X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem
Odpowiedz

Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem

Oceń ten wątek:
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Beta wyszła 8,15 - niska ponieważ robiona na styk w 5dni po. Muszę powtórzyć w środę. Ale Pani z labolatorium jak ją z 10 razy pytałam czy jest pozytywny wynik zarzekała się, że na 100% jestem w ciąży tylko beta niska bo wcześnie bardzo robiona...

    Dziwne że przy takiej becie w laboratorium powiedzieli Ci że na 100% ciąża.U mnie są takie normy: 0-5 brak ciąży, od 16 ciąża. Od 6 do 15 wynik wątpliwy i trzeba za kilka dni powtórzyć. Bardzo mi przykro że spotkało Cie takie rozczarowanie :( A powtórzyłaś bete? Bo ta 8 pokazuje że coś tam zaczyna się dziać :)

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, powtarzałam tę dwa dni póxniej i wyszła 3,10...
    Gin kazał mi powtórzyć test 24-25...i tak też zrobię
    Kurcze...sama nie wiem co mam o tym myśleć bo nadal mam bolące strasznie sutki, ból brzucha, lekkie mdłości dzisiaj i temp utrzymuje się na 37 więc objawami wychodziłoby na ciążę, ale mam przeczucie że w ciąży nie jestem...sama nie wiem

  • Butterfly Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydz. powinnam mieć okres... mam nadziej ze go nie będzie, bardzo się boje.

    3jgxe6hhamw3z7uv.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten stres jest tragiczny, ja 3dpo jak zaczęłam płakać, tak do tej pory nie skończyłam a dziś termin @. Testy negatywne :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:35

    aaaaga, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Myślę, że każda z Nas przeżywa ten czas po owulacji... wtedy rodzą się nasze nadzieje... a jeszcze jak temperatura wydaje się książkowa i pojawiają się jakieś objawy to trudno nie wariować...
    zgadzam się najlepiej by było przespać ten okres :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:35

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toć to jakiś koszmar, zawsze uważałam ze to tylko ja się tak nakręcam, ze sobie wmawiam, każdy objaw był ciąża ale z tego co widzę dotyczy to szerszego grona. Dopiero jak postanowiłam zrezygnować z powiększenia rodziny udało się...niestety chwilę szczęścia nie trwały długo po paru dniach poroniłam. Ten czas ciąży pozwolił mi zrozumieć jak bardzo pragnę dziecka. Jest to mój pierwszy cykl z ovu i bardzo mi sie tu podoba. Podziwiam Was wszystkie za cierpliwość i siłę bo tego mi brak. Trzymam kciuki za Was wszystkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 18:51

    Waniulka, maleńka29 lubią tę wiadomość

    ptak-dziecko.gif
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    schola- współczuję, ja też to przerobiłam, co prawda ja się nie zdążyłam jeszcze ucieszyć z cienia II kreski kiedy beta poleciała w dół. Większość z nas się nakręca, każda trochę inaczej ale mamy te same powody. Po to tu jesteśmy, żeby się wspierać :)

    maleńka29 lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki okres przed Nami ale wart wysiłku i cierpienia...z tego co prześledziłam sporo kobietą jednak się udaje

    ptak-dziecko.gif
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko co zrobić by nie zwariować do końca ;) próbowałam czymś sie zając - podziałało na chwile ehhhh
    mam nadzieje ze każda z nas w jak najbliższym czasie juz nie będzie musiała sie tym martwic bo bedzie miala fasolke pod serduszkiem

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schola współczuję Ci - przeszłam to samo niestety i wiem co to znaczy! Trzymaj się Kochana!!!
    Czarownica- za Ciebie też trzymam kciuki :-)

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ Dziewuszki!
    Musimy uzbroić się w cierpliwość bo najgorszy jest przy tym stres. Nie sugerować się objawami bo tak naprawdę wszystko można Sobie wmówić. Chyba najlepiej zajać się czymś i starać się nie nastawiać, że musi być ciąża. Potem najgorsze jest rozczarowanie i złość. Relaks i odpoczynek to najlepsze droga żeby pomóc naturze. Powiem Wam że ja nigdy nie robiłam bety - mam nadzieję że tym razem ciotka klotka nie przyjedzie ;)czego i Wam życzę.

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj żeby to było takie łatwe żeby sobie myślenie o tym tak poprostu cyk i wyłączyć ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :-) a propos myślenia to już próbowałam chyba wszystkiego, czasem łapie się na tym ze nieświadomie odpływam ehhh i jak tu z tym walczyć

    ptak-dziecko.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak samo :(

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam bete, Jutro po południu wyniki, do tego czasu chyba zejdę. wariuje ze stresu i nie panuję nad tym;/

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki, chętnie się dołączę :) spóźnia mi się okres, w dodatku moja temperatura utrzymuje się od ok 5 dni na równym poziomie 37,0 stopni... Już sama nie wiem co o tym myśleć... Jutro planuję zrobić teścior ale mam takiego stresa, że nie wiem czy odważę się go zrobić... Ahhh ten strach przed rozczarowaniem :( tym bardziej,że jestem na lekach obniżających prolaktynę :) Myślicie, że powinnam już ten test wykonać czy poczekać jeszcze kilka dni?

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli spóznia Ci się okres to śmiało próbuj:)

    enopka
  • Gofi Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) dzisiaj mija 10 dzień po owulacji temperatura mi się w miarę równo utrzymuje i chyba jutro zrobię kolejny test (bo z pierwszym się bardzo pośpieszyłam...ach ta niecierpliwość) mam nadzieję, że teraz coś pokaże :) pół roku temu byłam w ciąży i niestety poroniłam w 5-6 tygodniu tak więc teraz stres jest jeszcze większy w dodatku, że po raz pierwszy mierzę temperaturę a to daje taką wielką nadzieję...

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ