X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem
Odpowiedz

Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dalej @ niemam i zastanawiam sie kiedy testować ile musi być tych temperatur powyzej 37 aby wyszedł plus?

    tutaj aktualny wykres
    http://zapodaj.net/46944b088b4f1.png.html

  • coliberek Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, że kilka razy rzuciło mi się w oczy, że 18 kolejnych wyższych temperatur może świadczyć o ciąży.

    A a propos numeru 18 to jestem w 18 dc, to mój drugi cykl z Clo, w tym cyklu miałam HSG które coś odetkało i od wczoraj jestem super śpiąca z boląca okolicą okołojajnikową.

    Tak bardzo nie chcę się nakręcać, ale niestety znowu mi to nie wychodzi.
    Jak przyjdzie czas to aż będę się bała zrobić test bo nie mogę już patrzec na tą jedną, wstrętną, złośliwą kreskę ! :/

    2nn3csqvwi8lghtf.png
  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Jestem tutaj pierwszy raz i w trakcie pierwszego wykresu. Z mężem staramy się o dzidziusia 3 cykl, wcześniej (około 2 lata temu ) byłam w ciąży, ale w 8 tyg. serduszko przestało bić. Teraz, już po ślubie zdecydowaliśmy się "postarać".
    Też kilka razy już nakręciłam się na maxa, miałam wszystkie objawy, które towarzyszyły mi w poprzedniej ciąży, ale nic z tego.
    Teraz też zauważyłam u siebie pewne objawy ale zupełnie inne, niż te z moich urojeń.
    Od trzech dni chodzę tak senna, że nieraz wydaje mi się, że odcinam się na sekundę od rzeczywistości (zasypiam), śluź też jest zupełnie inny niż zwykle po ovu i jest go dziwnie za dużo jak na mnie. Do tego wczoraj miałam wilczy apetyt i o dziwo nie potrafiłam się powstrzymać, żeby nie jeść ( a jestem na wiecznej diecie, ciągle się ograniczam). Pewnie to znów przyczyna jest taka, że za bardzo chcę, ale zobaczymy... Czekam z niecierpliwością na mój czas :)
    Pozdrowienia.
    A.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2013, 14:10

    16udskjo8kgcbsw3.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    co do testów , to ja ich nie robię póki nie minie czas na @ bo wtedy to już mnie korci ale taka sytuacja miała miejsce tylko raz. Wynik był negatywny a ja zdruzgotana , bo oczywiście już się zdąrzyłam nakręcić. Jestem przeciwniczką testów a mój to wielki zwolennik i najlepiej to testowałby mnie już dzień po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2013, 22:45

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! My z mężem się staramy od miesiąca. I zaczynam troche się stresowac.. Odkąd odstawiłam pigułki anty we wrześniu 2012 moje cykle były bardzo nieregularne: 41, 33, 34, 56, 33, 38. Dzisiaj jest 41dc i ani nie mam oznak @ ani ciąży. W zeszłym tygodniu tylko przez kilka dni czułam się dziwnie bo miałam zgagę i byłam bardzo senna i słaba. No ale minęło. Oczywiście testowałam i to w dodatku 3 razy bo się stresowałam tą niepewnością: 34dc, 35dc i 39dc. Wszystkie trzy negatywne.. I co teraz powinnam zrobic? Z każdym mijającym dniem coraz bardziej intensywnie o tym myślę. Nie chcę już oglądac 4go negatywnego. Chyba dam sobie jeszcze tydzień i jak nie będzie @ to ponowię test. Trzymajcie kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agolek wrote:
    Hej dziewczyny! My z mężem się staramy od miesiąca. I zaczynam troche się stresowac.. Odkąd odstawiłam pigułki anty we wrześniu 2012 moje cykle były bardzo nieregularne: 41, 33, 34, 56, 33, 38. Dzisiaj jest 41dc i ani nie mam oznak @ ani ciąży. W zeszłym tygodniu tylko przez kilka dni czułam się dziwnie bo miałam zgagę i byłam bardzo senna i słaba. No ale minęło. Oczywiście testowałam i to w dodatku 3 razy bo się stresowałam tą niepewnością: 34dc, 35dc i 39dc. Wszystkie trzy negatywne.. I co teraz powinnam zrobic? Z każdym mijającym dniem coraz bardziej intensywnie o tym myślę. Nie chcę już oglądac 4go negatywnego. Chyba dam sobie jeszcze tydzień i jak nie będzie @ to ponowię test. Trzymajcie kciuki!
    na moje oko anty bardzo rozlegulowały ci cykle poszłabym z tym do lekarza by unormowa cykl ja tez tak miałam pierw @ przyszła 2 dni pózniej potem w nastepnym tydzień potem dwa a potem cykl trwał 79dni i testy neg dostałam luteine na unormowanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amelia :) Tak też zrobię. Mam wizytę na początku sierpnia po powrocie z urlopu więc wtedy się dokładnie przebadam. Póki co @ przyszła w 44dc. Tylko że z tego wynika że się z mężem staraliśmy dokładnie 14 dni przed więc teoretycznie w dniu owulacji.. A tu nic :( No cóż. Teraz już się przynajmniej nie stresuję tylko jadę się zrelaksowac :) A Tobie Amelia udało się całkowicie uregulowac cykle? Byłaś już w ciąży czy to Twoje pierwsze starania? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram sie o drugie dziecko wczesniej miałam cykle jak w zegarku zaczoł sie sajgon dopiero jak poszłam na prawko a czy uregulowały sie no wykresy cyklu wygladają z miesiaca na miesiac lepiej ....

  • Merlinka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 lipca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja staram się z mężem o dzidzię 5 cykl, ale pierwszy z Ovu. Mimo że cykle mam dość regularne (średnio 27 dniowe) wciąż mi się nie udaje.
    Wydaje mi się że mam problem z utrafieniem w owulację, a może endometrioza nie pozwala na zagnieżdżenie się zarodka? Sama nie wiem.
    Dodam że byłam już trzy razy w ciąży (z czego jedną zakończyłam z powodzeniem).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2013, 21:06

    bfd5994f3ec9968adfc577a88c45e8be.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dziś rano zrobiła betę (nie wiem czy nie za wcześnie, ale już nie mogłam wytrzymać), bardzo się boję, że wynik będzie nagatywny, a tak strasznie bym chciała żeby było inaczej...nie wiem co mam za sobą zrobić, niby zostało tylko parę godzin bo wyniki po 17, ale już mi jest niedobrze i cała się trzęsę. Tak bardzo nie chce zobaczyć negatywnego wyniku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a co TY tak szybko zrobiłaś ta bete? jak długie masz cykle???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam straaasznie nieregularne, średnio około 40dni jeśli okres mam co miesiąc i to dopiero w tym roku tak mam. W poprzednich latach okres miałam 4-6 razy w ciągu całego roku. Wcześnie zrobiłam, bo zgłupiałam i nie wiedziałam od kiedy mam odliczać dni na testowanie (pisałam o tym w innym wątku) i dziewczyny doradziły mi zrobienie bety teraz. Strasznie bolą mnie sutki, dół brzucha i siusiam co chwila...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj masz link
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/zostanmy-mamami-2014,705,6.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, to bardzo dziwne masz te cykle. daj znać jak wyszła beta, chociaż wg mnie powinnaś odliczać najwcześniej od 10 dc. Trzymam kciuki:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    aha, to bardzo dziwne masz te cykle. daj znać jak wyszła beta, chociaż wg mnie powinnaś odliczać najwcześniej od 10 dc. Trzymam kciuki:*


    no właśnie też tak myślałam, ale w straszne zamieszanie wprowadziły mnie leki...a mianowicie odliczenie ginekologa od 04.07 do 13.07 na rozpoczęcie brania duphastonu jako że na wypadek ciąży...dlatego już nie wiedziałam od kiedy w końcu powinnam odliczać czas na testowanie, do tego jeszcze te objawy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, a jeśli jest tak jak mówisz, że powinnam odliczać od 10 dnia cyklu to mineło już 9dni, a bete można robić po 5 dniach z tego co mi dziś Pani w laboratorium powiedziała....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak, ale to i tak troszkę wcześnie, no ale mimo wszytko trzymam kciuki żeby była pozytywna :) może kobiece przeczucie Cię nie myli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie Kochana problem w tym, że przeczucia to mam złe, że test będzie negatywny, ale te bóle brzucha i sutków i to częste siusianie mnie strasznie męczy...bo jeśli to nie ciąża to cóż innego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ciężko stwierdzić...mnie do tej pory pobolewał brzuch jak na okres, dzisiaj mam 28 dc i nagle przestał mnie boleć, chociaż piersi nadal bardzo napuchnięte i bolą, do toalety chodzę co pół godziny, jak nie częściej, zastanawiam się nad testem dzisiaj bo już niby powinnam dostać @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widzę, że objawy mamy podobne, tylko że Ty jesteś pod koniec cyklu. Ja na Twoim miejscu juz bym test zrobiła, ewentualnie o ile jestes bardziej cierpliwa niz ja to poczekaj jeszcze dzień lub dwa...

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ