X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ale się wkurzyłam ... właśnie czytam, że w tym roku przetarg na in vitro z dofinanosowaniem dla lubuskiego wygrała klinika Invimed, a ja się umówiłam na piątek do Invicty bo myślałam, że będzie jak w zeszłym roku :P no trudno, ale już zadzwoniłam do Invimed i czekam na telefon zwrotny :) mam nadzieję, że potrzeby nie będzie, ale jak już to fajnie dostać te 5 tysięcy. Trochę mniej wytrzepie kieszenie.

    Malgoniu niestety ciąży nie wymacał, ale nie ważne. Za kilka dni ją sobie wysikam :P

    Malgonia, Kaczorka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko wez glupot nie gadaj. Nie kazda z nas wysikuje dwie kreski. Czym sie maja u mnie jarac dziewczyny? Ze nawet sluzu nie mam ;) zobaczysz zestaw luteina heparyna to skuteczny zestaw w wielu przypadkach.

    Kingulla a idziesz w koncu do tej invicty czy olewasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:40

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu rezygnuje bo bezsensu, chociaż wizyta darmowa, ale poczekam, aż się odezwą z Invimed.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, jest cien na Nordzie... Nie zmyslam i to nie poczasiak. Kur*a, powtorka z rozrywki?

    Testowalam, bo przyszlo cale pudlo Nordow, a po styczniu, kiedy mialam pozytywna bete w czasie @, wole to kontrolowac

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26b2d6835e40.jpg

    Co ja mam zrobic :( Ta kreska jest naprawde widoczna i to z daleka

    A ile trwa u Ciebie FL? Może jest za krótka i jeszcze może dopiero zaczyna się zagnieżdżać a Ty już krwawisz?
    Jeśli chodzi o heparyne to Ci nie pomogę bo się na tym nie znam.
    Czekamy na Twoje jutrzejsze wyniki. Tu na tych forach dziewczyny opisują swoje historie w których ciąże są nawet wtedy gdy już były normalne @. Tak więc ja wierzę że będzie dobrze. A teraz odpoczywaj.

    Sasanka55, Jola79 lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Sasanka Ty masz heparyne przepisana?

    Tak, ze wzgledu na PAI, ale mam brac dopiero od II. Zaryzykowalam i zrobilam zastrzyk. Moze jakims cudem on + Duphaston zadziala. Dziwi mnie, ze najpierw przychodzi @ a pozniej, w trakcie jej trwania, jest pozytywna beta + zero bolu (standardowo mam bardzo bolesne @).

    Malgonia <3 mimo wszystko za duzo moich jekow.


    Kingulla, wysiusiasz na bank!

    Tele, chyba 12 dni.. Pewnie jest tak, jak piszesz. Nie zdazy sie Kropek zagniezdzic, a tu bach @. W czerwcu jakos udalo mi sie tego uniknac.

    Dziekuje Wam jeszcze raz, Kochane moje :*

    Swojego eMka to dzisiaj palne! Ja przerazona, a ten dumny z siebie, ze (cytuje) nie strzela slepakami. Ktos chyba bedzie nocowac na kanapie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:59

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tak, ze wzgledu na PAI, ale mam brac dopiero od II. Zaryzykowalam i zrobilam zastrzyk. Moze jakims cudem on + Duphaston zadziala. Dziwi mnie, ze najpierw przychodzi @ a pozniej, w trakcie jej trwania, jest pozytywna beta + zero bolu (standardowo mam bardzo bolesne @).

    Malgonia <3 mimo wszystko za duzo moich jekow.

    Sasanka, nie martw się. Krwawienia, zwane "plamieniami" zdarzają się na poczatku ciąży. Moja mama w trzeciej ciąży miała regularnie @ do 6-go miesiaca. Mój brat ma już 25 lat :)

    Nie wiem jak jest z tym acardem, ale chyba zaufam lekarzowi.
    Samo PAI jest chyba dość kontrowersyjne. Np. W Instytucie Hematologii w Warszawie uzyskałam informacje, że tego badania nie stosuje się już w diagnostyce... Ale ja wole dmuchać na zimne.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Sasanka, nie martw się. Krwawienia, zwane "plamieniami" zdarzają się na poczatku ciąży. Moja mama w trzeciej ciąży miała regularnie @ do 6-go miesiaca. Mój brat ma już 25 lat :)

    Nie wiem jak jest z tym acardem, ale chyba zaufam lekarzowi.
    Samo PAI jest chyba dość kontrowersyjne. Np. W Instytucie Hematologii w Warszawie uzyskałam informacje, że tego badania nie stosuje się już w diagnostyce... Ale ja wole dmuchać na zimne.

    Ef, dziekuje :*

    Moja hematolog mowila mi dokladnie to samo, ze PAI jest kontrowersyjne i wielu lekarzy uwaza, ze nie powoduje poronien, ale ze moze pociagac za soba inne nieprawidlowosci. Wiem od kolezanki z zakrzepica, ze w Instytucie Hematologii w W-wie niektorzy lekarze odradzaja branie acardu i heparyny jednoczesnie

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi poczasiakami? Czy jest sens w ogóle na nie patrzeć, czy od razu olać? Bo ja przed chwilą wróciłam do domu i takie coś zobaczyłam na porannym bielutkim teście ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c45e53661eb6.jpg

    Sasanka55, szona, moni05, 5ylwian, nuśka91, MonikA_89!, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mi na Karowej kazali brac heparyne od pozytywa, ale generalnie ginekolodzy uwazaja ze przy moim wywiadzie to i bez tego pai by dali "tak na wszelki wypadek". Hematolog byla ostrozbiejsza. Hej zdaniem acard wystarczy, ale heparyna nie zaszkodzi o ile podniosa mi odpowiednio progesteron.
    Tak czy inaczej masz juz dwa pirobienia za soba i to juz jest wskazanie do profilaktyki. Rano jak tylko krew upyscisz wez od razu luteine.

    Beti82 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Plamie na brazowo-rozowo i sa male skrzepy, wiec to dupa, nie implantacja... Dlaczego ja zaciazam w okres i trace bobo, zanim sie uciesze... Moja pieprzona intuicja znowu nie zawiodla

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/83cfd7d1da33.jpg

    No widac jak nic :(

    Czekaj czekaj! Ty nikogo jeszcze nie straciłaś! Twój bocian nie miał jednak sraczki, Ba! Przyleciał przed innymi :D Leć na betę i trzymam kciuki super mocno!!!!

    Sasanka55, Malgonia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi poczasiakami? Czy jest sens w ogóle na nie patrzeć, czy od razu olać? Bo ja przed chwilą wróciłam do domu i takie coś zobaczyłam na porannym bielutkim teście ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c45e53661eb6.jpg
    Aniu mi pretest też takie cuda pokazywał po czasie...i bobo tak samo :/ ale powtórz jutro może? A w którym dpo jesteś?

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to nie wygląda jak poczasiak. Zbyt intensywny. Zrób jutro kolejny test :)

    Ania_85_, szona lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazała bym wam moje poczasiaki ale nie mam pojęcia jak wrzucać tu zdjęcia

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj wyszedl poczasiak i co? Dzis cien od razu, wiec roznie bywa :) trzymam kciuki :*

    agge, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku i znowu mi głupio, że nie jestem w stanie Was nadrobić...

    przede wszystkim Sasanka!! plamienia nie muszą oznaczać niczego złego, ale tak jak dziewczyny mówią, leżeć i obstawić się luteiną, dupkiem albo obydwa te leki naraz. Niestety to początek i wszystkie wiemy, że może coś pójść nie tak, ale wcale nie musi!!! Oszczędzaj się, z heparyną dobrze zrobiłaś, lepiej wziąć niż nie wziąć. Jutro do lekarza i na betę i proga też zrób zeby zobaczyć, czy wszystko ok. Kreseczka jest dobrze widoczna! Mam nadzieje, że będzie dobrze!!!!

    Kinia a jak to jest z tym dofinansowaniem do in vitro? Musisz być mieszkańcem danej miejscowości, żeby się załapać? U mnie w mieście raczej nigdy nie zrobią czegoś takiego.

    U mnie codziennie jest coś do roboty i wiecozrem padam na pysk. Wczoraj byliśmy na wizycie przed laparoskopią (to już za dwa tygodnie!!!) i w sumie to jak zwykle nic się nie dowiedziałam, dlatego trzeba będzie zmienić lekarza albo w ogóle już rzucić to leczenie i pójść do kliniki, lekarze co mieli zrobić już zrobili chyba. Mam całą teczkę wyników i dalej nic niewiadomo. Poza tym wyprosiłam u lekarza, żeby zrobili mi histeroskopię, chociaż on bardzo nie chciał, bo jak stwierdził nie mam wskazań do tego zabiegu, ale w końcu powiedział, że ok. Termin mam na 16 maja - znowu czekanie... Miałam nadzieję, ze zrobi od razu przy okazji laparo, ale się nie udało. Tak więc pewnie w czerwcu zrobimy IUI, znowu wszystko się przesuwa w czasie... @ pięknie w ryzach na luteinie. Jutro już ostatni dzień brania na szczęście i czekam aż przylezie wredna.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tymi poczasiakami? Czy jest sens w ogóle na nie patrzeć, czy od razu olać? Bo ja przed chwilą wróciłam do domu i takie coś zobaczyłam na porannym bielutkim teście ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c45e53661eb6.jpg
    2 razy miałam kreskę po czasie, ani razu nie oznaczała ona ciąży... :P

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:52

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Aniu mi pretest też takie cuda pokazywał po czasie...i bobo tak samo :/ ale powtórz jutro może? A w którym dpo jesteś?

    No i z tym dpo jest właśnie problem. Byłam przekonana, że 12dpo, bo tak mi pokazał ovufriend, ale jak wpisałam dane na Fertility Friend, to wynika z niego, że dopiero 8dpo. W każdym razie 27dc- zwykle mam 28 dyniowe, ale zdarzają się też dłuższe. No właśnie na nic się nie nastawiam- ale pierwszy raz w życiu zobaczyłam na żywo dwie kreski ;)

    uwo9skjob07enzxz.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle już wiem, że nie powinnam fundować sobie popołudniowych drzemek, bo później czytam wszystko jak dzika, z wypiekami na twarzy, bez oddechu!

    Podoba mi się ten marzec coraz bardziej :) Sasanka, serio mam dobre przeczucia :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dziewczyny z innej beczki, czy w oczekiwaniu na testowanie ograniczacie np to co jecie/co robicie?

    Gdzieś przed chwilą smignelo mi że kolendra zakazana, a znalazła się w moim obiedzie... Oszalec można.

    Wooow, a dlaczego? Ja ubóstwiam kolendrę!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ