X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem
Odpowiedz

Oczekiwanie na testowanie - pomoc ze stresem

Oceń ten wątek:
  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gofi. Ja mam tak samo! Stres na maxa- żeby się udało. Dzisiaj mam też 10 dzień po owulacji i chyba zrobię jutro rano test bo nie wytrzymam. Na dodatek dzisiaj w pracy dowiedziałam się, że koleżanka, która mnie zastępuje jest w ciąży. Jakiś czas temu gadałyśmy na ten temat i się zapierała, że jeszcze musi urządzić dom itd. bo nawet jej rok nie minął od ślubu. U mnie w pracy nikt oczywiście nie wie jakie mam problemy z zajściem w ciążę. A w marcu 2013 też miałam epizod bo wyszła mi beta wskazującą na ciążę i się już nakręciłam ale przez stres w pracy nic z tego nie wyszło...
    Dzisiaj się załamałam tą koleżanką.... Jak mi się uda (na co liczę!!!) to mój dział padnie! Gorzej jak nadal nic nie będzie wychodzić a moja koleżanka będzie paradować z brzuchem... Aż się dzisiaj popłakałam w pracy...

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja dzisiaj testowałam, bo byłam przekonana, że jestem w ciąży :) wykres na to wskazywał :) a tu nagle dzisiaj fruuu spadek temperatury, test negatywny :) nie przejmuj się... sama ostatnio usłyszałam od koleżanki z pracy, że w ciąży jest a tak się wzbraniała, że jeszcze nie chce, że w jej wieku (ma 30 lat) to może być już ciężko :) a ja słuchałam młodsza od niej o tyle lat i tak pragnąca dzidziusia :) no cóż tak bywa :) też tylko czekam, aż zacznie opowiadać o płci dziecka o rosnącym brzuszku :) jednym się udaje od razu, inne muszą czekać (niestety my)...

  • Gofi Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka29 to jutro testujemy razem :) mam nadzieję, że się uda. Daj znać

    maleńka29 lubi tę wiadomość

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka29 tak doskonale Cię rozumiem... ja oebrałam dziś betę byłam tak pełna nadziei, bladziutkie kreseczki na testach, objawy ciążowe a tu marne 0.99 jestem załamana. W poprzednią ciążę zaszłam bez problemu ale niestety poroniłam:( Ehh to takie niesprawiedliwe

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e3w3a musisz być dzielna... wiem jak to jest dwie ciąże już straciłam kilka lat temu, a teraz mam problem z zajściem w następną :( i też już miałam wczoraj nadzieję, że w końcu się udało, że tym razem będzie inaczej.. i co? i nic z tego... życie jest niesprawiedliwe niestety... głowa do góry kochana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e3w3a - słuchaj nie załamuj się to nie koniec Kochana. Trzeba podejść na luzie bo najgorsza jest presja. Wiem, że to straszne rozczarowanie ja też przeżyłam poronienie. I jak na razie nie ma skutku - mam cichą nadzieję że w tym cyklu się uda. Ale wiem że nawet jak przyjdzie ciotka to głowy Sobie nie urwę. Powiem Ci że wolę tak żeby przyszedł okres niż miałoby powtórzyć się drugie poronienie to mnie najbardziej przeraża.

  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jesteście Kochane! Gofi trzymam kciuki! Rano dam znać i oby były dwie kreski!!! e3w3a trzymaj się- przesyłam uściski! To wszystko jest niesprawiedliwe.....

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochane ale miałam tak ogromną nadzieję w sumie to nie dopuszczałam innej myśli jak to że musi się udać, mam koleżanki które poroniły a potem odrazu zaszły i urodziły zdrowe dzieci i ich przypadkami trochę się sugerowałam...

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesprawiedliwe jest to, że jak człowiek chce to nie może mieć... masakra :(
    maleńka29 trzymam kciuki :) oby sie udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2014, 14:23

  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8misiowa8 - trzymam za Ciebie kciuki!!! Mam nadzieję, że w niedługim czasie wszystkim nam się uda :-) Trzymajcie się dziewczyny!

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja też mam taką nadzieję kochana :) Już czekam i czekam :)

  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gofi, u mnie niestety jedna krecha na wykresie- ale temperatura za to podskoczyła. Czekam do poniedziałku bo wtedy powinnam dostać okres. Mam nadzieję, że u Ciebie pozytywnie. Uściski :-)

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • Gofi Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka u mnie dokładnie to samo... temp podskoczyła i 1 kreska :( tak więc czekamy dalej

  • maleńka29 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gofi- dobrze że jesteś!!! Mój mąż w ramach pociechy za ciężkie dni w pracy (przez "koleżankę") zabrał mnie dzisiaj do kina i kupił nowa kurtkę :-)
    Gofi ja czekam do poniedziałku i znowu zrobię test. Trzymam za Ciebie kciuki!!! To chyba dobrze, że temperatura idzie w górę :-)Spokojnej nocy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 21:23

    http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny czy któraś z Was robiła progesteron i PRL z Metoclopramidem w 21 dniu cyklu? chodzi mi o wyniki?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam..
    Progesteron 19,01
    Prolaktyna - 32,64
    Z metklopramidem - 367,45
    Jeżeli ci to pomoże, bo mam przekroczone wszystkie normy

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha mi progesteron wyszedł 15 ng/ml a prl - 16 a po metoclopramidzie 188 ng.ml myślę że to dobre wyniki?

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 24 lutego 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo i moje serce oczywiście już jest przekonane, że się udało. Tak strasznie mnie nakręca że już, że na pewno... niby rozum wie lepiej, ale kto go słucha nie?
    Koło czwartku powinnam mieć okres, jak tu powstrzymać się z testowaniem do piątku i przestać się nakręcać że to już?

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Gofi Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 24 lutego 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM spokojnie :) czwartek już blisko jakoś wytrzymasz ja też będę niedługo testować i liczę na to, że się uda

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .ej dziewczyny.moge dolaczyc?ja ma @malpe na 07,03 tak sie martwie ze sie znou nie udało...mam juz dosc tego oczekiwania to 4 cs:(

    3i49tgf6plfmlliy.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ