X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dzis tez zrobie zakupy wlasnie. Tak sie zastanawiam czy robic te badania czy poczekac az lekarz da skierownie. Szczerze nie mam kasy a policzylam ze podstawa podstaw hormonow plyciowych to w sumie 180zl wiec niby nie tak duzo ale jednak.
    Od tego miesiaca usposabiam winko codzinnie (bleee) i zakupie dzis albo olej lniany albo wiesiolka dla G menMag nie jest dobry a dziala podobno i Mace o dla mnie tez cos na pobudzenie libido bo to poprawia krazenie w miejscach intymnych i jest dobre na ukrwienie macicy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do libido...
    Jak mialam 24 lata, srednio myslalam o seksie. Bylo fajnie, ale zebym zaciagala faceta do lozka...nie. A jak przekrocZylam granice 28 lat...sie zaczelo. Non stop mi sie chce,doznania mocniejsze itp. Takze Ciri,moze Ci samoistnie wzrosnie ochota;)
    Kolezanka z pracy ma 35 lat i mowila mi, ze w jej wieku to dopiero dupa do przodu sie lata;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak slyszalam ze z wiekiem ;p a u facetow? Bo on do 25 chcial a teraz ma 28 i w ogole mu sie nie chce. Podobno tez po 30 znow skacze libido...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu tez odbija i chce coraz wiecej;) ma 27 lat.
    Kupie dzis wytrawne Chianti i co wieczor po lampeczce na ladne endometrium. Chociaz gin mi powiedzial, ze ogolnie mam grubosc dobra, no ale nie zaszkodzi wspomóc.
    Gdzie reszta lasek?! Spia jeszcze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend zawsze wtedy mniej ich jest ;) mam nadzieje ze mojemu troche po 30 skoczy libido. Ja to w pracy juz jestem od 7 wiec moge popisac.
    Jestem ciekawa co z moim endometrium bo okres to ja mam taki jakis cieniutki. Winko wczoraj pilam jakies dostane chyba polwytrawne to dla mnie byla taka kara. Ale co tam czego sie nie robi dla malenstwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Ty stara dupo! Wiedziałam, że coś mi do Ciebie nie pasuje:P Taki słodki ten piesek w avatarze:P

    W koncu mam czas zeby odpisac na zarzut;)
    Moze i stara dupa jestem, ale czuje sie tak, jakbym miala 18 lat;) no, moze wieksza glupawe mam. A labek w awatarku bo mam takiego czarnucha i kocham go okropecznie. Fakt, ma juz 2 lata i jakies 35 kg wagi, ale ciagle jest slodkim, malutkim ciapciuchem;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Weekend zawsze wtedy mniej ich jest ;) mam nadzieje ze mojemu troche po 30 skoczy libido. Ja to w pracy juz jestem od 7 wiec moge popisac.
    Jestem ciekawa co z moim endometrium bo okres to ja mam taki jakis cieniutki. Winko wczoraj pilam jakies dostane chyba polwytrawne to dla mnie byla taka kara. Ale co tam czego sie nie robi dla malenstwa.

    Ja dzis mam wolne na szczęście. Maz zrobil mi sniadanko i kawke, podal do łóżka. Kocham tego glupka coraz bardziej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chcialam wlasnie czarnego labladora jakbym brala psa. One sa takie wspaniale dla dzidci. ;) ale do mieszkania nie wezme. Jak sie dorobiw domu to wtedy ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam wina wytrawne, polwytrawne tez, ale to juz nie z tych poludniowych szczepow bo sa slodkie. A ja slodkosci nie lubię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja dzis mam wolne na szczęście. Maz zrobil mi sniadanko i kawke, podal do łóżka. Kocham tego glupka coraz bardziej.
    Co do kochania ja mam glopawke od wczoraj na mojego nie mam ochoty na seks a zawszs jak mam omres to ochota duza ale taki mnie napad milosci na niego dopadl normalnie tylko bym tulila glaskala calowala glaskala tulila i tak caly czas. Masakra.. A myslalam ze jak zamieszkamy razem to wszystko sie popsuje... A tu jest jeszxze lepie i zaakceptowal moje wady o ktore najbardziej sie balam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja uwielbiam wina wytrawne, polwytrawne tez, ale to juz nie z tych poludniowych szczepow bo sa slodkie. A ja slodkosci nie lubię.
    Jeszcze nie pilam wina ktore by mi smakowalo... ;( nie lubie alkoholu...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, przepraszam że nie przeczytałam tego co naskrobałyście od wczoraj (poszłam po pracy spać od razu tak mnie zmogło). Ale chciałabym coś powiedzieć. Otóż coś mnie dziś pokusiło, żeby zrobić test jak mąż wyjdzie. Co prawda chyba z 3 moczu (bo bym nie wytrzymała) i po kawce zbożowej, ale jest śliczna, jaśniutka (jeszcze jaśniutka) różowa druga kreseczka. Jest to 11dpo, a kreseczka pojawiła się po 3 minutach! :D
    Kupię jeszcze jakiś test dziś inny, a w poniedziałek beta, ale już teraz odganiam od siebie wszystkie złe myśli i się cieszę!
    Aaaaaale mnie roznosi :D

    ciri22, Klaudia N., Morella, mama91, Małami89, kofeinka, Magdziulla, Arizona_R lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do libido, to u nas przed 30 i po 30 libido bez zmian. Ale zauważyłam, że cynk i żeń-szeń mają mega działanie na mojego męża :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kochane, przepraszam że nie przeczytałam tego co naskrobałyście od wczoraj (poszłam po pracy spać od razu tak mnie zmogło). Ale chciałabym coś powiedzieć. Otóż coś mnie dziś pokusiło, żeby zrobić test jak mąż wyjdzie. Co prawda chyba z 3 moczu (bo bym nie wytrzymała) i po kawce zbożowej, ale jest śliczna, jaśniutka (jeszcze jaśniutka) różowa druga kreseczka. Jest to 11dpo, a kreseczka pojawiła się po 3 minutach! :D
    Kupię jeszcze jakiś test dziś inny, a w poniedziałek beta, ale już teraz odganiam od siebie wszystkie złe myśli i się cieszę!
    Aaaaaale mnie roznosi :D
    Gratki. Czekamy na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja zawsze chcialam wlasnie czarnego labladora jakbym brala psa. One sa takie wspaniale dla dzidci. ;) ale do mieszkania nie wezme. Jak sie dorobiw domu to wtedy ;p

    W mieszkaniu taki pies głupieje i niszczy wszystko z nadmiaru energii. Moj zostal u rodzicow bo ma tam duze podworko, pola do biegania. Wieczorem wpada do domu na porcje pieszczot, z nadzieja, ze ktos akurat je kolacje, robi sliczne, maslane oczka, tuli sie i idzie na zimne plytki spac. A chrapie i sapie jak stary, pijany chlop;)

    ciri22, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Kochane, przepraszam że nie przeczytałam tego co naskrobałyście od wczoraj (poszłam po pracy spać od razu tak mnie zmogło). Ale chciałabym coś powiedzieć. Otóż coś mnie dziś pokusiło, żeby zrobić test jak mąż wyjdzie. Co prawda chyba z 3 moczu (bo bym nie wytrzymała) i po kawce zbożowej, ale jest śliczna, jaśniutka (jeszcze jaśniutka) różowa druga kreseczka. Jest to 11dpo, a kreseczka pojawiła się po 3 minutach! :D
    Kupię jeszcze jakiś test dziś inny, a w poniedziałek beta, ale już teraz odganiam od siebie wszystkie złe myśli i się cieszę!
    Aaaaaale mnie roznosi :D


    Iriiiiiis!!!!!!!!!aaaaaaaaaaa!!!!! Fanfary prosze!gratulacje!!!!!! Ojejujeju, mialas przeczucie!!! Buziak w brzuszek i mowie: " cześć Irisiatko!"

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris Ty farciaro! Mozesz zrobic jeszcze jeden test po nie piciu trzy godziny to siuski beda prawie jak poranne i czuje ze bedzie ladna kreseczka która mozna mężowi pokazac:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    W mieszkaniu taki pies głupieje i niszczy wszystko z nadmiaru energii. Moj zostal u rodzicow bo ma tam duze podworko, pola do biegania. Wieczorem wpada do domu na porcje pieszczot, z nadzieja, ze ktos akurat je kolacje, robi sliczne, maslane oczka, tuli sie i idzie na zimne plytki spac. A chrapie i sapie jak stary, pijany chlop;)

    Ja mam dwa duze psy i sa często same i nic nie niszczą:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 09:09

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, na nas tez przyjdzie czas:) w czerwcu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu jedne latwiej zachodza inne potrzebuja wiecej czasu. Tylko Iriss zadbaj zeby to nie byl kolejny aniolek

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ