X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, kocham to, co napisalas! Koooocham! Cudowne wiadomosci :) :) :) :) A Bobo jaki cudny :) Czuje, ze Twoj to Chlopczyk jak u Cukrzyka, a Coreczka u Buby :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 20:03

    moni05, Tele...79, buba123, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłoby ekstra, Sasanka, bo to mi się marzy :) skrycie, bo otwartym marzeniem jest po prostu żeby było wszystko ok, a płeć nie ma znaczenia :)
    Teraz będę kitrać w pory przed genetycznym :P

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Byłoby ekstra, Sasanka, bo to mi się marzy :) skrycie, bo otwartym marzeniem jest po prostu żeby było wszystko ok, a płeć nie ma znaczenia :)
    Teraz będę kitrać w pory przed genetycznym :P

    To na bank bedzie Chlopczyk :) :*
    Bardziej bedziesz kitrac w pory, jadac na porodowke, Kochana albo za kilka lat, jak Ci Synowa przyprowadzi :)

    moni05, szona, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    To na bank bedzie Chlopczyk :) :*
    Bardziej bedziesz kitrac w pory, jadac na porodowke, Kochana albo za kilka lat, jak Ci Synowa przyprowadzi :)

    Ja już kitram, bo moja 7-latka już dwa razy miała złamane serce... Ech, faceci... :/

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wlasnie nie wiem, o co chodzi z tym cialkiem zoltym. Moze jest jakies uposledzone, ze siedzi i nie wie, co ma robic...
    Co do duphastonu, to pewnie Was poslucham :D po jakim czasie zazwyczaj przychodzi @ z odstawienia?

    Ja brałam bo miałam brązowe plamienia przed @ Ale cykle mam regularne, więc kończyłam duphaston w 25 dniu, a @ przychodziła jak zawsze 3-4 dni później

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, kamień z serca, że z Małym wszystko dobrze :) (też myśle, ze to facet ;) )

    moni05, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, słodziak <3 niech zdrowo rośnie

    moni05 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, trzymam kciuki, żeby Kropek zawalczył :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, to za zlamane serduszko Twojej Niuni :) Dobrze, ze synkowie Staraczek sa lub dopiero beda cudownymi facetami, to akurat wyjatek :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1540cad3784c.jpg

    moni05, agge, szona, Kingulla, nuśka91, MonikA_89!, Ochmanka, Magduullina, Ania_85_, Salome, Arashe lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, to za zlamane serduszko Twojej Niuni :) Dobrze, ze synkowie Staraczek sa lub dopiero beda cudownymi facetami, to akurat wyjatek :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1540cad3784c.jpg

    Haha :D no ba! :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka kochanie oby progesteron się ładnie podciągnął. Jestem całym sercem z Tobą. Dostałaś l4 ?

    Proszę mnie wypisać z marcowego testowania, chyba zostanę założycielką wątku kwietniowego :D

    Najbardziej mnie zdziwilo, że ta owulka to z lewego jajnika, ale teraz rozumiem skąd te ostatnie lekkie pobolewania z lewej strony.

    Moni, cudoooowny bąbel !! <3

    moni05, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Za wszystkie kciuki naprawdę dziękuję, kocham Was normalnie :*

    Tele, trzymam mooooocno! :)

    Niecierpliwa, widzisz! Jest dobrze. Może to jakiś wybryk natury i tego się trzymajmy :* mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza?

    Sasanka, podoba mi się podejście tego lekarza! Jest mega! Naprawdę, w tym jest ogromny pozytyw. Co by nie było to i tak będziesz w dobrych rękach, a to baaaardzo ważne i w końcu doprowadzi do wymarzonego dzidziutka. <3


    Ja dopiero w domu, bo jeszcze młodą trzeba było od babci zgarnąć :)
    Bobo wierzga jak wariat mały :) ma 2,52cm, wiek usg odpowiada temu, co jest wg OM, czyli 9+2, idealnie. Serduszko równo, wstępnie patrzył na kości, mówił, że nie widzi anomalii żadnyh nigdzie, ale wiadomo, na genetyczne za szybkooo. Ale ponoć jeśli prenatalne i połówkowe będą ok to on nie widzi sensu aminopunkcji. Dziecku nic (póki co) nie jest, więc małe szanse, że doszło do jego zakażenia. No i foteczka, akurat do zdjęcia zwinął się maluszek w kłębek :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/07074270eaeb.jpg
    Jakie Bobo kochane :) super,ze wszystko OK :)

    moni05 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zdjęcia z pierwszych USG są piękne! Niech dzidziuś zdrowo rośnie! :)

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, dobrnelam :)

    Sasanko - swoj komentarz pisalam jak dobrnelam do 41 strony, a teraz widze jak sie sprawa rozwinela. Bardzo mi przykro, ale wazne ze robisz wszystko co w swojej mocy i nie bedziesz sobie potem nic zarzucac :*
    Co do proga to ja mam zdanie ze jesli z ciaza jest OK to i prog rosnie. Wiadomo ze mozna go podciagnac i wiele ciaz konczy sie pomyslnie :) Ale np. w moim przypadku jak badalam proga przed ciazami i w trakcie cb to byl niski np 12 ng/ml. Wiec bralam luteine (co prawda tylko 1 cykl, ale nie zaciazylam w nim). Czulam sie po niej obrzmiala i w kolejnym cs odstawilam. Nastepnie zbadalam proga w 20-21dc i bylo szalowe 11,8....a to sie okazal progesteron juz ciazowy :) I potem bhcg pociagnela proga w gore. Biore caly czas luteine ale nie wiem na ile to dla mnie jedynie wsparcie psychiczne :) Tez kiedys myslalam ze man niedomoge lutealna.
    Pisze to po to zeby powiedziec ze byc moze cos innego jeszcze utrudnia zagniezdzenie? A w ogole przed nadejsciem @ miewasz zawsze jakies plamienia?

    Niecierpliwa - ufff, dobrze ze nie ma nic w jajowodzie :*

    Tele- powodzenia :) !!!

    Dzieki w ogole dziewczyny za wsparcie !!!! Jestescie najlepsze :* Mnie ten krwiaczek w ogole zdziwil bo wyszedl dopiero na usg a nie mialam ani jednego plamienia nawet przez caly ten okres.

    Sasanka55, Tele...79 lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni - cudny bobas :* !!!

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sasanka kochanie oby progesteron się ładnie podciągnął. Jestem całym sercem z Tobą. Dostałaś l4 ?

    Proszę mnie wypisać z marcowego testowania, chyba zostanę założycielką wątku kwietniowego :D

    Najbardziej mnie zdziwilo, że ta owulka to z lewego jajnika, ale teraz rozumiem skąd te ostatnie lekkie pobolewania z lewej strony.

    Moni, cudoooowny bąbel !! <3

    Dowalilam dzis dawke uderzeniowa :) Troche od Malgonii, troche od Kingulli, troche od lekarza :)
    L4 nie wzielam, bo lekarz kazal sie oszczedzac, ale nie musze lezec, dopoki nie boli. Napisalam o wszystkim szefowej, zachowala sie cudownie. Powiedziala, zebym pracowala teraz z domu, jesli nie chce wolnego, ale jak tylko pozaluje tej pracy, to wyrzucam kompa z wyrka i ide spac, bo moje zdrowie najwazniejsze.

    szona, Ochmanka, nuśka91, moni05, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, kocham to, co napisalas! Koooocham! Cudowne wiadomosci :) :) :) :) A Bobo jaki cudny :) Czuje, ze Twoj to Chlopczyk jak u Cukrzyka, a Coreczka u Buby :*
    mój mąż też wierzy że to córeczka... ja jednak sama nie wiem :D … nawet dziś się cieszył że machała rączką do niego :P

    szona, Sasanka55, Magduullina, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, buba śliczne te Wasze Maleństwa!! Też takie chce;)

    Cukrzyk super że już wychodzicie z synkiem do domu (skoro wróżka Sasanka musi mieć racje;) )

    Szona głowa do góry!! Przecież w marcu zaciążamy!

    Ja pyknęłam proga ale będzie dopiero jutro bo byłam o 18.
    Dziś 8dpo i dopiero druga temperatura powyżej linii... głupie to.
    Edit: prg 8,62..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 22:47

    szona, buba123, moni05, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja otworzyłam wino. Że tak powiem - „robię endometrium”. Ot co.

    Sasanka55, Ochmanka, moni05, Szczesliwa_mamusia, Tele...79, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyku, Kochana, a foto Twojego slodkiego Lobuziaka gdzie? :)

    Kochana, tez mysle, ze zdrowa ciaza da sobie rade i bez luteiny. W czerwcu bylam obladowana duzymi dawkami (luteina+duphaston), a i tak ciaza obumarla. W kazdym razie teraz sprobuje, chce i czuje, ze musze...

    Nigdy nie miewam plamien przed @ czy pomiedzy, nie liczac plamienia w pierwszym dniu okresu. Miesiaczki regularne, owu w 14 lub 15dc, a cykle zwykle 26-28 dni

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ