X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wczoraj byl plus czyli owu bedzie 24-36 godzin po dodatnim tescie czyli owu dzis badz jutro czyli skok jutro lub za dwa dni i to w normie jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bylo w tamtym cyklu tak.
    Czwartek spadek temperatury i dodatni test owu
    Piatek owu i ta sama temperatura
    Sob pierwszy skij temperatury.
    I musisz czekac 3-4 dni wyzszych temperatur by potwierdzic owulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że dobrze testy odczytałam - krecha testowa nie była ciemniejszy od kontrolnej, ale były bardzo podobne. Dziś seksy odpuszczam jutro poprawię. Mam nadzieję, że w razie pomyłki conceive podratuje.
    Dzięki Dziewczyny:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi odjechał i smutno:(. Myślałam, że z czasem będzie łatwiej, a tu gorzej. Ale już liczę dni do jego powrotu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja dalej jestem ze swoim poklocona i kolejna klotnia sie szykuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nie klotnia. Sprzeczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymiana argumentów:). Ale, że od wczoraj ciche dni? Ja jestem beznadziejna w ciche dni, nie potrafię wytrzymać długo i mamy taką zasadę, że zanim pójdziemy spać musimy się pogodzić. Albo chociaż w jakimś stopniu dojść do porozumienia jak sprawa jest grubsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh jego w nocy w łóżku nie było wiec nie bylo takiej potrzeby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty aż tak? A wiesz chociaż gdzie był?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rybach z ojcem swojej bylej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Twoją cierpliwość, co prawda w tym zakresie jestem najgorszym przykładem, bo jestem niecierpliwa jak cholera, ale ja bym zwariowała, a na pewno bardzo się męczyła. Jednak musi swój trafić na swego. Ale całą noc na rybach? Złowił coś chociaż?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa przywiozl 3 duze leszcze. Ale wrocil i pol dnia spal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo matko, Ciri...order za cierpluwosc powinno Ci sie przyznac. Ze zlota.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie chcę siać wątpliwości ani się doszukiwać jak przeginam to sorki, ale tylko Cię zapytam czy on na pewno już nic do swojej byłej nie ma?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Mam całą jego korespondencję a ostatnio byłam na ślubów gdzie ona była. Wiec nie. Ale z jej ojcem na ryby sie umawial mimo za nim ze mna sie spotykal i on juz teraz wie o mnie bo wielokrotnie G roznawial przu mnie z nim wspominajac mu o mnie. Wiec tego jestem pewna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przeczytałam właśnie Twój pamiętnik i powiem Ci, że jakoś wydawało mi się,że jesteście dłużej że sobą, dużo dłużej. Bo problemy, które Was spotykają są charakterystyczne raczej dla związków, w które wkrada się po wielu latach monotonia.
    A z innej beczki nie biorąc pod uwagę tego co mówi czy jesteś pewna, że on jest gotowy na dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? On jest zdecydowanie bardziej niz ja ;] znaczy ja sie bardziej boje. On jest wariat ale bardziej ustatkowany. Taki...dorosly. Ja taki piotrus pan ktory potrafi byc powazny ale wole nie jak nie musze. Zawsze powtarza ze bede wspaniala matka i juz sobie wyobraza jak to bedzie gdy dziecko bedzie wieksze i wspolnie bedziemy wymyslac polapki na niego....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie potrafię zrozumieć jak osoba dorosła, w pełnej świadomości umysłowej pragnąc punktu c nie wie i nie chce przejść przez punkt b, aby to osiągnąć. Przecież wie jak ten "system" działa.
    Jeszcze gdy punkt b to męczarnia rozumiem, że może być to utrudnienie. Ale kurczę seks dla zdrowego faceta rzadko bywa męczarnią. Albo przejście przez punkt b jest dla niego większą męką niż pragnienie punktu c albo jest tam jakąś przeszkoda od niego niezależna.
    A czy dobrze doczytałam, że on miał ten sam problem ze swoją ex.? Jeśli tak to siedzi w jego głowie, ja jako niespełniony psycholog szukałabym w dzieciństwie. Niestety to lustro Naszego dorosłego życia i nawet nie zdajemy sobie sprawy ile Naszych dorosłych problemów tam ma swoje korzenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalas od poczatku pamietnik? Tam wszystko bylo opisane jak to z nami bylo i z nim i z bylym moim facetem. To moim zdaniem albo psycha albo hormony. Ale na razie nie moge nic przeforsowac.

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ