Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ale się wkurzyłam ... właśnie czytam, że w tym roku przetarg na in vitro z dofinanosowaniem dla lubuskiego wygrała klinika Invimed, a ja się umówiłam na piątek do Invicty bo myślałam, że będzie jak w zeszłym roku :P no trudno, ale już zadzwoniłam do Invimed i czekam na telefon zwrotny :) mam nadzieję, że potrzeby nie będzie, ale jak już to fajnie dostać te 5 tysięcy. Trochę mniej wytrzepie kieszenie.

Malgoniu niestety ciąży nie wymacał, ale nie ważne. Za kilka dni ją sobie wysikam :P

Malgonia, Kaczorka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko wez glupot nie gadaj. Nie kazda z nas wysikuje dwie kreski. Czym sie maja u mnie jarac dziewczyny? Ze nawet sluzu nie mam ;) zobaczysz zestaw luteina heparyna to skuteczny zestaw w wielu przypadkach.

Kingulla a idziesz w koncu do tej invicty czy olewasz?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:40

Sasanka55 lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu rezygnuje bo bezsensu, chociaż wizyta darmowa, ale poczekam, aż się odezwą z Invimed.

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

• Tele...79 Ekspertka

Wysłany: 5 marca 2019, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, jest cien na Nordzie... Nie zmyslam i to nie poczasiak. Kur*a, powtorka z rozrywki?

Testowalam, bo przyszlo cale pudlo Nordow, a po styczniu, kiedy mialam pozytywna bete w czasie @, wole to kontrolowac

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26b2d6835e40.jpg

Co ja mam zrobic :( Ta kreska jest naprawde widoczna i to z daleka

A ile trwa u Ciebie FL? Może jest za krótka i jeszcze może dopiero zaczyna się zagnieżdżać a Ty już krwawisz?
    Jeśli chodzi o heparyne to Ci nie pomogę bo się na tym nie znam.
    Czekamy na Twoje jutrzejsze wyniki. Tu na tych forach dziewczyny opisują swoje historie w których ciąże są nawet wtedy gdy już były normalne @. Tak więc ja wierzę że będzie dobrze. A teraz odpoczywaj.

Sasanka55, Jola79 lubią tę wiadomość

31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2019, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Sasanka Ty masz heparyne przepisana?

Tak, ze wzgledu na PAI, ale mam brac dopiero od II. Zaryzykowalam i zrobilam zastrzyk. Moze jakims cudem on + Duphaston zadziala. Dziwi mnie, ze najpierw przychodzi @ a pozniej, w trakcie jej trwania, jest pozytywna beta + zero bolu (standardowo mam bardzo bolesne @).

Malgonia <3 mimo wszystko za duzo moich jekow.

Kingulla, wysiusiasz na bank!

Tele, chyba 12 dni.. Pewnie jest tak, jak piszesz. Nie zdazy sie Kropek zagniezdzic, a tu bach @. W czerwcu jakos udalo mi sie tego uniknac.

Dziekuje Wam jeszcze raz, Kochane moje :*

Swojego eMka to dzisiaj palne! Ja przerazona, a ten dumny z siebie, ze (cytuje) nie strzela slepakami. Ktos chyba bedzie nocowac na kanapie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:59

• ef36 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tak, ze wzgledu na PAI, ale mam brac dopiero od II. Zaryzykowalam i zrobilam zastrzyk. Moze jakims cudem on + Duphaston zadziala. Dziwi mnie, ze najpierw przychodzi @ a pozniej, w trakcie jej trwania, jest pozytywna beta + zero bolu (standardowo mam bardzo bolesne @).

Malgonia <3 mimo wszystko za duzo moich jekow.

Sasanka, nie martw się. Krwawienia, zwane "plamieniami" zdarzają się na poczatku ciąży. Moja mama w trzeciej ciąży miała regularnie @ do 6-go miesiaca. Mój brat ma już 25 lat :)

Nie wiem jak jest z tym acardem, ale chyba zaufam lekarzowi.
    Samo PAI jest chyba dość kontrowersyjne. Np. W Instytucie Hematologii w Warszawie uzyskałam informacje, że tego badania nie stosuje się już w diagnostyce... Ale ja wole dmuchać na zimne.

1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1

Zespoł Asherma, najwyższy czas zapomnieć o dziecku i zacząć żyć normalnie.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2019, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Sasanka, nie martw się. Krwawienia, zwane "plamieniami" zdarzają się na poczatku ciąży. Moja mama w trzeciej ciąży miała regularnie @ do 6-go miesiaca. Mój brat ma już 25 lat :)

Nie wiem jak jest z tym acardem, ale chyba zaufam lekarzowi.
    Samo PAI jest chyba dość kontrowersyjne. Np. W Instytucie Hematologii w Warszawie uzyskałam informacje, że tego badania nie stosuje się już w diagnostyce... Ale ja wole dmuchać na zimne.

Ef, dziekuje :*

Moja hematolog mowila mi dokladnie to samo, ze PAI jest kontrowersyjne i wielu lekarzy uwaza, ze nie powoduje poronien, ale ze moze pociagac za soba inne nieprawidlowosci. Wiem od kolezanki z zakrzepica, ze w Instytucie Hematologii w W-wie niektorzy lekarze odradzaja branie acardu i heparyny jednoczesnie

• Ania_85_ Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi poczasiakami? Czy jest sens w ogóle na nie patrzeć, czy od razu olać? Bo ja przed chwilą wróciłam do domu i takie coś zobaczyłam na porannym bielutkim teście ;)

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c45e53661eb6.jpg

Sasanka55, szona, moni05, 5ylwian, nuśka91, MonikA_89!, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

uwo9skjob07enzxz.png
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mi na Karowej kazali brac heparyne od pozytywa, ale generalnie ginekolodzy uwazaja ze przy moim wywiadzie to i bez tego pai by dali "tak na wszelki wypadek". Hematolog byla ostrozbiejsza. Hej zdaniem acard wystarczy, ale heparyna nie zaszkodzi o ile podniosa mi odpowiednio progesteron.
    Tak czy inaczej masz juz dwa pirobienia za soba i to juz jest wskazanie do profilaktyki. Rano jak tylko krew upyscisz wez od razu luteine.

Beti82 lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Plamie na brazowo-rozowo i sa male skrzepy, wiec to dupa, nie implantacja... Dlaczego ja zaciazam w okres i trace bobo, zanim sie uciesze... Moja pieprzona intuicja znowu nie zawiodla

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/83cfd7d1da33.jpg

No widac jak nic :(

Czekaj czekaj! Ty nikogo jeszcze nie straciłaś! Twój bocian nie miał jednak sraczki, Ba! Przyleciał przed innymi :D Leć na betę i trzymam kciuki super mocno!!!!

Sasanka55, Malgonia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

14 cs po cb. (21 cs)
    Chwilowo - pie*dolę to i znikam stąd.
  • Pauliśka Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi poczasiakami? Czy jest sens w ogóle na nie patrzeć, czy od razu olać? Bo ja przed chwilą wróciłam do domu i takie coś zobaczyłam na porannym bielutkim teście ;)

Aniu mi pretest też takie cuda pokazywał po czasie...i bobo tak samo :/ ale powtórz jutro może? A w którym dpo jesteś?

Ania_85_ lubi tę wiadomość

8p3os65gp79cy9ly.png
  • Kingulla Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to nie wygląda jak poczasiak. Zbyt intensywny. Zrób jutro kolejny test :)

Ania_85_, szona lubią tę wiadomość

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

• Pauliśka Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazała bym wam moje poczasiaki ale nie mam pojęcia jak wrzucać tu zdjęcia

8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2019, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj wyszedl poczasiak i co? Dzis cien od razu, wiec roznie bywa :) trzymam kciuki :*

agge, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku i znowu mi głupio, że nie jestem w stanie Was nadrobić...

przede wszystkim Sasanka!! plamienia nie muszą oznaczać niczego złego, ale tak jak dziewczyny mówią, leżeć i obstawić się luteiną, dupkiem albo obydwa te leki naraz. Niestety to początek i wszystkie wiemy, że może coś pójść nie tak, ale wcale nie musi!!! Oszczędzaj się, z heparyną dobrze zrobiłaś, lepiej wziąć niż nie wziąć. Jutro do lekarza i na betę i proga też zrób zeby zobaczyć, czy wszystko ok. Kreseczka jest dobrze widoczna! Mam nadzieje, że będzie dobrze!!!!

Kinia a jak to jest z tym dofinansowaniem do in vitro? Musisz być mieszkańcem danej miejscowości, żeby się załapać? U mnie w mieście raczej nigdy nie zrobią czegoś takiego.

U mnie codziennie jest coś do roboty i wiecozrem padam na pysk. Wczoraj byliśmy na wizycie przed laparoskopią (to już za dwa tygodnie!!!) i w sumie to jak zwykle nic się nie dowiedziałam, dlatego trzeba będzie zmienić lekarza albo w ogóle już rzucić to leczenie i pójść do kliniki, lekarze co mieli zrobić już zrobili chyba. Mam całą teczkę wyników i dalej nic niewiadomo. Poza tym wyprosiłam u lekarza, żeby zrobili mi histeroskopię, chociaż on bardzo nie chciał, bo jak stwierdził nie mam wskazań do tego zabiegu, ale w końcu powiedział, że ok. Termin mam na 16 maja - znowu czekanie... Miałam nadzieję, ze zrobi od razu przy okazji laparo, ale się nie udało. Tak więc pewnie w czerwcu zrobimy IUI, znowu wszystko się przesuwa w czasie... @ pięknie w ryzach na luteinie. Jutro już ostatni dzień brania na szczęście i czekam aż przylezie wredna.

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:

2 razy miałam kreskę po czasie, ani razu nie oznaczała ona ciąży... :P

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2019, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 19:52

• Ania_85_ Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Aniu mi pretest też takie cuda pokazywał po czasie...i bobo tak samo :/ ale powtórz jutro może? A w którym dpo jesteś?

No i z tym dpo jest właśnie problem. Byłam przekonana, że 12dpo, bo tak mi pokazał ovufriend, ale jak wpisałam dane na Fertility Friend, to wynika z niego, że dopiero 8dpo. W każdym razie 27dc- zwykle mam 28 dyniowe, ale zdarzają się też dłuższe. No właśnie na nic się nie nastawiam- ale pierwszy raz w życiu zobaczyłam na żywo dwie kreski ;)

uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle już wiem, że nie powinnam fundować sobie popołudniowych drzemek, bo później czytam wszystko jak dzika, z wypiekami na twarzy, bez oddechu!

Podoba mi się ten marzec coraz bardziej :) Sasanka, serio mam dobre przeczucia :*

14 cs po cb. (21 cs)
  • szona Autorytet

Wysłany: 5 marca 2019, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dziewczyny z innej beczki, czy w oczekiwaniu na testowanie ograniczacie np to co jecie/co robicie?

Gdzieś przed chwilą smignelo mi że kolendra zakazana, a znalazła się w moim obiedzie... Oszalec można.

Wooow, a dlaczego? Ja ubóstwiam kolendrę!

14 cs po cb. (21 cs)
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego