X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Jagusia84 Ekspertka
    Postów: 191 164

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, u mnie w 2 ciąży miałam 3 dni niby,, okres,, . Może nie było skrzepow ale trochę czerwonej krwi było, potem zmieniło się w brunatne plamienie zmieszane ze zwiększona ilością śluzu. Po 3 dniach jak się nie rozkrecił a brzuch nadal bolał, zrobiłam test i wyglądał jak u ciebie... Nie robiłam bety ani innych badań, bałam się rozczarowania, ale robiłam testy. Plamienie ustawało a testy ciemniały.
    Trzymam kciuki

    Sasanka55, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka nie wiem co Ci radzić..
    A masz jakiegoś dupka i luteinę?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka :/ Nie wiem, dziwna sytuacja. Ale nie musi się źle skończyć. Dziś nic nie wymyślimy, jutro sytuacja się rozjaśni.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko kreska jest. Nie wiem jak z tą heparyną, ale chyb a dobrze byłoby zapodać sobie jakąś ekstra dawkę luteiny czy coś.. Trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji :*
    A może ta niby @ nasiliła się po <3 ? Pisałaś chyba, że coś było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:48

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, Dziewczyny :* Nawet nie bede probowac dzwonic do gina, bo powie mi dokladnie to, co pod koniec stycznia... Czyli ze u mnie to moze byc wszystko, zebym zbadala bete i proga... Jutro do niego pojde i wierze, ze cos wymysli- jezeli nie na ten cykl, to na kolejne. Chyba musze wydluzyc jakos faze lutealna... Zaraz zrobie zastrzyk z heparyny i odstawie acard tak jak kazala mi hematolog. To krwawienie jest takie srednie- malutkie skrzepy, niteczki krwi i brunatna wydzielila, zero bolu.. Dlaczego jesli to poronienie, to nie boli... Nawet z nosa mi cieknie krew...

    Dobra, zapodam zastrzyk i wezme duphaston (wole jego niz luteine, by jutro wynik nie byl przeklamany)...

    Duphaston sie lyka, Luteine ssie pod jezykiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:56

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka nie patrz na wynik, tylko rób wszystko, żeby proga podnieść do góry. Nie wiem co lepiej podnosi czy luteina czy duphaston, ale może weź i to i to. Może Twoje ciałko żółte jest zbyt słabe na tak późne zagnieżdżenie, więc musisz brać luteinę cały czas. Bierz zastrzyk i rano leć na betę, a my będziemy czekały na dobre wieści.

    Ja dziś sikam co 5 minut. Właśnie wróciłam z akupunktury, a pan mnie pomacał i ppowiedział, że mam bardzo osłabione nerki i pęcherz.. kurcze, mam nadzieję, że to pierwszy zwiastun ciąży w 4 dpo :p

    Sasanka55, Ochmanka, Malgonia, Tele...79, Kaczorka, szona, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, pewnie bardziej doświadczone dziewczyny będą miec wiecej do powiedzenia, ale ja czytałam, ze krwawienie z nosa często się zdarza we wczesnej ciąży.

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:52

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Sasanko, pewnie bardziej doświadczone dziewczyny będą miec wiecej do powiedzenia, ale ja czytałam, ze krwawienie z nosa często się zdarza we wczesnej ciąży.

    Albo od placzu i smarkania ;) No nic, wycieram lzy, pewnie faktycznie bede musiala zaprzyjaznic sie z duphkiem i tyle. Nie robie sobie nadziei na ten cykl, bo w styczniu mialam dokladnie taka sama sytuacje. @ to debilka, wszystko potrafi zepsuc! Modle sie, by to bylo plamienie implantacyjne, ale jest jak jest..

    Malina, juz w styczniu w takiej sytuacji uslyszalam od lekarza, ze beta 20 to nie ciaza... Wybacz, ale wiem, ze na sorze nie potraktuja mnie powaznie i pewnie nic wiecej nie zrobia oprocz przepisania duphastonu, ktory juz zreszta lyknelam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:07

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka a to niespodzianka :) piękna kreska!
    Czekamy na bete!

    Małgonia,
    Usg w piątek. Dzisiaj odwiedzilam hematologa. Kazał odstawic acard, bo zwieksza ryzyko krwawienia, a w niczym mi nie pomoże.
    Nie mam ani maloplytkowosci ani zespolu antyfosf... Zalecil raczej zwiększyć dawke heparyny w pierszym trymestrze, choć też niekoniecznie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:08

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Sasanka a to niespodzianka :) piękna kreska!
    Czekamy na bete!

    Małgonia,
    Usg w piątek. Dzisiaj odwiedzilam hematologa. Kazał odstawic acard, bo zwieksza ryzyko krwawienia, a w niczym mi nie pomoże.
    Nie mam ani maloplytkowosci ani zespolu antyfosfolidow. Zalecil raczej zwiększyć dawke heparyny w pierszym trymestrze, choć też niekoniecznie...

    Zdanie "zwieksza ryzyko krwawienia" mnie zaciekawilo... Biore 150, moze od tego tez tak plamie...

    Jezu, ja to zawsze jakis cyrk odstawie... Nie moge tak po prostu oznajmic Wam, ze @ przyszla albo ze widze II... Co cykl to jakas parodia, tylko mi nie do smiechu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:11

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko koniecznie 2 tabl. duphastonu i jutro beta! Trzymam kciuki! Nie bierzesz na stałe leków w drugiej fazie cyklu?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Albo od placzu i smarkania ;) No nic, wycieram lzy, pewnie faktycznie bede musiala zaprzyjaznic sie z duphkiem i tyle. Nie robie sobie nadziei na ten cykl, bo w styczniu mialam dokladnie taka sama sytuacje. @ to debilka, wszystko potrafi zepsuc! Modle sie, by to bylo plamienie implantacyjne, ale jest jak jest..

    Malina, juz w styczniu w takiej sytuacji uslyszalam od lekarza, ze beta 20 to nie ciaza... Wybacz, ale wiem, ze na sorze nie potraktuja mnie powaznie i pewnie nic wiecej nie zrobia oprocz przepisania duphastonu, ktory juz zreszta lyknelam

    Kochana dałybym Ci moją betę, taką która akurat w Twoim przypadku pokazałaby, że wszystko jest ok !!
    Położ się, wtul w męża i odpoczywaj.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko ja tez bym brsls duza dawke proga (luteina jest lepsza-waslic wyniki) i dopiero zastrzyk. Mi hematolog kazalz uwazac przy wlaczaniu heparyny zeby wlasnie nie poplynac. Zastrzyk najlepiej z rana wiec jesli jeszcze nie wzielas to na nic acard rano zastrzyk i luteiny tak co najmniej 100mg. Mozesz w sumie dupka dolozyc. Cel uswieca srodki. I do lozeczka i lezec. Bedzie dobrze. Jesli teraz plamisz to jest sam poczatek twoj progesteron skoczy w ciagu kilku dni. Kciuki mocne.

    Moja hematolog przy pai powiedziala ze acard przede wszystkim, a heparyne to jak ginekolog uwaza zeby wlasnie nie przesadzic w druga strone. Co kraj to obyczaj.

    Ef kciuki zatem. Juz niedlugo zobaczyny Twojego malca (licze ze sie pochwalisz)

    Kingulla a ciazy nie wymacal?
    Juz sie nie moge doczekac az sama pojde na aku, ale wpierw ten przeklety remont musi sie skonczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:18

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sasanko koniecznie 2 tabl. duphastonu i jutro beta! Trzymam kciuki! Nie bierzesz na stałe leków w drugiej fazie cyklu?

    Wzielam nawet 3 tabletki.. na bogato... Nie biore, bo lekarze uwazali, ze nie ma takiej koniecznosci... Teraz juz wiem, ze sie mylili...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Sasanko ja tez bym brsls duza dawke proga (luteina jest lepsza-waslic wyniki) i dopiero zastrzyk. Mi hematolog kazalz uwazac przy wlaczaniu heparyny zeby wlasnie nie poplynac. Zastrzyk najlepiej z rana wiec jesli jeszcze nie wzielas to na nic acard rano zastrzyk i luteiny tak co najmniej 100mg. Mozesz w sumie dupka dolozyc. Cel uswieca srodki. I do lozeczka i lezec. Bedzie dobrze. Jesli teraz plamisz to jest sam poczatek twoj progesteron skoczy w ciagu kilku dni. Kciuki mocne

    Malgonia, piszac "poplynac" masz na mysli krwotok? Kurcze, mnie baba kazala robic na noc wlasnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:52

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam zasade acard na noc heparyna z rana. Kuedys nawet ktos tlumaczyl czemu tak. No ale lekarzem nie jestem.

    A co do krwawien to chodzi o to ze w terminie @ one sa czeste i zeby tego nie potegowac. Ale spokojnie jak ma byc dobrze to bedzie. Mysl pozytywnie i sprobuj sie przespac. Dobrze by bylo zeby lekarz powiedzial co robic a nie my bo sama widzisz ze kazda ma inne zalecenia.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Jestem po 2 poronieniach (7/8 tydz i 6/7 tydzień), za drugim razem oznaczali mi betę, dzięki temu pomimo weekendu po 2 godzinach miałam już obraz tego co się dzieje, stąd taki pomysł.

    Mam nadzieję, że będzie dobrze, teraz lub później ale ze koniec końców będzie wszystko ok!

    Przykro mi z powodu Twoich poronien i ciesze sie, ze traktowali Cie powaznie... Ja nie mialam tyle szczescia nawet podczas prywatnych wizyt :/ Dobra, bedzie co bedzie. Wiecej juz nie zrobie...

    Dziekuje, Dziewczyny na wszystkie rady i wiecej nie spamuje, bo za duzo mnie tu :*

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Juz dzis nigdzie mi go nie zrobia. Jutro wezme urlop i pobiegne do laboratorium na cito.

    Jestem zalamana... Czy ja juz tak bede ronic do usranej smierci?! :(
    Sasanka Ty masz heparyne przepisana?

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ