X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się popłakałam z radości i szczęścia, wcześniej takich emocji nie miałam. Najlepsze jest to, że mąż nie wie o teście, więc mogę go jednak zaskoczyć jak wróci. Ale mnie emocje roznoszą, sorki za taką euforię. Jeszcze jutro powtórzymy test a w pon i środę beta, ale ja wiem że tym razem będzie dobrze, musi być :).
    Jak ochłonę to nadrobię co mnie wczoraj ominęło :). Chyba że mnie wymeldujecie z wątku ;)

    kofeinka, Arizona_R lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bedziesz pisac o objawach to tak. Tu jest zakaz bo zaraz wszystkie maja podobne objawy. To jest jeden warunek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy ciezarna z wpadki i blizniaki... Kurwa...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Po prostu jedne latwiej zachodza inne potrzebuja wiecej czasu. Tylko Iriss zadbaj zeby to nie byl kolejny aniolek
    Nie ma takiej opcji, tym razem luteina od owulacji. Zresztą ja nie miałam wcześniej wpływu na to, co się stało :(

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jak bedziesz pisac o objawach to tak. Tu jest zakaz bo zaraz wszystkie maja podobne objawy. To jest jeden warunek.
    Nie, spoko, wiem jak to działa :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iris, odrzuc zle wspomnienia. Nie mysl i nie mow o poprzednich smutkach. Ciesz sie i dbaj o Was!
    Ja tez zaczynam z braniem luteiny od owu. Obrzydliwie slodka ta tabletka, no ale coz.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss gratulacje;-)

    Zgadnijcie co mój stary kon robi.... Leży Przed tv i bajki od rana ogląda.... Ehh...

    A tak w ogóle to dzień dobry dziewczynki:-)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodka? kurde moje są gorzkie jak cholera :P. Ja po prostu wiem, że teraz jest dobrze, musi być dobrze :).
    Dobra bo ja miałam dziś chatę ogarnąć, zakupy zrobić i ciasto upiec bo mamy jutro gości hehe.
    Życzę Wam wszystkim zieloności w czerwcu <3 <3 a ciri to nawet podwójnej :P.
    Hmmm mogliby wymyślić testy z 3 kreskami na bliźnięta hehe

    ciri22, Morella lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryzelka, moj ciagle pyta czy moze w koncu kupic sobie Lego technic, bo chce zbudowac ynteligentny dzwig. Nie tylko Ty masz w domu duze dziecko z opcja bzykania.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Słodka? kurde moje są gorzkie jak cholera :P. Ja po prostu wiem, że teraz jest dobrze, musi być dobrze :).
    Dobra bo ja miałam dziś chatę ogarnąć, zakupy zrobić i ciasto upiec bo mamy jutro gości hehe.
    Życzę Wam wszystkim zieloności w czerwcu <3 <3 a ciri to nawet podwójnej :P.
    Hmmm mogliby wymyślić testy z 3 kreskami na bliźnięta hehe

    Dla Was moga byc gorzkie, dla mnie niestety sa słodkie: ( nienawidze slodyczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Gryzelka, moj ciagle pyta czy moze w koncu kupic sobie Lego technic, bo chce zbudowac ynteligentny dzwig. Nie tylko Ty masz w domu duze dziecko z opcja bzykania.
    U mnie to raczej ja taka jestem i dopiero ja swojego rozkrecilam. Ostatnio bylam na Wielkiej Szostce w kinie. Mega bajka polecam ;)

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy luteine macie pod język?

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pod jezyk. Obrzydlistwo.

    Wielka szostka...mega. Wylam ze smiechu, gdy Baymax " puszczal gazy" ;)

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no i mnie coś podkusilo żeby zatestowac. No ale u mnie kolejna 1 kreska. Zobaczymy jeszcze w poniedziałek. To i tak 1cs.
    Iriss gratulacje! :*

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Tak, pod jezyk. Obrzydlistwo.

    Wielka szostka...mega. Wylam ze smiechu, gdy Baymax " puszczal gazy" ;)
    Ja cala bajke na zmiane smialam sie i plakalam ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Hej no i mnie coś podkusilo żeby zatestowac. No ale u mnie kolejna 1 kreska. Zobaczymy jeszcze w poniedziałek. To i tak 1cs.
    Iriss gratulacje! :*
    U Ciebie nie wiadomo kiedy owulacja byla to jeszcze mega za wczesnie. Za jakies 5 dni najwczesniej testuj... Bo to nie wiadomo co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja. Zagladam do szafki a tam trzy apteczne testy ciazowe. Maz kupil...

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moj tez juz lecial ale dostalam okres. A ze u mnie cykl to ponad miesiac to nie ma co miec zapas bo jeszcze mnie podkusi.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zezarlo mi posta.
    Morella mam cykle 28 dni. Dzis 27.
    Ciri w nastepnym cyklu bede mierzyc temperaturę. Bo teraz tobą sumie nic nie wiem.
    W sumie z Julkiem miałam owu w 17 dc.
    Jak w pon zrobię test i będzie negatyw a @ nie przyjdzie to albo beta albo lekarz.
    Chociaż mam nadzieję że @ przyjdzie.
    Sobie kupię znów wiesiolka i chyba inofolic :)

    2fd53eed.gif
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ