X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeee wiesz jak to jest z ze staraniami wtedy cykle nam swiruja jak zaczynamy sie starac. Mnie lekarz powiedzial ze przy 28dc to spokojnie do 40dni trzeba czekac jak okresu nie ma a test negatywny i nie wiadomo kiedy owulacjam i zeczywiscie terazm mam cykle po 37-8 dni. I duzo ddziewczyn tak pisze. ;p

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę. Mam nadzieję że mnie to nie spotka. Ja dwa razy się starałam i zawsze miałam cykle 28 dni. Mam nadzieję że i tym razem tak bedzie:)

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, mam nadzieje, ze nie powtorzy mi sie juz 42 dniowy cykl. Dobrze, ze chociaz owulacja byla i nie ma zadnych torbieli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mialam juz dwa dlugie cykle a poprzednie mialam 24 i 28 dni... Wiec to roznie bywa...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Iris poprosze o taki test z 3 kreskami, pamietam jeszcze przed staraniami balam sie ze moge miec blizniaki a teraz bardzo bym je chciala, i pewnie ich nie bede miec przez to :/ ale szanse u mnie sa generalnie duze:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na etapie, ze kazda ilosc mnie ucieszy. Zarzne sie, urobie po kokarde ale bym sie cieszyla. To chyba dlatego, ze poki co, nie mogę zajsc:(

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak tak na pewno tak. Ja tez chce juz zajsc i wiem ze mnie dodatkowo stresuje sutucja w domu i pracy i wiele innych i presja czasu nie pomaga... Eh... A to od podjeciu decyzji o dziecko do dzis minelo pol roku a moja sytuacja ze stabilnej zmienila sie w dramatyczna...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi dobrzy znajomi zaszli w 8 cyklu. Pocieszam sie tym troche. Kolezanka po 3 cyklu byla juz spanikowana i chciala sie badac. Lekarz ja uspokoil no i w czerwcu bedzie juz corcia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku sie nie stresowalam dlugimi cyklami czy cos bo przeciez taki cykl to jak kazdy inny ale z drugiej strony dziewxzyny zaczynaja ze mna owulacje maja szybciej. Szybciej testuja i szybciej zaczynaja nowr cykle... Wiem ze to jeszcze nie jest katastrofa przy cyklach ok 40 dni bo takie z dluzszymi.. Ale mimo wszystko... 28 a 3i jest roznica.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, Ty sie czyscisz po tabletach wiec cuda moga sie dziac.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi już test nie potrzebny. Sprawdzałam szyjkę i tam już czerwono się robi. Posprzatam i do apteki pójdę :) jutro się pewnie wyleweje najpóźniej pojutrze. Okresowo się zaczynam czucm

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, a moze bedzie tylko lekkie plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ciri, Ty sie czyscisz po tabletach wiec cuda moga sie dziac.
    Nie raczej nie. Jesli drugi z rzedu mam taki dlugi to tak zostanie. O tym tez lekarz wspomnial jak trzeci czyle ten tez taki to mam 99% pewnosci ze mi zostanie tak. Tak samo dziewczyny na forum posaly ze jak zaczely sie starac wydluzyly sie cykle i tak juz zostalo. Nie skakaly z dlugoscia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz kurde, to ja zwariuje jesli przyjdzie mi czekac 40 dni:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss,gratulacje z rana! :-)
    U mnie piękny 18dpo i równie piękny brak @. Test moim zdaniem negatywny nie licząc tych cieni, które wcześniej wychodziły. Także czekam i czekam i się nie doczekam.

    Śluz mnie zalewa, bialy i wodnisty, szyjka wysoko że nie da rady sięgnąć. Zawsze pod górkę jak chcesz badania zrobić eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bete robisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob ale bete jak masz 18 dpo ;) chyba ze owulacja byla pozniej ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym szla na bete na Twoim miejscu, szczegolnie ze jakies cienie byly, u mnie nigdy nie bylo cienia. :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, ze moj test po tak dlugim czasie zrobil sie właściwie pozytywny? I wciaz jest różowy. Wczoraj go wyrzucilam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... Przykro na moim tylko w zeszlym miesiacu byl cien i po dwoch dniach okres. Nigdy sie nie dowiem czy cos tam bylo.

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ