X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ciagoty psychologiczne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam i skłaniałabym się ku psychice, bo przecież czasem jednak się udaje, podnieca się i jest mu dobrze. Więc stawiałabym na to, że coś go psychicznie blokuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze tacsej hormony. Bo gdyby psychicznie to w ogole by mu nie stawal albo stawal i opadal jak to raz mialo miejsce gdy zablokowal sie calkiem bo mial naprawde paskudny dzien. A tak to ataje i normalnie reaguje tylko on nie chce. Wiec stawiam ze raczej hormony.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to chyba bym postawiła wszystko na ostrzu noża: koniec starań albo robi hormony

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że to są chwile takich przebłysków gdzie jakoś się wyłącza, odsuwa myśli. Dopóki się nie zbada to się nie dowiecie. Niestety Ty się będziesz meczyła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    ja to chyba bym postawiła wszystko na ostrzu noża: koniec starań albo robi hormony
    Kochana tu nie ma stran tu jest obaerwacja mojego cyklu ;p tego co jest teraz straniem ja nie nazywam. Nazwalam z pieciu jeden cykl. Gdzie seks byl 7 razy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Chyba, że to są chwile takich przebłysków gdzie jakoś się wyłącza, odsuwa myśli. Dopóki się nie zbada to się nie dowiecie. Niestety Ty się będziesz meczyła.
    Ja jeszcze z kilku innych powodow podejrzewam hormony ale juz tego na forum nie bede opisywac ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może dałby się namówić na początek, żeby sam poszedł do psychologa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha jak on nie chce jednego glupiego testostetonu zrobic. Nie to nie ten typ.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kochana tu nie ma stran tu jest obaerwacja mojego cyklu ;p tego co jest teraz straniem ja nie nazywam. Nazwalam z pieciu jeden cykl. Gdzie seks byl 7 razy ;D
    ty chesz dziecko, on też, jak już jest seks to w okolicy owu, to jest staranie :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz to ja sobie obiecuje za kazdym razem ze go nie bedzie ale coz zawsze dochodzi do tego jednorazowego seksu z mojej inicjatywy na zasadzie nie masz wyjscia. Ale nigdy sobie nie tobie naszieji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie generalnie ciężkie byłoby, że nie robi nic ze sprawą, na której wie, że mi bardzo zależy. Wiadomo, że czasami trudno się dogadać zwłaszcza gdy interesy są sprzeczne, ale gdy mój mąż widzi i wie, że mi na czymś bardzo zależy zrobi wszystko bym to miała. A tutaj tak naprawdę jego to wiele nie kosztuje pójść na badanie powinien to zrobić choćby sam nie widział w tym sensu, ale wiedząc, że mu to nie zaszkodzi, a dla Ciebie jest to ważne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tlumaczylam mu to ze jak nie dla siebie to dla mnie. Noo coz on musi chyba sam dojrzec do tego. Cel ma taki ze dziscko do 30. Zostalo mu poltora roku. Zobaczymy co dalej bedzie. Czy sie zmieni czy co bedzie. Ja mam jeszcze zamiar oddac jajeczka. Sama nie mam nic przeciwko ale ciekawe jak on zareaguje jak oddam i bedzie mial swiadomosc ze gdzies tam na swiecie sa dzieci moje a sam ze man ich nie bedzie mial przez swoje zachowanie. Mysle ze to bardziej dotknie niz mnie bo ja zawsze mam w zanadrzu adopcje dzieci. Codzinnie luzuje a potem sie spinam. I tak w kolko. Znajde w koncu na siebie i na niego sposob. Bedzie dobrze tylko to wymaga czasu ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, no ja juz wczesniej wszystko powiedzialam w tym temacie. Tak jak kobieta musi sie badac, tak facet tez powinien.
    Moj juz dzis obliczal, kiedy wypadnie bzykanko, skoro planujemy co drugi dzien. No i tak wykombinowal, ze capnie mnie w 13 i 15 dc.
    No ale z nami to różnie bywa. Wczoraj totalnie na bani, zrobilismy male " machniom", a dzis znowu się zachcialo.
    Jakos olewam wykres, dzis nie zmierzylam tempki, nastawilam sie, ze jakus hormon mnie blokuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tlumaczylam mu to ze jak nie dla siebie to dla mnie. Noo coz on musi chyba sam dojrzec do tego. Cel ma taki ze dziscko do 30. Zostalo mu poltora roku. Zobaczymy co dalej bedzie. Czy sie zmieni czy co bedzie. Ja mam jeszcze zamiar oddac jajeczka. Sama nie mam nic przeciwko ale ciekawe jak on zareaguje jak oddam i bedzie mial swiadomosc ze gdzies tam na swiecie sa dzieci moje a sam ze man ich nie bedzie mial przez swoje zachowanie. Mysle ze to bardziej dotknie niz mnie bo ja zawsze mam w zanadrzu adopcje dzieci. Codzinnie luzuje a potem sie spinam. I tak w kolko. Znajde w koncu na siebie i na niego sposob. Bedzie dobrze tylko to wymaga czasu ;D

    Wszystko wymaga czasu niestety. Nie ma nic od razu. Uda sie Wam:) kto wie? Moze juz sie udalo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już byłaby dla niego jazda psychiczna, naprawdę chcesz takie walki w toczyć w swoim związku? Generalnie wydaje mi się, że starania to taki czas, w którym partnerzy ppowinni się w sposób wzmożony wspierać a nie ze sobą walczyć.
    Widzę, że jesteś silna, niezależna babka, ale chcesz tak całe życie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie mam nadzieje a z z drugiej z strony chcialabym zeby najpierw zmadrzal. Zobaczymy. Podobno przy drugim latwiej ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cale zycie? To tylko starania. Poza nimi jest mi dobrze. Gdy o nich nie mysle wiec jak cel dzieci bedzie osigniety bedzie ok jak do tej pory.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ma 28 lat...myslisz ze zmadrzeje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Bo mial wczesniej laske malolate i sie do jej poziomu znizyl ;p

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ