X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, leć na betę! I proga

    Kaczorka, Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka agge dobrze mówi ! Beta i prog

    Sasanka55, szona, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Kinga tak hormony generalnie ma znaczenie kiedy się robi bo one rożnie zachowują się w rożnych dniach cyklu. Dzięki temu raz masz miesiączkę,a innego owulację. Ale akurat prolaktyna powinna być stała cały cykl wiec nie ma znaczenia kiedy się ja robi.

    Małgonia jestem ciekawa co powie mi drugi lekarz, i jak będzie mnie prowadził. Zlapalam małego doła, ze zniecierpliwienia oraz tego że nie znam sie na medycynie i musze zaufać ginekologowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz dzis nigdzie mi go nie zrobia. Jutro wezme urlop i pobiegne do laboratorium na cito.

    Jestem zalamana... Czy ja juz tak bede ronic do usranej smierci?! :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Juz dzis nigdzie mi go nie zrobia. Jutro wezme urlop i pobiegne do laboratorium na cito.

    Kochana było tu podawanych sporo przykładów miesiączki w ciąży. Miałaś ładnego proga jeśli dobrze pamiętam.
    Trzymam mocno kciuki !!

    Zrob jeszcze rano norda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:15

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Kochana było tu podawanych sporo przykładów miesiączki w ciąży. Miałaś ładnego proga jeśli dobrze pamiętam.
    Trzymam mocno kciuki !!

    Zrob jeszcze rano norda

    Mialam 17.3... Jestem zalamana poki co :( Czy moj organizm nie wie, ze bedzie ciaza i nie moze poczekac z chrzaniona @?! debil jakis czy co?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka pamiętaj też, że to popołudniowy test

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, jest cien na Nordzie... Nie zmyslam i to nie poczasiak. Kur*a, powtorka z rozrywki?

    Testowalam, bo przyszlo cale pudlo Nordow, a po styczniu, kiedy mialam pozytywna bete w czasie @, wole to kontrolowac

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26b2d6835e40.jpg

    Co ja mam zrobic :( Ta kreska jest naprawde widoczna i to z daleka
    No jest i to wlasnie bez zblizania! I pewnie nie z pierwszych siuskow? Kurcze lec na bete jutro co? Trzymam kciuki!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olliiii wrote:
    Biorę zwykły kwas 5mg i metylowany z prenatal uno. Mam dwie mutacje mthfr hetero. Ginka kazała brać, aż 5 mg ze względu na to, że miałam ciążę jednojajową z możliwością, że to były zroślaki.
    Prenatal uno ma w składzie 50% zwykłego kwasu, także nie jest w pełni metylowany.
    Przy takiej dawce nie dziwię się, że masz ponad normę.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    No jest i to wlasnie bez zblizania! I pewnie nie z pierwszych siuskow? Kurcze lec na bete jutro co? Trzymam kciuki!

    No robilam teraz i od razu do Was przybieglam, bo maz stwierdzil, ze skoro byla ciaza, to juz pewnie po ciazy ;(

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka kurczę goń zrobić betę!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No robilam teraz i od razu do Was przybieglam, bo maz stwierdzil, ze skoro byla ciaza, to juz pewnie po ciazy ;(
    Moja babcia o 3 ciazach dowiedziala sie w 4 mscu. W kazdej przez 3 mies w terminie @ miala ją. Oby bylo dobrze!

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie raniutko, ale ta beta mi niewiele da.. Pewnie bedzie kolo 20stu, o 18:00 lekarz, ktory stwierdzi, ze to normalna @ i pewnie tyle, a beta nastepnego dnia spadnie... Wiecie, ze zawsze staram sie myslec pozytywnie, ale tu nie bardzo umiem

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka kurde taka kreska ... No nie w końcu musi być dobrze...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka-ta kreche widac bardzo wyraznie. zrob w alabie lub diagnistyce. Najszybciej sa wyniki. W albie mam kolo 16,a w diag kolo 14. Na razie nie mysl na czarno. Moja kolezanka miala "okres" do 6 mca i jej corka ma teraz 16mcy .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:34

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    Sasanka kurde taka kreska ... No nie w końcu musi być dobrze...

    Drugi Nord zrobiony i to samo... Oj, Dziewczyny, Dziewczyny. Czy strzelic sobie zastrzyk z heparyny juz dzis, czy poczekac do jutra na bete?

    Dobra, pojde o 7:00 do diagnostyki i bede blagac o wyniki na cito citowe... Pewnie beta bedzie, bo 2 nordy nie moga klamac, ale co wtedy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 18:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Zrobie raniutko, ale ta beta mi niewiele da.. Pewnie bedzie kolo 20stu, o 18:00 lekarz, ktory stwierdzi, ze to normalna @ i pewnie tyle, a beta nastepnego dnia spadnie... Wiecie, ze zawsze staram sie myslec pozytywnie, ale tu nie bardzo umiem

    Naprawdę nie chcę Cię sztucznie nakrecac . dlatego Zrób rano test i po tym zdecydujesz.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka bardzo obfite to krwawienie?

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze- Sasanko- ja wierzę za Ciebie, że będzie dobrze. A masz jeszcze możliwość choćby zadzwonić do swojego gina i zapytać co Ci na to powie? Bo ja tak jak 5ylwian słyszałam o przypadkach @ w pierwszych miesiącach ciąży. Wiem, że to teoretycznie niemożliwe i to mogą być tylko plamienia udające @, ale znajoma na studiach też dopiero chyba w 5 m-ącu się zorientowała, że jest w ciąży. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki.

    Sasanka55, 5ylwian, szona lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Drugi Nord zrobiony i to samo... Oj, Dziewczyny, Dziewczyny. Czy strzelic sobie zastrzyk z heparyny juz dzis, czy poczekac do jutra na bete?

    Dobra, pojde o 7:00 do diagnostyki i bede blagac o wyniki na cito citowe... Pewnie beta bedzie, bo 2 nordy nie moga klamac, ale co wtedy...
    Przypomnialo mi sie,ze mozna doplacic 5zl i wtedy wyniki sa duzo szybsze. A masz tel do swojego gina? Moze zadzwon do niego,jak tylko bedziesz miec wyniki

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ