X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo sie zastanawiam czy cos robic w tym miesiacu czy tylko liczyc na fart ale z ddrugiej strony nie bede wiedziec czy owulacja juz byla i czy moge dac spokoj swojemu a jak wiadomo nacisk na niego i seks moze na jego psyche zle wplynac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak bym jeszcze raz sprobowala zadzialac na cyklu pod obserwacja z testami.Tym bardziej, ze seks jest drazliwa kwestia...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak zrobić suwaczek bo chyba jakaś sierota jestem....Wkleiłam linka w podpis i dupa...który link trzeba skopiować? bo na stronie suwaczki.pl po zrobieniu wyświetlają się trzy różne linki...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja jednak bym jeszcze raz sprobowala zadzialac na cyklu pod obserwacja z testami.Tym bardziej, ze seks jest drazliwa kwestia...

    Ciri kupuj testy!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Jestem! Ale napostowane tu! :)
    Moja @ już się kończy, także zaczynamy niedługo zabawę z testami i ...bzyyykankoooo:D

    Ciri, no kurde:( smutno, przykro i do bani. Ja już byłam pewna, że to Fasolątko Ninja w Tobie siedzi.

    Coś tam pisałyście o swoich związkach. Też się pochwalę. Mam 29 lat, z małżowiną znam się od 5, po ślubie jesteśmy 7 miesięcy.
    Ty stara dupo! Wiedziałam, że coś mi do Ciebie nie pasuje:P Taki słodki ten piesek w avatarze:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie oszukana kolejne wspolne wyjscie a ja z G nie mam zadnego wspolnego zdjecia!! :/ rok czasu i nie mamy ani jednego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie wiem ale zaraz sprawdzę co z tym suwakiem:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopiuj 2 powinno to być to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    czuje sie oszukana kolejne wspolne wyjscie a ja z G nie mam zadnego wspolnego zdjecia!! :/ rok czasu i nie mamy ani jednego :(
    Spokojnie Ciri my dopiero od roku robimy zdjęcia...jakoś wcześniej nie wchodziły w grę a teraz w sypialni mamy na ścianie małą galerię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie my tez nie z tych co robia sobie razem zdjecia ale myslalam ze moze na weselu fotografowi uda sie nas zlapac razem i choc jedno bedziemy mieli. Ale nie. szkoda troche bo jakby sie cos rozpieprzylo to z bylym kilka zdjec mam a z nim ani jednego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta pomogło?

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Strasznie mi mokro :/ czasem czuję jak by ze mnie leciało i aż poleciałam kilka razy do toalety sprawdzić czy to nie krwawienie czy nie daj Bóg okres...

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja ze swoim Misiem przez 4 lata zwiazku nie mialam ani jednego zdjecia. Na slubie i weselu zrobiono nam pierwsze wspólne foty;) moze z raz je ogladalam, kilka wstawilam na fb bo sie domagano. Ogolnie nie lubię siebie na zdjeciach, maz tez nie czuje sie komfirtowo z pozowaniem;). Kofeinka, wyglada to obuecujaco, oby ta mokrosc byla oznaka fasolci:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pozowane zawsze mam mega zdjecia zas z zaskoczenia jakbym byla pijana i na haju na raz ;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Marta pomogło?

    Nie...nie wiem co robie zle...:/

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O w końcu się wyświetliło :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie moj G mnie poinformowal ze kolejna znajoma w ciazy... Eh....

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wlasnie moj G mnie poinformowal ze kolejna znajoma w ciazy... Eh....


    mam tak samo... gdzie sie nie obejrze tam albo w ciązy, albo właśnie urodziła.....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie a najgorsze jest to ze taka cipa to splodzila...

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ