X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy w życiu nic mi się nie udało tak raz dwa. Koleżanka z pracy zaszła w ciążę szybciej, niż dowiedziała się co to beta hcg. Cieszę się jej szczęściem, ale smutno, że 5 mcy gimnastyki i szukania owulacji ch** warte ;)

    Ponarzekałam, łza popłynęła. Biorę się w garść.

    Sasanka czekam na relacje z wizyty. Szanse są, to najważniejsze!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko czekam nuecierpliwie na opis przebiegu wizyty! Sa szanse i tli sie swiatelko nadziei kochana!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/41bbeb39b356.jpg
    Testy jeden z drugiego sikania rano facelle, kolejny z około 15 ale test inny, check z Rossmana.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1094521fafe.jpg
    Test facelle z teraz, czyżby ciemniejsza niż rano?? Bo chyba kolejny test facelle nie byłby wadliwy co?? W ostatnim cyklu poleciałam na betę jak miałam bladziochy i wielkie rozczarowanie i smutek,dlatego teraz postanowiłam iść na betę dopiero jak będzie konkretniejsza kreska...boję się tego zawodu znowu... :(

    Tele...79, szona, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, agge, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Nigdy w życiu nic mi się nie udało tak raz dwa. Koleżanka z pracy zaszła w ciążę szybciej, niż dowiedziała się co to beta hcg. Cieszę się jej szczęściem, ale smutno, że 5 mcy gimnastyki i szukania owulacji ch** warte ;)

    Ponarzekałam, łza popłynęła. Biorę się w garść.

    Sasanka czekam na relacje z wizyty. Szanse są, to najważniejsze!

    Ponarzekaj,jak Ci to ma pomóc to narzekaj. Po to tu jesteśmy aby się wspierać i uwierz że większość z Nas tak ma jak Ty. Najważniejsze że już postanowiłaś że bierzesz się w garść i tego się już trzymaj.

    Dziewczyny a ja was proszę o trzymanie kciuków, jutro testuję.

    szona, moni05, Szczesliwa_mamusia, nuśka91, Ochmanka, MonikA_89!, Magduullina, Ania_85_, Jola79 lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie jest złe. Nie ma nic widocznego na usg w jajowodzie.
    Jestem świeżo po owulacji ale przez te hormony pecherzyk całkiem nie pękł więc ewentualna torbielka do kontroli
    Ogolnie pogadalam z nim o tej laparoskopii i jajowody sa normalne zadne pokręcone. Do dwóch tygodni powinna przyjść miesiączka wraz z wyzerowaniem bety.
    Za dwa tygodnie kontrola. Jesli nie bedzie miesiączki a beta zacznie rosnac to metroteksat powinien wystarczyć

    5ylwian, szona, Sasanka55, Tele...79, Pauliśka, Szczesliwa_mamusia, Irvine90, agge, buba123, Weronikaaa, cukrzyk1991, nuśka91, Ochmanka, eemmiilliiaa, Beti82, MonikA_89!, Malinaa90, Magduullina, Ania_85_, moyeu, Salome, Arashe lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny nie jest złe. Nie ma nic widocznego na usg w jajowodzie.
    Jestem świeżo po owulacji ale przez te hormony pecherzyk całkiem nie pękł więc ewentualna torbielka do kontroli
    Ogolnie pogadalam z nim o tej laparoskopii i jajowody sa normalne zadne pokręcone. Do dwóch tygodni powinna przyjść miesiączka wraz z wyzerowaniem bety.
    Za dwa tygodnie kontrola. Jesli nie bedzie miesiączki a beta zacznie rosnac to metroteksat powinien wystarczyć

    Cudownie!!!!!! :D

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/41bbeb39b356.jpg
    Testy jeden z drugiego sikania rano facelle, kolejny z około 15 ale test inny, check z Rossmana.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1094521fafe.jpg
    Test facelle z teraz, czyżby ciemniejsza niż rano?? Bo chyba kolejny test facelle nie byłby wadliwy co?? W ostatnim cyklu poleciałam na betę jak miałam bladziochy i wielkie rozczarowanie i smutek,dlatego teraz postanowiłam iść na betę dopiero jak będzie konkretniejsza kreska...boję się tego zawodu znowu... :(

    Wydaje mi się, że ciemnieje :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Ponarzekaj,jak Ci to ma pomóc to narzekaj. Po to tu jesteśmy aby się wspierać i uwierz że większość z Nas tak ma jak Ty. Najważniejsze że już postanowiłaś że bierzesz się w garść i tego się już trzymaj.

    Dziewczyny a ja was proszę o trzymanie kciuków, jutro testuję.

    Robi się! ✊✊✊

    Tele...79 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny nie jest złe. Nie ma nic widocznego na usg w jajowodzie.
    Jestem świeżo po owulacji ale przez te hormony pecherzyk całkiem nie pękł więc ewentualna torbielka do kontroli
    Ogolnie pogadalam z nim o tej laparoskopii i jajowody sa normalne zadne pokręcone. Do dwóch tygodni powinna przyjść miesiączka wraz z wyzerowaniem bety.
    Za dwa tygodnie kontrola. Jesli nie bedzie miesiączki a beta zacznie rosnac to metroteksat powinien wystarczyć

    Jeee, Kochana, widzisz? Mowilam, ze bedzie dobrze!!! Wam wszystkim mowie, ze marzec to piekny miesiac! Nie smuccie sie :* Tak bardzo mnie wspieracie, ze ja Wam wyczaruje Wasze Malenstwa :*

    Moni, a zdjecie Niunia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 19:29

    Tele...79 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, co powiedział lekarz?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj gin powiedzial, ze mam brac duphaston 3xdziennie i zastrzyk z heparyny. Pojutrze oznaczam bete, jesli spada, odstawiam wszystko, jesli rosnie, kontynuuje i dzwonie do niego. Wytlumaczyl tez, ze szanse sa malusienskie skoro prog tak bardzo spadl i endometrium male (6mm), ale zeby sie nie poddawac, bo rozne rzeczy juz widzial. Jezeli sie nie uda teraz, to duphek zdecydowanie po owu przez 10 dni.

    Szona, Kociaku, nie smuc sie :* przeciez marzec przyniesie szczescie

    Aaa, w opisie USG nie ma nic ciekawego, tylko ze w lewym jajniku mam cialko zolte o sr. 18mm. Glupek ze mnie, co to oznacza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 19:36

    szona, 5ylwian, Niecierpliwa..., Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moj gin powiedzial, ze mam brac duphaston 3xdziennie i zastrzyk z heparyny. Pojutrze oznaczam bete, jesli spada, odstawiam wszystko, jesli rosnie, kontynuuje i dzwonie do niego. Wytlumaczyl tez, ze szanse sa malusienskie skoro prog tak bardzo spadl i endometrium male (6mm), ale zeby sie nie poddawac, bo rozne rzeczy juz widzial. Jezeli sie nie uda teraz, to duphek zdecydowanie po owu przez 10 dni.

    Szona, Kociaku, nie smuc sie :* przeciez marzec przyniesie szczescie

    Niech przyniesie nam obu!

    Szybko zadziałałas, różne rzeczy się zdarzają, nawet gdy się wydaje, ze to niemożliwe! Dodatkowo masz plan działania, wiesz na czym stoisz, to bardzo ważne. Czekamy zatem na kolejna betę!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka no dziwne skoro ciałko żółte jest, nie zanikło, a prog taki niski. Hmmm... i wydaje mi się, że duphaston przez 10 dni to trochę mało i krótko. Ja bym na Twoim miejscu poszalała bardziej dorzucając jeszcze luteinę, przynajmniej pod koniec fazy lutealnej. Ale trzymam kciuki, żeby beta podrosła :)

    Pauliś no ciemnieje, ciemnieje :) siknij jeszcze jutro. Powinna być już wyraźna :)

    Niecierpliwa <3 cieszę się, że jest ok :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Niech przyniesie nam obu!

    Szybko zadziałałas, różne rzeczy się zdarzają, nawet gdy się wydaje, ze to niemożliwe! Dodatkowo masz plan działania, wiesz na czym stoisz, to bardzo ważne. Czekamy zatem na kolejna betę!

    Dziekuje :* Tylko teraz prosze, bys te wiare zastosowala rowniez u siebie :) Otrzyj lezki i pamietaj, ze bedzie dobrze :)

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Sasanka no dziwne skoro ciałko żółte jest, nie zanikło, a prog taki niski. Hmmm... i wydaje mi się, że duphaston przez 10 dni to trochę mało i krótko. Ja bym na Twoim miejscu poszalała bardziej dorzucając jeszcze luteinę, przynajmniej pod koniec fazy lutealnej. Ale trzymam kciuki, żeby beta podrosła :)

    Pauliś no ciemnieje, ciemnieje :) siknij jeszcze jutro. Powinna być już wyraźna :)

    Niecierpliwa <3 cieszę się, że jest ok :)


    Wlasnie nie wiem, o co chodzi z tym cialkiem zoltym. Moze jest jakies uposledzone, ze siedzi i nie wie, co ma robic...
    Co do duphastonu, to pewnie Was poslucham :D po jakim czasie zazwyczaj przychodzi @ z odstawienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 19:46

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja duphastonu nie brałam. Przyjmuję luteinę dopochwowo 2 X100 i 3-4 dni po odstawieniu przychodzi @. Zwykle fl miałam 12 dni, a teraz 17 :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sumie 2-3 dni po odstawieniu dupka jest @. No i obecność ciałka żółtego dobrze wróży! Nadzieja jest,trzeba wierzyć! Bardzo źle się czujesz po progesteronie?

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moj gin powiedzial, ze mam brac duphaston 3xdziennie i zastrzyk z heparyny. Pojutrze oznaczam bete, jesli spada, odstawiam wszystko, jesli rosnie, kontynuuje i dzwonie do niego. Wytlumaczyl tez, ze szanse sa malusienskie skoro prog tak bardzo spadl i endometrium male (6mm), ale zeby sie nie poddawac, bo rozne rzeczy juz widzial. Jezeli sie nie uda teraz, to duphek zdecydowanie po owu przez 10 dni.

    Szona, Kociaku, nie smuc sie :* przeciez marzec przyniesie szczescie

    Aaa, w opisie USG nie ma nic ciekawego, tylko ze w lewym jajniku mam cialko zolte o sr. 18mm. Glupek ze mnie, co to oznacza?
    Cialko zolte odżywia zarodek jesli dojdzie do zaplodnienia do czasu wytworzenia sie lozyska. Slyszalam o czyms takim jak niedomoga cialka zoltego jako jedna z przyczyn poronien ale nie wiem czy to jest to samo co niedomoga lutealna

    Sasanka55, agge, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Ja duphastonu nie brałam. Przyjmuję luteinę dopochwowo 2 X100 i 3-4 dni po odstawieniu przychodzi @. Zwykle fl miałam 12 dni, a teraz 17 :P

    17 dni <3 to cos dla mnie <3 Przy moich plamienio-krwawieniach luteina dopochwowo odpada, ale moze w przyszlosci to lepsze rozwiazanie. Pogadam jeszcze o tym z lekarzem

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wszystkie kciuki naprawdę dziękuję, kocham Was normalnie :*

    Tele, trzymam mooooocno! :)

    Niecierpliwa, widzisz! Jest dobrze. Może to jakiś wybryk natury i tego się trzymajmy :* mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza?

    Sasanka, podoba mi się podejście tego lekarza! Jest mega! Naprawdę, w tym jest ogromny pozytyw. Co by nie było to i tak będziesz w dobrych rękach, a to baaaardzo ważne i w końcu doprowadzi do wymarzonego dzidziutka. <3


    Ja dopiero w domu, bo jeszcze młodą trzeba było od babci zgarnąć :)
    Bobo wierzga jak wariat mały :) ma 2,52cm, wiek usg odpowiada temu, co jest wg OM, czyli 9+2, idealnie. Serduszko równo, wstępnie patrzył na kości, mówił, że nie widzi anomalii żadnyh nigdzie, ale wiadomo, na genetyczne za szybkooo. Ale ponoć jeśli prenatalne i połówkowe będą ok to on nie widzi sensu aminopunkcji. Dziecku nic (póki co) nie jest, więc małe szanse, że doszło do jego zakażenia. No i foteczka, akurat do zdjęcia zwinął się maluszek w kłębek :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/07074270eaeb.jpg

    Sasanka55, buba123, Kingulla, szona, agge, Tele...79, OO83, Niecierpliwa..., MamaStasia :), cukrzyk1991, 5ylwian, nuśka91, Ochmanka, eemmiilliiaa, MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia, Malinowa91, Magduullina, Angelika1313, Ania_85_, APrzybylska, moyeu, Salome, Arashe lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ