X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do tego wiem na przykladzie swojego ojca ze madrzeje sie dopiero kolo 30stki;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie, że się czepiam. Nie znam Was i nie wiem jaką jesteście parą, ale jesteś pewna, że podświadomie albo nawet i świadomie liczycie na to, że dziecko coś w Waszym związku naprawi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. No skoro tak mowisz to ok;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Będzie, że się czepiam. Nie znam Was i nie wiem jaką jesteście parą, ale jesteś pewna, że podświadomie albo nawet i świadomie liczycie na to, że dziecko coś w Waszym związku naprawi?
    Nie. Bo zwiazek w 99% jest naprawde udany. Tylko on ma problem taki ze nie lubi wydawac kasy na siebie martwic sie o siebie nienawidzi chodzi po lekarzach. I nie rozumie ze jego zdrowie i jego szczescir to moje szczescie. Mial laske pijawke i takiego zycia sie nauczyl przez 4 lata. Wiec teraz potrzeba czasu by naczyl sie innej rzeczy ze ktos chce mu cos dac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A do tego wiem na przykladzie swojego ojca ze madrzeje sie dopiero kolo 30stki;D


    Mowisz? Czyli jest dla mnie jeszcze nadzieja?;) bo poki co to przybywa mi tylko sadelka. Jeszcze trochę i zniknie problem glodu w afryce, jwsli przetoczyliby smalwc ze mnie:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresta dziecko pozytywnie na seks nigdy nie wplywa wiec co ma naprawic skoro to jedyny problem o ktory sie sprzeczamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Wam ma być dobrze. Generalnie uważam, że ocenianie związków z zewnątrz często nie ma się nic do rzeczywistości nawet jeśli coś w oczy kole, ale zawsze myślę - a może im właśnie tak jest dobrze im to pasuje u nich to działa.
    Dopóki Wy nawzajem czujecie się z tym ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Mowisz? Czyli jest dla mnie jeszcze nadzieja?;) bo poki co to przybywa mi tylko sadelka. Jeszcze trochę i zniknie problem glodu w afryce, jwsli przetoczyliby smalwc ze mnie:/
    Dla ciebie? Nie ;p chodzilo o facetow ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz wszyscy moi bliscy mowia ze spadl mi z nieba tak wspanialy facet ale coz kazdy ma jakies wady nie moze byc idealnie ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się tylko tak wtrącę, że jak zajdę to mnie bronią nie zmuszą do jedzenia siemienia lnianego ;). jak go nie musiałam jeść regulanie to mi smakował, a teraz rośnie w buzi :D dobrze, że chociaż na paznokicie dobrze działa ;D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak być, że potrzeba czasu, bo mój mąż też był na początku odrobinę spaczony w pewnych sprawach przez swoją rodzinę zajęło mi trochę czasu, aby nauczył się myśleć o sobie, a nie tylko o innych i wiele innych rzeczy, ale teraz i on jest mi wdzięczny, że go tego nauczyłam i mi żyje się lepiej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    a ja się tylko tak wtrącę, że jak zajdę to mnie bronią nie zmuszą do jedzenia siemienia lnianego ;). jak go nie musiałam jeść regulanie to mi smakował, a teraz rośnie w buzi :D dobrze, że chociaż na paznokicie dobrze działa ;D

    Mialam podobnie. Teraz nie jestem w stanie wypic tego gluta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa mi taką spoko dziewczyna z psem w awatarze (;)!) poleciła wiesiołka z oerapolu i podpisuję się nogą i ręką, że działa. Może się przerzucisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i widzisz? Moj jak ma sobie buty kupic to placze ze kase na siebie misi wydac a jak potrzebuje buty to od razu leci do sklepu i kup i wydawaj... I tak samo o zdrowie. Wiec moze o to tez chodzi.. Nie wiem musze go wybadac. A i nie znosi gadac o sobie wiec ciezki jest jak o to chodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa mi taką spoko dziewczyna z psem w awatarze (;)!) poleciła wiesiołka z oerapolu i podpisuję się nogą i ręką, że działa. Może się przerzucisz.

    Hiohiohio;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Wypiłam piwko jak codzien ostatnio i chyba mnie zmożylo. G znow odsypia ryby. Nie moge sie juz okresu doczekac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 22:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może @ wcale się do Ciebie nie wybiera ;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie bo za wcześnie ale myślę że czwartek, piątek wyruszy w dół szczytu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to się okaże dopiero...:) ja zbieram się do spania, jutro praca, och oby już niedługo:) dobrej nocy!

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa mi taką spoko dziewczyna z psem w awatarze (;)!) poleciła wiesiołka z oerapolu i podpisuję się nogą i ręką, że działa. Może się przerzucisz.
    Dopiero 2 miesiac pije takze narazie jeszcze dam rade. Mam nadzieję ze dlugo nie bede musiała pic


    Zaczyna mnie cis w boku kloc może si w końcu doczekam owu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ