X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś dzisiaj zdołowana jestem... Czuję, że za chwilę @ się rozkręci, brzuch boli, cycki też. Co z nami jest nie tak?

    A dałabym głowę, że tym razem się udało.

    Udanego weekendu Kochane :* Więc wychodzi na to, że zafasolkujemy w czerwcu i innej opcji nie ma! :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys w koncu sie uda. Mam nadzieje ze szybciej ni pozniej

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie tutaj zgromadzone mamy taką najdzieje:)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj M. jak mam doła zawsze mi powtarza, że jak już nam się uda to nasze dzieciątko bedzie wyjątkowe:) jakie wyczekane i wyproszone:) i tego się kobity trzymajmy;)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie:)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz dla kazdej matki jej dziecko jest wyjatkowe.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis zdecydowanie kiepski dzien. Samoppczucie to raz a dwa to Julek do szewskiej pasji mnie doprowadzą. On jeszcze nie śpi, leży obok i się kręci. Krzyczał dziś pół dnia, bawił się w sposób brutalny z psem itp.. ja chcę już czas dla siebie! Mam dość. Uroki macierzynstwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 21:28

    2fd53eed.gif
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiesz dla kazdej matki jej dziecko jest wyjatkowe.


    no tak:) ale chodziło mi bardziej o to ze nasze dzieci będą takie wyczekane, że tak brzydko powiem "przemyślane"... w końcu nam wpadka nie grozi....

    marta1987 lubi tę wiadomość

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 22 maja 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka, masz rację :D Kiedyś tak bardzo baliśmy się wpadki a teraz-marzenie :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam dziecko z wpadki ale ze najprawdopodobniej bylam w ciazy dowiedzialam sie po fakcie...

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nareszcie. Mam chwile zanim spać pójdę ;) dzieci SA przekochane i przeurocze ale czasem naprawdę potrafią dac w kość.
    To racja ze wszystkie dzieci SA wyjątkowe. Ja gdybym miała wystarczająca dużo funduszy i zapasów cierpliwości moglabym mieć gromadke dzieci ;)
    Fajne sa. Najbardziej Lubie takie male Bąbelki 2-3 miesiace. Juz nie noworodki a takie coraz bardziej świadome niemowlaczki ;)
    Koleżanka ma córkę 3 miesięczna to jest tak Kochana, tak słodka, wzroku od niej oderwać się nie da.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 22:07

    2fd53eed.gif
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze (zanim obudził się we mnie instynkt macierzyński) powtarzałam, że czyjeś dzieci są słodkie ale na chwile, dopóki nie trzeba wstawać w nocy i takie tam.... mówiłam, że nie śpeszno mi do pieluch.... widocznie ktoś na górze mnie wysłuchał....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chcialam miec wczesnie, potem mialam przez chwile okres buntu ale too przez bylego ktory mi wmawial ze do niczego sie na daje, a teraz chce jak najszybciej :P

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj te wstawianie nocne. Ja mam 4 latka i nadal wstaje w nocy czasem ze trzy razy... I to Jul budzi tylko mnie nie Meza bo on ma taki twardy sen ze nie słyszy.

    2fd53eed.gif
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri no ja jak widać tez wcześnie chciałam dzieci ;)
    Ja to nie przypuszczalam ze np będzie mnie wkurzac to ze maz SPI dłużej niż ja...
    Ogólnie na wiele spraw się pogląd zmienia. I to jak!

    2fd53eed.gif
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka, jakbym czytała o sobie... Zarzekałam się, zaklinałam, że nie chcę, że nigdy mi się nie odmieni... Jak widać odmieniło mi się. A z góry przyszła kara. Jakiś czas temu wspomniałam nawet mężowi, że pewnie teraz mamy problemy z zajściem w ciążę, bo tak się zarzekałam... Ja to chyba jakoś wolniej do wszystkiego dorastam :D Masakrrra :D

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Dziewczyny produkujecie:). Do mnie teraz przyjechała znajoma z takim właśnie małym Bąblem i nie mogę się oderwać. Zauważyłam nawet, że nie przeszkadza mi płacz dzieci chociaż kiedyś mnie drażnił. Ile bym dała żeby w tym cyklu się udało.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula a ja mam na odwrót... kiedyś mogłam tulić, całować, bawić małe dzieci dzień i noc.... (oczywiście jak sie znudził to spowrotem w ręce matki), a teraz owszem ciesze się jak widzę małe dzieci ale jakoś tak stronię od nich...

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam zawsze, od 2 lat mieliśmy z mężem "fazę" ogromną, ale czekaliśmy to na jedno to na drugie, praca itp, a teraz gdy jest taki czas, że muszę to jest dupka. Mama91 jak widzę po niektórych znajomych jak się zmieniły w macierzyństwie to wierzę, szybka lekcja dorastania i cierpliwości:)

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 22 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja też się zarzwkalam ze drugiego to nie albo dopiero jak się wyprowadzimy. No ale jakoś zdecydowalismy się szybciej.
    Magdziulla no dziecko to najlepszy nauczyciel cierpliwości i dojrzałości, odpowiedzialności. Ja się cholernie zapobiegliwa zrobilam.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    2fd53eed.gif
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ