X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam placone za godziny, do tego za jakosc i jeszcze jeden czynnik jest, jedyne na co mam wplyw (i to tez nie zawsze) to godziny, reazta to jak firma sie wali to zeby stawac na glowie nic sie nie zmienia, dlatego ciaza jest mi teraz potrzebna bo potem bede musiala odlozyc na kilka lat starania a tego nie chce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bez sensu trochę. Ja też pracuję na pól etatu i to na zlecenie, ale u mnie jest problem bo nie wiem czy mam płacony zus. Na szczęście mam rentę i jestem ubezpieczona.

    Gryzelka jak wrócisz do domu to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sie wysmarowała, albo się w tym wykąp :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam placony zus od calej pensji wiec przez to duzo trace kasiury ale to na wlasne zyczenie bo jako jedyna jestem ubezpieczona w swojej firmie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! Ale napostowane tu! :)
    Moja @ już się kończy, także zaczynamy niedługo zabawę z testami i ...bzyyykankoooo:D

    Ciri, no kurde:( smutno, przykro i do bani. Ja już byłam pewna, że to Fasolątko Ninja w Tobie siedzi.

    Coś tam pisałyście o swoich związkach. Też się pochwalę. Mam 29 lat, z małżowiną znam się od 5, po ślubie jesteśmy 7 miesięcy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie smutno nie jest wiec Morelka te piekne uszka do gory :) Ja chce jedynie normalny pelnowartosciowy okres :P

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Jestem! Ale napostowane tu! :)
    Moja @ już się kończy, także zaczynamy niedługo zabawę z testami i ...bzyyykankoooo:D


    zycze powodzonka w tym cyklu sie uda :) u mnie dopiero 3dzien @ wiec jestem bardzo bardzo daleko :/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, Lisa, to dzialamy z roznica kilku dni:) uda nam sie:)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej nie inaczej :) tym razem bedzie wiosennie :) :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietajcie o mojej poznej owulacji :P wy mnie przegonicie o jakis tydzien jak nie dluzej :P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rozkrecil wsiosenny podmuch wiosny:)

    No to ladnie ciri... 500 stow to w naszej kochanej Polsce bardzo duzo!:( ehhh okradaja nas !na kazdym kroku i daja zarobki jak dla chinczykow. Masakra...


    Morella mi tez sie konczy i tez zaczynamy tesciorkoooo i staranka.

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej u mnie tez owu wypada pozno a tak chcialabym miec w 13dc bo moj P ma urodziny 11czerwca i chcialabym mu zrobic niespodzianke ale.... z moim szczesciem

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam max pozno... Z reguly 20 dzien cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja ostatnio 23dc wiec zobaczymy.... wiec okres gdzies na koniec czerwca wypadnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Was przebijam. Ja mialam w 28 dc i mam nadzieje, ze to sie juz nie powtorzy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morellka raczej nie :P Poniewaz ty tak mialas pierwszy raz i to moze byc z podroza i innymi stresami zwiazane, a ja juz drugi raz z rzedu tak mam

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 22 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bedziemy testowac i strzelac w podobnym czasie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 50 testow owu. Bede sikac na prawo i leqo:D

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy solidna grupe wsparcia wzajemnego. Bedzie fajnie:)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktora jutro testuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze mysle czy testy owu kupowac

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ