko, cieszę sie ze randka udana ☺ ja się wybieram jutro. Mamy bilety z mężem a noc teatru, ale chciałabym pojechać troche wcześniej żeby mezysia wziąć navjakas pyszna kolację 🍕🍷🍗🍔 🥓🍟🍻

    MonikA_89!, Izape_91 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dziekuje kochana :* dzisiaj chyba dotarlo do mnie,ze to koniec, przez skrzepy,przez to,ze w aplikacjach pokonczylam tryb ciazy,przez te laski na IP z brzuszkami.siedze i rycze po kryjomu zrby synek nie widzial

    Serce pęka :( Zniosłaś już tam dużo. Myśle jednak, że ten wynik wreszcie spowoduje, że przebadają Cię fest i kolejna ciąża skończy się dobrze.

    5ylwian lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Czyli heparyne te zastrzyki bierze się od zajścia w ciążę przez całą ciążę? Czy już przed? Ciekawe co mój gin na to.... Ale będę szukać jeśli on nie będzie skłonny przepisać... A acard i Wit b6 B12 i kwas foliowy bierze się też przez całą ciążę? Oczywiście przed też. Dzisiaj pojadę zakupić i brać.
    Acard i metylowane witaminy przed ciążą i przez całą ciąże mozna brac (acard odstawiamy podczas miesiączki). Co do heparyny to sa dwie szkoly - jedni włączają ją po owulacji, drudzy od pozytywnego testu. Ja właczylam od pozytywnego testu (ale bardzo szybko bo od 8dpo) i jak narazie ciąża rozwija się. Heperynę bierze sie przez cala ciąże i okres połogu.
    Ogolnie heparyna jest dosc droga, ale przy tych mutacjach od pozytywnej bety przyslugiwałaby Ci refundacja. Wtedy to grosze. Jedyne o czym warto pamietac to ze miedzy heparyna a acardem powinno byc 12 h przerwy - czyli ja np o 10 rano wstrzykuje neoparin a o 22 biore acard. Ale to dopiero w przypadku ciaży 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 20:07

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:31

    Izape_91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ